Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 10:09:58 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671241 krát)
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #2565 kdy: Únor 06, 2010, 09:07:36 am

Tak, nikoho se nechci zástávat, ale když se Gabriel konečně zbavil svého pána, zmizl na povrch a konečně o sebe začal trošku dbát, tak každej druhej hlásal že smrdí podtemnem a nebyli to jenom elfové. *zapřemýšlí čím to asi bylo* Asi to bylo tím že jsem měl odpor Úsměv
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2566 kdy: Únor 06, 2010, 10:55:23 am

No, ten kdo tu hlásal, že drowové smrdíííííííííííííííííí!!!! Smích Jsem byl já... Nezachraňuju si svojí kuži a ani se nesnažím ospravedlňovat sám sebe, nýbrž své hrající kolegy.
To že druid smrdí nebo voní nikdo neříkal. Říkal jsem jasně - Lesní eflové nemilosrdně pálí šípy do cizinců. Ale POZOR! Meli by to zahrát tak, aby měl možnosti cizinec zareagovat. Takže pro příště, by jak jsem již naznačoval šíp do nohy, vedle, varovný, nebo jen mířiti do hlavy, bodlo nejlépe.
A kde elfové vzali čmuch, sluch atp? Přece od matičky. Lesní elfové by se podle mě dali přirovnat k přírodě a zvěři. Dobře, čmuch zas tak dobrý mít nemusí, napsal jsem to obrazně a asi jak vidím i přehnal. Ale to, že se od Matičky dozví, že lesem chodí zlo možné je. A už tu několikrát padlo, že drowové se jinak oblékají..  Nevím jak byla zahrána ta situace, po které tu vzniklo takových příspěvků - nebyl jsem tam. Ale vím, že moji spoluhrající kolegové hrají překrásně.
Poslední změna: Únor 06, 2010, 10:58:42 am od Miky Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Orbi
Host
Odpověď #2567 kdy: Únor 06, 2010, 10:58:53 am

Mne dokonca moja pani hovori i ako sa moji nepriatelia volaju a kolko maju na konte. Úsměv
Zaznamenáno
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2568 kdy: Únor 06, 2010, 11:07:59 am

Mne dokonca moja pani hovori i ako sa moji nepriatelia volaju a kolko maju na konte. Úsměv

Nedělejte si z toho srandu...
Nehcápu co je na tom. Matička je pro nás elfy jako bůh pro nějakého kněze... Lesní elfové promlouvají se zvěří.. navzájem se tolerují a chápou.
Vnímají už jen to, že vítr šumí korunami stromů. Jsou velice citlivý a vnímavý - duševně. To je to taková blbost, že poznali, že jde lesem drow? Ale jak říkám, nemá cenu se o tomhle bavit, když jsem tam nebyl a neznám tu situaci a reakci lesních elfů a jak to vše probíhalo...
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #2569 kdy: Únor 06, 2010, 11:13:54 am

Já bych řekl že se těžko dohadovat o něčem, na co má každý jiný úhel pohledu. Nikdo že by je les měl chránit, někdo že by jim neměl pomáhat vůbec. A samozřejěm fantasii má každý jinou.
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2570 kdy: Únor 06, 2010, 11:16:38 am

Pravda, ale nevím proč píšeš že: "Nikdo že by je les měl chránit, .... "
Ach jo.. právě, že jsme ve fantasii světě... a již jsme měli pár Q, kdy nám příroda dokazaovala důvěru a pomáhala nám... - Takže to bereme jako možnost i dál.
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Orbi
Host
Odpověď #2571 kdy: Únor 06, 2010, 11:17:03 am

Mne dokonca moja pani hovori i ako sa moji nepriatelia volaju a kolko maju na konte. Úsměv

Nedělejte si z toho srandu...
Nehcápu co je na tom. Matička je pro nás elfy jako bůh pro nějakého kněze... Lesní elfové promlouvají se zvěří.. navzájem se tolerují a chápou.
Vnímají už jen to, že vítr šumí korunami stromů. Jsou velice citlivý a vnímavý - duševně. To je to taková blbost, že poznali, že jde lesem drow? Ale jak říkám, nemá cenu se o tomhle bavit, když jsem tam nebyl a neznám tu situaci a reakci lesních elfů a jak to vše probíhalo...

Ide o to, ze potom si moze kazdy povedat, ze ma nejaku schopnost. Samozrejme, ze v ramci RP sa to da hrat, ale nemoze sa to vyzadovat od ostatnych hracov a nemoze to vychadzat z ooc informacii.

Napr.: Niekto mi posle tell ze v lese je drow a ja zazracne prehlasim "Matka priroda mi povedala, ze lesom sa nam potuluje nepriatel z podzemia a nachadza sa pri odpocivadle."
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2572 kdy: Únor 06, 2010, 11:18:26 am

Mne dokonca moja pani hovori i ako sa moji nepriatelia volaju a kolko maju na konte. Úsměv

Nedělejte si z toho srandu...
Nehcápu co je na tom. Matička je pro nás elfy jako bůh pro nějakého kněze... Lesní elfové promlouvají se zvěří.. navzájem se tolerují a chápou.
Vnímají už jen to, že vítr šumí korunami stromů. Jsou velice citlivý a vnímavý - duševně. To je to taková blbost, že poznali, že jde lesem drow? Ale jak říkám, nemá cenu se o tomhle bavit, když jsem tam nebyl a neznám tu situaci a reakci lesních elfů a jak to vše probíhalo...
Promiň, ale to co popisuješ může zkoušet leda druid, epickej, a i tam to smrdí (teda ne jako drow lesnímu elfovi).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2573 kdy: Únor 06, 2010, 11:18:37 am

Mne dokonca moja pani hovori i ako sa moji nepriatelia volaju a kolko maju na konte. Úsměv

Nedělejte si z toho srandu...
Nehcápu co je na tom. Matička je pro nás elfy jako bůh pro nějakého kněze... Lesní elfové promlouvají se zvěří.. navzájem se tolerují a chápou.
Vnímají už jen to, že vítr šumí korunami stromů. Jsou velice citlivý a vnímavý - duševně. To je to taková blbost, že poznali, že jde lesem drow? Ale jak říkám, nemá cenu se o tomhle bavit, když jsem tam nebyl a neznám tu situaci a reakci lesních elfů a jak to vše probíhalo...

Ide o to, ze potom si moze kazdy povedat, ze ma nejaku schopnost. Samozrejme, ze v ramci RP sa to da hrat, ale nemoze sa to vyzadovat od ostatnych hracov a nemoze to vychadzat z ooc informacii.

Právě jak jsem psal. Vychází to i od DM, kdy nám již několikrát pomohlo a to za přírodu...
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2574 kdy: Únor 06, 2010, 11:20:25 am

Mne dokonca moja pani hovori i ako sa moji nepriatelia volaju a kolko maju na konte. Úsměv

Nedělejte si z toho srandu...
Nehcápu co je na tom. Matička je pro nás elfy jako bůh pro nějakého kněze... Lesní elfové promlouvají se zvěří.. navzájem se tolerují a chápou.
Vnímají už jen to, že vítr šumí korunami stromů. Jsou velice citlivý a vnímavý - duševně. To je to taková blbost, že poznali, že jde lesem drow? Ale jak říkám, nemá cenu se o tomhle bavit, když jsem tam nebyl a neznám tu situaci a reakci lesních elfů a jak to vše probíhalo...
Promiň, ale to co popisuješ může zkoušet leda druid, epickej, a i tam to smrdí (teda ne jako drow lesnímu elfovi).


Nemyslím si. Bereš to moc systémově. Promlouvat se zvěří muže i hraničář (tímhle jsem nenarážel na to, že nám zvěř říká info, ale na to, že dokáží vyjít s přírodou)
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Orbi
Host
Odpověď #2575 kdy: Únor 06, 2010, 11:20:47 am

Napr.: Niekto mi posle tell ze v lese je drow a ja zazracne prehlasim "Matka priroda mi povedala, ze lesom sa nam potuluje nepriatel z podzemia a nachadza sa pri odpocivadle."

Ak si to myslel tak, potom moja postava moze kludne prehlasit, ze vyciti zivot v kazdej bytosti a vdaka tomu ju identifikuje.

Zaznamenáno
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2576 kdy: Únor 06, 2010, 11:25:48 am

Napr.: Niekto mi posle tell ze v lese je drow a ja zazracne prehlasim "Matka priroda mi povedala, ze lesom sa nam potuluje nepriatel z podzemia a nachadza sa pri odpocivadle."

Ak si to myslel tak, potom moja postava moze kludne prehlasit, ze vyciti zivot v kazdej bytosti a vdaka tomu ju identifikuje.



Pokud má k tomu důvod proč ne.
Chápej, že mi přírodě sloužíme.. a to věrně.
Ale ten tvůj přiklat je moc přehnaný (samozřejmně od hodně solidních hráču si i tenhle případ dokáži představit. Kdy jak drow, tak i lesní by o sobě veděli, že dannou situaci dokáži hezky zahrát a bude to příjemná hra). To co nastalo a kvuli čemu se tu bavíme, nebylo přes Tell ne? A už vubec toho drowa viděli. Oblečeného, tmavého... Dál bych to nepitval, nevím jak reagovali a dosud to nikdo neví co se tam vlastně stalo.
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Orbi
Host
Odpověď #2577 kdy: Únor 06, 2010, 11:28:26 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.
Zaznamenáno
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2578 kdy: Únor 06, 2010, 11:30:55 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #2579 kdy: Únor 06, 2010, 11:32:59 am

O tej situacii neviem skoro nic. Tak isto neviem skoro nic o hre lesnych elfov a ani neviem ake postavy k nim patria. Moja reakcia bola vseobecna.

O té situaci také nevím nic. Ale vím, že hráči lesních elfů dokáží hrát hezky, RP a velice dobře.

*zvedne koutek*
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Stran: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS