Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 08, 2024, 02:53:57 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072645 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4905 kdy: Duben 18, 2011, 08:28:04 pm

kyblíček (Kybliaček) je zařízení na pískoviště sloužící jako přenosná aparatura pro transportaci menších dávek písku  Smích

a to ti někdo poradil nebo si na to přišla sama?  Vyplazuji jazyk Kdyby si šla radši do hry, založila si novou postavu a přidala se k nám  Škleb

To s králem mi nevoní. Navíc tam nahoře není co dělat. Dole to má aspon konzistentní atmosféru. Každej má tendenci na mě povýšeně řvát a furt kontrolovat, jestli se neflákám. Matrona mi navíc dala úkol a zapoměla ho zrušit  Smích Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #4906 kdy: Duben 18, 2011, 10:38:40 pm

Pokud jsem trocha system pochopil tak i kdyz remeslnik vyrobí nikde není záruka , ze to prodá , tudiz mi přijde divný platit u mistra skusenosti když nebude řemeslník na to mít , nehledě že to nutí hráče ceny držet nízko , kazdej si rozmyslí jestli si koupit věc nebo skusenosti .
Pokud má tedy mít mistr ve hře nakej smysl , tak bych měl návrh :
Řemeslník vyrobí dá do prodeje a pak čeká a čeká a čeká : co dat prodejci "remeslnik" nakou zlatku za výrobky ve vytrynach jako prodané , otázkou kolik a jak často by takovej prodej jako třeba charite byl. Ekonomiku to urcite nezrujnuje a hraci to pomuze.

Co se tyce prokletej veci , mi prijde ujety kdyz zaplatim aby mi věc system zmrsil , máme velkou pravděpodobnost , že se trefíme do výrobků někoho z nás co hrajem z jedny IP . Lupa na to nefunguje abych zjišťoval kdo to vyrobil.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4907 kdy: Duben 19, 2011, 04:23:22 am

Pokud jsem trocha system pochopil tak i kdyz remeslnik vyrobí nikde není záruka , ze to prodá , tudiz mi přijde divný platit u mistra skusenosti když nebude řemeslník na to mít , nehledě že to nutí hráče ceny držet nízko , kazdej si rozmyslí jestli si koupit věc nebo skusenosti .
Pokud má tedy mít mistr ve hře nakej smysl , tak bych měl návrh :
Řemeslník vyrobí dá do prodeje a pak čeká a čeká a čeká : co dat prodejci "remeslnik" nakou zlatku za výrobky ve vytrynach jako prodané , otázkou kolik a jak často by takovej prodej jako třeba charite byl. Ekonomiku to urcite nezrujnuje a hraci to pomuze.

Co se tyce prokletej veci , mi prijde ujety kdyz zaplatim aby mi věc system zmrsil , máme velkou pravděpodobnost , že se trefíme do výrobků někoho z nás co hrajem z jedny IP . Lupa na to nefunguje abych zjišťoval kdo to vyrobil.

Psst, nelákej Orbiho :-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #4908 kdy: Duben 19, 2011, 09:27:38 am

Som sa rozhodol, ze od teraz mesiac budem reagovat na verejnom fore len na Sedostinkine prispevky.  Smích  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4909 kdy: Duben 19, 2011, 03:34:30 pm

Som sa rozhodol, ze od teraz mesiac budem reagovat na verejnom fore len na Sedostinkine prispevky.  Smích  Vyplazuji jazyk


 Smích Smích Smích Smích příjdeš o tržby, neblázni, já nemůžu za právníka platit!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #4910 kdy: Duben 19, 2011, 03:46:16 pm

Lenze ja zastupujem len seba a svoje nazory. Ze mam nazor opacny ako je nazor tvojho klienta neznamena, ze mam nazor rovnaky ako nazor proti ktoremu je nazor tvojho klienta smerovany.  Mrknutí
Zaznamenáno
cz.Maxik
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #4911 kdy: Duben 22, 2011, 04:41:25 pm

trochu vám tu naruším váš rozhovor, mám totiž další dotaz...
V manuálu je napsáno, že by štíty neměli přidávat AC, ale absorbovat zranění.  Teď sem si koupil pavézu a přidává mi +3AC, tak jsem z toho trochu zmatenej.
Zaznamenáno

Aryion (alchymista) - Dobro ho vždy povede kupředu
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4912 kdy: Duben 22, 2011, 05:18:14 pm

trochu vám tu naruším váš rozhovor, mám totiž další dotaz...
V manuálu je napsáno, že by štíty neměli přidávat AC, ale absorbovat zranění.  Teď sem si koupil pavézu a přidává mi +3AC, tak jsem z toho trochu zmatenej.

 To co dává je jenom z podstaty štítu, takže maximum co mít můžeš je +3.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4913 kdy: Duben 22, 2011, 05:19:44 pm

trochu vám tu naruším váš rozhovor, mám totiž další dotaz...
V manuálu je napsáno, že by štíty neměli přidávat AC, ale absorbovat zranění.  Teď sem si koupil pavézu a přidává mi +3AC, tak jsem z toho trochu zmatenej.

A já ještě přidám, že pokud chceš redukci 8, stačí ti obyčejnej nepluskovej, pokud chceš 10, pak pluskovej. A pokud bys chtěl víc, musíš se podívat po jednom speciálním materiálu.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #4914 kdy: Duben 24, 2011, 12:22:40 pm

Mám takovej problém, nevim jak je to tady s akrobacií, měla by normálně přidávat +1 do OČ za každejch pět bodů ne ? A tím pádem nastává můj problém nasadím helmu na +6 Akrobacie a OČ mám pořád stejný, zkoušel jsem to měnit uplně nahej, takže jinej faktor by do toho zasahovat snad neměl. (Před nasazením Akrobacie +5 po nasazení +11)
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
Orbi
Host
Odpověď #4915 kdy: Duben 24, 2011, 12:51:42 pm

Ten bonus do OC sa rata len zo zakladnych bodov. Cize itemy ani bonusy do dexterity sa k tomu nerataju.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #4916 kdy: Květen 01, 2011, 08:10:57 am

Mám dotaz dostal jsem 2 questy někde do lokacew líhně bílých draků. Ale prolezl jsem celou tu lokaci a není tam ani známka po nějakém pokladu v okolních lokacích jsem taky nic nenašel a u Vorloga nic z tech questů nepadlo je to nějakej bug? Jako že quest to sice ukazuje ale není je kde vyzvednout?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4917 kdy: Květen 01, 2011, 11:08:48 am

Proč je v cechu nastaven na prodej maximální limit + - 10 k a není ponechána možnost stanovení vlastní ceny ?
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4918 kdy: Květen 01, 2011, 05:21:39 pm

Mám dotaz dostal jsem 2 questy někde do lokacew líhně bílých draků. Ale prolezl jsem celou tu lokaci a není tam ani známka po nějakém pokladu v okolních lokacích jsem taky nic nenašel a u Vorloga nic z tech questů nepadlo je to nějakej bug? Jako že quest to sice ukazuje ale není je kde vyzvednout?

Ani tělo si tam nenašel? Zjistila jsem že co se týká Q tak to najdeš právě v těch tělech nebo kostře,jedno tělo tam je,
to vím jistě protože jsme ho vybírali při lovu draků Úsměv
když dojdeš k tomu velkýmu stačí zajít na okraj a zmáčknout tab
Zaznamenáno

Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #4919 kdy: Květen 01, 2011, 07:32:03 pm

Mám dotaz dostal jsem 2 questy někde do lokacew líhně bílých draků. Ale prolezl jsem celou tu lokaci a není tam ani známka po nějakém pokladu v okolních lokacích jsem taky nic nenašel a u Vorloga nic z tech questů nepadlo je to nějakej bug? Jako že quest to sice ukazuje ale není je kde vyzvednout?

Ani tělo si tam nenašel? Zjistila jsem že co se týká Q tak to najdeš právě v těch tělech nebo kostře,jedno tělo tam je,
to vím jistě protože jsme ho vybírali při lovu draků Úsměv
když dojdeš k tomu velkýmu stačí zajít na okraj a zmáčknout tab
My to prošli několikrát a nikde nic není možné že se to tělo zničilo?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS