Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 07, 2024, 09:41:29 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072457 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4860 kdy: Duben 12, 2011, 08:20:19 pm

Neznáte někdo fígl jak odrovnat ten bug, když se nepřítel neobjeví? Tj. vidím jen jeho jméno při zmáčknutí TAB, ale postavičku nikde a nejde na něj kliknout. Jediný co vím je relog, ale to je trochu těžkopádná věc. Dneska se mi to stalo hned několikrát.  Smutek
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #4861 kdy: Duben 12, 2011, 10:42:21 pm

Tak to je bud a nebo Vyplazuji jazyk
Pokud to jde, pockat na prilezitostni a pak do nej sam zacne busit, nebo zkusit prejit lokaci anebo pritelicka ci neco vyvolaneho.. plosna kouzla jsou v tomto pripade nenahraditelna Mrknutí
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4862 kdy: Duben 12, 2011, 11:07:54 pm

Presne, hod bunshee a vem toho neviditelnyho smejda sebou do ocistce Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Patejl
Nováček

Příspěvků: 33



Zobrazit profil
Odpověď #4863 kdy: Duben 16, 2011, 10:43:49 am

Hola, hola.

chtěl jsem se optat jak na nové K2 funguje systém pokladů? Tj. kdy se znovuobjevují a na co je to navázáno. Zda jsou některé omezeny levelem, nebo je tam omezení časové? Věřím, že tohle upřesnění by mohlo zajímat více lidí.

Díky
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4864 kdy: Duben 16, 2011, 10:53:33 am

Když jsme u toho upřesnování, jakým způsobem mám vnímat proměnu ve vlkodlaka. Uvědomuji si proměnu? Budu v proměně reagovat podle svého přesvědčení nebo podlehnu pudu (zlu)?
Činy v proměně si pamatuji, nebo nepamatuju?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4865 kdy: Duben 16, 2011, 11:58:45 am

Hola, hola.

chtěl jsem se optat jak na nové K2 funguje systém pokladů? Tj. kdy se znovuobjevují a na co je to navázáno. Zda jsou některé omezeny levelem, nebo je tam omezení časové? Věřím, že tohle upřesnění by mohlo zajímat více lidí.

Díky
kvalita pokladu se pocita a stehuje po pokladech podle zvyku postav
tj. casto vybirany poklad se zhorsuje a muze se stat ze zacne byt uplne prazdny, nezname a nebo malo navstevovane poklady se zase zlepsuji

vybrany poklad se pro postavu co ho vybrala naplni po "nekolika" hodinach ve hre, ale rychle opakovani vyberu neni moudre viz predchozi odstavecek

poklady s nizkou kvalitou (ty co se casto vybiraji), jsou vzdy prazdne pro postavy na vysokem lvl
duvod je jasny, nove postavy se zdrzuji okolo mest a vybiraji snadne poklady, zkusenejsi postavy uz musi dojit dal a na slozitejsi poklady a "nevyluxuji" tak poklady novackum

takze tupe opakovani natrenovaneho kolecka po pokladech neni dobra taktika...
chce to improvizovat a pokazde jit nekam jinam a pokud mozno, tam kam nikdo jiny nechodi
kdo najde a nebo odhadne kde je vice zastrceny a nevybrany poklad, ten vic ziska Úsměv
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4866 kdy: Duben 16, 2011, 12:01:20 pm

Mne by zas zajímalo téma  – prokletých  věcí .
Ukoval a prodal –koupil na druhou postavu  přez vitrínu v cechu ,vybavení od kováře +1.Bylo mi naznačeno - sděleno od jiných PC ,že jsem si to koupil /prodal pravděpodobně pod cenou . S tím bych za předem daných a veřejných podmínek ( dejme tomu veřejný a dostupný cenik )  ,ani asi neměl problém ,pokud by to postihovalo všechny řemesla a bez rozdílu a ne pouze některá .

Dle čeho tedy ,obchodník u vitríny určí cenou (je li info od PC správné ) prokletou věc ?!
Pokud systémové opatření takto nefunguje ,pak je myslím na programu dne legitimita a opodstatnění prodeje a nákupu přez překupníka a vyjmutí jiných řemesel z tohoto systému .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4867 kdy: Duben 16, 2011, 12:05:42 pm

Když jsme u toho upřesnování, jakým způsobem mám vnímat proměnu ve vlkodlaka. Uvědomuji si proměnu? Budu v proměně reagovat podle svého přesvědčení nebo podlehnu pudu (zlu)?
Činy v proměně si pamatuji, nebo nepamatuju?
ja osobne bych rekl:
promeneny do vlkodlaka si uvedomuje co se deje, ale nemuze to ovladat... je jen divak oskliveho filmu (jestlize ma dobre presvedceni)

hadam ze dobrak bude zdeseny z toho co v noci vyvadel a bude se to snazit odcinit a co nejrychleji se nemoci zbavit
zly to asi tak moc nebude prozivat, spis posoudi, jestli to ze se nemuze ovladat mu nebude na skodu

vlkodlak bude hadam nepritel a lovena zver, ostatni nebudou mit pochopeni pro to, ze se "nemohl" ovladat... mel se vylecit, neudelal to a tak zemre, aby neohrozoval sve okoli (napr)
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4868 kdy: Duben 16, 2011, 12:19:39 pm

Mne by zas zajímalo téma  – prokletých  věcí .
Ukoval a prodal –koupil na druhou postavu  přez vitrínu v cechu ,vybavení od kováře +1.Bylo mi naznačeno - sděleno od jiných PC ,že jsem si to koupil /prodal pravděpodobně pod cenou . S tím bych za předem daných a veřejných podmínek ( dejme tomu veřejný a dostupný cenik )  ,ani asi neměl problém ,pokud by to postihovalo všechny řemesla a bez rozdílu a ne pouze některá .

Dle čeho tedy ,obchodník u vitríny určí cenou (je li info od PC správné ) prokletou věc ?!
Pokud systémové opatření takto nefunguje ,pak je myslím na programu dne legitimita a opodstatnění prodeje a nákupu přez překupníka a vyjmutí jiných řemesel z tohoto systému .

vsechny prehozene veci se prokleji
nejsnadnejsi zpusob jak ziskat kvalitni vec je koupit to od cizich remeslniku
vim, ze je nadherne, lakave, pro lenochy idealni, atd... vyrobit vec "nahodou" ji dat do vitriny, prelognout a "nahodou" si ji kopit, ale to si moc lidi nezahaje...

tezko se posuzuje co je a co neni spravna cena
existuje zpusob, jak si koupit "vlastni" vec, ale je treba nevyrabet ucelove jen pro sebe, ale hlavne pro ostatni (remeslo je kseft a ne zasobovani jen svych postav)
vyrobky, ktere lezi nekolik real dni ve volne pristupnych vitrinach, ve kterych nakupuji i cizi postavy, jsou z prokleti vyrazeny

dusledek:
remeslnik od hrace co nerad nakupuje od cizich Úsměv, musi dostatecne zasobit trh vyrobky za realne ceny, tak aby na jeho jine postavy neco po par dnech zustalo
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4869 kdy: Duben 16, 2011, 12:31:25 pm

Mne by zas zajímalo téma  – prokletých  věcí .
Ukoval a prodal –koupil na druhou postavu  přez vitrínu v cechu ,vybavení od kováře +1.Bylo mi naznačeno - sděleno od jiných PC ,že jsem si to koupil /prodal pravděpodobně pod cenou . S tím bych za předem daných a veřejných podmínek ( dejme tomu veřejný a dostupný cenik )  ,ani asi neměl problém ,pokud by to postihovalo všechny řemesla a bez rozdílu a ne pouze některá .

Dle čeho tedy ,obchodník u vitríny určí cenou (je li info od PC správné ) prokletou věc ?!
Pokud systémové opatření takto nefunguje ,pak je myslím na programu dne legitimita a opodstatnění prodeje a nákupu přez překupníka a vyjmutí jiných řemesel z tohoto systému .


Nejsem si zcela jist, že tě chápu. Třeba se Neus chytí líp.

Ale pokud jde o prodávání pod cenou, je to jednoduché:
A) Pokud na tom nevyděláš, tak jsi buď blb nebo jde o support. Pokud prodáváš jiné své postavě, supportem to silně smrdí na míle daleko. Pokud je tvým problémem ingorantství (a něříkám, že to tak nutně je, jen že by mohlo), měl bys s tím něco dělat. Napříkald se podívat do vitríny a udělat si obrázek podle cen ostatních prodávaným předmětů. Je to tak těžké nebo potřebuješ vodit za ručičku?
B) Pokud prodáváš pod cenou záměrně a přesto na tom pořád vyděláváš, je třeba si zase položit otázku, proč to děláš. Nechceš vydělat? Cheš být kamarádský ostatním postavám? Chceš zničit ostatní prodejce? Jsi líný zjistit si ceny? Máš potřebu nabourat už tak chatrnou ekonomiku K2? Težko ti někdo může odpovědět na otázku ohledně tvé vlastní motivace. To musíš nejlíp vědět sám.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #4870 kdy: Duben 16, 2011, 02:46:49 pm

Kde mame to deni na kterem se tak pracovalo? Pracuje?

Nepochopim proč človek pokažde vymejšli neco tak komplikovane, když pak nema čas aby to melo potencial byt aspon jen pro minimum hraču zabavne či zajimave.
Když je tolik možnosti udelat neco primejši co nenaročne pobavi lidi a na tom pak stavet.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4871 kdy: Duben 16, 2011, 02:56:10 pm

Když jsme u toho upřesnování, jakým způsobem mám vnímat proměnu ve vlkodlaka. Uvědomuji si proměnu? Budu v proměně reagovat podle svého přesvědčení nebo podlehnu pudu (zlu)?
Činy v proměně si pamatuji, nebo nepamatuju?
ja osobne bych rekl:
promeneny do vlkodlaka si uvedomuje co se deje, ale nemuze to ovladat... je jen divak oskliveho filmu (jestlize ma dobre presvedceni)

hadam ze dobrak bude zdeseny z toho co v noci vyvadel a bude se to snazit odcinit a co nejrychleji se nemoci zbavit
zly to asi tak moc nebude prozivat, spis posoudi, jestli to ze se nemuze ovladat mu nebude na skodu

vlkodlak bude hadam nepritel a lovena zver, ostatni nebudou mit pochopeni pro to, ze se "nemohl" ovladat... mel se vylecit, neudelal to a tak zemre, aby neohrozoval sve okoli (napr)



Nechci nad tím diskutovat. Pokud to chceš takto, vyvěs to prosím jako pravidlo. V opačném případě se nám tady budou množit "nedorozumění".
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4872 kdy: Duben 16, 2011, 02:56:30 pm

Kde mame to deni na kterem se tak pracovalo? Pracuje?

Nepochopim proč človek pokažde vymejšli neco tak komplikovane, když pak nema čas aby to melo potencial byt aspon jen pro minimum hraču zabavne či zajimave.
Když je tolik možnosti udelat neco primejši co nenaročne pobavi lidi a na tom pak stavet.

 Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #4873 kdy: Duben 16, 2011, 03:09:54 pm

Když jsme u toho upřesnování, jakým způsobem mám vnímat proměnu ve vlkodlaka. Uvědomuji si proměnu? Budu v proměně reagovat podle svého přesvědčení nebo podlehnu pudu (zlu)?
Činy v proměně si pamatuji, nebo nepamatuju?
ja osobne bych rekl:
promeneny do vlkodlaka si uvedomuje co se deje, ale nemuze to ovladat... je jen divak oskliveho filmu (jestlize ma dobre presvedceni)

hadam ze dobrak bude zdeseny z toho co v noci vyvadel a bude se to snazit odcinit a co nejrychleji se nemoci zbavit
zly to asi tak moc nebude prozivat, spis posoudi, jestli to ze se nemuze ovladat mu nebude na skodu

vlkodlak bude hadam nepritel a lovena zver, ostatni nebudou mit pochopeni pro to, ze se "nemohl" ovladat... mel se vylecit, neudelal to a tak zemre, aby neohrozoval sve okoli (napr)



Nechci nad tím diskutovat. Pokud to chceš takto, vyvěs to prosím jako pravidlo. V opačném případě se nám tady budou množit "nedorozumění".


Preco ako pravidlo? Ved to je jasne uz zo samej podstaty hry.

edit: Ako by si to pravidlo formulovala?
Poslední změna: Duben 16, 2011, 03:14:10 pm od Orbi Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4874 kdy: Duben 16, 2011, 03:17:44 pm

kušuj právníku  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS