Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 03:47:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Tisk  
Autor Téma: Zavedeni realii  (Přečteno 44307 krát)
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Listopad 18, 2009, 02:06:24 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
a co tohle, kousek z popisu drowu:
...
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
...
mozna to chce jen precist Úsměv

No to je to o cem tu mluvim. Co je na carodejovi necisteho a co je na RDD cisteho?
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Listopad 18, 2009, 02:12:21 pm

Jen mi nejde do hlavy duvod proc ma =>
DROW - Schopnosti: Magická odolnost: 10 + úroveň/2 ?
DUERGAR - imunita na jedy ?
SVIRFNEBLIN - Schopnosti: Magická odolnost: 10 + úroveň/2 ?
OTROK - nemuze byt druid ? proc ne,drowi si prece muzou zotrocit kohokoliv,ne ?

A clovek je ted proste debil,nevidi ve tme a ani za sera,to sme teda ale slepci co ? chudak,kazdej si ted bude delat podtemnacky rasy..
Chcipne povrch! At zije podtemno!
Proc je tohle zle? Ved podtemno je velmi drsne miesto. Preziju len ti najsilnejsi. To ze clovek nevidi v tme ani za sera je hadam normalne nie? No a to ze podtemnacke rasy su silnejsie ako ludia je tiez v poriadku. Podtemnaci maju uplne inu techniku vyuky a vycviku a nie je to nic prijemne, ale ten kdo to absolvuje ma znacnu vyhodu proti ludom.

Jo a taka drobnost.
Drowovia co vylezu hore tiez nevidia dobre. V noci je to pre nich "ako tak znesitelne". Takze drowom by som dal tiez postih na povrchu. Cez den vacsi a v noci mensi ale je tam. Naviac drowovia maju strasne zlu orientaciu na povrchu. Nepoznaju orientaciu podla hviezd ci mesiaca. V lesoch maju obvzlast zlu orientaciu.  Dalsia vec co im je neprijemna je vietor, dazd, sneh...
Ty ses tu objevil odkud? hádám z EQ.
Podtemno není drsné místo - založím si ubožáka co má obě ruce levé a taky přežiju - tvůj argument se nevztahuje k hře na K2 ale k nějaké literatuře takže je nepatřičný.

A o jakém stylu vyuky je ted řeč? Cituj konkrétni hru ne nějakou knížku, já si taky postavím na povrchu Anakina skywalkera a budu ti pravidla citovat z hvězdných válek...
Btw., proč by měl někdo špatnou orientaci - má přece mapu....

Jo muj argument se vztahuje k literature zalozenej na Forgotten realms co je mimochodom zaklad hry nwn. To ze podtemno tu neni drsne to je vina hracov.  Ja byt dm tak tvoja postava s levymi rukami neprezije ani 1real hod.  Preco mam citovat hru? Mas pocit ze realie FR su zalozene na baze nejakej hry? Je to spis naopak.  Na tu otazku mapu ti jeste neodpovim skus se zamyslet sam.
Pořád nikde v pravidlech není že tento svět je podle FR. A dokud to tam není tak tvé argumenty nemají smysl. A to že kampaň hry byla podle FR nic neznamená.
Jelikoz je vse zalozene na pravidlech AD&D tak veci co jsem rikal drive jsou jeho nevyhnutelnym dusledkem.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Amelor
Host
Odpověď #32 kdy: Listopad 18, 2009, 02:16:14 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
a co tohle, kousek z popisu drowu:
...
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
...
mozna to chce jen precist Úsměv

No to je to o cem tu mluvim. Co je na carodejovi necisteho a co je na RDD cisteho?
Nedelej z toho takovou vedu... Je tam tohle:

"Mezi ženami se jen výjimečně objeví čaroděj nebo zaklínač."

Co je natom špatne, nepochopitelne? Všichni se shodneme že nejvyš postavene jsou knežky a proto každa normalni drowka usiluje prave o tohle.
A ne o to zamerne se stat nejakou podradnou čarodejkou, aby ji nekdo srovnaval s nejakym chlapem...
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Listopad 18, 2009, 02:22:42 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
a co tohle, kousek z popisu drowu:
...
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
...
mozna to chce jen precist Úsměv

No to je to o cem tu mluvim. Co je na carodejovi necisteho a co je na RDD cisteho?
Nedelej z toho takovou vedu... Je tam tohle:

"Mezi ženami se jen výjimečně objeví čaroděj nebo zaklínač."

Co je natom špatne, nepochopitelne? Všichni se shodneme že nejvyš postavene jsou knežky a proto každa normalni drowka usiluje prave o tohle.
A ne o to zamerne se stat nejakou podradnou čarodejkou, aby ji nekdo srovnaval s nejakym chlapem...

No jde o to ze si udelam build napr. klerik/bard/RDD (v drowi spolecnosti naprosto nemyslitelne i pres to ze je drowka knezka) a mam podle tohohle saystemu vetsi vyhodu nez kdyz si udelam mnich/wiz/AA (ktery neumi zakouzlit ani prd a v drowi spolecnosti slouzi jako lucistnik, ktery se pokud je natolik talentovany, muze dostat po pravy bok matrony a ziskat slechticky titul). Nejak mi to nestimuje s FR. Pokud nechcete resit carodeje budiz, ale RDD a PM by melo byt tim padem take vyrazeno z drowi hirerachie.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Listopad 18, 2009, 02:30:49 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
a co tohle, kousek z popisu drowu:
...
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
...
mozna to chce jen precist Úsměv

No to je to o cem tu mluvim. Co je na carodejovi necisteho a co je na RDD cisteho?
Nedelej z toho takovou vedu... Je tam tohle:

"Mezi ženami se jen výjimečně objeví čaroděj nebo zaklínač."

Co je natom špatne, nepochopitelne? Všichni se shodneme že nejvyš postavene jsou knežky a proto každa normalni drowka usiluje prave o tohle.
A ne o to zamerne se stat nejakou podradnou čarodejkou, aby ji nekdo srovnaval s nejakym chlapem...

No jde o to ze si udelam build napr. klerik/bard/RDD (v drowi spolecnosti naprosto nemyslitelne i pres to ze je drowka knezka) a mam podle tohohle saystemu vetsi vyhodu nez kdyz si udelam mnich/wiz/AA (ktery neumi zakouzlit ani prd a v drowi spolecnosti slouzi jako lucistnik, ktery se pokud je natolik talentovany, muze dostat po pravy bok matrony a ziskat slechticky titul). Nejak mi to nestimuje s FR. Pokud nechcete resit carodeje budiz, ale RDD a PM by melo byt tim padem take vyrazeno z drowi hirerachie.
Vzdyt jsem to napsal:
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
tj. zaklinaci, rdd, pm, …
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #35 kdy: Listopad 18, 2009, 02:32:00 pm

Odkud porad bereš že zde, u drowu je RDD prijatelnejši než žena-čarodej...
Ukaž mi kde jsi to tam vyčetl nebo prestan psat dokola jedno a to iste  Úsměv

ED:Kolikrat ti to tu musi nekdo napsat aby jsi si to prečetl cele a poradne se nad tim zamyslel?

no offence  Mrknutí
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Listopad 18, 2009, 02:42:24 pm

Odkud porad bereš že zde, u drowu je RDD prijatelnejši než žena-čarodej...
Ukaž mi kde jsi to tam vyčetl nebo prestan psat dokola jedno a to iste  Úsměv

ED:Kolikrat ti to tu musi nekdo napsat aby jsi si to prečetl cele a poradne se nad tim zamyslel?

no offence  Mrknutí

Hm ja som sa pocas cteni knizek o svete FR docetl jedine tak o Draeglothoch

"Draegloths are half-demon, half drow monstrosities. They are created by the unholy union between an ascending high priestess of the drow goddess Lolth and a glabrezu."

Pisem skor ako zaujimavost pre tych co o tom nevedia Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Listopad 18, 2009, 02:52:59 pm

Jen mi nejde do hlavy duvod proc ma =>
DROW - Schopnosti: Magická odolnost: 10 + úroveň/2 ?
DUERGAR - imunita na jedy ?
SVIRFNEBLIN - Schopnosti: Magická odolnost: 10 + úroveň/2 ?
OTROK - nemuze byt druid ? proc ne,drowi si prece muzou zotrocit kohokoliv,ne ?

A clovek je ted proste debil,nevidi ve tme a ani za sera,to sme teda ale slepci co ? chudak,kazdej si ted bude delat podtemnacky rasy..
Chcipne povrch! At zije podtemno!
Proc je tohle zle? Ved podtemno je velmi drsne miesto. Preziju len ti najsilnejsi. To ze clovek nevidi v tme ani za sera je hadam normalne nie? No a to ze podtemnacke rasy su silnejsie ako ludia je tiez v poriadku. Podtemnaci maju uplne inu techniku vyuky a vycviku a nie je to nic prijemne, ale ten kdo to absolvuje ma znacnu vyhodu proti ludom.

Jo a taka drobnost.
Drowovia co vylezu hore tiez nevidia dobre. V noci je to pre nich "ako tak znesitelne". Takze drowom by som dal tiez postih na povrchu. Cez den vacsi a v noci mensi ale je tam. Naviac drowovia maju strasne zlu orientaciu na povrchu. Nepoznaju orientaciu podla hviezd ci mesiaca. V lesoch maju obvzlast zlu orientaciu.  Dalsia vec co im je neprijemna je vietor, dazd, sneh...
Ty ses tu objevil odkud? hádám z EQ.
Podtemno není drsné místo - založím si ubožáka co má obě ruce levé a taky přežiju - tvůj argument se nevztahuje k hře na K2 ale k nějaké literatuře takže je nepatřičný.

A o jakém stylu vyuky je ted řeč? Cituj konkrétni hru ne nějakou knížku, já si taky postavím na povrchu Anakina skywalkera a budu ti pravidla citovat z hvězdných válek...
Btw., proč by měl někdo špatnou orientaci - má přece mapu....

Jo muj argument se vztahuje k literature zalozenej na Forgotten realms co je mimochodom zaklad hry nwn. To ze podtemno tu neni drsne to je vina hracov.  Ja byt dm tak tvoja postava s levymi rukami neprezije ani 1real hod.  Preco mam citovat hru? Mas pocit ze realie FR su zalozene na baze nejakej hry? Je to spis naopak.  Na tu otazku mapu ti jeste neodpovim skus se zamyslet sam.
Pořád nikde v pravidlech není že tento svět je podle FR. A dokud to tam není tak tvé argumenty nemají smysl. A to že kampaň hry byla podle FR nic neznamená.
Jelikoz je vse zalozene na pravidlech AD&D tak veci co jsem rikal drive jsou jeho nevyhnutelnym dusledkem.
Jenže AD&D a FR jsou dvě rozdílné věci.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Listopad 18, 2009, 02:55:18 pm

Kdyz si to tak ctu musim opravdu zatleskat. A co RDD? Takze drowka nemuze byt carodejka, ale klidne si muze nechat narust draci kridla Smích. Byt vama tak to nejdriv poradne dodelam, nez neco takoveho spustim. Pppravde jsem se ani nikdy nesetkal s drowkou Pale Materem. I kdyz s Panem smrti se bude drowi knezka mozna i bavit, neznamena to ze se drowek PMka stavaj.
a co tohle, kousek z popisu drowu:
...
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
...
mozna to chce jen precist Úsměv

No to je to o cem tu mluvim. Co je na carodejovi necisteho a co je na RDD cisteho?
Nedelej z toho takovou vedu... Je tam tohle:

"Mezi ženami se jen výjimečně objeví čaroděj nebo zaklínač."

Co je natom špatne, nepochopitelne? Všichni se shodneme že nejvyš postavene jsou knežky a proto každa normalni drowka usiluje prave o tohle.
A ne o to zamerne se stat nejakou podradnou čarodejkou, aby ji nekdo srovnaval s nejakym chlapem...

No jde o to ze si udelam build napr. klerik/bard/RDD (v drowi spolecnosti naprosto nemyslitelne i pres to ze je drowka knezka) a mam podle tohohle saystemu vetsi vyhodu nez kdyz si udelam mnich/wiz/AA (ktery neumi zakouzlit ani prd a v drowi spolecnosti slouzi jako lucistnik, ktery se pokud je natolik talentovany, muze dostat po pravy bok matrony a ziskat slechticky titul). Nejak mi to nestimuje s FR. Pokud nechcete resit carodeje budiz, ale RDD a PM by melo byt tim padem take vyrazeno z drowi hirerachie.
Vzdyt jsem to napsal:
Zaklínači a všichni, kteří mají jakkoliv nečistou krev, jsou v drowské společnosti považováni za méněcenné.
tj. zaklinaci, rdd, pm, …

No ale kdo má vědět co mezi ty nečisté kromě zaklínače patří.  A kdybyste zase četli pořádně Miky, tak pochopité, že mu jde o to, že se čarodej považuje za nečistý a že to tak normálně není.
Jestli se tady vymlouváte na to, že tady to nefunguje podle FR a podobných, tak by se to tu ale mělo řídit podle statistik jak hrají drowove. A momentálně je mezi drowy dost postav s levli čaroděje kteří mají vysoka postavení. Tudiž kdyz se to tu řídi vlastní mi pravidli, tak by meli brát ohled na to, jak je postaveni zrovna dole rozloženo a že si tam magove treba vydobili vetsi prava a ne ze najednou prijdete zniceho nic stim, že jsou nečistí.
S timhle omezenim a vzhledem k tomu ze se tyka snad skoro vsech postav z podtemna to kazdy hrac dole zabali a podtemno si muzete rovnou zrusit cele.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #39 kdy: Listopad 18, 2009, 02:59:14 pm

Neusi, tak jsem ty postihy našel.
A doufám, že je rychle odstraníš, protože to je asi nejhorší věc, kterou jsi zatím udělal.

Jediné, kde můžeš nechat ten postih, je drow-druid, a drow-muž-klerik. Jinak to tam nemá co dělat.

Drowové jsou relativně v pořádku, až na v jistých věcech neúplnost(tak tam dopište která povolání jsou nečistá, ať je klid) a
Citace
Na Kadndelábrii bylo jejich hlavním síldem město Yueathindr'ynn.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #40 kdy: Listopad 18, 2009, 03:05:10 pm

Ježiš, tohle neřešte, jednoduše:
Druid - to se neslučuje s jejich přirozeností
Muž klerik - nemá podporu bohyně lloth
Sorc, bard, RDD, PM - nečisté
Wizard - jediný možný přístup k magii (doména spíše mužů, ženy bývají kněžky)
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Listopad 18, 2009, 03:09:41 pm

Ježiš, tohle neřešte, jednoduše:
Druid - to se neslučuje s jejich přirozeností
Muž klerik - nemá podporu bohyně lloth
Sorc, bard, RDD, PM - nečisté
Wizard - jediný možný přístup k magii (doména spíše mužů, ženy bývají kněžky)

takže to znamená že Wizard tedy nebude nečistý? a postih na xp mu zustava?
Zaznamenáno
unknown
Lord
****
Příspěvků: 573



Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Listopad 18, 2009, 03:14:22 pm

Boha.. udela se jednou za cas nejaka poradna zmena (a myslim, ze k lepsimu) a vsichni se z toho muzete pos...

Nechci nikomu lezt do zadku, ale muj nazor je - je videt, ze tym tvurcu dela neco pro hrace z jejich pohledu, DIKY

Kazdy by tu nejradeji dostal na zacatku 40 lvl a vybiral poklady.. chjo..
Zaznamenáno

Lépe žít den jako lev, než sto let jako ovce...
---------------------------------------------------------------------
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Listopad 18, 2009, 03:14:45 pm

Neusi, tak jsem ty postihy našel.
A doufám, že je rychle odstraníš, protože to je asi nejhorší věc, kterou jsi zatím udělal.
pardon ze to pisu sem,
ale ze jsi nic nenapsal, kdyz se to vic nez mesic dost aktivne probira a dava dohromady na foru oligarchu??
nikdo nebyl proti!
Zatim jsme neodhalil zadny vazny ulet. V kratkem povidani o rasach nemuze byt vsechno, ale jen nejdulezitejsi veci... kdo by potom cetl a vyznal se v nekolikastrankovem popisu 1 rasy.
Nikomu nic nebrani na wiki dopsat vic podrobnosti, stejna jako jsem udelal i bohu.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Listopad 18, 2009, 03:17:36 pm

Ježiš, tohle neřešte, jednoduše:
Druid - to se neslučuje s jejich přirozeností
Muž klerik - nemá podporu bohyně lloth
Sorc, bard, RDD, PM - nečisté
Wizard - jediný možný přístup k magii (doména spíše mužů, ženy bývají kněžky)

takže to znamená že Wizard tedy nebude nečistý? a postih na xp mu zustava?
nikde nikdy nikdo v realiich nenapsal ze carodej je necisty... nevim kde se to vzalo
postih ma zena-carodej, protoze by ji ostatni zeny-knezky sezraly za ziva, protoze urazi jejich nadrazene postaveni

Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS