Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 08:34:01 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Zlatnické služby - Frufru Locknarior  (Přečteno 3114 krát)
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
kdy: Duben 19, 2009, 07:47:38 am

Tímto nabízím všem dobrodruhům a obyvatelům mé zlatnické služby. Výroba šperků všeho druhu, prsteny i náhrdelníky, magické i jen pro okrasu... Mnoho skladových zásob a možnost vyrobit Vámi požadovaný šperk na počkání. Rozumné ceny, férový obchod,kvalitní zboží...Stačí se ozvat.
Dále si zákládám na vstřícném přístupu k zákaníkovi. Vždy je mi ctí s Vámi obchodovat a podle toho se k Vám budu chovat. Kde mě naleznete? Mé cesty jsou v tuto chvíli  mezi Horskou vesničkou a Kráterem.

Těším se na Vás!

Frufru Locknarior
Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 04, 2009, 06:25:05 pm

Je mi ctí Vám oznámit, že v Horské vesničce se otevírá zlatnický obchod, který nabízí skladem základní šperky v menším množství. Zatím stále naskladňuji, tak buďte prosím trpěliví v případě nedostatku zboží...Určitě se objeví i šperky vyšší kvality, ale účelem není nahradit přímý obchod, pouze poskytnout zákazníkům možnost nakoupit v případě mé nepřítomnosti (výprava za kameny do dolů, atd...)
V případě většího nákupu doporučuji přímo kontaktovat mě a to samé v případě,že jste stálý zákazník...Rád Vám poskytnu slevu...Těším se na Vás

Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 06, 2009, 10:27:04 pm

Služby v obchodě byly rozšířeny o výkup malachitu a prodej malachitového, lápisového, ametystového, tyrkysového prachu.  Další budou přidány v blízké době...Lehce byla doplněna nabídka náhrdelníků. Těším se na Vaši návštěvu a případné objednávky...

Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 16, 2009, 11:24:45 am

Všechny zdravím, došlo k malému přeorganizování systému prodeje v mém obchodu. Vše by teďmělo být výrazně přehlednější a budete moci najít prsten který hledáte mnohem jednodušeji. Došlo i klehkému rozšíření výběru méně kvalitních prstenů a přibyli prsteny 4 kruhu ve volném prodeji. Jinak jsem zvětšil rozsha prachů které prodávám, v případě velkého zájmu přidám i prodejní místo aby prachů bylo více. Snažím se je průběžně doplňovat.

Jinak bych chtěl oznámit že jsem zvážil zlevnění mých výrobků a dospěl jsme k názoru, že na žádost mnoha zákazníků s menšími přijmy, tak učiním. Jde hlavně o prsteny 1+ a 2,2+,3 kruhu, jejich zlevnění je opravdu velké ( z 5m na 1,5m +co sipřihodí obchodník, a z 15m na 5m...). Kvalitnější výrobky byly zlevněny méně ale i tak je to vsrřícný krok směrem k Vám moji zákazníci. Věřím,že budete spokojeni a nezapomeňte, chcete-li něco speciálního, případně více výrobků, tak vřele doporučuji osobní kontakt. Stalí zákazníci dostávají slevy a o všech cenách se dá diskutovat případně se domluvit, že Vy dodáte co já potřebuji a já co Vy...Těším se na Vás!

Frufru Locknarior
Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS