Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:52:28 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2077962 krát)
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #3705 kdy: Leden 16, 2010, 11:23:28 pm

spravyn pomer? ja mel zato ze u zdobeni to je pokazde prave dva kusy a ktomu pridavek 1az3pojiva, zatim jsem to u vseho tak mel, jen u  toho zdobeni kameny mi to nejde a to jsem zkousel 1 kus kamene a pak pridavek 1az3 prachu a dva kusy kamene a pak pridavek 1-3 prachu aneslo to.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3706 kdy: Leden 17, 2010, 12:36:29 am

Vsetky hulky, lektvary sa daju najst na zaciatku a vyrobit(0) alebo su niektore specialne ktore az pri urcitom skille??
Jakože by existovala třebas hůlka, která by neměla (0) kvalitu, ale až třebas (3) kvalitu?
Tuhle otázku už jsme řešili mnohokrát, vždy jsme došli k tomu, že  existují všechny, ale samozřejmě na 100 procent to ví leda Neus nebo Sky.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3707 kdy: Leden 17, 2010, 08:53:47 am

To Piano:
U zdobenia mas to iste ako u receptov musis najst ten spravny pomer materialu na zdobenie.

A mam otazku:

Vsetky hulky, lektvary sa daju najst na zaciatku a vyrobit(0) alebo su niektore specialne ktore az pri urcitom skille??

Co se týká alchymie, to se zeptej ve hře elfky. čistě náhodou má v hlavě pár slušných postřehů a receptů.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #3708 kdy: Leden 17, 2010, 10:30:20 am

To Piano:
U zdobenia mas to iste ako u receptov musis najst ten spravny pomer materialu na zdobenie.

A mam otazku:

Vsetky hulky, lektvary sa daju najst na zaciatku a vyrobit(0) alebo su niektore specialne ktore az pri urcitom skille??

Co se týká alchymie, to se zeptej ve hře elfky. čistě náhodou má v hlavě pár slušných postřehů a receptů.


Aha! Este ze som ti nedal recept na kyselinovy, iste by mala postreh ta elfka aj naň Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #3709 kdy: Leden 17, 2010, 10:46:16 am

spravyn pomer? ja mel zato ze u zdobeni to je pokazde prave dva kusy a ktomu pridavek 1az3pojiva, zatim jsem to u vseho tak mel, jen u  toho zdobeni kameny mi to nejde a to jsem zkousel 1 kus kamene a pak pridavek 1az3 prachu a dva kusy kamene a pak pridavek 1-3 prachu a neslo to.

uz jsem zkusil i tri kusy kamene a pridavek 1-3 prachu a taky nic, neni to treba tim ze prsteny nejdou zdobyt kameny??
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3710 kdy: Leden 17, 2010, 11:00:04 am

To Piano:
U zdobenia mas to iste ako u receptov musis najst ten spravny pomer materialu na zdobenie.

A mam otazku:

Vsetky hulky, lektvary sa daju najst na zaciatku a vyrobit(0) alebo su niektore specialne ktore az pri urcitom skille??

Co se týká alchymie, to se zeptej ve hře elfky. čistě náhodou má v hlavě pár slušných postřehů a receptů.


Aha! Este ze som ti nedal recept na kyselinovy, iste by mala postreh ta elfka aj naň Úsměv

S tebou nebo bez tebe ! Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3711 kdy: Leden 17, 2010, 11:21:35 am

spravyn pomer? ja mel zato ze u zdobeni to je pokazde prave dva kusy a ktomu pridavek 1az3pojiva, zatim jsem to u vseho tak mel, jen u  toho zdobeni kameny mi to nejde a to jsem zkousel 1 kus kamene a pak pridavek 1az3 prachu a dva kusy kamene a pak pridavek 1-3 prachu a neslo to.

uz jsem zkusil i tri kusy kamene a pridavek 1-3 prachu a taky nic, neni to treba tim ze prsteny nejdou zdobyt kameny??

Zdobit kameny normálně jde, dáš tam broušené kameny a úlomky a musí to jít. Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #3712 kdy: Leden 17, 2010, 11:31:47 am

spravyn pomer? ja mel zato ze u zdobeni to je pokazde prave dva kusy a ktomu pridavek 1az3pojiva, zatim jsem to u vseho tak mel, jen u  toho zdobeni kameny mi to nejde a to jsem zkousel 1 kus kamene a pak pridavek 1az3 prachu a dva kusy kamene a pak pridavek 1-3 prachu a neslo to.

uz jsem zkusil i tri kusy kamene a pridavek 1-3 prachu a taky nic, neni to treba tim ze prsteny nejdou zdobyt kameny??

Zdobit kameny normálně jde, dáš tam broušené kameny a úlomky a musí to jít. Úsměv

jo pockat takze kdyz chci prsten zdobyt kamenem tak tam musim dat kamen a jako pojivo je ulomek?? tzn: dva kusy kamene a 1-3 kusy ulomku? Kdyz to chci totiz ozdobyt ulomkem tak normalne pouziju 2kusy ulomku a 1-3 prachu
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3713 kdy: Leden 17, 2010, 01:15:31 pm

Jo, přesně tak Mrknutí
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3714 kdy: Leden 17, 2010, 01:21:41 pm

Jo, přesně tak Mrknutí

Nerad ty spine z podtemna Škleb
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3715 kdy: Leden 17, 2010, 01:55:23 pm

Jo, přesně tak Mrknutí

Nerad ty spine z podtemna Škleb

No vida. Bez háčků a čárek ta větička dostává význam z jiných sfér. Ono na té češtině asi něco bude.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #3716 kdy: Leden 17, 2010, 02:22:23 pm

hehe diky, on tam diky tomu prezije Smích
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3717 kdy: Leden 17, 2010, 02:46:57 pm

Hehe nechtěl jsem nic říkat, on by zase koulel očima  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #3718 kdy: Leden 17, 2010, 03:19:52 pm

Stal se mi divny problem hraju si odlognu se lognu s jinou postavu a najednou se sni obevim v lokaci Kandelabrie ta prvni kdyz si udelate postavu a v logu se mi napise: Ucet PiAn0 neni zaregistrovan. nejprve je nutne ucet zaregistrovat blablabla.... a pak me to vyhodi ze hry a tahle to mam u vsech postav a nastrankach kandelabrie se nemohu prihlasit
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #3719 kdy: Leden 17, 2010, 03:21:57 pm

Stejny problem ted sem to sem chtel napsat .... byl jsi rychlejsi  Co??? A kdyz si udelat novou registraci pise mi to uz jednu nam.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS