Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 11:52:15 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671306 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4530 kdy: Únor 12, 2013, 09:02:20 pm

Server evidetně něchce spolupracovat :-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #4531 kdy: Únor 12, 2013, 09:08:26 pm

Tohle je fakt pech....
Kinkin poradí a pak čeká a chytá.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4532 kdy: Únor 13, 2013, 07:08:18 pm

Nevim, kde se to tu přesně psalo, ale s tím, že někdo nastaví odpor podle pravidel znamená (nebo aspoň znamenalo), že postava se chová nepřátelsky a je to IC vycítitelné. Slušnost potom stanovuje, že to nebude nestavim odpor a hned hážu bashee (a podobně), ale počká se alespoň kolo (tady si nejsem jistý, kdyžtak mě opravte).

Změnilo se něco nebo je to tak stále?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4533 kdy: Únor 13, 2013, 07:29:27 pm

Nevim, kde se to tu přesně psalo, ale s tím, že někdo nastaví odpor podle pravidel znamená (nebo aspoň znamenalo), že postava se chová nepřátelsky a je to IC vycítitelné. Slušnost potom stanovuje, že to nebude nestavim odpor a hned hážu bashee (a podobně), ale počká se alespoň kolo (tady si nejsem jistý, kdyžtak mě opravte).

Změnilo se něco nebo je to tak stále?

no tak asi.......na útok jsou pravidla...a snad platí ne? Třeba, jak s Kinkinem v Podtemnu hehe...cože?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4534 kdy: Únor 13, 2013, 07:49:15 pm

no, tak a dost s těma lagama huš z toho serveru, dyt se to nedá. Ted na mě utočil někdo, kdo tam nebyl  a pak mi to spadlo. Huf.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4535 kdy: Únor 13, 2013, 08:03:28 pm

en men taky...pád   Hněv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4536 kdy: Únor 14, 2013, 12:12:48 am

Nevim, kde se to tu přesně psalo, ale s tím, že někdo nastaví odpor podle pravidel znamená (nebo aspoň znamenalo), že postava se chová nepřátelsky a je to IC vycítitelné. Slušnost potom stanovuje, že to nebude nestavim odpor a hned hážu bashee (a podobně), ale počká se alespoň kolo (tady si nejsem jistý, kdyžtak mě opravte).

Změnilo se něco nebo je to tak stále?

no tak asi.......na útok jsou pravidla...a snad platí ne? Třeba, jak s Kinkinem v Podtemnu hehe...cože?

cože?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4537 kdy: Únor 14, 2013, 12:26:36 am

Nevim, kde se to tu přesně psalo, ale s tím, že někdo nastaví odpor podle pravidel znamená (nebo aspoň znamenalo), že postava se chová nepřátelsky a je to IC vycítitelné. Slušnost potom stanovuje, že to nebude nestavim odpor a hned hážu bashee (a podobně), ale počká se alespoň kolo (tady si nejsem jistý, kdyžtak mě opravte).

Změnilo se něco nebo je to tak stále?

no tak asi.......na útok jsou pravidla...a snad platí ne? Třeba, jak s Kinkinem v Podtemnu hehe...cože?

Good joke. Doufam, ze nenarazis na tu akci, kdy jsme vas potkali u Reaveru, zacali na vas mluvit, vy se tam hrabete ve vecech z pokladu, chvili nas ignorujete, pak si zacnete sbirat veci (preci nebudu hned hrat, nejsnaz bych to nestihl schovat do inventare) a ignorujete nas a pak velka odpoved, V podtemnu jsou drowove? Ty jsem dlouho nevidel (pote co vase postavy prosli kolem tak dvou NPC drowich skupinek...). No ano, pak jsme vas napadli, takze i RP predehra, bohuzel nic velkyho, tak doufam, ze priste to bude zajimavejsi, s upirama (ci jejich castma) jsme se treba potkali uz 2* a nejdriv pekne ukecavani a pak nejaky ten boj se zajimavym rozuzlenim. Pak jsme meli nekolik dalsich setkani nahore i dole, byla slusna RP hra. Hrajeme drowi, jsme radi kdyz mame kontakt s ostatnimi, ale dost casto cele RP konci slovy "to radeji zemru", nebo "plivne do obliceje" kdyz postava (a je to nepaladin, takze by mela pocitovat prirozeny strach a mela by mit mez kdy ji ovladne) lezi premozena na zemi...evidentne 0 co se tyce strachu ze smrti a RP si ta postava sveho zivota proste nevazi...a bolest? tu neciti zadna... Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4538 kdy: Únor 14, 2013, 05:30:03 am

Náhodou, ragnar statečně zdrhal Úsměv)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #4539 kdy: Únor 14, 2013, 05:33:15 am

I drowove by meli mit strach ze smrti.kdyz oni nezdrhaji na povrchu proc by povrchnan mel zdrhat v podtemnu? Ja uz od dob K1 mam prirozene obavy z drowu,ted otazka jestli i oni maji obavy z povrchnanu.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4540 kdy: Únor 14, 2013, 07:40:17 am

Náhodou, ragnar statečně zdrhal Úsměv)

Tak to kzdopadne a byl problem ho chytit..a pak se do toho pripletl dalsi povrchnan Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4541 kdy: Únor 14, 2013, 07:47:08 am

I drowove by meli mit strach ze smrti.kdyz oni nezdrhaji na povrchu proc by povrchnan mel zdrhat v podtemnu? Ja uz od dob K1 mam prirozene obavy z drowu,ted otazka jestli i oni maji obavy z povrchnanu.

No drowove vnimaji povrchnany jako podradnou spinu, ale i tak, kdyz jsou precisleni, tak se pokusi ustoupit. Viz nedavno zminovana konfrontace 2 drowu a 4 povrchnanu, jeden drow umrel a kdyz to videl ten druhy, tak se radsi vyparil... Škleb A strach ze smrti by mela projevovat drtiva vetsina postav, ta moje by se sice snazila zachovat dustojnost a povrchnany by pohrdala, ale rozhodne je pro ni, jako pro kazdeho drowa dulezite preziti... + bych to urcite nehral stylem to radeji zemru a pak na kazdy dalsi pokus o cokoliv do hvezdicek *mlci*...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4542 kdy: Únor 14, 2013, 09:59:50 am

Každopádně abych nebyl úplně OT.. popravdě, nastavení světa mi nevadí. Poslední tři roky, od dob co to tu vymřelo po úpravách k "lepšímu", jsem hrál na Thalii. Postih smrti skrz ďábla 5% všech xp, ress 1%. Dotáhl jsem tam postavu daleko za epic a strach ze smrti tam byl opravdu velkej - případná smrt a ďábel mě stála x měsíců hraní a časovkování po 1/3 xp za minutu Úsměv. Tady můžu aspoň trochu vydechnout a odpočinout si. Je to relax, hraju pro zábavu a ne abych byl v křeči a v nervu, když vytáhnu paty z města.  A až dojde na střet, rád si s váma zahraju.

Btw. Zatím jsem tu potkal jen jednoho drowa, když jsem běžel Quallarinem.. ani jsem nestačil napsat ať počká, že ho oživím a už mizelo tělíčko s nadějí, že mu peníze zůstanou.. kolega byl ale rychlejší. Takže ten přístup bude asi na obou stranách podobnej.

Jo, jestli to byla jedna z postav Michael nebo tak nějak, tak koho jsi potkal byl úplný nováček a vůbec nevěděl co dělat, tak po vás začal prý střílel. Už jsme mu to vysvětlili. Ber to jako omluvu z naší strany. Nestíháme zaučovat Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4543 kdy: Únor 14, 2013, 10:18:02 am

I drowove by meli mit strach ze smrti.kdyz oni nezdrhaji na povrchu proc by povrchnan mel zdrhat v podtemnu? Ja uz od dob K1 mam prirozene obavy z drowu,ted otazka jestli i oni maji obavy z povrchnanu.

Neboj, hrajem to tak. Potvrzuji to, co napsal ATM (jenom že to bylo 3v5), a třebas předevčírem jsme potkali na povrchu (příslovečnější přirovnání) u mlýna dvě postavy a my jsme byli taky dva. Stáhli jsme se, i přes lákavé to, že nás tyhle chodící měšečky lákali. Z mýho pohledu bych tohle hrál tak, že pokud bude v cizím prostředí protivníků stejný nebo větší počet, stáhnout se (pokud byste třebas nechytli někoho z party, do nemá šanci utéct). Svoje prostředí zase brání každá strana asi i proti přesile (i když 1v5 by už taky vypadalo blbě, asi by nejdřív doběhl pro posili). Pokud budou nájezdy na cizí území (viz. drizztovo záchrana elfky v Homelandu), jde se jako skupina a tehdy se jde proti čemukoliv.
A takové přemýšlení o tom se snažíme naučit i nováčky, co tam máme.

Takže ano, hrajem ten strach, jediné co by mohl být problém, když chytíte Mer'aste, která rozumí, ale za žádnou cenu prostě mluvit obečštinou nebude. Maiev umí jak podvyživenej ork a vzhledem k tomu, jak ty výslechy probíhají se asi o moc líp tu obečštinu nenaučí.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4544 kdy: Únor 14, 2013, 11:53:52 am

Já hrál s drowama 2x a vždy si dobře zahrál Úsměv krásně se dalo domluvit IC a pak i OOC Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS