Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 08:28:24 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671144 krát)
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #3990 kdy: Listopad 06, 2011, 12:40:28 am

Skvely serial, pokud neznane doporucuji.  Škleb

http://www.csfd.cz/film/115675-black-books/
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3991 kdy: Listopad 06, 2011, 12:44:48 am

nechtěl tady jít někdo spát? Smích
Zaznamenáno

Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #3992 kdy: Listopad 06, 2011, 09:41:37 am

Vsak jo porad  Škleb tohle mam misto vecernicku!
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #3993 kdy: Listopad 06, 2011, 12:25:10 pm

Kandahárští dobrodruzi (mimo jiné také velitelka) měli na mále a nebýt včasného zásahu mistra Yariela, vše by mohlo dopadnou naprosto jinak.
Naštěstí však starý elf byl ve městě a s jeho pomocí byl nepřátelský mág poražen.

Toho drowa sem ale dostal ja Smích Yariel vubec nebyl u toho kdyz sem ho slozil  Škleb
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3994 kdy: Listopad 06, 2011, 12:25:31 pm

Kandahárští dobrodruzi (mimo jiné také velitelka) měli na mále a nebýt včasného zásahu mistra Yariela, vše by mohlo dopadnou naprosto jinak.
Naštěstí však starý elf byl ve městě a s jeho pomocí byl nepřátelský mág poražen.

Toho drowa sem ale dostal ja Smích Yariel vubec nebyl u toho Úsměv

No jo, to víš, šuškanda Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #3995 kdy: Listopad 06, 2011, 12:26:37 pm

To je hrozna drbarna  Škleb Škleb ten Kandahar
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3996 kdy: Listopad 06, 2011, 06:18:28 pm

Krom toho není napsáno "Yariel zabil nepřátelského mága" ale "s jeho pomocí" Vyplazuji jazyk
Jen teda nevím, co by říkal, když byste mu řekli, že je starej.. Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3997 kdy: Listopad 12, 2011, 11:30:03 pm

       
 Četl jsem příběh co psala šedostinka - tak tam si pamatuji boj o tu vesnici s Orcy   pred dvěma (nebo více?) roky? Míno a muj Pik bránili se svymi Henchmany jednu vstupní bránu , my jí ubránili ,ale orcové prorazili obranu druhé brány (trpošský NPC se flakali) a napadli nás i ze zadu Smích Smích . To byla dobrá bitva jedna z nej co jsem hrál NWN .
Juj tak na to sponimam moc dobre to bol dobry boj naozaj primerany taky aky si predstavujem kazdy boj spomienky na minulost juj Smích
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3998 kdy: Listopad 13, 2011, 08:48:40 am

 Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #3999 kdy: Listopad 13, 2011, 09:20:46 am

Tenhle boj byl taky moc dobry, ja s Hey sme se branili do posledniho dechu a nehodlali se vzdat, taky to dopadlo jak to dopadlo, umreli sme oba Smích Skoda jen ze si to nepamatujeme
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4000 kdy: Listopad 13, 2011, 10:02:13 am

A co říkáte na tenhle, bude si ho někdo pamatovat?
Kdysi dávno byla na severu hrdá vesnice patřící trpaslíkům...
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4001 kdy: Listopad 13, 2011, 10:19:49 am

nechám se ráda poučit od člověka tvého formátu
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4002 kdy: Listopad 13, 2011, 08:29:34 pm

Myslíš, že ti bude k něčemu, když ti řeknu, že byl epicky vychcípán NPC Kandelábrijský řád, ale ti u hřbitova se to pořád jaksi ne a ne dozvědět, a dále kur*í newbíkům expení? Myslíš, že ti bude k něčemu informace, že se spawnujou do přechodů (to jsou ty modré čtverečky na kraji lokace) velmi dynamicky nepřátelské NPC, opět pro newbíky vítaná pomoc? Myslíš, že dokážeš zpracovat informaci, o dynamicky "HRÁČI" ovlivnitelném světě rozuměj : všichnihonemdo Kandaháru, všichnihonemdo Chmelínkova, teda vlastně všichnihonemdo Kandaháru z rozmaru, není to pravé ořechové?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #4003 kdy: Listopad 14, 2011, 11:01:56 am

Včera došlo k boji s Orci (Romi, Nani, Nadar) a tímto bych chtěl pochvalit šedostinku za to jak to zvládla , správně napsala - že vidíme z kopce sbíhat armadu orců a mohli jsme utéct.  Takže za toto pochvala.           
  Je vidět celkově že se vedení začíná snažit - ale - ale jak postupuji přicházím na další problémy .
 Poklady: třetí poklad 0zl. No táák kde si myslíte drahé vedení že mám brát prachy? Naposled poklad v Medvědí rokli 0zl prostě ani reklamní šroubovák tam nebyl, nic.  Upozornuji že toto se začalo dít před dvěma - dvěma a půl roky a pak se Kandoška klasicky zakousla a bum padala a padala na usta.  Kandelabrie je jediný server kde je vše opačně jak jinde na jiných serverech . Expi jsou před financema takže každý (kdo není asi u Palivce) má problemy s penězi a veliké.   Vitríny jsou plné ale hráči nejsou , občas tam koupím něco já nebo možná další nějaká postava a to je vše.  Pořadí toho co si hráč má koupit je naprosto opačné než-li by mělo mít. Bednu to ted nemám žádnou bednu kam bych si cikoli dal a že se tu všude válí beden.
 - Co se týká dalšího děje ve hře - nelze nebudu se moci zapojovat - já tam s Váma udělám 2500 expů jak nic, ale ani zlatku - naopak vypiju  všechny lektvary co mám a použiji zbytek obvazů a je zameteno. Moje postava teoreticky dluží už skoro každému - prachy nemá tudíž  místo pobíhání po lukách s mečíkem bude shánět kde by vydělala peníze!   
                   
- Reakce na Čendu ,      myslím si že má pravdu i když tu nejsem tak dlouho abych to mohl přesně posoudit. 
 Na tom hřbitově - on se tam spawnuje i kostlivý mág a když tam nebudou lučištníci tak by mohlo být zle i když , dá se obejít - no je to těžké posoudit. 
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #4004 kdy: Listopad 14, 2011, 12:22:51 pm

S dovolením....ono toho napsala DM více...jesti sme máme na to, vyrazit proti přesile a když jo, tak následně rychle ustoupit. Ja sem jí napsal, že to zkusíme. Předci je nenecháme roztahovat, Když jsme na chvilku "umlčeli" Shar. Nebude to lehke, ale o tom ten příběh je.
Nakonec vidím, že ne všichni RP hrají. Bylo nás prostě málo a šli sme stejně na průzkum bojem  Smích.

Poklady...chce to hledat..Kinkin je tady už drahnou dobu a zná tak 30% jen. Jsou "nevybrané" a ty jsou full -plné. Viděl jsem to v Sirotčinci ve Větrově.

Myslíš, že ti bude k něčemu, když ti řeknu, že byl epicky vychcípán NPC Kandelábrijský řád, ale ti u hřbitova se to pořád jaksi ne a ne dozvědět, a dále kur*í newbíkům expení

Noo mylím si , že ty lamy nebo jak, nebo nováčci jak se jim říká, jsme začínali třeba na hřbitově, když to nešlo v katakombách je nemrtvích hromada a pěkně odstupňované dle lv. Další lokace hned dolu podzemní kanaly -slizouni pekne maly pak stredni pak velcí + poklad...ups sem to vykecal  Smích. A ty dva s rytíří? Co takhle.... měli poslání - quest nebo co chcete v na hřbitově a zrovna neuhořeli anebo nepadli v boji s přesilou. Nebudeme snad vyjmenovavat všechny lokace, kde se da začínat  Úsměv. Ono RP zeptat se, ty newbíci se toho nebojí.

Ani Neus ani DM netvrdí, že je to všechno vychytané...akorat si lidi musí trochu poradit sami. Naco jsou tam veteráni? Mají pomoct. A co takhle ...ehmm pro Vás asi fráze -  RP? Do IC sekce píše tak 4-5 lidí krom Neuse a DM. Proč? Poněvač vajco...se Vám nechce...nebo teď mi řeknete.....že to nemá smysl. Tak nechte hrát ty ostatní.

Jooo a politika...mno do toho se Vám lidičky plést nebudu mně zajíma RP a NWN. Shazovat a nervit umíte, už sem to psal na Palivcovi a co? Dubove klady 900 zl. za balík a nikdo nic 2 tydny. Hlavne, že jste mrčeli kvůli dodacím od Palivce. Jo a honit se za lvl? Taky se dá. A co pak? Když nehrajete RP? Když bude mít třeba Nani 41.5  lvl  Škleb. Co bude delat když se nezapojí? Dělali ste to 96-97 a děláte to i ted. Asi už svět Kandelu znáte a nudíte se.

Jooo, chtěl jsem svoje, vlastně ne svoje, ale Kandelabrijské příběhy hodit na pergamen a zvěčnit v podobě knížky. Myslíte, že to vyšlo? Uvidíte sami  Mrknutí

A nakonec buď pozdraven RP PC ....PS: Za 5 let sem "prošňoupal" "onlinovky" komplet  L2 až po zatímní Freyu+Aion, skoro všechny díly wow,archlorda,ewerquest,forsaken world,perfect world,ataaakdale až sem si stahl D&D dugeon dragons a bylo to.
Jediný D&Da NWN Kandel2 zůstali a ted politici hádejte proč? Protože....viz odstavce výše...vajco. A víte co? Na spoustě serveru lidi
mrčí, hadají se, nerví kvůli blbostem, podvádějí, lžou a dělají druhým PC peklo - moje zkušenost viděl, slyšel a zažil  sem. Od l2, přes wow až nwn. Tady vidím, že je to všude stejný. Ale určitě kvůli tomu "lokál" měnit nebudu  Vyplazuji jazyk
Poslední změna: Listopad 14, 2011, 12:53:24 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS