Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 08:28:31 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671145 krát)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2610 kdy: Únor 06, 2010, 01:06:35 pm

Tak bohužel. Chtěl jsem ukázat, jak se hraje chvástavá hobitka a jak vypadá běžné vyhnání z lesa v podobě lesních elfů, ale ani na jednom kompu jsem to nenašel. Zjevně zradil SW (rozuměj blbé NWN co potřebuje mačkat 2-3x prinstcreen). Už mlčím.

Však já ti to věřím. Jen mě zajímá jak sem to řekl. To že Hejkyna je silná to vím.

Ale mě zajímá jestli sem vám psal: Jestli vás tu eště uvidím tak vás zničím. (tak ano za tim se stojím)
Nebo tellem tobě: Vím že Hejkyna je natolik silná aby vás složila všechny. (tak to sem myslel jako ooc)
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2611 kdy: Únor 06, 2010, 01:14:20 pm

omlouvam se omylem jsem postl spatne  napravim behem dne
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2612 kdy: Únor 06, 2010, 01:25:56 pm

To už se asi nedozvíme. Leda že bych to měl ještě v kanceláři ale nejsem si jist, jestli jsem to tam měl někdy vůbec nainstalované. Když je notebook v opravě a člověk má další 3 kompy, vznikne trochu zmatek.


Tak po tom, co jsem zaostřil jsem tam spatřil tohle: 1 nesouvisí s 2 a 3. 1 nic neukazuje, jen telly a to je vážně naprd. 2 ukazuje, jak jste si vzájemně uřezali hlavy. 3 je zajímavější. Ukazuje boj s wyvernami a pak sérii timestopů, mordekainenů a FoD, započatou Minuviel.  Otázkou je, co bylo před tím, protože pár kol boje s wyvernou nedokazuje, že mezi to nebyla nějaká předehra. A stejně tak se nedá propojit časová posloupnost mezi pravým a levým výpisem. Neřeknu ani prd, když to dáš do stížností s konkrétním obviněním. Otázkou je, jestli to bude stačit.

A co jsem si taky všiml (jen tak na okraj): Někteří hráči drowů jsou neurvalí sprosťáci a NWN je opravdu obludně přeloženo do češtiny.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2613 kdy: Únor 06, 2010, 01:32:03 pm

a drow ak pojde na povrch musi pocitat s problemami tak isto ako povrchnak v podtemne ale o tom sa uz niekde pisalo (na fore v nejakej teme sa to preberalo)
Poslední změna: Únor 06, 2010, 01:39:18 pm od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2614 kdy: Únor 06, 2010, 02:45:22 pm

jenze vse jde resit ve slusnosti me jako drowa jeste za stare ery hraci co maji mozek spise prohaneli :

tellem prislo varovani ve smyslu kousek od tebe praskla vetvicka a slysis cizi hlasy na to konto se seberu a mazu pryc pronasledovatel jde cca 1-2 lokace za mnou a presvedcuje se jetli nedelam fer veci typu boost a hura zpatky na ne (nedelam) pak pribehne tell utekl si jim

neil hraje stylem je to cerveny musi to umrit takze time stop a instantni smrtici kouzla okrast a uriznout hlavu

pokud vim tak kamenem urazu lesnich elfu je tento jeden jedinec autor realii a buldozer

ATM rozdaval flastry za utoky bez predehry
Citace
acc Arash - Varovani za utok na hrace bez RP predehry a dostatecneho duvodu

acc Sedostinka - Varovani za nevhodne chovani

K incidentu bych chtel rici toto:

Utoky bez RP zakladu a bez RP predehry nebudou tolerovany, jak stoji v pravidlech, K2 je RP server, takze kdo tak bude cinit, mel by od priste pocitat s tvrdymi sankcemi. Pokud k necemu takovemu dojde, necht postizena strana zachova klidnou hlavu, vse vyfoti screenama, posle nekteremu DM a ten s RP-hovadkem udela kratky proces, ale vyhnete se OOC jednani a nadavkam. Pokud k necemu takovemu dojde snazte se to i tak resit IC, je velka skoda ze Mino neodesel do krateru a vse nenapraskal nejakym dobrym dusim (treba elfove) a nesel s nimi je potrestat, snadno by tak doslo k tomu, ze by byli odmeneni utocnici IC a zaroven hrac co porusil pravidla by dostal trest od DM.
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2615 kdy: Únor 06, 2010, 03:00:05 pm

Ludekk, a prosím - když už si tu citoval nějalou komisi RP hry (která mi jako hráči může být ukradená, když jsem o ni ani nevěděl) můžeš mi i citovat, jak se drow oblékne jako povrchnan? Sposta drowů má i barvy jako povrchnan. Takže tohle je ... no.. prostě nedomyšlené.

PRO DM TEAM: Vzhledem k tomu, jaké vášně se tu projevily ... nebylo by opravdu už na místě se o danou záležitost nějak zajímat? Jestliže tolik hráčů tady vášnivě diskutuje, tak je něco asi v nepořádku a přinejmenším by to chtělo přidat váš názor !
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Orbi
Host
Odpověď #2616 kdy: Únor 06, 2010, 03:14:21 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #2617 kdy: Únor 06, 2010, 03:16:50 pm

a drow ak pojde na povrch musi pocitat s problemami tak isto ako povrchnak v podtemne ale o tom sa uz niekde pisalo (na fore v nejakej teme sa to preberalo)
S roblemy samozrejmne pocitame, ale je neco jineho problem a neco jineho kdyz ti nekdo hodi timestop a prst smrti, nebo jeste v lepsim pripade porazeneho protivnika zvednes pres hulku a on ti na hlavu hodi kvilivku, okrade a urizne hlavu (pripad zase jinych hracu).
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2618 kdy: Únor 06, 2010, 03:28:37 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.

Promin, tohle neberu. Co je problém je tu jasně psané. To, co si napsal je jen krásná hláška, jak se vyhnout tomu, aby DM musel něco udělat. Promin, orbi. To bude team zase čekat, až se to vyhrozí do extrému? Když by v tom šlo udělat jasno hned. *kroutí hlavou*
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Amelor
Host
Odpověď #2619 kdy: Únor 06, 2010, 03:35:41 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.

Promin, tohle neberu. Co je problém je tu jasně psané. To, co si napsal je jen krásná hláška, jak se vyhnout tomu, aby DM musel něco udělat. Promin, orbi. To bude team zase čekat, až se to vyhrozí do extrému? Když by v tom šlo udělat jasno hned. *kroutí hlavou*
Hydepark-odpadkač=smeti
ŽÁDOSTI A STÍŽNOSTI jsou k dispozici, prosím...
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2620 kdy: Únor 06, 2010, 03:36:48 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.

Promin, tohle neberu. Co je problém je tu jasně psané. To, co si napsal je jen krásná hláška, jak se vyhnout tomu, aby DM musel něco udělat. Promin, orbi. To bude team zase čekat, až se to vyhrozí do extrému? Když by v tom šlo udělat jasno hned. *kroutí hlavou*

No napriklad kedysi DM odpadkovy kos vobec necitavali a pricina je zjavne jasna.

Skus zformulovat tu otazku pre DM a dat ju do temy "Dotazy". 

edit: a ak sa jedna o staznost, tak do temy "Zadosti a stiznosti", ako napisal Amelor
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2621 kdy: Únor 06, 2010, 03:37:44 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.

Promin, tohle neberu. Co je problém je tu jasně psané. To, co si napsal je jen krásná hláška, jak se vyhnout tomu, aby DM musel něco udělat. Promin, orbi. To bude team zase čekat, až se to vyhrozí do extrému? Když by v tom šlo udělat jasno hned. *kroutí hlavou*
Hydepark-odpadkač=smeti
ŽÁDOSTI A STÍŽNOSTI jsou k dispozici, prosím...


Ale .. chceš mi snad říci, že početný dm team nemá doted informace o tom, že se tu řeší nějaký problém? Početný dm nečte hydepark, kde jen za dnešek přibylo několik stránek? To je ovšem smutný. S tím topikem žádosti a stížnosti už je to jen alibismus (nebo jak je to slobo správně)  Pláč "Necháme problém být... dokud to nebude obtěžovat nás jako team nebo se někdo nerozhodne to šoupnout do správného topicu"
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Orbi
Host
Odpověď #2622 kdy: Únor 06, 2010, 03:38:54 pm

Ale aky problem? Pomenujho, opis ho a kludne im ho i ja osobne prepisem na olig forum velkymi pismenami.

Kedze nikto s pritomnych nechce spisat oficialnu staznost, tak preco by sa DM malo unuvat nieco riesit? Ved to nechcu riesit ani zucastneni.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2623 kdy: Únor 06, 2010, 03:39:25 pm

Napíšu to sem a jinam to psát nebudu.

1) Vywerny a drovové,kteří stojí ve dne v lese a mluví drowsky.


Předtím, než jsem se s minuvile ukázala u vyvern, srazila jsem se s drowem jménem Furebrion (či tak nějak) na elfím mostě. Ten sice nemluvil, ale začal prchat a abych si ho mohla prohlédnout chytnula jsem ho rukou. Nijak jsem mu neubližovala, jen jsem na něj mluvila (nevěděla jsem IC ani OOC že je to Drow)

Seslala jsem na něj dispell aby mohl mluvit (myslela jsem, že nemluví proto že je omráčený), spadly z něj ochrany a on začal prchat. Byl zabit kouzlem a když zemřel, při ohledání mrtvoly jsem zjistila že je to drow.

Předpokládám, že byl v partě s ostatními drowy kempícími u vywern.

Minuviel otřesená setkáním s největším nepřítelem oběhla vesnici a zamířila k vyvernám, kde se stahuje veškerá Firimarská verbež. Přišla tam skrytá invis (Někteří drowové měli Ts takže ji museli vidět) drowíci spolu mluvili a proto pochopila že jsou to drowové a zaútočila. Vzhledem k tomu že jich bylo víc (věděla jsem jen o dvou, byli tam celkem tři) zautočila bez písmenek (ruku na srdce, asi by nepřežila) nicméně s vědomím, že je jiný již mrtvý hráč mohl varovat. Připomínám že to bylo za bílého dne.

Zabila dva drowy. Když se tak stalo použila hůlku na jednoho, aby ho mohla vyslechnout. Ten vstal, jakmile se vzpamatoval seslal myslím dispell. Pak se tam ukázal třetí, taky z invisu a nakouzlený a amy bodl do zad.

Tím to pro ni skončilo, byla mrtvá a přišla o hlavu.

2) Co se týká screenu slečny hejky, Myslím že mi to Mino a Tropmorek dosvědčí - utok minuviel v elfí vesnici byl Hejknou vyprovokovaný, schválně několikrát procházela vesnicí a vracela se zpátky, mizela a ukazovala se.
Z hráčovy strany jsem to brala jako čistou provokaci a IC předehru k boji - Hejkyna moc dobře ví, že na ni elfové zautočí - IC totiž víme, že nás dala do otroctví drowům (nebo to aspon zkoušela). Minu proto vyběhla, bez buffů  a pokusila se ji zabít. Bohužel neuspěšně, byla zabita. (Ostatně ne od hejky poprvé)

Co se týká setkání s drowy u orků - z toho co vím od Neila - to proběhlo OPĚT VE DNE. Kdy drowové stály ničím neukrytí vedle stěny. Opět byli dva. Mág a bojovník... Neil seslal time stop a dispell a když viděl že neragují odběhl do další lokace. (Prý to dokonce na sebe hlásil i ATM).

Konec, tečka puntík. Nejsem žádné prase, ani já ani Neil a to že se držím charakteru své postavy si myslím i nadále.

Ruku na srdce. Kdyby se Amy ukázala v podtemnu, kolik vteřin by jste jí dali vy, drowové?

Edit: Předáno ATM a Snekounovi a dál mě prosím už Flamem nepronásledujte.
Poslední změna: Únor 06, 2010, 03:44:51 pm od Neil a Amy Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2624 kdy: Únor 06, 2010, 03:43:58 pm

Seslala jsem na něj dispell aby mohl mluvit (myslela jsem, že nemluví proto že je omráčený), spadly z něj ochrany a on začal prchat. Byl zabit kouzlem a když zemřel, při ohledání mrtvoly jsem zjistila že je to drow.
Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích Smích
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Stran: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS