Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 10:09:01 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671237 krát)
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2595 kdy: Únor 06, 2010, 12:17:13 pm


.....................
EDIT:A navíc Minuviel zemřela... Veděla, co následuje.. veděla, že proti tobě nemá šanci a přesto šla. Kdo z vás by tohle udělal??
Minuviel (nemluvím o Amy) si bránila les.. svuj domov...

Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2596 kdy: Únor 06, 2010, 12:19:01 pm

Nejde o to jestli umře hejky, ale o to jestli útočila bez podmětu...jako takže chceš říct že když na tebe někdo zaútočí bez RP a ty to přežiješ je to v pořádku?

Takže vy to vidíte tak, že až na vás někdo pošle nájemného vraha.. má se s váma vybavovat a diskutovat... než vás zákeřně zabije? (přehnané vím, ale dá se to přirovnat)
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2597 kdy: Únor 06, 2010, 12:21:39 pm


.....................
EDIT:A navíc Minuviel zemřela... Veděla, co následuje.. veděla, že proti tobě nemá šanci a přesto šla. Kdo z vás by tohle udělal??
Minuviel (nemluvím o Amy) si bránila les.. svuj domov...


Ach jo:(.

Ty si to asi špatně pochopil(a). Jde o to že si to obhajuje psaným IC. To si pak každej muže napsat do IC nesnáším lesní elfy, když nějakýho uvidím okamžitě zabít a vydá se na lov do lesa. A náhodou potká tebe a šup seš mrtvá. Pak potká partu lesních elfů. No a co mám to napsaný v IC, tak jdu do nich.

No a už vidím jak vy se tady hádáte že on se nezachoval IC, že vás sejmul, protože věděl že ste malé lvl a že by si to jinak nedovolil že proti takové přesile by neměl šanci. No a on řekne. No a co? Mám to napsaný v IC.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2598 kdy: Únor 06, 2010, 12:23:44 pm

1) Předehra nemusí být nutně kecy.

2) Tohle je z "komise RP hry" kde se o tom debatovalo v rámci kapucí...

.....
- rasa a pohlavy se pozna vzdy (musi to tak byt, protoze se podle toho musi chovat i NPC... zadne divociny)
.....

Já jsem to pochopil, že je to hotová věc. Pokud to hraju od té doby blbě, tak mě prosím někdo z teamu upozorněte.

Nicméně pokud se drowové budou schopní obléct jako povrchňani a budou aspoň předstírat jejich chování, tak by to mohlo jít bez poznání. Dokonce by mohli využít třeba pytlík kostek a přesvědčování. Pak budou vyhnáni standardním způsobem.  Pokud ale budou hrát tu jejich "šlechtu" a mluvit drowsky, případně budou oblečeni v těch jejich směšných hadrech s cingrlátky a ostny tak si prostě nabíhají. Pokud o tom nevíte, tak mezi drowy a ostatními elfy panuje nepřátelství na život a na smrt.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2599 kdy: Únor 06, 2010, 12:24:25 pm


.....................
EDIT:A navíc Minuviel zemřela... Veděla, co následuje.. veděla, že proti tobě nemá šanci a přesto šla. Kdo z vás by tohle udělal??
Minuviel (nemluvím o Amy) si bránila les.. svuj domov...


Ach jo:(.

Ty si to asi špatně pochopil(a). Jde o to že si to obhajuje psaným IC. To si pak každej muže napsat do IC nesnáším lesní elfy, když nějakýho uvidím okamžitě zabít a vydá se na lov do lesa. A náhodou potká tebe a šup seš mrtvá. Pak potká partu lesních elfů. No a co mám to napsaný v IC, tak jdu do nich.

No a už vidím jak vy se tady hádáte že on se nezachoval IC, že vás sejmul, protože věděl že ste malé lvl a že by si to jinak nedovolil že proti takové přesile by neměl šanci. No a on řekne. No a co? Mám to napsaný v IC.

Mám to v Podpisu: - Elysia   Ae ú-esteliach nad,estelio han.  
             Estelio ammen…Brann Edhelrim
            -Nedůvěřuješ-li už ničemu, věř tomuto.
            -Důvěřuj nám…Vznešeným Elfům
Acc: NymfaCZ (hrááááč!! Ne hráčka! xD )
Nebudu se o tomhle všem dál bavit... Na tohle by měla reagovat leda Amy.. já ne.
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2600 kdy: Únor 06, 2010, 12:29:36 pm

1) Předehra nemusí být nutně kecy.

2) Tohle je z "komise RP hry" kde se o tom debatovalo v rámci kapucí...

.....
- rasa a pohlavy se pozna vzdy (musi to tak byt, protoze se podle toho musi chovat i NPC... zadne divociny)
.....

Já jsem to pochopil, že je to hotová věc. Pokud to hraju od té doby blbě, tak mě prosím někdo z teamu upozorněte.

Nicméně pokud se drowové budou schopní obléct jako povrchňani a budou aspoň předstírat jejich chování, tak by to mohlo jít bez poznání. Dokonce by mohli využít třeba pytlík kostek a přesvědčování. Pak budou vyhnáni standardním způsobem.  Pokud ale budou hrát tu jejich "šlechtu" a mluvit drowsky, případně budou oblečeni v těch jejich směšných hadrech s cingrlátky a ostny tak si prostě nabíhají. Pokud o tom nevíte, tak mezi drowy a ostatními elfy panuje nepřátelství na život a na smrt.

A jak tu předehtu má teda protivník poznat??
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2601 kdy: Únor 06, 2010, 12:35:11 pm

Tak když tě někdo sleduje lesem, míří na tebe lukem, stahuje se kolem tebe kroužek vyovolaných potvůrek.... Třeba. Jde o to mít šanci poznat, že záměr toho druhého asi nebude kamaráčoft a mít možnost reagovat. Samozřejmě povinnou systémovou indikací je odpor.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2602 kdy: Únor 06, 2010, 12:37:36 pm

Tak když tě někdo sleduje lesem, míří na tebe lukem, stahuje se kolem tebe kroužek vyovolaných potvůrek.... Třeba. Jde o to mít šanci poznat, že záměr toho druhého asi nebude kamaráčoft a mít možnost reagovat. Samozřejmě povinnou systémovou indikací je odpor.

Teď nevím co bereš pod pojemem kecy. Jestli jako: hele odejdi. Nebo *kolem tebe se oběví obláčky čehosi*

Jedno nebo druhý tam musí být. Beru klidně i tellem, jeslikož mluva asi nedošáhne přes celou lokaci. Ale ani jednou sem tohle nezažil.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2603 kdy: Únor 06, 2010, 12:39:14 pm

Spíš sem zažil jen obdobné situace co byli na tom obrázku, nebo na naferovku //hejkale di pryč, my stebou hrát nechceme.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #2604 kdy: Únor 06, 2010, 12:41:58 pm

Když u toho už jsme tak beru i psáno něco ooc ... například když jsem chtěl Nath pustit a měl poblíž Měsíčního elfa, taky jsem ji nejdřív napsal tell: Hele mohu s váma něco zahrát, nějak sem trošku ooc objasnil amildorovi co chci zahrát...aby se nedivil mí akci ve hře bez jakýhokoliv podnětu...to samé z nájemný vrahem...pokud je hráč slušnej tak mu podle mého stačí napsat : najali si mě na tvoji vraždu nebude ti vadit když to zahrajem bez přeehry že na tebe ze zálohy vlítnu?....apod.
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2605 kdy: Únor 06, 2010, 12:42:56 pm

Tak když tě někdo sleduje lesem, míří na tebe lukem, stahuje se kolem tebe kroužek vyovolaných potvůrek.... Třeba. Jde o to mít šanci poznat, že záměr toho druhého asi nebude kamaráčoft a mít možnost reagovat. Samozřejmě povinnou systémovou indikací je odpor.

Teď nevím co bereš pod pojemem kecy. Jestli jako: hele odejdi. Nebo *kolem tebe se oběví obláčky čehosi*

Jedno nebo druhý tam musí být. Beru klidně i tellem, jeslikož mluva asi nedošáhne přes celou lokaci. Ale ani jednou sem tohle nezažil.

Teď lžeš jak když tiskneš. Moc dobře si pamatuju, jak Hejky přišla ke Staré Bráně a my jsme ji vyhnali z lesa. Tam dokonce ty kecy byly. I to ostatní (míření lukem, nasraná mantikora, nepřátelské posunky, odpor). A asi hodinu poté následoval onen slavný "masakr u Wounded Knee". Buď máš paměť jako řešeto nebo se ti pravda přestala najednou hodit.

EDIT:
Taky vím moc dobře, jak ses nám IC chlubil, že bys nás všechny dal, ale ušetříš nás... Mám na to dokonce screen (aspoň doufám), protože mě to vážně namíchlo.

Tímhle ze své strany tuhle debatu končím, protože tady si každý upravuje skutečnost jak se mu hodí a věřit se nedá opravdu nikomu.
Poslední změna: Únor 06, 2010, 12:46:53 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2606 kdy: Únor 06, 2010, 12:45:02 pm

Tak když tě někdo sleduje lesem, míří na tebe lukem, stahuje se kolem tebe kroužek vyovolaných potvůrek.... Třeba. Jde o to mít šanci poznat, že záměr toho druhého asi nebude kamaráčoft a mít možnost reagovat. Samozřejmě povinnou systémovou indikací je odpor.

Teď nevím co bereš pod pojemem kecy. Jestli jako: hele odejdi. Nebo *kolem tebe se oběví obláčky čehosi*

Jedno nebo druhý tam musí být. Beru klidně i tellem, jeslikož mluva asi nedošáhne přes celou lokaci. Ale ani jednou sem tohle nezažil.

Teď lžeš jak když tiskneš. Moc dobře si pamatuju, jak Hejky přišla ke Staré Bráně a my jsme ji vyhnali z lesa. Tam dokonce ty kecy byly. I to ostatní (míření lukem, nasraná mantikora, nepřátelksé posunky, odpor). A asi hodinu poté následoval onen slavný "masakr u Wounded Knee". Buď máš paměť jako řešeto nebo se ti pravda přestala najednou hodit.

Jo počky myslíš to jak tam Mino byl proměněnej za tu mintakoru enbo jak se ta potvora jmenovala?

Pardon, tak to se omlouvám sem nějak přehlídnul. Tak ano zažil sem jednou jiné chování.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2607 kdy: Únor 06, 2010, 01:02:49 pm

Tak bohužel. Chtěl jsem ukázat, jak se hraje chvástavá hobitka a jak vypadá běžné vyhnání z lesa v podobě lesních elfů, ale ani na jednom kompu jsem to nenašel. Zjevně zradil SW (rozuměj blbé NWN co potřebuje mačkat 2-3x prinstcreen). Už mlčím.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2608 kdy: Únor 06, 2010, 01:03:52 pm

Taktez pridavam slibene screeny.

http://img297.imageshack.us/gal.php?g=minuviel.jpg
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2609 kdy: Únor 06, 2010, 01:05:42 pm


Větší a v bezztrátové bitmapě by to nešlo? Já tam nic nepřečtu.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS