Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 10, 2024, 02:54:11 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2073202 krát)
Orbi
Host
Odpověď #4350 kdy: Duben 18, 2010, 09:44:24 pm

Mužu se zeptat, proč se postupem času, když člověk expí na jednom druhu NPC a nezíská lvl, tak se pořád snižuje monžství XP, které za npc dostane.... nešlo mi to do hlavy, dkyž se zrušil poměr XP, nebo ten snad stále je?

tak som to pochopil i ja, ze xp sa nebudu znizovat, len zvysovat s poctom nakecanych xp
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4351 kdy: Duben 18, 2010, 10:12:34 pm

Ono je to spíš tak, že máš neměnnej základ, kterej ti spadnout nemůže, ale když máš nakecáno, máš k tomu bonusy.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4352 kdy: Duben 18, 2010, 10:50:19 pm

klesaji xp, protoze mu klesa bonus z nakecanych xp
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #4353 kdy: Duben 19, 2010, 05:56:22 am

ok díky už to chapu Úsměv
Zaznamenáno




Orathe
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #4354 kdy: Duben 21, 2010, 02:42:49 pm

Chci se zeptat kdyz nejsou exp za cas tak jestli by se dalo, ze kdyz aspon clovek crafti  tak pri kazdem zlepseni by dostal 10 xp. (logicky kdyz se clovek zlepsi tak by se mel i neco naucit)

je to jen napad.
Zaznamenáno
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #4355 kdy: Duben 21, 2010, 02:51:43 pm

To by podle me zpusobylo ze by hraci byli jeste vic zalezli  Mrknutí
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #4356 kdy: Duben 21, 2010, 02:55:03 pm

Chci se zeptat kdyz nejsou exp za cas tak jestli by se dalo, ze kdyz aspon clovek crafti  tak pri kazdem zlepseni by dostal 10 xp. (logicky kdyz se clovek zlepsi tak by se mel i neco naucit)

je to jen napad.

Vzdyt dostavas body v craftu. Proc by jsi se mel zlepsovat ve vlastnostech podporujici necraftovou cinnost ?
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4357 kdy: Duben 21, 2010, 06:00:50 pm

Chci se zeptat kdyz nejsou exp za cas tak jestli by se dalo, ze kdyz aspon clovek crafti  tak pri kazdem zlepseni by dostal 10 xp. (logicky kdyz se clovek zlepsi tak by se mel i neco naucit)

je to jen napad.

Vzdyt dostavas body v craftu. Proc by jsi se mel zlepsovat ve vlastnostech podporujici necraftovou cinnost ?


Jako nápad je to přece pěknej a důvody scela chápu(jelikož ten craft je fakt časově náročnej). Ale řekni mi co má craft(kovář, truhlář, krejčí apod.) společného s bojovýma vlastnostma v boji. Ty se dají naučit pouze a jenom v souboje s příšerama či lidma.

Pak jde o to že člověk normálně craftí do 1300 bodů což by se rovnalo 130 000 expů, pokud si cágos tak máš o 10k expů víc:). Což je 15 skoro 16 lvl bez 6k:), cágus by ten 16 lvl dal. A to počítáme pouze hlavní craft:). Neříkám jestli je to hodně či málo to si až každej řekne sám.

A pro ty co se řeknou proč sem na time expy nenadával. Tak ano time expy mě vyhovovali, protože si mohl expit non-stop pořád:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4358 kdy: Duben 21, 2010, 07:32:43 pm

Ja kraftil do 1580 hi hi, bych se mel jak prase v zite.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4359 kdy: Duben 21, 2010, 07:44:41 pm

okamžitě bežte vrátit vysvědčení 1300 *10 = 13000 = 13k  Kroutím očima
co má společného bojové XP s mluvením ?  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4360 kdy: Duben 21, 2010, 08:00:33 pm

okamžitě bežte vrátit vysvědčení 1300 *10 = 13000 = 13k  Kroutím očima
co má společného bojové XP s mluvením ?  Mrknutí


Ups pardon:-D
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #4361 kdy: Duben 21, 2010, 09:12:53 pm

byl to jen napad...
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4362 kdy: Duben 21, 2010, 10:03:43 pm

Nevim, ja posledni dobou nemam chut logovat vubec, neni hnaci motor. Dosahl jsem 1980 bodu v kraftu,znam kazdy kout sveta a nic se nedeje. nejspis to ze se nic nedeje  bude hlavni duvod. Posledni dobou premyslim, proc me K1 bavila vic nez K2 i kdyz se mi K2 zda  lepsi s vetsim potencialem.

Jeden z duvodu, je  rozdeleni hracu na  spoustu spolku s trvanlivosti dva mesice, nevim  cim to, ale vetsina spolku se po dvou mesicich rozpadne, nebo  hraci prestanou hrat. Proto by mozna stalo za uvahu vytvorit par spolku vedenych DM ktere by nestaly na aktivite skupinky kamaradu.

Duvody proc  spousta spolku zanika, je upadek zabavy, protoze se vsechno ke konci zvrhne ve zhaneni materialu, ktery se neda realne nakupovat, treba jen  koupit dostatek kuzi a esenci na recept na jednu petkovou robu je silena cena, ktera se nikdy nevrati. Natezit kameny na zlatnicinu  je jeste horsi. Pro priklad 100 surovych smaragdu je zhruba 2.5-3 hodiny. a je jedno v kterem dole, jestli ve zlate, rubiku, nebo verdu. A zdaleka to nestaci na recept.

Casova narocnost na vedeni spolku a kraftu ubira cas na hrani, ovsem otazkou je, kolik lidi si chce hrat, vetsina se stara jen o svuj spolek a deni kolem nikoho nezajima.

V neposledni rade jsou DM, nerikam, sam jsem se bez nich vzdycky obesel, ale v teto dobe by pomohlo delat vetsi questy ktere by zapojily vice hracu a daly nejaky cil proc logovat, kdyz je realna sance nekoho potkat nizka. Turnaje a podobne veci jsou prijemne spestreni,ale nemaji zadny dlouhodoby ucinek, vetsina lidi logne s nejsilnejsi postavou a to jen na dobu trvani turnaje, nevidim v tom zadny prinos v dlouhodobem hrani. To same  plati  s q pro jednotlive spolky, zadny prinos pro server, jen to vede k vetsi separaci jednotlivych spolku.

Tak to jsou asi tak moje postrehy za posledni dobu.


Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4363 kdy: Duben 22, 2010, 05:15:05 am

Já vím, že se do mě zase pustíte, ale už i Tashara píše to co já. Tož tak to na tom něco bude ne?
Máme oficiálních DM (I neoficiálních) jak sviň, ale nějak nejsou vidět. (Asi nemají čas - hm hm?)

Poslední dobou je to jako v parlamentu, každej má nějakou funkci a pořád se hledají omluvy proč se nejde účastnit jednání. Když na to nemám čas tak to nedělám radějc vůbec ne?

Nebo DM  team nemá nápady?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4364 kdy: Duben 22, 2010, 06:49:47 am

Ja sem vcera Q delala... chce to jen byt ve hre a netlachat na foru.
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS