Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 09, 2024, 10:43:50 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1667049 krát)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #3135 kdy: Duben 16, 2010, 05:40:01 pm

oběvují

!!!! *Pokouší se o něho infarkt*

Jo je dobra asi ako wowko. Úsměv

Asi je to v tom že Demona, je prostě o dost více akční:). Takže ne že se tam drží stálí hráči už několik let, ale dokonce a což je udivující se tam neustále oběvují nováčkové z jiných servrů či úplně noví hráči NWN(což má asi za následek že demona je na GP)...

Však WoW je taky dost akční. Nebo AoC. Tuhle jsem viděl nějaká videa, jak tam pobíhali nějací magoři na neskutečně vysokých levelech a zabíjeli všechno živé v dohledu stylem "no rules - no fear". Neříkám, že Demona je totéž, ale těhle "akčních" magorů se vždycky najde dost na to, aby zaplnili nejedno obskurnějí akční "niche", jako je například vymírající fenomén NWN. Spíš by se mělo zamyslet nad tím, proč upadá počet RP-schopných hráčů. Může za to upadající úroveň vzdělání, rodina, televize?  Smích Smích Smích


Spíš témata Úsměv
Témata? To jsem nikdy nepochopil. Jak za něco můžou moc témata? Nebo se taky hodně často hledaj NOVÝ témata...
Podle mě jedno z takovejch zneužívanejch a prázdnejch slov. Problém je zřejmě v tom, že ty témata každej hledá, ale nikdo je netvoří.  Škleb No, tím bych asi ukončil moje hluboké zamyšlení.  Smích
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3136 kdy: Duben 16, 2010, 07:08:36 pm

Tak dneska to s mou účastí nevypadá valně. Už mi zase stávkuje notebook a na tom stolním kuse šrotu se mi NWN ani nechce zapínat.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3137 kdy: Duben 17, 2010, 07:19:57 am

oběvují

!!!! *Pokouší se o něho infarkt*

Jo je dobra asi ako wowko. Úsměv

Asi je to v tom že Demona, je prostě o dost více akční:). Takže ne že se tam drží stálí hráči už několik let, ale dokonce a což je udivující se tam neustále oběvují nováčkové z jiných servrů či úplně noví hráči NWN(což má asi za následek že demona je na GP)...

Však WoW je taky dost akční. Nebo AoC. Tuhle jsem viděl nějaká videa, jak tam pobíhali nějací magoři na neskutečně vysokých levelech a zabíjeli všechno živé v dohledu stylem "no rules - no fear". Neříkám, že Demona je totéž, ale těhle "akčních" magorů se vždycky najde dost na to, aby zaplnili nejedno obskurnějí akční "niche", jako je například vymírající fenomén NWN. Spíš by se mělo zamyslet nad tím, proč upadá počet RP-schopných hráčů. Může za to upadající úroveň vzdělání, rodina, televize?  Smích Smích Smích


Spíš témata Úsměv
Témata? To jsem nikdy nepochopil. Jak za něco můžou moc témata? Nebo se taky hodně často hledaj NOVÝ témata...
Podle mě jedno z takovejch zneužívanejch a prázdnejch slov. Problém je zřejmě v tom, že ty témata každej hledá, ale nikdo je netvoří.  Škleb No, tím bych asi ukončil moje hluboké zamyšlení.  Smích


Dovolím si oponovat, témata tvoříme, ale nedochází k jejich rozvíjení ze strany DM.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3138 kdy: Duben 17, 2010, 02:33:02 pm

Nebo naopak nedohází k rozvýjení témat od DM (těch několika pokusů) ze strany hráčů. To může vzbudit odpor i na druhé straně.


2Tashara:
No, samozřejmě souhlasím, že ideální je změny implementovat při wipe, ale co v momentě, kdy wipe není možnost?
(resp. existuje jako možnost, ale je větším zlem, protože znechutí hráče více, než partiální změna v systému)
A o tom, že wipe není možnost, a pravděpodobně už nikdy nebude, víme od posledního wipe (hehe, zní to dost blbě, když se to takhle napíše).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3139 kdy: Duben 17, 2010, 07:16:58 pm

Teamspeak 3
server: webgalaxy.cz
port: 9987

tam si zalozte mistnost a vykecavejte se do sytosti, aspon bude ciste forum Úsměv
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3140 kdy: Duben 17, 2010, 09:04:41 pm

Příspěvek po 5 hodinách v odpakáči je celkem málo ne?.)
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3141 kdy: Duben 17, 2010, 09:54:10 pm

Nebo naopak nedohází k rozvýjení témat od DM (těch několika pokusů) ze strany hráčů. To může vzbudit odpor i na druhé straně.


2Tashara:
No, samozřejmě souhlasím, že ideální je změny implementovat při wipe, ale co v momentě, kdy wipe není možnost?
(resp. existuje jako možnost, ale je větším zlem, protože znechutí hráče více, než partiální změna v systému)
A o tom, že wipe není možnost, a pravděpodobně už nikdy nebude, víme od posledního wipe (hehe, zní to dost blbě, když se to takhle napíše).

Co je s tebou Cagusi?! Umíš to líp sakra.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #3142 kdy: Duben 18, 2010, 08:39:22 pm

Já proti změnám podmínek nic nemám. Podle mě se dají dělat i radikální úpravy bez wipu. Koneckonců postavy vznikají i zanikají. Ty co dosáhnou vrcholu své postavy tak s ní potom hrají méně nebo třeba i vůbec. Měnění podmínek je přírozený a neustálý proces. Jenom enviromentalisté si myslí, že tomu tak není.  Smích
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3143 kdy: Duben 18, 2010, 09:39:44 pm

Nebo naopak nedohází k rozvýjení témat od DM (těch několika pokusů) ze strany hráčů. To může vzbudit odpor i na druhé straně.


2Tashara:
No, samozřejmě souhlasím, že ideální je změny implementovat při wipe, ale co v momentě, kdy wipe není možnost?
(resp. existuje jako možnost, ale je větším zlem, protože znechutí hráče více, než partiální změna v systému)
A o tom, že wipe není možnost, a pravděpodobně už nikdy nebude, víme od posledního wipe (hehe, zní to dost blbě, když se to takhle napíše).

Co je s tebou Cagusi?! Umíš to líp sakra.
Nojo, jsem nachcípanej. Budeš mi to muset odpustit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3144 kdy: Duben 19, 2010, 08:08:58 am

Jenom enviromentalisté si myslí, že tomu tak není.  Smích
a co si představuješ pod slovem enviromentalista, vlastními slovy prosím, nechci odkaz na wiki,   Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #3145 kdy: Duben 19, 2010, 10:44:36 am

Jenom enviromentalisté si myslí, že tomu tak není.  Smích
a co si představuješ pod slovem enviromentalista, vlastními slovy prosím, nechci odkaz na wiki,   Mrknutí
Sakra nebezpečný lidi s kuklama na hlavách, přivázaný ke stromu a v pravé kapse teploměr.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Lyciidas
Host
Odpověď #3146 kdy: Duben 19, 2010, 10:53:14 pm

Nemáte někdo nepotřebnou knihu případně učebnici z které se dá naučit základy afghánské perštiny či jazyka paštó? Koupím v jakémkoliv stavu, spěchá.
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #3147 kdy: Duben 20, 2010, 06:24:53 am

no to bych musel bejt slušně ujetej, abych něco takovýho měl  Smích Škleb Smích a na netu jsi nic nenašel?
Zaznamenáno




Orathe
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3148 kdy: Duben 20, 2010, 07:58:50 am

http://www.lexilogos.com/english/dari_dictionary.htm
http://www.jak-se-rekne.cz/persky/
asi bych se sháněl po něčem takovém než se učit z knihy
http://www.speechatsri.com/products/dynaspeak.shtml#features
http://www.onwar.eu/tag/jazyky/
Poslední změna: Duben 20, 2010, 08:05:48 am od Cendaa Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3149 kdy: Duben 20, 2010, 08:29:54 am

a nejdůležitější věta co musí každý umět v provincii Lógar
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS