Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 02, 2024, 04:09:28 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 116103 krát)
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #225 kdy: Březen 08, 2013, 07:38:45 pm

Proč? Aby když je nejhůř, tak si jedinec mohl paralyzovat skupinku (NPC) nebo hloupých PC Smích Navíc si myslím, že čekat na 1 ku je blbost, to pak ztrácí význam... máš zbytečnej lvl assassina když bys mohl mít jinou a lepší prestižku..

Jinak posuzuju to podle toho, aby ta postava něco zvládla, jestli je lepší na PvP nebo PvE je mi už celkem jedno, důležitý je, aby to mělo myšlenku a za něco stálo... jestli chcete exemplární případ, mrkněte na postavu Errora 2410 a Shadowa258 kteří dělají postavy tak, aby byly něčím vyjímečné a smrtící (i když nemusí být nejlepší) Ale když spolupracují (což by bratři měli) tak jak bylo vidět při soubojích, oni tam stáli poslední... Takže to něco do sebe stoprocentně má, co dělají Mrknutí
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #226 kdy: Březen 08, 2013, 08:03:58 pm

Já bych jel vraha na luk do party.
Nikdy jsem to nezkoušel ale teoreticky pokud nepřítel bojuje s někým jiným tak bys měl střílet každé kolo paralýzu ne?


Nene para je jen kdyz je cil mimo boj nic mene ten death mas porad, a ano funguje to i na luk ale jen do 30 stop
Zaznamenáno
spencer
Host
Odpověď #227 kdy: Březen 08, 2013, 08:10:02 pm

Já bych jel vraha na luk do party.
Nikdy jsem to nezkoušel ale teoreticky pokud nepřítel bojuje s někým jiným tak bys měl střílet každé kolo paralýzu ne?


Nene para je jen kdyz je cil mimo boj nic mene ten death mas porad, a ano funguje to i na luk ale jen do 30 stop

Právě jsem běhal s vrahem a očividně ten smrtící útok funguje stejně jako zákeřnej.
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #228 kdy: Březen 08, 2013, 09:10:22 pm

Právě jsem běhal s vrahem a očividně ten smrtící útok funguje stejně jako zákeřnej.

Dobrý zjištění Smích ale to bych ti klidně řekl kdyby jsi se zeptal Mrknutí Jediná diference je v tom, že pokud tvůj cíl není v bojovém modu tak ho prvníma ránama může paralyzovat dle tvého DC a nepřítelova savu se ti to pvoede
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #229 kdy: Březen 09, 2013, 01:43:10 am

Harfevník mi tady nepříjde slabý.
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #230 kdy: Březen 09, 2013, 10:34:21 am

Harfevník mi tady nepříjde slabý.
No, ale na druhou stranu to asi nebude žádná pecka, u něj je tím lákadlem snad ten únik a možná ty záchrany.... (i když jen 1x denně). Já teda nevím, k čemu by se mohl hodit... Když dáš tip, budu rád Mrknutí
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #231 kdy: Březen 09, 2013, 10:59:16 am

Třeba barbar 30 / 4 harfevník / 6 SD.
Neutrál, obouručka, aura strachu....
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #232 kdy: Březen 09, 2013, 11:02:33 am

No vzhledem k tomu ze vetsina postav tady jede na hody nebo na kouzla tak aura strachu je uplne zbytecna vec. To same paralyza jo je dobra ale ja osobne bych nikdy nejel postavu na to ze budu doufat ze nekomu padne 1cka. Vrah sam o sobe neni spatny ale mam radeji zlodeje.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #233 kdy: Březen 09, 2013, 11:07:48 am

No vzhledem k tomu ze vetsina postav tady jede na hody nebo na kouzla tak aura strachu je uplne zbytecna vec. To same paralyza jo je dobra ale ja osobne bych nikdy nejel postavu na to ze budu doufat ze nekomu padne 1cka. Vrah sam o sobe neni spatny ale mam radeji zlodeje.

To je asi pravda no, ale kdo má savy, že ti přehodí párkrát TO 50? Takže ta paralýza není úplně od věci, když se to dobře postaví Mrknutí jen vymyslet, jak je to nejlepší, aby to za něco stálo..

Jinak co přidat druidovi nebo shifterovi morf na demiliche? Smích
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #234 kdy: Březen 09, 2013, 11:08:19 am

U té aury strachu vytáhneš nechutné TO 65 u té varianty co jsem psal.
U primárně zaměřené na strach i něco přes 70.
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #235 kdy: Březen 09, 2013, 11:09:34 am

U té aury strachu vytáhneš nechutné TO 65 u té varianty co jsem psal.
U primárně zaměřené na strach i něco přes 70.

To není zlý, ale palach a každá osoba co má imku na sobě tak tý je to jedno (a to jsou ještě lektvary  Kroutím očima )... Tak jako tak, věřím, že někoho by jsi určitě vystrašil Úsměv
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #236 kdy: Březen 09, 2013, 12:18:04 pm

Třeba barbar 30 / 4 harfevník / 6 SD.
Neutrál, obouručka, aura strachu....
Lepší barbar / rogue / SD

a nechápu 6 SD, obraný kotoul je úplně useless věc.
u rogue ti navíc stačí 3

No vzhledem k tomu ze vetsina postav tady jede na hody nebo na kouzla tak aura strachu je uplne zbytecna vec. To same paralyza jo je dobra ale ja osobne bych nikdy nejel postavu na to ze budu doufat ze nekomu padne 1cka. Vrah sam o sobe neni spatny ale mam radeji zlodeje.
Přesně na jedničku se nikdy nespoléhat.


No vzhledem k tomu ze vetsina postav tady jede na hody nebo na kouzla tak aura strachu je uplne zbytecna vec. To same paralyza jo je dobra ale ja osobne bych nikdy nejel postavu na to ze budu doufat ze nekomu padne 1cka. Vrah sam o sobe neni spatny ale mam radeji zlodeje.

To je asi pravda no, ale kdo má savy, že ti přehodí párkrát TO 50? Takže ta paralýza není úplně od věci, když se to dobře postaví Mrknutí jen vymyslet, jak je to nejlepší, aby to za něco stálo..

Jinak co přidat druidovi nebo shifterovi morf na demiliche? Smích
To bys musel jet hodně levelů toho zloděje a potom by se ti dost často stávalo, že bys postavu zabil těma sneakama(death) attackama dřív než vůbec měl šanci paralizovat
Ad morf. Na tomhle serveru máš zakázáno jet jakoukoliv proměnu na nemrtvého, technicky to nakliknout můžeš, ale IC nesmíš použít (řešilo se to tehdy v rámci té kauzi s greyovcema).

U té aury strachu vytáhneš nechutné TO 65 u té varianty co jsem psal.
U primárně zaměřené na strach i něco přes 70.
Na stach nemá smysl jet, protože musíš mít větší level, což při snadno dosažitelné capce 40ti levelů znamená, že je na to imunní skoro každý.

U té aury strachu vytáhneš nechutné TO 65 u té varianty co jsem psal.
U primárně zaměřené na strach i něco přes 70.

To není zlý, ale palach a každá osoba co má imku na sobě tak tý je to jedno (a to jsou ještě lektvary  Kroutím očima )... Tak jako tak, věřím, že někoho by jsi určitě vystrašil Úsměv
No imka na to nefunguje, je to dokonce bugnutý tak, že pokud máš imunitu na fear, tak automaticky dostáváš ten stach a ani nehážeš.
A ano, je to officiálně bug. V momentě, kdy se to bude zneužívat, tak se to opraví.
Poslední změna: Březen 09, 2013, 12:23:31 pm od Cagus Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Fles-H
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 13


Zobrazit profil
Odpověď #237 kdy: Březen 09, 2013, 12:27:41 pm

Ad morf. Na tomhle serveru máš zakázáno jet jakoukoliv proměnu na nemrtvého, technicky to nakliknout můžeš, ale IC nesmíš použít (řešilo se to tehdy v rámci té kauzi s greyovcema)

Počkat, co tohle znamená? Takže si tu nemůžu jet shiftera risen lorda?
Zaznamenáno
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #238 kdy: Březen 09, 2013, 12:58:06 pm

To by mě taky zajímalo, popř. proč to není nikde sepsáno.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #239 kdy: Březen 09, 2013, 12:59:28 pm

muzes ale IC te uvidi dobra postava nebo paladin a skoncil si...
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS