Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 12:14:21 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353660 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #240 kdy: Srpen 19, 2009, 05:03:01 pm

Opravsu by s tím chtělo něco udělat.  Mrknutí
vyřešeno, nechodit sám, mít hafo životů, snížení zranění a vydžet dokud zkamenění nezmizí  Polibek
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #241 kdy: Srpen 20, 2009, 07:43:01 am

Opravsu by s tím chtělo něco udělat.  Mrknutí
vyřešeno, nechodit sám, mít hafo životů, snížení zranění a vydžet dokud zkamenění nezmizí  Polibek
Prakticky ti na to stačí heckmen. jednoho zkamení tak ho zabavíc a možná sejme ten druhy.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #242 kdy: Srpen 20, 2009, 10:17:50 am

Já bych navrhl nějakou úpravu při velmi vysokých záchraných hodech. Například gorgony mají na zkamenění tuším DC15 na fortitude, ďáblíci DC 17 na utopení taky fortitude. Moje myšlenka je udělat automatický úspěch pokud  záchraný hod postavy překročí jistou hranici, například jeho základ záchraného hodu převíší DC pasti o 10 bodů a více či jiný obdobný model (např. jeho základ záchraného hodu bude 2x a vícekrát vyšší než DC). V těchto případech bych pak aplikoval úspěch bez hodu. Tedy u DC 17 a záchrany na foritutede v základu (bez hodu) buď 27 a více u prvního modelu či 34 a více u druhého.
Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #243 kdy: Srpen 20, 2009, 10:21:09 am

Já bych navrhl nějakou úpravu při velmi vysokých záchraných hodech. Například gorgony mají na zkamenění tuším DC15 na fortitude, ďáblíci DC 17 na utopení taky fortitude. Moje myšlenka je udělat automatický úspěch pokud  záchraný hod postavy překročí jistou hranici například jeho základ záchraného hodu převíčí DC pasti o 10 bodů a více či jiný model jeho základ záchraného hodu bude 2x a vícekrát vyšší než DC. V těchto případech bych pak aplikoval úspěch bez hodu. Tedy u DC 17 o záchrany na forituted v základu (bez hodu) buď 27 a více u prvního modelu či 34 a více u druhého.
Tohle jsou věci co jsou přímo vestavěné v nwn. Sice se to dá obejít třeba vlastním systémem pastí atd.., ale na takové změny většinou není nikdy čas.

Navíc jsou naprosto k ničemu. Vždycky totiž musí být šance že i když jsi největší akrobat tak že správně uskočíš dané pasti nebo schopnosti. Nikdy není nic na 100%. Kdyby to bylo, vznikli by extrémně prasácké buildy které by byli v podstatě nesmrtelné.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #244 kdy: Srpen 20, 2009, 11:40:24 am

No, je pravda že by se s tím pak prasilo v kombinacaci s featy jako evasion apod.  Smutek Ale pro bezne RP postavy by to bylo zpříjemnění hry, kdyby např. mohli jít na bylinky do lokace s nestvůrami, které pro ně jinak nepředstavují žádné nebezpečí (lvl  30+). Ty jedničky jsou hodně smolné  Co??? Je to max 95%... možná jen v těch případech co jsem uvedl já místo automatického úspěchu dát možnost opakovat hod aby se snížila pravděpodobnost neúspěchu. Ale pokud je to součástí vnitřního systému nwn tak s tím stejně nic neuděláme...
Poslední změna: Srpen 20, 2009, 11:45:10 am od Armin Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
Snekoun
Host
Odpověď #245 kdy: Srpen 20, 2009, 11:42:15 am

Rešite tu věci které nidko nemůže změnit  Škleb Jděte raději hrát  Mrknutí
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #246 kdy: Srpen 20, 2009, 11:54:14 am

jsem za smazání 1 z kostky, jen když se smaže i 20ka  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #247 kdy: Srpen 20, 2009, 12:39:15 pm

Ta narozdíl od 1 nelze lehoučce nastavit v .ini Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #248 kdy: Srpen 20, 2009, 09:35:24 pm

jing - jang
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #249 kdy: Září 18, 2009, 01:18:40 pm

Měl bych takový nápad, nevím možná se to tu už třeba řešilo, když jsem ještě nehrál a nevím jestli je to vůbec zrealizovatelné. Ale co kdyby se udělalo Stárnutí postav, jde o to, že když by se vytvořila nějaká postava tak by vypadal mladě a čím by měla větší úroveň tím by vypadala staře. Například rysy ve tváři by se změnily nebo tělo by mohlo zmohutnět. Každý asi víme jak vypadá mladý a starší člověk. Tak kdyby se něco takového povedlo myslím, že by to byla fakt super věc.  Škleb
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #250 kdy: Září 18, 2009, 01:38:41 pm

Chtěl bych navrhnout, zda by při prodávání u vitrýn, nešlo nějakým způsobem vypsat, kolik prodavač chce maximálně požadovaných věcí. Například... prodavač tam má "Provázek - Zvěř" za 8/ks, tak si představte, že se hráč žene přes půlku Kandlu domů pro provázky a když je udělá a vrátí se tam, tak mu prodavač řekne, že další už nepotřebuje. Nemyslíte si, že by stálo za to vědět, kolik toho ještě "potřebuje"?
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #251 kdy: Září 18, 2009, 01:46:48 pm

Měl bych takový nápad, nevím možná se to tu už třeba řešilo, když jsem ještě nehrál a nevím jestli je to vůbec zrealizovatelné. Ale co kdyby se udělalo Stárnutí postav, jde o to, že když by se vytvořila nějaká postava tak by vypadal mladě a čím by měla větší úroveň tím by vypadala staře. Například rysy ve tváři by se změnily nebo tělo by mohlo zmohutnět. Každý asi víme jak vypadá mladý a starší člověk. Tak kdyby se něco takového povedlo myslím, že by to byla fakt super věc.  Škleb
technicky nelze...
ale co jde, je udelat starnuti postavy tak ze:
- po nejakem odehranem case se ji treba zacne snizovat sila a zvedat moudrost
- po nejakem delsim case zacne byt casteji nemocna, bude muset casteji odpocivat, lecit se
- a nakonec umre... Úsměv

je to dost HCRP
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #252 kdy: Září 18, 2009, 01:49:07 pm

Jo to je dost HC, z takovouhle zachvilku bude systémová nutnost chodit na latrýnu Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Snekoun
Host
Odpověď #253 kdy: Září 18, 2009, 01:57:00 pm

Osobne si myslim ze to zavadet nema cenu. Kdyz tady neexistuje system smrti a kazdy si to tu hraje jak to citi. Bylo by divne zavadet starnuti.
Zaznamenáno
Scoffi
Mob
*
Příspěvků: 98



Zobrazit profil
Odpověď #254 kdy: Září 18, 2009, 02:06:21 pm

Měl bych takový nápad, nevím možná se to tu už třeba řešilo, když jsem ještě nehrál a nevím jestli je to vůbec zrealizovatelné. Ale co kdyby se udělalo Stárnutí postav, jde o to, že když by se vytvořila nějaká postava tak by vypadal mladě a čím by měla větší úroveň tím by vypadala staře. Například rysy ve tváři by se změnily nebo tělo by mohlo zmohutnět. Každý asi víme jak vypadá mladý a starší člověk. Tak kdyby se něco takového povedlo myslím, že by to byla fakt super věc.  Škleb
technicky nelze...
ale co jde, je udelat starnuti postavy tak ze:
- po nejakem odehranem case se ji treba zacne snizovat sila a zvedat moudrost
- po nejakem delsim case zacne byt casteji nemocna, bude muset casteji odpocivat, lecit se
- a nakonec umre... Úsměv

je to dost HCRP

No já jsem to chtěl jenom z pohledu vzhledu, jinak to co jsi psal bych byl asi určitě proti.  Mrknutí
Zaznamenáno

Ogren - Kapitán Kandelábrijské legie !
Pelien Kley - Trpaslík co se vrátil domů...
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS