Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 10:35:45 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075576 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #2130 kdy: Červen 10, 2009, 12:23:47 pm

Já vás varuju jen před tím, že pokud bude každý člověk dělat 1 kraft, skončí to tak, že jeden hráč bude mít 5 kraftících postav a přelogoávat a přendavat si je přes stůl.

Tak dostane banana  Škleb mame pravidla ne ?
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2131 kdy: Červen 10, 2009, 12:25:14 pm

Já vás varuju jen před tím, že pokud bude každý člověk dělat 1 kraft, skončí to tak, že jeden hráč bude mít 5 kraftících postav a přelogoávat a přendavat si je přes stůl.

Tak dostane banana  Škleb mame pravidla ne ?
A bude těch hráčů ještě méně, rozumný nápad.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2132 kdy: Červen 10, 2009, 12:26:52 pm

No problém je, že těch těžičů není tolik. Vlastně skoro žádnej. Já jsem snad krom šnekouna  a Jerryho nepotkal nikoho, kdo by pouze těžil bez hlavního řemesla.

A btw.. Nikdo mě ani nikdy nekontaktoval skrze nějaké alchymistické výrobky. Furt plním ty vitríny, ale fakt nebudu dávat věci za malou cenu, když sám musim sbírat.
Pro mě by také bylo pohodlné, aby mi někdo nasbíral suroviny a já mu za to udělal výrobky, ale pokud budou platit penězma, budou to mít drahé, protože nejhorší je shánění materiálu. Nejnudnější část hry, dělá se snad jenom kvůli lepšímu equipu a časovým expům. Nevěřím, že to někoho baví.
Musíš si napsat makro které hledá na aktivní obrazovce bitmapy bylin a seká je a probíhá lokacemi.
Nemůžu, nejsem buger (resp. neporušuju pravidla).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #2133 kdy: Červen 10, 2009, 12:29:58 pm

ja robim zberaca, len este nemozem zbierat vsetky byliny Úsměv

Tak to delas sakra mizerne ? Ja to delam chvilku a stacilo me s 0 srpem nasekat jitrocel, materidousku, cesnek, tymian, mesicek,papyrus a byl jsem na cca 150 bodech. Pak jsem si koupil zlaty srp 3 ( 1500 zl ) a sekal jesenec, elfi, rakosi, kaktus, athelas, mandragoru, slez. Ted jsem nekde kolem 250 bodu a sekam uz vsechno.
Pro vsechno co jsem napsal si dokazu dobehnout na 3 levelu( pokud mas lektvar ii tak i na 1 levelu ). Takze sbirat bylinky muze kdokoliv. Vyssi level akorat potrebujes snad na mech, aby jsi to tam prezil ( cca 10 level ).Arnika se vyskytuje sice min ale taky si ro ni snadno dobehnes.
 
Jeste jsem zapomnel dodat ze mam moudrost 12/+1 a nemel jsem potrebu ji zvedat itemama.
Poslední změna: Červen 10, 2009, 12:34:12 pm od Snekoun Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2134 kdy: Červen 10, 2009, 12:31:25 pm

No problém je, že těch těžičů není tolik. Vlastně skoro žádnej. Já jsem snad krom šnekouna  a Jerryho nepotkal nikoho, kdo by pouze těžil bez hlavního řemesla.

A btw.. Nikdo mě ani nikdy nekontaktoval skrze nějaké alchymistické výrobky. Furt plním ty vitríny, ale fakt nebudu dávat věci za malou cenu, když sám musim sbírat.
Pro mě by také bylo pohodlné, aby mi někdo nasbíral suroviny a já mu za to udělal výrobky, ale pokud budou platit penězma, budou to mít drahé, protože nejhorší je shánění materiálu. Nejnudnější část hry, dělá se snad jenom kvůli lepšímu equipu a časovým expům. Nevěřím, že to někoho baví.
Musíš si napsat makro které hledá na aktivní obrazovce bitmapy bylin a seká je a probíhá lokacemi.
Nemůžu, nejsem buger (resp. neporušuju pravidla).
Tak si nestěžuj že tě to nebaví. Já třeba na byliny chodím a celkem mě to baví - mám sílu 8, příjdu k nějaké bylině začnu do ní sekat a jdu AFK, úplná pohodička.

No dělej jak myslíš. Stejně je blbé že zde makra nejsou povolené, určité zautomatizování činností by se hodilo, něco jak v UO,
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2135 kdy: Červen 10, 2009, 12:33:45 pm

no ja mam bodov okolo 190  Kroutím očima
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2136 kdy: Červen 10, 2009, 12:34:38 pm

no ja mam bodov okolo 190  Kroutím očima

Tak musis vice sekat  Škleb
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2137 kdy: Červen 10, 2009, 12:36:25 pm

Já vás varuju jen před tím, že pokud bude každý člověk dělat 1 kraft, skončí to tak, že jeden hráč bude mít 5 kraftících postav a přelogoávat a přendavat si je přes stůl.

Tak dostane banana  Škleb mame pravidla ne ?
A bude těch hráčů ještě méně, rozumný nápad.

Kdyz nekdo obchazi system tak proc mu nedat ban ? Nevidim v tom nic nerozumneho.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2138 kdy: Červen 10, 2009, 12:37:56 pm

Já vás varuju jen před tím, že pokud bude každý člověk dělat 1 kraft, skončí to tak, že jeden hráč bude mít 5 kraftících postav a přelogoávat a přendavat si je přes stůl.

Tak dostane banana  Škleb mame pravidla ne ?
A bude těch hráčů ještě méně, rozumný nápad.
Proč nemůže mít jeden hráč 5 postav které jsou ic v jednom spolku a navzájem si pomáhají - je to IC podpora.


Kdyz nekdo obchazi system tak proc mu nedat ban ? Nevidim v tom nic nerozumneho.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2139 kdy: Červen 10, 2009, 12:40:23 pm

Proč nemůže mít jeden hráč 5 postav které jsou ic v jednom spolku a navzájem si pomáhají - je to IC podpora.

To pak muzes hrat singl
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #2140 kdy: Červen 10, 2009, 12:41:51 pm

Proč nemůže mít jeden hráč 5 postav které jsou ic v jednom spolku a navzájem si pomáhají - je to IC podpora.

To pak muzes hrat singl
Tam není tak pěkný craft....

Neopověděl jsi na otázku Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2141 kdy: Červen 10, 2009, 01:23:00 pm

Já vás varuju jen před tím, že pokud bude každý člověk dělat 1 kraft, skončí to tak, že jeden hráč bude mít 5 kraftících postav a přelogoávat a přendavat si je přes stůl.

Tak dostane banana  Škleb mame pravidla ne ?
A bude těch hráčů ještě méně, rozumný nápad.

Kdyz nekdo obchazi system tak proc mu nedat ban ? Nevidim v tom nic nerozumneho.
S tím asi Arash souhlasit nebude.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #2142 kdy: Červen 10, 2009, 01:26:13 pm

Jak rika snek, kdyz nekdo porusuje pravidla ci obchazi system, tak skonci s banem...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #2143 kdy: Červen 10, 2009, 01:50:44 pm

podle me zybtecnost cpat do vitrin nejake lepsi vyrobky,nez pro low lvly kdyz postava chce neco koupit jsou tady nastenky at si zjisti IC kdo je kovar nebo tak a necha si neco ukovat
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #2144 kdy: Červen 10, 2009, 01:55:33 pm

Jak říká Snekoun, nediv se Cagusi že nikdo od tebe nic nekupuje, když má téměř každý spolek craftera pro příslušnej obor a ten do ponku nahází surky a během pár minut má v invu desítky, případně stovky výrobků... Podle mě by byl asi kompromis nastavit to tak že by sis mohl vybrat jedno hlavní nebo sekundární a těžící (což jestli dobře počítám ti na zvládnutí všech craftů bude stačit 11 lidí), případně si prostě vybrat dvě řemesla... ale jakmile dáš možnost vystačit si sám tak toho téměř většina využije..

No nic, je mi jasný že tohle se nikomu líbit nebude, protože každej chce mít craft hotovej za 5 minut  Úsměv
Poslední změna: Červen 10, 2009, 01:57:55 pm od ElkBucket Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Stran: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS