Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 13, 2024, 11:14:12 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2074982 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2880 kdy: Září 09, 2009, 11:15:59 am

Taktické možnosti? Mě tu právě možnost udělat zajímavou bojovou taktiku chybí... : /

Obtížnost K2 je extrémně nízká? Jsi se asi zbláznil ne? Úsměv
Nezbláznil.
Bavím se o obtížnosti NPC. A ta je hodně nízká.
Na každé monstrum ti vesměs stačí gmw + plamen. A trefuješ a zranuješ. naopak ty si hodíš ii kamenku, MA, a taky ti to stačí. Všechno se dá sehnat v lektvarech.
Když jdeš do nějakých lokací tak jedny buffy ti vydrží na celou dobu. V 99% nejsou žádné zákeřnosti - např. pasti na npc s dispelem.

Navíc máš možnost mít henchmena.
Takže je obtížnost velmi nízká.

Normálně NPC stráže by měli být jako hráči, hodit timestop a rozdát pracky a pak igms házet. popř. hrozivá vadnutí.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2881 kdy: Září 09, 2009, 11:18:55 am

Hmm tak si vem, když nemáš support a chceš si jít třeba natěžit rudu, bez mága/klerika za prdelí si ani neškrkneš...všude je to jednoduchý, když máš eq/lektvary/kouzla...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2882 kdy: Září 09, 2009, 11:27:37 am

Jenže EQ si seženeš za chvilku, spolky jsou otevřené takže nic není problém.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2883 kdy: Září 09, 2009, 11:38:52 am

Mno mě to trvalo 15 lvlů, než sem měl vůbec prsteny na sílu...je to o příštupu, když to chceš mít lehký tak si to lehký uděláš. Když se hned nenacpeš do nějakýho spolku, kde to máš zadarmo, nebo za pusinku, tak to mít lehký vůbec nebudeš...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2884 kdy: Září 09, 2009, 11:49:01 am

Mno mě to trvalo 15 lvlů, než sem měl vůbec prsteny na sílu...je to o příštupu, když to chceš mít lehký tak si to lehký uděláš. Když se hned nenacpeš do nějakýho spolku, kde to máš zadarmo, nebo za pusinku, tak to mít lehký vůbec nebudeš...
Jenže máš možnost jít do nějakého spolku, když nechceš tak je to o něčem jiném
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #2885 kdy: Září 09, 2009, 12:02:35 pm

Ja som v spolku bol a tiez som si nemohol dovolit utracat. Prvy prsten na silu som mal asi na 12. leveli a prvy predmet s +1 rezistom proti zraneniu na 6. leveli.

NPC potvorky boli, ak si dobre pametam, prave zamerne zlahcene, lebo sa mnoho ludi stazovalo, ze je to tu tazke. Co sa tyka NPC pri obrane mesta, tak by mohli byt naozaj trochu epickejsi. Nemyslim tym rezisty 50/- alebo zachranne hody 50. Ale ako pise Arash, timestopy, pracky a podobne.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2886 kdy: Září 09, 2009, 12:30:39 pm

Ja som v spolku bol a tiez som si nemohol dovolit utracat. Prvy prsten na silu som mal asi na 12. leveli a prvy predmet s +1 rezistom proti zraneniu na 6. leveli.

Jenže tady nejde o itemy. Ale celkově. Podívej na lvlu 25+ se dostaneš SÁM téměř kamkoli. Nemyslím přímo k epickému pokladu ale zvládáš zabít NPC na stejném lvlu velmi snadno.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #2887 kdy: Září 09, 2009, 12:36:54 pm


Já jsem zatím neviděl vyhrát NPC útočníky.

Mno nebyli to primo utocnicy, ale vcera jsem mel moc peknou prilezitost na vlastni kuzi okusit jak krasen se borti hrdinske ego hracu navyklych na to tady jsou takovy a takovy mobici .. prisli kandove o par levelu vyssi a ejhle ... 3/4 party mrtvy, jeden se zachranil a bezel naspat dalsi ress kouzla a pak se snazil vratit aby zbytek grupy pozvedal. A tenhle naklep jsme dostali jeste jednou, nastesti uz ne s takovou umrtnosti ale stejne jsme byli tvrde vytlaceni.

ja to beru, a hodlam si z tohoto zpestreni od DM udelat pokracovaci cinnost Smích vsak je v poradku ze se to ruzne obmenuje. Proc cekat ze vdzy budou skretvedi jen socky, muze prijit jiny kmen ktery tenhle ovladne a najednou tam budou elite 25 lvl treba ... a pokud to hraci nedokazi vcas rozpoznat z aktivnich hlasek npc a z prvnich prekvapenych stretu, tak pak jim logicky nalezi osud ktery potkal nas ... s blbosti hracum vlastni .. trvale skakat proti zdi s pocitem .. tohle mi preci DM delat nemuze to je nefer !  ....

je to fer a jen hracska neochota byt flexibilni a ublizenost tohle shazuje do pozice "vzdy musim vyhrat" ... obcas dostat na drzku je taky  preci soucasti osobniho rustu. Škleb
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Snekoun
Host
Odpověď #2888 kdy: Září 09, 2009, 12:49:12 pm

Jo to mas pravdu nekdy staci armada ledovych impu a utika i postava na vyssim levelu Škleb
Zaznamenáno
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #2889 kdy: Září 09, 2009, 01:56:14 pm

Ja si myslim ze tie NPC su akurat ... S Atlantom som sa dostal skoro vsade bez vacsich problemov som prechadzal solo podtemno syenitaky a verdcitaky, ale staci mensie zavahanie alebo pomilene kuzlo a ocitol som sa dole pupkom a nie raz.

A tie divne meduzy co davaju chaos shield alebo co to je , tak tie su pekne huste aj pre solo 40 lvl. Ak ti hodia ten divny stit tak je to otazka par sekund (podla poctu npc).
Takztiez Akoliti s kritikmi 150+ staci ze si ho pozde vsimnes a hodi po sebe 2x 20ku a lezis nosom v hline.

Taktiez zabit ta dokazu aj lvl 20 npc , staci ti 1ka na stun na 20 kol a utlcu ta po 1 rane na kolo. Raz som tak umrel , teda viackrat ma podtemnaci zabili tak ze som hodil 1 na stun a len som stal a pozeral sa co so mnou idu vykonat.

Je jasne ze armada hridnov sa prebije aj cez brany pekelne , ale tak to predsa ma byt.

Ale tu by som podotkol na hlavny problem . Na zaciatku ma hrac motivaciu , laka ho craft , lakaju ho epicke suboje, laka ho dobit mesto , zalozit/ pridat sa  do spolku...
No tato motivacia po par mesiasoch hrania odchadza aj so vsetkym elenom do hrania. Ako ste si iste mohli kazdy vsimnut navstevnost K2 klesla a dost rapidne a celkovo dej a zabava na K2 stoji na mrtvom bode. Mna to omrzelo par levelov pred 40kou , spolok sme mali , mesto tiez , equip takmer najlepsi aky sa dal zohnat a veci z pokladov sme si uz odkladali len do zbierky , epicke kuzla sa pomali vyhadzovali do kosa a tak isto to prebiahalo a pravdepodobne este aj stale prebiaha v inych spolkoch kde sa nieco dialo/deje.

Az na obcasne suboje s podtemnom , ktore boli prijemnym spestrenim hrania sa nekonalo skoro nic.
K2 je vynikajuci modul , EQ a demona sa nemozu systemom porovnavat , no niekde bude asi chyba kedze oba zmienene servery maju 2x taku navstevnost ako K2.
A ta chyba netkvie v module , ale v pristupe. 

Sice sa po novom robia veci na podporu low-lvl , ale aj ten novy hrac raz prekroci hranicu 30lvl a bude mat takmer vsetko co sa da ziskat.  A co sa tyka RP , ak som si chcel zahrat a posnazit sa o nejaku interakciu musel som ist dole do podtemna nasackovat sa priamo do centra dediny , aby so mnou zacal niekto komunikovat/obchodovat pretoze povrchnak v podtemnackej dedine sa moc ignorovat neda.

Dobrou motivaciou bola Sedostinka a jej magicky cirkus. Motivovala hracov k subojom k zlepsovaniu sa a ponukala neodolatelnu vyhru , mapu k tomu tajomnemu ostrovu pokladov. Za cely cas ako som hral som tu mapu v zivote nevidel ani nepocul ze ju niekto mal, zacal som mat pocit a stale aj mam ze ten ostrov aj s celou mapou su tam pre srandu a plnia funkciu predvolebnych slubov.

Celkovy problem teda podla mna tkvie v pocte a aktivnosti DM.  Kym tu bola Sedostinka bolo tu sice viac staznosti , ale na serveri bolo aj skym hrat .. denne viac ako 30 ludi a nestalo sa ze o 20:00 logne hrac na server a hra s 4 dalsimi hracmi kazdy v inej casti servera v dielni.

Po prichode Snekouna na DM post sa to malinko napravilo , ale stale to nieje to co bolo. Kto si mysli nieco ine moze si pozriet grafy , ktore klesaju a stupaju prsne podla toho kolko a ake Dm su aktivne.

Najvacsie dva faktory ktore podlamojho nazoru hru neposunuli dalej ale ju vratili spat su : 1. Odchod Amy z DM / malo aktivnych DM    2. dobitie Vetrova a rozhadzanie hracov na vacsie uzemia , co sposobilo ze sa prestali stretavat a hra zacala kazdeho nudit.
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2890 kdy: Září 09, 2009, 02:26:17 pm

Já tu mapu našel  Vyplazuji jazyk Šok
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #2891 kdy: Září 09, 2009, 05:12:14 pm

Ja si myslim ze tie NPC su akurat ... S Atlantom som sa dostal skoro vsade bez vacsich problemov som prechadzal solo podtemno syenitaky a verdcitaky, ale staci mensie zavahanie alebo pomilene kuzlo a ocitol som sa dole pupkom a nie raz.

A tie divne meduzy co davaju chaos shield alebo co to je , tak tie su pekne huste aj pre solo 40 lvl. Ak ti hodia ten divny stit tak je to otazka par sekund (podla poctu npc).
Takztiez Akoliti s kritikmi 150+ staci ze si ho pozde vsimnes a hodi po sebe 2x 20ku a lezis nosom v hline.

Taktiez zabit ta dokazu aj lvl 20 npc , staci ti 1ka na stun na 20 kol a utlcu ta po 1 rane na kolo. Raz som tak umrel , teda viackrat ma podtemnaci zabili tak ze som hodil 1 na stun a len som stal a pozeral sa co so mnou idu vykonat.

Je jasne ze armada hridnov sa prebije aj cez brany pekelne , ale tak to predsa ma byt.

Ale tu by som podotkol na hlavny problem . Na zaciatku ma hrac motivaciu , laka ho craft , lakaju ho epicke suboje, laka ho dobit mesto , zalozit/ pridat sa  do spolku...
No tato motivacia po par mesiasoch hrania odchadza aj so vsetkym elenom do hrania. Ako ste si iste mohli kazdy vsimnut navstevnost K2 klesla a dost rapidne a celkovo dej a zabava na K2 stoji na mrtvom bode. Mna to omrzelo par levelov pred 40kou , spolok sme mali , mesto tiez , equip takmer najlepsi aky sa dal zohnat a veci z pokladov sme si uz odkladali len do zbierky , epicke kuzla sa pomali vyhadzovali do kosa a tak isto to prebiahalo a pravdepodobne este aj stale prebiaha v inych spolkoch kde sa nieco dialo/deje.

Az na obcasne suboje s podtemnom , ktore boli prijemnym spestrenim hrania sa nekonalo skoro nic.
K2 je vynikajuci modul , EQ a demona sa nemozu systemom porovnavat , no niekde bude asi chyba kedze oba zmienene servery maju 2x taku navstevnost ako K2.
A ta chyba netkvie v module , ale v pristupe. 

Sice sa po novom robia veci na podporu low-lvl , ale aj ten novy hrac raz prekroci hranicu 30lvl a bude mat takmer vsetko co sa da ziskat.  A co sa tyka RP , ak som si chcel zahrat a posnazit sa o nejaku interakciu musel som ist dole do podtemna nasackovat sa priamo do centra dediny , aby so mnou zacal niekto komunikovat/obchodovat pretoze povrchnak v podtemnackej dedine sa moc ignorovat neda.

Dobrou motivaciou bola Sedostinka a jej magicky cirkus. Motivovala hracov k subojom k zlepsovaniu sa a ponukala neodolatelnu vyhru , mapu k tomu tajomnemu ostrovu pokladov. Za cely cas ako som hral som tu mapu v zivote nevidel ani nepocul ze ju niekto mal, zacal som mat pocit a stale aj mam ze ten ostrov aj s celou mapou su tam pre srandu a plnia funkciu predvolebnych slubov.

Celkovy problem teda podla mna tkvie v pocte a aktivnosti DM.  Kym tu bola Sedostinka bolo tu sice viac staznosti , ale na serveri bolo aj skym hrat .. denne viac ako 30 ludi a nestalo sa ze o 20:00 logne hrac na server a hra s 4 dalsimi hracmi kazdy v inej casti servera v dielni.

Po prichode Snekouna na DM post sa to malinko napravilo , ale stale to nieje to co bolo. Kto si mysli nieco ine moze si pozriet grafy , ktore klesaju a stupaju prsne podla toho kolko a ake Dm su aktivne.

Najvacsie dva faktory ktore podlamojho nazoru hru neposunuli dalej ale ju vratili spat su : 1. Odchod Amy z DM / malo aktivnych DM    2. dobitie Vetrova a rozhadzanie hracov na vacsie uzemia , co sposobilo ze sa prestali stretavat a hra zacala kazdeho nudit.
Kromě té věty v červeném se vším souhlasím.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Amy
Host
Odpověď #2892 kdy: Září 09, 2009, 05:23:24 pm


Já jsem zatím neviděl vyhrát NPC útočníky.

Mno nebyli to primo utocnicy, ale vcera jsem mel moc peknou prilezitost na vlastni kuzi okusit jak krasen se borti hrdinske ego hracu navyklych na to tady jsou takovy a takovy mobici .. prisli kandove o par levelu vyssi a ejhle ... 3/4 party mrtvy, jeden se zachranil a bezel naspat dalsi ress kouzla a pak se snazil vratit aby zbytek grupy pozvedal. A tenhle naklep jsme dostali jeste jednou, nastesti uz ne s takovou umrtnosti ale stejne jsme byli tvrde vytlaceni.

ja to beru, a hodlam si z tohoto zpestreni od DM udelat pokracovaci cinnost Smích vsak je v poradku ze se to ruzne obmenuje. Proc cekat ze vdzy budou skretvedi jen socky, muze prijit jiny kmen ktery tenhle ovladne a najednou tam budou elite 25 lvl treba ... a pokud to hraci nedokazi vcas rozpoznat z aktivnich hlasek npc a z prvnich prekvapenych stretu, tak pak jim logicky nalezi osud ktery potkal nas ... s blbosti hracum vlastni .. trvale skakat proti zdi s pocitem .. tohle mi preci DM delat nemuze to je nefer !  ....

je to fer a jen hracska neochota byt flexibilni a ublizenost tohle shazuje do pozice "vzdy musim vyhrat" ... obcas dostat na drzku je taky  preci soucasti osobniho rustu. Škleb

Pane podtemnáku, kde to mám podepsat Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2893 kdy: Září 09, 2009, 07:03:37 pm

Ale tu by som podotkol na hlavny problem . Na zaciatku ma hrac motivaciu , laka ho craft , lakaju ho epicke suboje, laka ho dobit mesto , zalozit/ pridat sa  do spolku...
No tato motivacia po par mesiasoch hrania odchadza aj so vsetkym elenom do hrania. Ako ste si iste mohli kazdy vsimnut navstevnost K2 klesla a dost rapidne a celkovo dej a zabava na K2 stoji na mrtvom bode. Mna to omrzelo par levelov pred 40kou , spolok sme mali , mesto tiez , equip takmer najlepsi aky sa dal zohnat a veci z pokladov sme si uz odkladali len do zbierky , epicke kuzla sa pomali vyhadzovali do kosa a tak isto to prebiahalo a pravdepodobne este aj stale prebiaha v inych spolkoch kde sa nieco dialo/deje.

Hehe, ne každej je šílenec jako ty co vydrží u hry 12 hodin nebo na to má čas. Já jsem tu déle než ty a pár levelů před 40 rozhodně nemám. A s tou oblíbeností jsi vedle. Jestli sis nevšimnul, tak skočily prázdniny a spousta těch, co tu hrajou, ještě chodí do školy. Já se taky pohybuju ve školství a zrovna teď píšu reakci ze služební cesty na které jsem celý týden, stejně jako budu někde jinde celý příští. No a vysokoškoláci zase mají úvod semestru nebo konec prázdnin, tak se pár těch prvních nebo posledních týdnů ještě snaží nějak užít.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2894 kdy: Září 09, 2009, 07:51:42 pm

Me docela chybi ze NPC (v zastoupeni DM) jsou hodne pasivni. Mluvim treba o acronskem imperiu, ktere prislo o 2 vesnice a nic. Proste nehali to jen tak lezet. Zadne vybojne akce a snaha ziskat ztracene (pisu o snaze neustale dobyjet nebo se mstit). Otazka zni proc ? Me by se docela libilo aby se treba 1x do mesice domluvil utok na kazde z ovladnutych mest a vesnic, jakozto snaha NPC o mstu. Obyvatele mesta (najemnici) by se snazili odrazit utok, protoze v opacnem pipade by prisli o sve nemovitosti i s materialem a vsim haraburdim. Hraci by meli cil. Prostor samozrejme o interakci oligarchu - treba zadost o pomoc jine mesto pri obrane atd atd. Ja teda nevim ale kdyz crafteri by zas namitali ze by prisli o tuny materialu a podobne tak a co jako ? V minulosti se taky dobyvali mesta a kdyz se nepovedla obrana tak mesto bylo vypleneno a lidi zustavali "na dlazbe". Pak je moznost nejak prestehovat zasoby do jineho mesta nebo se je tedy zkusit obranit. To uz je vsak na diplomacii.

Kazdopadne si nemyslim ze K2 ma DM, ktere by takoveto neco umelo hrat  Mrknutí
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS