Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 16, 2024, 01:39:18 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1669230 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #1965 kdy: Říjen 23, 2009, 05:07:39 pm

Nevim do jaké kategorie řadíte mě. Snažím se hrát svou postavu podle přesvědčení a vlastností a částečně podle povolani.
Nikdy jsem si postavy neuměl počítat a až při spuštění K2 jsem se o to trochu začal zajimat.
Nechal jsem si vždy od někoho poradit popř. něco spočítat. Vždy jsem ale měl jedno primární povolaní a ostatní jsem si bral jako doplňková.
Například Kora, byla to čistá čarodějka, k tomu jsem měl jeden level mnicha kvuli AC. Povolaní mnicha jsem vůbec nebral v potaz. Jako kdyby nebylo. Kdybych šel do důsledku byla to knihovnice  Škleb

To stejné s jednou mojí postavou : hraju druida/shiftera/wp a hraju ho jako čistáho druida.
Pokud bych se mel řídit podle každého povolání co si vemu na zlepšení své postavy, nemohl bych se vcítit do své role.
Hra nwn umožňuje kombinace různých povolání, pro mě to však povolání neurčuje na 100% styl hry. Větší důraz dávám na své vlastnosti a přesvědčení.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1966 kdy: Říjen 23, 2009, 05:30:34 pm

např. se stydět sám před sebou, že mám zákonně dobrého mnicha/assasina/zloděje
Nojo, ale to přesně to, v čem si nerozumíme. Podle mě zase dobrý builder je schopný tvořit tak, aby to nebylo PB, ale přitom dobrý build.

A neboj, arash zas tak dobrej builder neni. Že, arashi? Mrknutí
To že se něco tobě neblíbí neznamená že to není dobré.
Sice je fakt že někdy zapomínám kolik je 5 + 1 + 1 + 1 +2 ale to nic neznamaná.

Myslím že bys měl definovat pojmy build, dobrý build, powerbuild. Protože se v tvých příspěvcích začínám ztrácet.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1967 kdy: Říjen 23, 2009, 05:42:08 pm

Tak jo nesnášíš tel asi hlavně odemě no tak to pisnu narovinu evidentně mě z nějakeho duvodu nenávidíš asi muj styl hry upřimně taky mě sere tvuj styl hry např hrát meganaladovou postavu u zakoneho neutrala je blbost zakoneho máš kvuli buildu. A ted jinak dost tě podezřívám že jseš v jendom kuse nasrana a  tak si vylivaš zlost na ych postavach tomu se říká pk. Ale protože nemam jedinej  dukaz bylo by to vrzeni proti tvrzeni napišu ti tohle. Ted nejde o včerejšek  i kdžy jsm byl spíše afk ale moje chba že jsme afknul na tak blbem mistě. Ale např ceelasdtn idky jsi ji neviděl jestli jo tak ve vytrině hlavu která  po pár tydnech zmizela a ta hlava  tam byla ic už víc jak před rokem. Takže utok na ofačovanou postavu od zhora dolu s chabou vymluvou kde beru povrchnáckou llátku když kuže 4 a 5 jsou jen z pvrchu to je tak pro zasmání. Prostě omez tyhle vyboje. A pamatuj dobro se dobrem oplácí.

Tak to shrneme, nemluvíš s NÍ ale se MNOU.

Zákoný neutrál automaticky nerovná se líbezná holčička, amy je protivná od doby co byla na prvním lvl.
Kdyby jsi neměl frajerské kecy o tom, jak jsi neporazitelný a nezničitelný, nestálo by tě to tolik xp; KAŽDÝ by měl mít strach ze smrti a ne brát očistec jako "laciný způsob svezení"
Jestli si myslíš, že tě hadry zachrání, zatím co sedíš mezi Duegary v podtemnu na židličce tak teda nazdar.
AFK jsi nebyl, podal jsem si tě až jsi vstal.

Na závěr, je mi uplně ukradený jakou máš robu. Tyhlety kecy s převlékáním mi už lezou krkem, Jsem ochotnej to akceptovat tam, kde z toho může něco být, ale u uličníka co dělá bordel, nebojí se smrti a leze kam nemá vyjimky dělat nebudu.  Když já jsem s černou holkou v podtemnu, taky se mě nikdo neptá - Viz Vilandra, Elenie a jejich vraždění beze slova ve zlaté hoře.
Chceš lozit nahoru? Prosím, ale vyhýbej se mi.

PS dej si trochu bodů do spotu, ostudo.

S pozdravem,
N..
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1968 kdy: Říjen 23, 2009, 06:34:26 pm

Tak jo nesnášíš tel asi hlavně odemě no tak to pisnu narovinu evidentně mě z nějakeho duvodu nenávidíš asi muj styl hry upřimně taky mě sere tvuj styl hry např hrát meganaladovou postavu u zakoneho neutrala je blbost zakoneho máš kvuli buildu. A ted jinak dost tě podezřívám že jseš v jendom kuse nasrana a  tak si vylivaš zlost na ych postavach tomu se říká pk. Ale protože nemam jedinej  dukaz bylo by to vrzeni proti tvrzeni napišu ti tohle. Ted nejde o včerejšek  i kdžy jsm byl spíše afk ale moje chba že jsme afknul na tak blbem mistě. Ale např ceelasdtn idky jsi ji neviděl jestli jo tak ve vytrině hlavu která  po pár tydnech zmizela a ta hlava  tam byla ic už víc jak před rokem. Takže utok na ofačovanou postavu od zhora dolu s chabou vymluvou kde beru povrchnáckou llátku když kuže 4 a 5 jsou jen z pvrchu to je tak pro zasmání. Prostě omez tyhle vyboje. A pamatuj dobro se dobrem oplácí.

Tak to shrneme, nemluvíš s NÍ ale se MNOU.

Zákoný neutrál automaticky nerovná se líbezná holčička, amy je protivná od doby co byla na prvním lvl.
Kdyby jsi neměl frajerské kecy o tom, jak jsi neporazitelný a nezničitelný, nestálo by tě to tolik xp; KAŽDÝ by měl mít strach ze smrti a ne brát očistec jako "laciný způsob svezení"
Jestli si myslíš, že tě hadry zachrání, zatím co sedíš mezi Duegary v podtemnu na židličce tak teda nazdar.
AFK jsi nebyl, podal jsem si tě až jsi vstal.

Na závěr, je mi uplně ukradený jakou máš robu. Tyhlety kecy s převlékáním mi už lezou krkem, Jsem ochotnej to akceptovat tam, kde z toho může něco být, ale u uličníka co dělá bordel, nebojí se smrti a leze kam nemá vyjimky dělat nebudu.  Když já jsem s černou holkou v podtemnu, taky se mě nikdo neptá - Viz Vilandra, Elenie a jejich vraždění beze slova ve zlaté hoře.
Chceš lozit nahoru? Prosím, ale vyhýbej se mi.

PS dej si trochu bodů do spotu, ostudo.

S pozdravem,
N..
Zlata hora je jedna z vyjimek ale  rozebirat to už nebudu myslím že přes tell to stačilo jinak s těma hadrama mám pravdu. Jinak to tovcje nebojí se smrti není pravda jen se nebojí feroveho boje co se tyka duergara jenže ty moc fer nebojuješ. Ale hold má taky charakter. A jinak co se tyka te drowky nikdy neutočila přímo vždycky někam lelzla jen pomoci bulvy.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1969 kdy: Říjen 24, 2009, 02:39:06 am

např. se stydět sám před sebou, že mám zákonně dobrého mnicha/assasina/zloděje
Nojo, ale to přesně to, v čem si nerozumíme. Podle mě zase dobrý builder je schopný tvořit tak, aby to nebylo PB, ale přitom dobrý build.

A neboj, arash zas tak dobrej builder neni. Že, arashi? Mrknutí
To že se něco tobě neblíbí neznamená že to není dobré.
Sice je fakt že někdy zapomínám kolik je 5 + 1 + 1 + 1 +2 ale to nic neznamaná.

Myslím že bys měl definovat pojmy build, dobrý build, powerbuild. Protože se v tvých příspěvcích začínám ztrácet.

Hehe, já tušil, že se přes to popíchnutí nepřeneseš.
Build: Jakékoliv poSTAVENÍ (resp. sestavení tříd, vlastností, featů, skillů etc. postavy)
Dobrý build: build, který nemusí být PB, ale přitom je postaven 'dobře' (pro boj má lepší předpoklady), např. single-class monk lze udělat 2 způsoby, přičemž 1 vyhraje proti 65% soupeřů všech typů a druhý proti 35%, tak ten první je 'dobrý'.
PB: Build, který naprosto ignoruje zákonitosti postavy, sleduje pouze 'nejlepší čísla'. Příkladem budiž například Paladin/zloděj, protože paladinovi se příčí útočit 'zákeřně', kdežto tento útok používá.
Poznámka: I dobrý build může porazit PB.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1970 kdy: Říjen 24, 2009, 02:43:53 am

To Nei & Ted:
Nezasahuju teď do vaší rozepře, ale upřímně řečeno o té postavě si taky nevim, co myslet. Raději s ní nehraju, protože nevím, co očekávat. Pokud by to byla chaotička, tak paráda, takhle má vypadat, ale v tomhle se nevyznam, i kdybych přečetl štosy textu o ní.

Na druhou stranu ty útoky od drowů jsou taky strašný, upřímně řečeno jsou to PK jak vyšitá.
A zase na druhou stranu tohle dělá i amythiel, takže vy si nemáte co vytýkat.

P.S.: dej si pár bodů do Hide a MS, kdykoliv jí potkam, je vidět.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1971 kdy: Říjen 24, 2009, 06:23:17 am

To Nei & Ted:
Nezasahuju teď do vaší rozepře, ale upřímně řečeno o té postavě si taky nevim, co myslet. Raději s ní nehraju, protože nevím, co očekávat. Pokud by to byla chaotička, tak paráda, takhle má vypadat, ale v tomhle se nevyznam, i kdybych přečetl štosy textu o ní.

Na druhou stranu ty útoky od drowů jsou taky strašný, upřímně řečeno jsou to PK jak vyšitá.
A zase na druhou stranu tohle dělá i amythiel, takže vy si nemáte co vytýkat.

P.S.: dej si pár bodů do Hide a MS, kdykoliv jí potkam, je vidět.

Rejpnu si, ten tvůj krejčí je taky chaotik vid Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1972 kdy: Říjen 24, 2009, 08:55:42 am

zlatá žumpa  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1973 kdy: Říjen 24, 2009, 09:37:53 am

To Nei & Ted:
Nezasahuju teď do vaší rozepře, ale upřímně řečeno o té postavě si taky nevim, co myslet. Raději s ní nehraju, protože nevím, co očekávat. Pokud by to byla chaotička, tak paráda, takhle má vypadat, ale v tomhle se nevyznam, i kdybych přečetl štosy textu o ní.

Na druhou stranu ty útoky od drowů jsou taky strašný, upřímně řečeno jsou to PK jak vyšitá.
A zase na druhou stranu tohle dělá i amythiel, takže vy si nemáte co vytýkat.

P.S.: dej si pár bodů do Hide a MS, kdykoliv jí potkam, je vidět.
Ne tu šlo spíš o to že utočila i na Ceelast přitom ji ic nenznala. A vždycky když de nahoru má jiný oděv jako krejčí je uprava snadná. Jedina možnost kdy mohla vidět ceelast byla hlava ve vytríně a ta tm byla ic tak před rokem. Prostě uviděla automat zautočila jednou sem izdálo že mě našlap omoci najidi osobu protože to by byla až moc velká nahoda že mě našla na tak odlehlem mistě. A ic jsem všude posílal jen bulvu nikdy mě neviděla jmeno taky neznala atd. A jedine co jsme dostal jako oduvodnění bylo kde jsme sehnal "povrchhnackou látku" jestli jsme ji ukrad někde ze šnury nebo jak. No ale myslim že už je to vyřešene.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1974 kdy: Říjen 24, 2009, 09:41:09 am

Souhlasím, drowové se drží dole, povrchnáci nahoře a když někdo překročí čáru, holt si koleduje-
 Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ash
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #1975 kdy: Říjen 24, 2009, 10:13:52 am

Já když těžím ve zlatém dole , automaticky utočím na každého.
Moje postava dobře ví , že drowové to místo kontrolují a právě pro to ,
když vidí někoho koho nezná , tak utočí nebo utíká.
Elumion díky HIDU už viděla pár drowů , kteří o ní nevěděli , viděla třeba i Celeast , jak stojí skrytá v kráterském tunelu a
pozoruje rozhovor Amy s bulvou.
Neviděla sice Celeast do tváře , ale měla dost času si jí obhlídnout , kdyby ji ted někdy v budoucnu spatřila
a měla by čas ji prozkoumat , myslím ,že je možné ,aby to postava poznala.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1976 kdy: Říjen 24, 2009, 10:24:02 am

Já když těžím ve zlatém dole , automaticky utočím na každého.
Moje postava dobře ví , že drowové to místo kontrolují a právě pro to ,
když vidí někoho koho nezná , tak utočí nebo utíká.
Elumion díky HIDU už viděla pár drowů , kteří o ní nevěděli , viděla třeba i Celeast , jak stojí skrytá v kráterském tunelu a
pozoruje rozhovor Amy s bulvou.
Neviděla sice Celeast do tváře , ale měla dost času si jí obhlídnout , kdyby ji ted někdy v budoucnu spatřila
a měla by čas ji prozkoumat , myslím ,že je možné ,aby to postava poznala.
Hmm tak ji viděla ale zahalenou v kouzlech a v robě atd já ji furt měním např ted mám, taku pěknou bilou robu z pláštěm na ktere jsou noty atd Úsměv Ale tu je vyhoda že nahoře nevladne diktatura Úsměv jen tak z ničehonic zautočit aniž bys viděla jstli je drow atd nemužeš. Dole se zabijej i podtemnaci mezi sebou když se neznaji. Navic za to nemaj postihy karmy. Protože u nich je špatna karma samozřejmost.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #1977 kdy: Říjen 24, 2009, 11:02:17 am

a sme u toho ... ja som drow, tak mozem zabijat kohokolvek bez priciny ... ty si povrchnan, tak ty nemozes nikomu skrivit ani vlasok
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1978 kdy: Říjen 24, 2009, 11:50:13 am

Holt někdo nejede podle přesvědčení, a po druhých to vyžaduje  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1979 kdy: Říjen 24, 2009, 12:10:06 pm

 Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS