Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 09, 2024, 06:14:53 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666898 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3420 kdy: Červenec 21, 2010, 07:48:40 pm

Spíš to nemít jako myšlenku, ale jako pravidlo, bez výjimek a pak je fungování zaručeno. Dokud bude tvorba hráče degradována, mazána, měněna, dokud se budou měnit pravidla hry v průběhu hry, tak nečekejme, že se hráči roztrhnou nad nějakou tvorbou hry !  Kroutím očima

Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3421 kdy: Červenec 22, 2010, 03:22:08 am

Spíš to nemít jako myšlenku, ale jako pravidlo, bez výjimek a pak je fungování zaručeno. Dokud bude tvorba hráče degradována, mazána, měněna, dokud se budou měnit pravidla hry v průběhu hry, tak nečekejme, že se hráči roztrhnou nad nějakou tvorbou hry !  Kroutím očima



Pravidla hry během hraní se tu ale celkem dost často měnila:). Taky asi proto hráči nemají náladu cokoliv tvořit:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Orbi
Host
Odpověď #3422 kdy: Červenec 22, 2010, 07:43:13 am

No pravidla sa museli menit prave koli hracom, ktori tu hru kazili, bugovali alebo hladali moznosti ako obist system. Predtym ako na tuto vetu zareagujete, zamyslite sa ci nehovori prave o vas.
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3423 kdy: Červenec 22, 2010, 11:41:42 am

No pravidla sa museli menit prave koli hracom, ktori tu hru kazili, bugovali alebo hladali moznosti ako obist system. Predtym ako na tuto vetu zareagujete, zamyslite sa ci nehovori prave o vas.

TO máš pravdu ale já myslím pravidla styl
Drowka má exp postich za tohle a tohle a ucelovače, to jsou dvě zásadní změny, které by se bez wipu neměli obejít poctatě.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3424 kdy: Červenec 26, 2010, 09:20:25 pm

No pravidla sa museli menit prave koli hracom, ktori tu hru kazili, bugovali alebo hladali moznosti ako obist system. Predtym ako na tuto vetu zareagujete, zamyslite sa ci nehovori prave o vas.
Něco na způsob kolektivního trestu? Toto smrdí, toto smrdí!
Uvedu příklad, ucelovač pro +5 opasek za 15k/kus pro kraftera a automatický cechovní výrobek opasku +5 za 17k/kus, pravidlo obcházení systému nebo bugování, nebo snad rovné šance?  Kroutím očima
Mě to příjde, že systém obchází hráče a hraje vlastní hru a jak vidno hráče nepotřebuje  Co???
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3425 kdy: Červenec 28, 2010, 04:12:35 pm

Já bych měl návrh. Teď je ideální čas na jakékoliv změny ať už herního či hardwarového rázu. Všechno v klidu dodělejte a pak bude ideální doba na restart světa. Poté se jistě hráči rádi vrátí ... včetně mě.
Zaznamenáno
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #3426 kdy: Červenec 28, 2010, 04:14:09 pm

Já bych měl návrh. Teď je ideální čas na jakékoliv změny ať už herního či hardwarového rázu. Všechno v klidu dodělejte a pak bude ideální doba na restart světa. Poté se jistě hráči rádi vrátí ... včetně mě.
Myslíš že i to co maj rozdělané postavy na thalii?
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3427 kdy: Červenec 28, 2010, 05:11:51 pm

Já bych měl návrh. Teď je ideální čas na jakékoliv změny ať už herního či hardwarového rázu. Všechno v klidu dodělejte a pak bude ideální doba na restart světa. Poté se jistě hráči rádi vrátí ... včetně mě.
no vrati ale uz z minulosti vime ze po case zase zdrhnu. zmeny by byly fajn ale kdyz se podivas na jejich historii tak je to sama uprava craftu, xp, pokladu, spolku ale nic co by zlepsilo hratelnost. craft svet nema sanci uspet... a je to skoda k2 ma na vic
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Sedostinka
Host
Odpověď #3428 kdy: Červenec 28, 2010, 05:52:49 pm

myslel změny k lepšímu. Na začátku kandošky, to fungovalo. Všichni byli v jedné lokaci a všechno bylo fajn. Dokonce i zábava a interakce byla Úsměv
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3429 kdy: Červenec 28, 2010, 06:08:12 pm

neni tu nic zabavneho a podle historickeho vyvoje ani nebude, tak co si mam predstavit pod "zmenou k lepsimu"? pri hodine hrani denne muze jit hrac do prd...haje, pac se nikam hranim nedostane. a to mam odzkousene = v pokladu 600zlatek za 24 odehranych hodin(?) a po delsi herni pauze nasleduje rozpad veci o 50%, fakt super zabava. tim nerikam ze lootovani je jedina moje zabava, rad si i s nekym pokecam jenze moje postava potkavala tu malu krysu co si cetla furt knizku *otocila list*, *otocila list*, *otocila list*... na craft prdim a jelikoz je to asi jediny tahoun tohohle serveru tak jsem tak kam slunce nesviti. podle toho kolik je tu lidi usuzuju ze tam skoncilo vic hracu
Poslední změna: Červenec 28, 2010, 06:26:39 pm od (CZ)Lenny Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3430 kdy: Červenec 28, 2010, 06:29:09 pm

Tou krysou myslíš asi mě?Úsměv

No jak jsem byl dobře informovanej, tak na K1 byl jakej si boj o artefakty. Nevím proč, když to na K1 fungovalo proč už to dávno nebylo přeneseno sem?
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3431 kdy: Červenec 28, 2010, 07:16:10 pm

Já bych měl návrh. Teď je ideální čas na jakékoliv změny ať už herního či hardwarového rázu. Všechno v klidu dodělejte a pak bude ideální doba na restart světa. Poté se jistě hráči rádi vrátí ... včetně mě.
Myslíš že i to co maj rozdělané postavy na thalii?
Já si myslím, že někteří ano. Já třeba postavu na Thalii (ani jiném serveru) nemám a rád bych zase na Kandelábrii hrál. Rozhodně ale do světa, který není ustálený, kde se stále něco mění či nefunguje, se vracet nechci.
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3432 kdy: Červenec 28, 2010, 07:17:43 pm

Já bych měl návrh. Teď je ideální čas na jakékoliv změny ať už herního či hardwarového rázu. Všechno v klidu dodělejte a pak bude ideální doba na restart světa. Poté se jistě hráči rádi vrátí ... včetně mě.
Myslíš že i to co maj rozdělané postavy na thalii?
Já si myslím, že někteří ano. Já třeba postavu na Thalii (ani jiném serveru) nemám a rád bych zase na Kandelábrii hrál. Rozhodně ale do světa, který není ustálený, kde se stále něco mění či nefunguje, se vracet nechci.
na thalii se taky meni veci za pochodu, to je vyvoj
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #3433 kdy: Červenec 28, 2010, 07:31:00 pm

Tou krysou myslíš asi mě?Úsměv

No jak jsem byl dobře informovanej, tak na K1 byl jakej si boj o artefakty. Nevím proč, když to na K1 fungovalo proč už to dávno nebylo přeneseno sem?
Tohle náhodou vím.

Kdysi když jsem se bavil s neusem a já to příliš prosazoval tak mi bylo řečeno že jsem příliš akční hráč. Neus je na spíše na RP kecací, ted na nic nenaražím ani nikoho neurážím.

Boj o artefakt totiž přinese do světa masivní pvp, velmi často.
Ale nevím proč je Neus proti tomu, vím že nic moc nechce z K1, ale zrovna artefakt dělal tuším Arian... to by mělo být v pohodě
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3434 kdy: Červenec 28, 2010, 07:44:18 pm

Myslim, ze tie boje o artefakt na K1 "nefungovali". Vid nekonecne flamy na fore ohladne toho. Dokonca to doslo do stadia, kedy sa dohodlo o utvoreni lvl 20 postav cisto len pre tento ucel.

Myslienka to vsak bola dobra, a rad by som ju privital i na K2, hoci i v inej podobe.

Co sa tyka Thalie, tak ta padne na dno ked sa spusti DH 2.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 227 228 [229] 230 231 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS