Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 09, 2024, 04:15:11 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666868 krát)
Sedostinka
Host
Odpověď #3405 kdy: Červenec 19, 2010, 05:22:23 pm

Skautíku  Smích
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3406 kdy: Červenec 19, 2010, 05:25:48 pm

Skautíku  Smích

Jop a jsem na to hrdej:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3407 kdy: Červenec 19, 2010, 08:25:13 pm

možná, ale už jsem si zvykla. Prostě podle mě zrušení time xp pomohlo pár řvounům, co stejně odešli a ostatním to akorát vzalo poslední důvod proč být online
 Úsměv

No tak treba ja jsem  byl jeden ze rvounu po zruseni time expu, poidle me jen opticky plnily server lidma kteri nemeli zajem hrat a jen chytali expy... a odesel jsem pred tydnem, jinak jsem se snazil dostat lidi z5...  uz dosla trpelivost.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3408 kdy: Červenec 19, 2010, 11:48:19 pm

No tak treba ja jsem  byl jeden ze rvounu po zruseni time expu, poidle me jen opticky plnily server lidma kteri nemeli zajem hrat a jen chytali expy...
Pak třeba odpovíš "místo autora"  na detail ,kde ma  40 lv ,brát ex a peníze ,když se nehodlá vykecávat na lavičce v lese ,či Kandaháru ?
K2 je děravá jak řešeto a Vaše "rádoby lobování" za své postavy má menší nedostatek .Je nedomyšleno + neodzkoušeno ,tak že se  vzápětí objeví nedostatek ,či negativní dopad na jednotlivce či menšinu .Jako 99 % úprav tady .
Tím ale nechci tvrdit, že původní myšlenka je špatná ,leč nápad je věc jedna a jeho provedení věc druhá .
PS:
Není to osobní  ,nejsi sám co hází nápady z davu ....

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3409 kdy: Červenec 20, 2010, 03:34:48 pm

Na K1 nebyly zadne time expy a lvl 40 tam byl pro vetsinu lidi nedosazitelny a nikomu to nevadilo. I kdyz je fakt, ze zruseni time expu, probehlo trosku jinak nez bych cekal... postih za creep zustal, jen se  o nem ted mluvi jako o bonusu, no co, klasika, ktera na vetsinu lidi zabira. Nekdy pred rokem jsem cetl clanek o necem podobnem ve WOW, a lide byli dokonce radi za to ze maji bonus, ze se nic nezmenilo, jen  nejvetsi postih se ''prejmenoval na standart'' a zbytek na bonus, si vetsina lidi ani nevsimla a naopak tuto zmenu chvalila.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amelor
Host
Odpověď #3410 kdy: Červenec 20, 2010, 04:23:27 pm

http://www.youtube.com/watch?v=SENwpeoMXGo
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #3411 kdy: Červenec 20, 2010, 05:31:22 pm

ten je tvuj ?  Mrknutí
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3412 kdy: Červenec 20, 2010, 05:33:36 pm

Srovnáváš nesrovnatelné (K1 vs K2 ) .
Genialita s jakou Neus udělal případné změny a zásahy do hry ,je asi unikátní . Co je to ale platné ,když "masina" dře a vrže ,kam se jen člověk  podívá ...  Smutek
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Orbi
Host
Odpověď #3413 kdy: Červenec 20, 2010, 11:31:40 pm

Si dlhorocny a skuseny hrac. Ake zmeny by si uvital a co by si rad zo servera odstranil?
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #3414 kdy: Červenec 21, 2010, 04:49:07 am

 Úsměv
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3415 kdy: Červenec 21, 2010, 08:47:48 am

Si dlhorocny a skuseny hrac. Ake zmeny by si uvital a co by si rad zo servera odstranil?

Tady není o tom co by si odstranil, ale spíš co by si změnil, ale na to je už tady příliš pozdě:). Když na to byl akorád čas, tak pár lidí to říkalo, ale byli umlčeny davem kteří teďko nadávají že chtějí úpravy přesně ty o které bylo říkáno dávno před nima.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3416 kdy: Červenec 21, 2010, 10:46:17 am

Si dlhorocny a skuseny hrac. Ake zmeny by si uvital a co by si rad zo servera odstranil?
Nehodlám plýtvat společným časem - prozatím tu jen tlacháme mezi sebou .
 
Vše je o přístupu a komunikaci oběma směry a nikde jsem nezaregistroval reakci na  jaký - koli podnět ,typu přikl : ano to se nám líbí , děláme či budeme na tom dělat ,či ne s tím „ neotravuj „je to blbost , či nelze technicky provést ..
Netvrdím ,že vše ( komunikaci s PC ) má zajišťovat neus ,od toho má zbytek týmu ,ale  co jsem vysledoval nikdo, krom něj ,zásah provést nemůže  …
Rada ,nápad ,postřeh nic nestojí ,leč měl bych s ní „nějak“ naložit .Když to nedělám ,za čas další nedostanu  a hráči prostě odejdou ,či ,až na vyjímky, mlčí .

Tak že, až bude jistota ,že se tím  někdo vážně bude zabývat ( připomínkami ,postřehy,stížnostmi ,nápady  ) možná to sepíši a věř ,že toho není málo .


Jako namátkový příklad ,je včerejší „čekací“ večer v Kráterské hospodě .Potřeboval jsem lektvar zapomnění a zahájil čekání od 20 h serverového času .Za tu dobu ( do 6 h ,kdy došel obchodník ) došli jako henčmeni 1* elf a 5* mnich ,trpaslík ani jeden – ti asi odešli s Tasharou (mimochodem šalamounsky pořešená stížnost  - vlk se nažrala koza zůstala celá  ) a jejich spolkem  .
 Tak že jsem si vyslechl ,aniž bych chtěl  5* povídání o nicotě .Bezvadný ,mít tam nějakou akci, byl bych radostí bez sebe,jak mi spamuje text…
Když konečně , dovalil obchodník ( asi lítá i po zavřených hospodách – důvod ?? ),další překvapení .Cena lektvaru je cca 30 k (asi jak u koho, což je asi v pohodě ) . Proč ,ale není cena rozdílná ,či na konkrétní počet bodů ( příklad 0 – 50 bodu 5 k ,  50 – 100  - 10k  atd .) .Takto zaplatíš 30 k ač chceš zapomenout 1 bod ,či  500 bodů .Proč Co???
 Další věc .Proč má jen jeden lektvar na restart a ceny ostatního zboží , dost našponované  ? Asi proto ,aby tam PC musel čekat více dní a řádně si tu hru „užil“ .
Přijde mi to tu jak čekárna na banány v roce 1970  ,či úmysl  hráče řádně otrávit a vyhnat jinam .Když běželi  časové EX ,byl to důvod jakým čekání odůvodnit ,ale teď  už chybí  argument . PC se převážně logne na  2 – 3 hoďky denně ,dle mého soudu ,a  chce bavit ,nikoli  čekat jak „jelito“ na cokoli .

Nikdo není bez chyb a ne vše se povede na poprvé a bez doladění ,na to je NWN dost složitá hra ,ale měl bych chtít je odstranit .Je li na všechny neus sám ,z jakých koli důvodů , pak to nevěstí nic dobrého a dle toho to vypadá .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Sedostinka
Host
Odpověď #3417 kdy: Červenec 21, 2010, 03:08:50 pm

Si dlhorocny a skuseny hrac. Ake zmeny by si uvital a co by si rad zo servera odstranil?
  .Když běželi  časové EX ,byl to důvod jakým čekání odůvodnit ,ale teď  už chybí  argument . PC se převážně logne na  2 – 3 hoďky denně ,dle mého soudu ,a  chce bavit ,nikoli  čekat jak „jelito“ na cokoli .

jj
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3418 kdy: Červenec 21, 2010, 05:46:27 pm

odstranil bych myslenku "svet, rizeny hraci"... evidentne to nefunguje..
Poslední změna: Červenec 21, 2010, 05:51:26 pm od (CZ)Lenny Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Sedostinka
Host
Odpověď #3419 kdy: Červenec 21, 2010, 05:57:58 pm

bohužel se mi zdá, že musím souhlasit. Možná to funguje jinde, kde jsou všichni kamarádi ale tady moc kamarádi nejsou.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS