Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 07:28:19 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671079 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4695 kdy: Březen 05, 2013, 01:48:58 pm

Ale víš, že když ztratíš přesvědčení za palacha, tak z palacha máš obyč fightera?

No ale imunity na nemoci a na strach mu nikdo neveme ne ? Takže mu přestanou fungovat schopnosti jako je odvracení, rozdrť zlo atd...(tzv. aktivní featy) ?
Jen se ptám.

To nejsilnejsi, tedy zachrany z modifikatoru charismy jsou fuc... takze znicene...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #4696 kdy: Březen 05, 2013, 01:55:12 pm

Olath je nejstarsi rod Drowu na Kandelabrii, druhy rod je Drathir (oba sahají do K1), první rod na K2 byl rod  Y'rrnern a pak vznikaly ty mensi rody.  Škleb
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4697 kdy: Březen 05, 2013, 02:07:01 pm

Sakra práce volá, ale nedá mi se zeptat Míšo...to si myslel jako...druid vs. Větrov Amy?
...

Kinkine, teď motáš jablka a hrušky. Mrknutí Ty mluvíš o tom, co je teď, Michal vytahuje něco, co tu bylo před tak čtyřmi lety.. a wipe nebo dva zpátky Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4698 kdy: Březen 05, 2013, 02:11:21 pm

ATM
-Mas pocit ze jsem psal neco jine?
-Sam pises docela zajimave ze se na Grey navazalo, ale nechci chytat za slovicka.
ATM, Cagus
Ja ani jednoho ze soucasnych drowu z niceho neobvinuju, "nespinim", to je jen nedorozumeni.

Naopak spravne pises, jsou tam lidi jeste z K1 kteri urcite vedi jak to hrat a nik jim nemusi nic podsouvat nebo vysvetlovat.
A pokud by meli rozhodnout mezi Loth a Shar dovolim si tvrdit ze o tom nebudou dlouho premyslet.

Ale o nas bez nas (pro rejpaly, nemyslim sebe) jak jsem tady nedavno slysel od jednoho z hracu, tohle je ta demokracie.

DM by snad melo hru ridit, usmernovat, dotvaret tak aby hracum ponechalo volnost, vest je pribehem, ne je do nej nasilu vmackavat a vyuzivat a toho co vycnivat utnout.
Aby sme si rozumeli, ja nespochybnuju prinost Amy ani jeji praci, minimalne dvakrat sem ji vyjadril obdiv nad jeji praci ale to ji snad nedava pravo manipulovat s hrači tak jak to dela absolutne otevrene s Veleknezkou Auril a skryte s Shar a podtemnem.

Kinkine
Mel sem na mysli druidy ktere si ty asi nemas moznost pamatovat, s vama to nic nema, jestli chces vysvetlim PM.

Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4699 kdy: Březen 05, 2013, 02:39:57 pm

ATM
-Mas pocit ze jsem psal neco jine?
-Sam pises docela zajimave ze se na Grey navazalo, ale nechci chytat za slovicka.
ATM, Cagus
Ja ani jednoho ze soucasnych drowu z niceho neobvinuju, "nespinim", to je jen nedorozumeni.

Naopak spravne pises, jsou tam lidi jeste z K1 kteri urcite vedi jak to hrat a nik jim nemusi nic podsouvat nebo vysvetlovat.
A pokud by meli rozhodnout mezi Loth a Shar dovolim si tvrdit ze o tom nebudou dlouho premyslet.

Ale o nas bez nas (pro rejpaly, nemyslim sebe) jak jsem tady nedavno slysel od jednoho z hracu, tohle je ta demokracie.

DM by snad melo hru ridit, usmernovat, dotvaret tak aby hracum ponechalo volnost, vest je pribehem, ne je do nej nasilu vmackavat a vyuzivat a toho co vycnivat utnout.
Aby sme si rozumeli, ja nespochybnuju prinost Amy ani jeji praci, minimalne dvakrat sem ji vyjadril obdiv nad jeji praci ale to ji snad nedava pravo manipulovat s hrači tak jak to dela absolutne otevrene s Veleknezkou Auril a skryte s Shar a podtemnem.

Kinkine
Mel sem na mysli druidy ktere si ty asi nemas moznost pamatovat, s vama to nic nema, jestli chces vysvetlim PM.



Jiz na tebe dale nebudu reagovat, je to zbytecne.

Jestli si ses tohle
Shar drowove tady byli i slusne RP hrani drowove a to davno po Greyovich spise vymluvach na Shar... takze se na ne jen navazalo

prelozit jako
Sam pises docela zajimave ze se na Grey navazalo, ale nechci chytat za slovicka.

Tak ano, nechytas za slovicka, vuuubec, a hlavne ho ani neobracis v jiny vyznam, priste to lepe oddelim carkama jako vetu vlozenou, aby jsi to pochopil spravne.

Moc dobre vis, ze se navazovalo na drowy, kteri se tu uz hrali, Shar drowy kteri nemeli s Grey nic spolecneho. Navic jak jiz tu bylo uvedeno, motas veky a hrace.

A konecne uved kdo v podtemnu hraje druida a paladina! Kdyz si s tim zacal.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Dajardd
Host
Odpověď #4700 kdy: Březen 05, 2013, 02:40:53 pm


Ale o nas bez nas (pro rejpaly, nemyslim sebe) jak jsem tady nedavno slysel od jednoho z hracu, tohle je ta demokracie.


To jsem byl já, nebo nebyl? Pak kdo to vlastně byl, když né já? A kdo je vlastně já? Co ve mě je přesně já?  Co???
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4701 kdy: Březen 05, 2013, 02:45:37 pm

Ale víš, že když ztratíš přesvědčení za palacha, tak z palacha máš obyč fightera?

No ale imunity na nemoci a na strach mu nikdo neveme ne ? Takže mu přestanou fungovat schopnosti jako je odvracení, rozdrť zlo atd...(tzv. aktivní featy) ?
Jen se ptám.

No hlavně o savy přijdeš.
Co já vim, tak nemáš
modlitby
savy
aktivovatelné schopnosti
nejsi považovaný za palacha (z pohledu třebas holy avengera)

Ty nemoci a strach fakt nevim, ale podle toho, že přijdeš o savy bych tipoval, že o to přijdeš taky.
A v ten moment je to horší fighter protože nemáš ani ty bonusové fety od fightera.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #4702 kdy: Březen 05, 2013, 03:40:15 pm

... A konecne uved kdo v podtemnu hraje druida a paladina! Kdyz si s tim zacal. ...

Možná se pletu, ale neni nějak systemově ošetřený, že v podtemnu prostě nejde založit palach a druid? Kroutím očima
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #4703 kdy: Březen 05, 2013, 04:45:14 pm

ATM pises ze Grey byli cisto OOC zalezitost, proto nechapu proc jste navazovali prave na Shar kterou si zvolili kvuli mužskym knežím, o to mi šlo.
Když jste chteli hrat drowa slusne jak to ty nazyvaš, proč se neudelala hruba čara za tim OOC ba navíc ted se neco vynucuje pravidlem.
Cely je to podle me chyba ale prosím, jak je libo, už to nerešim.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4704 kdy: Březen 05, 2013, 05:32:02 pm

Není to náhodou jedno co bylo? Úsměv Já mě Olatha a byla to pro nás zábava. Jinak ani sám nevím kolik wipů to je zpátky, jediné co vím, že je to pryč Smutek
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4705 kdy: Březen 06, 2013, 08:35:17 am

ATM pises ze Grey byli cisto OOC zalezitost, proto nechapu proc jste navazovali prave na Shar kterou si zvolili kvuli mužskym knežím, o to mi šlo.
Onehdy to bylo z důvodu, že tu byla nějaká historie ve světě, kterou nevymažeš, ať se snažíš sebevíc. Stejně jako nevymažeš acrony nebo měsíční stráže. A chtěli jsme vyzkoušet něco jiného, než stereotyp a taky tušim, že jsme tehdy dělali opozici Lloth. Zajímavější hra byla důvodem k tomu rozhodnutí. Ale nemusíš se bát, hrajeme ty drowy dost Llothácky. Přeci jen, dost života prožili v Llothské společnosti.
Po domluvě s DM Šedostínkou se nám zdálo dobré v tomhle pokračovat. Proč jsi se neozval tehdy? Je to již měsíc.

Když jste chteli hrat drowa slusne jak to ty nazyvaš, proč se neudelala hruba čara za tim OOC ba navíc ted se neco vynucuje pravidlem.
Drát slušně neznamená, že se budeme držet do posledního puntíku stereotypu. Základní zákonitosti jsou dodrženy, víc ani nelze vyžadovat.
Hrubá čára viz. bod 1, nelze vymazat historii.
Doufam, že při vynucování pravidlem mluvíš o prvních 2 bodech, protože k těm mohu říct víc. Jsou z toho důvodu, aby se nám tam nemnožili hráči, kteří ačkoliv mají možnost vyřešit vstup do města IC, ale raději beze slova někam utečou expit(poklady), aby si následně vyžadovali přístup do města tellem. A to ještě po tom, co píšou ostudnosti jako viz. citace:
To je podle me vyhoda jinak tezke hry drowa, tezke s rezervou protoze tady drow, nevim, uz jen to ze dole mate bordel ale lezete nahoru, pokud nemate s kym hrat meli ste zustat nahore Úsměv
Proto máme teď drowskou demokracii a do 'našeho' spolku přijímáme jenom ty, kteří se slušně alespoň chovají. Stejně jako ostatní máš možnost si zažádat a rada tě může přijmout.

Cely je to podle me chyba ale prosím, jak je libo, už to nerešim.
Ještěže to není na tvém rozhodnutí, ale DMs. Vzhledem k tomu, že situaci nerozumíš vůbec, nemáš ponětí o spojitostech a tvoje slova vyvěrají z dětsky malicherného a navíc domnělého konfliktu s hráči, je to jedině dobře.
Ale máš svůj názor, ten ti brát nebudu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4706 kdy: Březen 06, 2013, 09:40:56 pm

To se nám to zamotává Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4707 kdy: Březen 08, 2013, 03:15:32 pm

"znásilnění ducha nebo těl obyvatel..."  Škleb

Ale btw, kdo je "Správce vesnice Pylie Ranner"?  To jméno je neznámé Šok
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4708 kdy: Březen 08, 2013, 03:21:52 pm

Pylia Yaner
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #4709 kdy: Březen 08, 2013, 03:24:32 pm

stejně to neznám, jinak jsem to jméno citoval z Kinkinova příspěvku v IC Mrknutí
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Stran: 1 ... 312 313 [314] 315 316 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS