Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 12:03:53 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671346 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2745 kdy: Únor 14, 2010, 08:45:23 pm

Myslí že, že jsem idiot a nedošlo mi, že ty knihy pojednávají o celé drowské společnosti? O nemožnoti drowské společnosti se nerozvášňju. To beru jako skutečnost. Zcela ti uniknul smysl mého dotazu o tom, proč vlastně lidi hrají drowy, ty jeden experte na fantasy.

... A dost pochybuju o tom, že by četba brakové literatury o "nějakém" drowovi pomohla mému hlubšímu pochopení motivů hráčů na K2. ...

... To co tu MH píšeš ve mně akorát posiluje představu, že drowská říše je jeden z nejméně přirozených a nejzparchantělejších systémů ve fantasy, který by (s přihmouřením očí nad magií, existencí elfů atd.) nikdy v reálu nemohl existovat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2746 kdy: Únor 14, 2010, 08:47:21 pm

A tvůj dotaz, proč lidi hrají drowy... no proč hrají trpaslíky,elf a půlorky? Proč hrajou fantasy hru?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2747 kdy: Únor 14, 2010, 09:31:16 pm

Myslí že, že jsem idiot a nedošlo mi, že ty knihy pojednávají o celé drowské společnosti? O nemožnoti drowské společnosti se nerozvášňju. To beru jako skutečnost. Zcela ti uniknul smysl mého dotazu o tom, proč vlastně lidi hrají drowy, ty jeden experte na fantasy.

... A dost pochybuju o tom, že by četba brakové literatury o "nějakém" drowovi pomohla mému hlubšímu pochopení motivů hráčů na K2. ...

... To co tu MH píšeš ve mně akorát posiluje představu, že drowská říše je jeden z nejméně přirozených a nejzparchantělejších systémů ve fantasy, který by (s přihmouřením očí nad magií, existencí elfů atd.) nikdy v reálu nemohl existovat.

A co jako? Něco tím sleduješ nebo máš jen rád barvičky?

Ptám se na drowy, protože musíš uznat, že jsou něco speciálního. Mají extra pravidla, extra zacházení a taky se z nich tady dělají ty extra největší borci. Je to rozhodně zvláštní a neobvyklé, jejich hráči vypadají jako zvláštní sorta lidí (všechny ty "drsňácké" avatary a podpisy atd.) a tak se trochu pídím po tom, co vede hráče k tomu, aby se k tomuhle přidali a co je k tomu tlačí, abych pochopil jejich styl hry a mohl na něj nějak reagovat.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2748 kdy: Únor 14, 2010, 09:37:59 pm

Co tim sledujes? to chces rict ze budes reagovat pri setkani s drowem jinak kdyz budes vedet proc ho ten dotycny hraje?

BTW to co jsi napsal o tech barvickach  by melo jit do sekce vtipu... jako vetsina tvych prispevku Ludekku, zda se ze vubec nepouzivas rozum. Ale pro tvou informaci  barvickama mas oznaceno jak si sam protirecis a vlastne nevis vubec co mluvis nejspis.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2749 kdy: Únor 14, 2010, 09:49:41 pm

Až vy dva géniové pochopíte význam úvozovek (třeba s tím "nějakým drowem") a ironie, možná začnou na Sv. Vítu vyzvánět zvony. A o tom co si kdo představuje jako rozvášnění se raději nebudeme bavit.

A ano, chci říct, že podle toho, o co těm dotyčným jde, hodlám přizpůsobit svou hru. Poslední dobou začínám mít zmatek v tom, jestli hráčům drowů jde o lechtání svého ega, tajemnou atmosféru, pobavení všech nebo jen o PK. Když zjistím, že jim jde o lechtání ega při PK, tak je budu vesele ignorovat. Pokud zjistím, že to má nějakou hodnotu, tak se budu snažit.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2750 kdy: Únor 14, 2010, 09:54:43 pm

Jediný, s kým se od vás dá rozumně komunikovat je luděk.
Toto beru zpět.

Debatu končim.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2751 kdy: Únor 15, 2010, 01:21:54 am

Chtěl jsem tak nějak navrhnout, aby mezi lesními elfy začaly fungovat ty minimální ceny při výměně zboží uvnitř spolku....
Jste spolu ve spolku, aby jste byli silní, soběstační, nezávislí, takže společně děláte poklady, společně nakupujete, společně šetříte, společně lovíte, společně expíte a já nevím co ještě. Od teď budete mít každý svojí kasičku a z kasičky budete mezi sebou točit 1 měšec. Já tobě 10 kuží, ty mě 1 měšec. On tobě 10 letvarů ty mu 1 měšec. Další ti dá 1 kamu ty mu 1 měšec, ty mu dáš opasek on tobě 1 měšec. A s jedním měšcem dokola si pěkně zahrajete Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2752 kdy: Únor 15, 2010, 07:06:33 am

Chtěl jsem tak nějak navrhnout, aby mezi lesními elfy začaly fungovat ty minimální ceny při výměně zboží uvnitř spolku....
Jste spolu ve spolku, aby jste byli silní, soběstační, nezávislí, takže společně děláte poklady, společně nakupujete, společně šetříte, společně lovíte, společně expíte a já nevím co ještě. Od teď budete mít každý svojí kasičku a z kasičky budete mezi sebou točit 1 měšec. Já tobě 10 kuží, ty mě 1 měšec. On tobě 10 letvarů ty mu 1 měšec. Další ti dá 1 kamu ty mu 1 měšec, ty mu dáš opasek on tobě 1 měšec. A s jedním měšcem dokola si pěkně zahrajete Mrknutí


Taky mi to napadlo, jen sem nevěděl jak to vtipně napsat:).

A 10 kuží? Neblbni lesní elfové přece neloví zvěř:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2753 kdy: Únor 15, 2010, 06:25:29 pm

Ale co si mám představit pod pojmem "svedi"? Kromě toho že se tu někteří neobtěžují s diakritikou a pravopisem tak nechápu, co s tím mají co společného Švédi. Tashara je zahryzlej do 30-leté války nebo to je nějaká lokální slangová specialita znamenající něco úplně jiného?

Jiz nekolikrat jsem psal, ze diakritiku nebudu pouzivat,  jelikoz neziju v cesku a nemam ceskou klavesnici. Nemuzu za to, ze  mame tak debilni jazyk, ktery pouziva  jine znaky, nez vetsina sveta.

Btw kdyz necemu nerozumis, tak se nezapojuj do debaty, ale abys nerekl, ze jsem na tebe zlej, protoze hrajes povrchnaskeho drowa se zbastlenyma realiema, dam ti napovedu: Kromeriz

Pokud jsi inteligentni clovek, dojde ti, proc moravaci handlive tituluji cechy svedama.
Ach tak..... To slovo Moraváci bych nepoužíval tak zbrkle. Už nějakou dobu žiju v Brně a ještě jsem to se Švédy neslyšel. Asi nějaká specialita Kroměříže. Vůbec bych se nedivil, kdyby třeba někde ve Falcku nebo v Dánsku podobně nadávali Rakušákům. Tehdy byli všichni loupežníci, ale v jednom renomovaném zdroji jsem četl, že Švédové z nich byli ti lepší. Ale tak jako tak, když bych si měl vybírat strany, tak bych se přidal k českým, švédským a německým protestantům než k té habsburské svoloči (katoličtí Moraváci ji jak jinak podoporovali), která našim zemím přinesla stvoky let náboženského, politického a národnostního útlaku. Ale to tebe zjevně nezajímá, když tak vesele haníš svůj jazyk. měli by tě defenestrovat, podle skvělé české tradice.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #2754 kdy: Únor 15, 2010, 10:11:08 pm

Vy se teda bavíte. Morava vs. Čechy. A potom že má  fungovat EU.  Škleb Že těch lidí na Moravě má tu moravskou národnost napsanou na občance že? A že je hroznej problém si třeba na klávesnici dopsat znaky, nebo si v dnešním světě computerů a internetu objednat českou klávesnici. A že jste v tý třicetilétý válce oba určo byli a kalili z Valdštejnem Smích. Jo Valdštejn to byl formát: kurvy, chlast a chlebíčky.. . Doufám, že jsem vás potěšil plnohodnotným obsahem tohoto příspěvku... Blablabla... blabla... blabla.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2755 kdy: Únor 15, 2010, 10:17:13 pm

Vy se teda bavíte. Morava vs. Čechy. A potom že má  fungovat EU.  Škleb Že těch lidí na Moravě má tu moravskou národnost napsanou na občance že? A že je hroznej problém si třeba na klávesnici dopsat znaky, nebo si v dnešním světě computerů a internetu objednat českou klávesnici. A že jste v tý třicetilétý válce oba určo byli a kalili z Valdštejnem Smích. Jo Valdštejn to byl formát: kurvy, chlast a chlebíčky.. . Doufám, že jsem vás potěšil plnohodnotným obsahem tohoto příspěvku... Blablabla... blabla... blabla.

Já si tu dloubám do lidí v odpaďáku a ty vytáhneš syfla.....  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2756 kdy: Únor 15, 2010, 11:30:32 pm

nemam zajem si kupovat ceskou klavesnici kvuli tomu, ze jeden clovek nedokaze cist bez  diakritiky, pritom u smsek mu vubec nevadi.... Navic uz to ani neumim psat na ceske po tech letech...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2757 kdy: Únor 15, 2010, 11:56:54 pm

nemam zajem si kupovat ceskou klavesnici kvuli tomu, ze jeden clovek nedokaze cist bez  diakritiky, pritom u smsek mu vubec nevadi.... Navic uz to ani neumim psat na ceske po tech letech...

Nechci rejpat, ale já psal bez diakritiky snad 5 let. A pak sem si ze dne na den řekl: Ha teď du na diakrtiku. Naučit se sní psát je otázka několika hodin. Ale když sní psát nechceš, tak je zbytečný něco říkat. Já sní psát chtěl, tak sem si našel důvod proč sní psát budu. Když nechceš, tak pokaždý si najdeš důvid proč sní psát nebudeš.

Jinak SMSky a T9 ti nic neříká?Úsměv.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2758 kdy: Únor 16, 2010, 03:19:12 am

To, jak píšete, je vaše vizitka.





P.S.:Sakra hejku. Překlepy beru, ale s ní se píše zvlášť. A ještě to napíšeš 4x. Kroutím očima
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #2759 kdy: Únor 16, 2010, 06:49:02 am

no nam starejm psum ve skole vzdycky rikali ze se nema pouzivat diakritika kvuli obcasne ci zahadne nekompatibilite fontu vysledek pak je ten ze ja mam text v poradku druhy ma ve slovech znaky ci je uplne necitelny

ale je fakt ze se to uz zmenilo nicmene stareho psa ....

a kritizovat nekoho jak pise to uz je spise vedlejsi a zavani to nejakym osobnim problemem protoze ten kdo kritizuje ma problem s tim to precist ne pisatel Úsměv
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Stran: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS