Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:51:11 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671209 krát)
Arash
Host
Odpověď #1170 kdy: Červen 14, 2009, 02:40:11 am

Davam sem odkaz na pruvodce Kontinentu Faerunu. Je tam  hromada informaci o risich, ale taky o rasach a povolanich. Hlavne to sem davam protoze me o to Arash pozadal ve hre, doufam ze si poctes  Úsměv

Btw. Uz to tu nekde jednou bylo od Mustafy ale to uz je asi ztraceno.

http://rpgforum.cz/_preklady/forgotteny/VelkaPoutRisemi.zip
Díky.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1171 kdy: Červen 14, 2009, 10:34:13 am

Davam sem odkaz na pruvodce Kontinentu Faerunu. Je tam  hromada informaci o risich, ale taky o rasach a povolanich. Hlavne to sem davam protoze me o to Arash pozadal ve hre, doufam ze si poctes  Úsměv

Btw. Uz to tu nekde jednou bylo od Mustafy ale to uz je asi ztraceno.

http://rpgforum.cz/_preklady/forgotteny/VelkaPoutRisemi.zip
Díky.

Hezke, zajimave, nechtelo se mi to čist cele ale zalibilo se mi nekolik bodu Cnosti paladina: "Ať za tvé úmysly mluví tvé činy.",  "Chraň slabé."
Doufam že Balderan dostal svoji medaili  Mrknutí
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1172 kdy: Červen 14, 2009, 02:41:58 pm

Hele... ted by jsi se měl praštit přes čumáček... lidi, dělají chyby. Proč by Balderan nemohl mít taky své .. thm... temné stránky?
Dobro nemusí být jen hodné ... dobro jako každá extrémní strana má své "temné" stránky.

Co takhle třeba terminologie poražení zla, at to stojí co to stojí? Viz křižáci? Ti taky byli paladinové konající dobro ...
Svět je plný klišé, tak to nemusí být tak i u nás ne?
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1173 kdy: Červen 14, 2009, 03:04:44 pm

Hele... ted by jsi se měl praštit přes čumáček... lidi, dělají chyby. Proč by Balderan nemohl mít taky své .. thm... temné stránky?
Dobro nemusí být jen hodné ... dobro jako každá extrémní strana má své "temné" stránky.

Co takhle třeba terminologie poražení zla, at to stojí co to stojí? Viz křižáci? Ti taky byli paladinové konající dobro ...
Svět je plný klišé, tak to nemusí být tak i u nás ne?
Ale vždyt ja jen tak rejpu, dnes je tu desna nuda, kde jste všichni? Neni s kym co delat...  Smutek

(I DOBRO BY MELO NEST DUSLEDKY)
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1174 kdy: Červen 14, 2009, 04:21:53 pm

Takový chataři se vracejí touto dobou Úsměv (jako já Smích)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Amy
Host
Odpověď #1175 kdy: Červen 14, 2009, 04:25:09 pm

divná, zkažená, městská buržoazie vlastnící hmotné statky?
Zaznamenáno
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #1176 kdy: Červen 14, 2009, 04:44:42 pm

Hele... ted by jsi se měl praštit přes čumáček... lidi, dělají chyby. Proč by Balderan nemohl mít taky své .. thm... temné stránky?
Dobro nemusí být jen hodné ... dobro jako každá extrémní strana má své "temné" stránky.

Tenhle komentar mi prapada jako obhajovani hry proti presvedceni.


Co takhle třeba terminologie poražení zla, at to stojí co to stojí? Viz křižáci? Ti taky byli paladinové konající dobro ...
Svět je plný klišé, tak to nemusí být tak i u nás ne?

S timhle souhlasim vic. Je to mozne Lawfull Good presvedceni prirovnat ke krizakum. Ovsem paladin ma svoje ctnosti ktere se snazi dodrzovat. A mnoho z tehle ctnosti je v rozporu s Krizakama. Ale porad se s tim vice ci mene da souhlasit.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1177 kdy: Červen 14, 2009, 05:02:17 pm

No.. ber to jinak, můžu uznávat zákony, ale přesto je v pohnutí mysli mohu porušit a to docela podstatně. Ve zlosti, v zoufalství, prostě v emočním vypětí. Samozřejmě že se jedná o něco, co by potom mělo vyřešit tvé "svědomí".

Velice krásně to řeší Zanka, a můj oblíbený Tropmorek, Pan Hráč Úsměv
Zanka je velice hodná, nicméně i ona se umí dostat do situací, kdy bude jednat proti svému přesvědčení z výše uvedených důvodů. Tropmorek to ale umí pak brilantně rozpitval se Zančiným svědomím.

To mi připomíná, že mu dlužím Xp nášup Úsměv
Zaznamenáno
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #1178 kdy: Červen 14, 2009, 05:11:21 pm

Tak jestli ma potom na to svedomi tak je to uplne v poradku Paladin je bojovnik a bojovnik muze mit horkou krev, ale tyhle stavy by se nemeli stavat  s rostouci zkusenosti paladina. Protoze zkusenej paladin proste vi ze se musi umet ovladat narozdil od mladase kterej se ma co ucit. Trompor je dobrej hrac a XP bych mu taky daval kvanta.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1179 kdy: Červen 14, 2009, 05:12:25 pm

No... já ti s tím zkušeným bojovníkem nevím.
Pokud by měl x levelů paladina a byl epický, tak budu souhlasit. Ale epický paladin tu zatím není a asi ani vzhledem k buildům nebude ...
Což je podle mě škoda.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #1180 kdy: Červen 14, 2009, 05:13:17 pm

Njn. já jsem to říkal dycky, a nikdo mi to nepotvrdil.

Přesvědčení které si zvolíme ovlivnuje charakter globálně, né situaci od situace. Proto hlášky typu: "Ted jsi nehrál podle předvědčení" ztrácejí smysl....
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1181 kdy: Červen 14, 2009, 05:13:27 pm

divná, zkažená, městská buržoazie vlastnící hmotné statky?
No dit to znáš, něco jako ty no ...  Škleb
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Arash
Host
Odpověď #1182 kdy: Červen 14, 2009, 05:14:46 pm

... Ale epický paladin tu zatím není a asi ani vzhledem k buildům nebude ...
Nebud si taková jistá.... Úsměv
Zaznamenáno
Vampire
Mob
*
Příspěvků: 80



Zobrazit profil
Odpověď #1183 kdy: Červen 14, 2009, 05:17:15 pm

No... já ti s tím zkušeným bojovníkem nevím.
Pokud by měl x levelů paladina a byl epický, tak budu souhlasit. Ale epický paladin tu zatím není a asi ani vzhledem k buildům nebude ...
Což je podle mě škoda.

V nwn je trochu posunutej pohled na uroven postavy jak koukam. Epicka postava by mela znamenat neco jako Polobuh s (trochou nadsazky). Spravne napriklad 9 uroven kouzel by mohlo dostahnout jenom hrstka vyvolenych nejmocnejsich magu sveta. (tady to maji vsichni :p). Ale zase na druhou stranu je to vetsi zabava v bojich hehe.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1184 kdy: Červen 14, 2009, 05:18:11 pm

Njn. já jsem to říkal dycky, a nikdo mi to nepotvrdil.

Přesvědčení které si zvolíme ovlivnuje charakter globálně, né situaci od situace. Proto hlášky typu: "Ted jsi nehrál podle předvědčení" ztrácejí smysl....

V tém případě, Arashi, tomu tak bohužel není. Ty totiž věci jako svědomí postavy ve hře neřešíš a jedeš si zrovna tak, jak ti to vyhovuje  Úsměv
K tomu se ještě připočítá to, že u žádné postavy, příběhu skupiny, nevydržíš *pokrčí rameny* což si myslím, že je škoda.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS