Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 02:14:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075631 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6225 kdy: Duben 04, 2013, 10:30:49 am

Mam to iba z druhej ruky (kedze v crafte sa zalostne nevyznam), ale co som pocul najlespie je dat 1300-1400 bodov a potom precitat knizky a mali by ist precitat 4. Viem neni to uplne presne na co si sa pytal, ale niekto ma doplni, napr. Geralt alebo falosna nahrada Cagus.  Škleb

Máš to správně Mrknutí
Nemá to správně, prohodil můj a Geraltův nick.  Co???

Jinak min. doporučuju 1350. Já osobně šel do 1400.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6226 kdy: Duben 04, 2013, 10:32:38 am

Kde ste sebrali 4 knížky? To už můžeme 4? To je pro mě novinka :-) co si pamatuju tak jsem dělal kováře na 1350 a pak přečetl 3 knížky a šlo udělat velkou zbraň druhé zdobení na 90% myslím...takže těch 1400 je asi nejlepší.

Vždycky šlo 4 knížky , u nástrojáře 3.
(Tak to bylo, nyní neexistují pro nástrojáře.)
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #6227 kdy: Duben 04, 2013, 10:33:24 am

A každá knížka je za 100 bodů?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6228 kdy: Duben 04, 2013, 10:34:04 am

A každá knížka je za 100 bodů?
Ano
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6229 kdy: Duben 04, 2013, 11:41:52 am

Jinak k těm bojům.
Tahle cesta je nejlepší.
1. Nelze IC získat informace (teď jsme tam měli jednoho, co za dva dny neřekl ani vlastní jméno ani jméno toho koho jsme potkali s ním). Neuděláš nic. Pokud by se aspoň z výslechu ve vězení dala zjistit nějaká informace, šlo by to. (Naposledy (po tom fiasku s mass výslechcem) jsem dal alespoň jméno Geoferymu, ať si může hledat přes Najdi osobu. Když by se z každého výslechu dostala ven alespoň jedna informace, dalo by se to.)
2. Bude to tak, že se druhé straně bude posílat (pokud nějaké) hrozně desinformací.
3. Vznikne to, že o většině aktivit nebude vědět nikdo, kdo nebude ve hře min. 4 hodiny denně.
4. Lidi se nesejdou, protože bude zmatek s přepočtem na real čas.
5. Ty věže, které ti to aspoň systémově vypisuje. Skóre je za poslední týden:
jedna akce od nás - nebráněna.
Jedna akce od nich - bráněna.
Druhá akce od nich - špatná domluva, bráněna někde jinde.
To je jedna akce ze tří, kdy jsme se sešli.
6. Ohlašované akce mají, jak psal Arian, docela dlouhou tradici a je to jeden z mála systémů, se kterým tady nikdy nebyl problém.
7. Dokonce naopak neohlašování by vedlo k mnohým zneužitím. Vem si třebas, že bychom neohlásili útok na elfí, naběhli tam někdy odpoledne, kdy by tam skoro nikdo nebyl, vymlátili bychom všechny vitríny. Myslím, že by z toho byl poprask, že nebyla dána možnost se tomu bránit.

Lidi se evidentně chtějí setkávat, upustit páru ve větší bitvě. A ohlásit to hráči, ne postavě je nejsnažší cesta. On se podle toho může zařídit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Mok
Mob
*
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
Odpověď #6230 kdy: Duben 04, 2013, 12:10:21 pm

1. nu to je pak těžké, pokud tu hrají s prominutím blbci, kteří jsou v každé situaci superhrdinové. Každá postava by měla mít nějaké slabiny, pokud je nemá, je to chyba. Ale já to získávání informací myslel spíše formou špiónů, kteří se např někam infiltrují atd.
2. Nu a proč by ne, pokud budeš mít svou vlastní síť špehů a zvědů, tak dokážet s jistou úspěšností profiltrovat, co je reálná hrozba, co naprostá pakárna a co by stálo za prověření.
3. Nesmysl, je to jen o domluvě a organizaci, není problém udělat si tu a tam nějaký ten "briefing", není snad problém, aby spolky měli ve svých domech privátní nástěnky, případně snad ani privátní sekce na fóru by nebyla problémem.
4. Opět jen výhovorka, nevím co je za problém, řešit to stejně jako všude jinde:  "vyhovoval by vám termín *4.4.2013 od 18h*, pokud ano, tak nám dejte včas vědět"
5. k věžím moc nemám
6. možná je chyba u mě, čekal jsem od Kandelábru RP, ale on je to tu spíš PvP svět s trochou RP
7. Ano, pochopitelně, ale nepsal jsem takhle náhodou, že by bylo jen pravidlo, které by stanovovalo nějaký ten rozumný čas? Případně nutnost informovat alespoň DM, aby k tomu dalo souhlas, když to má být v nějaký jiný čas atd.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #6231 kdy: Duben 04, 2013, 12:19:20 pm

No ohledne muceni ve vezeni tak nejak treba kdyz ste si pomucili Belega celkem sem se snazil spolupracovat a to je co rict kdyz sem prisel o dost penez o skvelou zbran a pak se ode me jeste ocekavalo ze se necham pekne pomucit atd. Chcete aby s vama lidi radi hrali muceni a vyslech? Prestante jim brat prachy a hlavne zbrane :-D
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #6232 kdy: Duben 04, 2013, 01:12:35 pm

No ohledne muceni ve vezeni tak nejak treba kdyz ste si pomucili Belega celkem sem se snazil spolupracovat a to je co rict kdyz sem prisel o dost penez o skvelou zbran a pak se ode me jeste ocekavalo ze se necham pekne pomucit atd. Chcete aby s vama lidi radi hrali muceni a vyslech? Prestante jim brat prachy a hlavne zbrane :-D

Meli jsme tam mnicha po dva dny, ktery ani pri opakovanem muceni nerekl tak pitomou informaci jako je jmeno postavy, nic vic jsme po nem ani nechteli, chteli jsme ho IC vymenit za Maiev....vysledek? Postava si  sama sobe IC vyrizla jazyk, tak doufam ze beha po svete a nemluvi....pokud ano chtelo by to nejaky postih za kazde slovo od DM Mrknutí Tomu jsme nevzali ani zbran, ani penize...vysledek nula...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #6233 kdy: Duben 04, 2013, 01:15:52 pm

Meli jsme tam mnicha po dva dny, ktery ani pri opakovanem muceni nerekl tak pitomou informaci jako je jmeno postavy, nic vic jsme po nem ani nechteli, chteli jsme ho IC vymenit za Maiev....vysledek? Postava si  sama sobe IC vyrizla jazyk, tak doufam ze beha po svete a nemluvi....pokud ano chtelo by to nejaky postih za kazde slovo od DM Mrknutí Tomu jsme nevzali ani zbran, ani penize...vysledek nula...
Vysledek je, ze nemluvi. Myslel to vazne.
Zaznamenáno

Thorwulf
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #6234 kdy: Duben 04, 2013, 01:24:42 pm

Meli jsme tam mnicha po dva dny, ktery ani pri opakovanem muceni nerekl tak pitomou informaci jako je jmeno postavy, nic vic jsme po nem ani nechteli, chteli jsme ho IC vymenit za Maiev....vysledek? Postava si  sama sobe IC vyrizla jazyk, tak doufam ze beha po svete a nemluvi....pokud ano chtelo by to nejaky postih za kazde slovo od DM Mrknutí Tomu jsme nevzali ani zbran, ani penize...vysledek nula...
Vysledek je, ze nemluvi. Myslel to vazne.

Uh, ok, tak to je drsne Mrknutí Zajimava volba... a to jsme chteli jmeno...to sou mi nasledky, tak jakjo klobouk dolu, to bude narocne to hrat...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #6235 kdy: Duben 04, 2013, 01:27:01 pm

Ještě jedno rýpnutí do systému smrti... Nešlo by (pokud to tak už teda neni Úsměv ) udělat, že když postava chcípne a projde očistcem, že by přišla i o část peněz (třeba i jen nějaká random suma), řekněme 0-50% (případně kolik jsi level, o tolik můžeš přijít peněz *2 => x=(lvl*2)%? To by myslim podpořilo i to, že by s sebou nikdo moc nenosil peníze a když jde někdo na poklady, tak by nechtěl využíš božského expressu Kroutím očima. Podotýkám, že i když by mi to znepříjemnilo život, protože většinou teď pobíhám sám a tím pádem mě nemá kdo zvednout, tak bych byl pro něco podobného...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Mok
Mob
*
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
Odpověď #6236 kdy: Duben 04, 2013, 01:29:08 pm

to jste toho vězně neobrali o zbraně, nehlídali ho, nebyl přikurtovanej?
na druhou stranu, myslím, že takováto obět je víc než fér, pokud dotyčný hráč rázem postavu nehodí do koše a nezačne novou.
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #6237 kdy: Duben 04, 2013, 01:40:35 pm

Moze sa niekto vyjadrit ci je systemovo pripadne logicky v poriadku toto? Mam na sebe veci co davaju +100hp a hodim si premenu. V premene klesnem na 50hp, vratim sa  do premeny na cloveka a umriem...
Cisla su len orientacne. Mne sa takto podarilo umriet pri hp250 v elementalovi. Mozno s tym veci ani nemaju nic spolocneho.

Okrem toho som si vsimol ze napriklad epicky kobold ma podla nwnwiki dostat +70hp, ktore vsak tuto vobec nedostane. Je mozne ze je tam nejaky nestastne spraveny K2 skript ktory odrata 70hp aj pri navrate do normalnej formy (a ked zisti ze je to zakladna tak by sa tych 70 priratalo naspat ale uz je neskoro?) Len palim od boku...
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #6238 kdy: Duben 04, 2013, 01:57:35 pm

Moze sa niekto vyjadrit ci je systemovo pripadne logicky v poriadku toto? Mam na sebe veci co davaju +100hp a hodim si premenu. V premene klesnem na 50hp, vratim sa  do premeny na cloveka a umriem...
Cisla su len orientacne. Mne sa takto podarilo umriet pri hp250 v elementalovi. Mozno s tym veci ani nemaju nic spolocneho.

Okrem toho som si vsimol ze napriklad epicky kobold ma podla nwnwiki dostat +70hp, ktore vsak tuto vobec nedostane. Je mozne ze je tam nejaky nestastne spraveny K2 skript ktory odrata 70hp aj pri navrate do normalnej formy (a ked zisti ze je to zakladna tak by sa tych 70 priratalo naspat ale uz je neskoro?) Len palim od boku...

Proměny jsou na K2 kompletně předělané a upravené. Jinak vcelku nornmálně funguej v NWN, že když se chceš zabít vypiješ pár lektvarů harmu a púak sundáš věci an odolnost a umřeš. Prostě věci se nandavají a sundavají v proměně, takže musíš být opatrný..přecijen na lvlu 40 ti 12 do odolnosti přidá 240 HP Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6239 kdy: Duben 04, 2013, 01:59:28 pm

1. nu to je pak těžké, pokud tu hrají s prominutím blbci, kteří jsou v každé situaci superhrdinové. Každá postava by měla mít nějaké slabiny, pokud je nemá, je to chyba. Ale já to získávání informací myslel spíše formou špiónů, kteří se např někam infiltrují atd.
2. Nu a proč by ne, pokud budeš mít svou vlastní síť špehů a zvědů, tak dokážet s jistou úspěšností profiltrovat, co je reálná hrozba, co naprostá pakárna a co by stálo za prověření.
3. Nesmysl, je to jen o domluvě a organizaci, není problém udělat si tu a tam nějaký ten "briefing", není snad problém, aby spolky měli ve svých domech privátní nástěnky, případně snad ani privátní sekce na fóru by nebyla problémem.
4. Opět jen výhovorka, nevím co je za problém, řešit to stejně jako všude jinde:  "vyhovoval by vám termín *4.4.2013 od 18h*, pokud ano, tak nám dejte včas vědět"
5. k věžím moc nemám
6. možná je chyba u mě, čekal jsem od Kandelábru RP, ale on je to tu spíš PvP svět s trochou RP
7. Ano, pochopitelně, ale nepsal jsem takhle náhodou, že by bylo jen pravidlo, které by stanovovalo nějaký ten rozumný čas? Případně nutnost informovat alespoň DM, aby k tomu dalo souhlas, když to má být v nějaký jiný čas atd.
1. Přijdeš nahoru a záříš červeně s nápisem Podtemňan. Znám rekace mnoha. Je  pár hráčů, co to uhrajou, ale to by nestačilo na nějaké výzvědné akce. My jsme dolu třebas pustili jednoho špeha, ale nějak moc za něj majitel nehraje. Zakládat postavu špeha na povrchu se mi nechce, nemluvě o tom, že je to proti pravidlům. Jako drow mám šanci získat informace jenom skrze výslech a nabídnutí peněz et sim.
2. Snižuje to pravděpodobnost setkání z 0.013% na 0.003. Úsměv
3. No ale to už neni moc daleko od toho, že se na foru domluvíš se všema účastníkama té akce. Navíc, když někdo napíše heleďte, možná něco bude tedhy a tehdy, přijde polovina, než když napíš určitě něco bude, je to domluvený.
4. Ale vždyť to je přesně to, co děláme, domlouváme se s druhou stranou.
5. Jo, jsou ok jak jsou.
6. To, že se domluvíme, že se ve hře sejdeme v tolik a tolik ještě neznamená, že když jsme ve hře nehrajeme charakter.
7. No, ale zase jaká by byla pravidla na ten čas? V 1700 někomu přijde v čas, jiný člověk má práci do 1800 a je to pro něj nedostupný termín. V ten moment je lepší se domluvit s protistranou a DM z toho vypustit. Amy nemůže stíhat všechno.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 414 415 [416] 417 418 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS