Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 22, 2024, 09:36:49 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1675991 krát)
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #135 kdy: Červenec 06, 2008, 12:05:53 pm

Citace: "José"
Sevy když si tak chytrej proč sis nezaložil guildu ty nedomluvil se s neusem a nezabral sis tři města. Ste závistivý jak sviňa a o hru vam nikemu nejde jen si chcete poměřovat čuráky.


Ty jsi nic nepochopil ze? Me nemr.. ze mate mesta, me nemr.. ze ste dostali x milionu. Me SERE ze ATM A Mithrandir stale pisi jako by ty prachy vydelali sami! Kdybyste ty straze platili sami a ne z tech penez co vam dal neus tak na vas seru, stejne pri tom utoku chcipnu ale tohle pokrytectvi mi proste leze krkem!
Zaznamenáno



Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #136 kdy: Červenec 06, 2008, 12:06:10 pm

Neviem co tu stale vyplakavate. Bol vam ponuknyty Vetrov za rozumnu cenu a vy ste to odmietli. Rozhodli ste sa zautocit na Kandahar pritom ste vedeli o moznosti ze tam mozu byt silne straze. Boj este ani nezacal a vy uz tu vyplakavate ako je to nespravodlive. Tak naco tam ale lezete ked uz dopredu mate taketo reci? Nikto vas k tomu nenuti. A ak tam nahodou vsteci pokapete bude to len vasa chyba...
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #137 kdy: Červenec 06, 2008, 12:07:30 pm

Citace: "José"
Ste závistivý jak sviňa a o hru vam nikemu nejde jen si chcete poměřovat čuráky.

/signed

Straze mozna jsou overpowered, ale ceny za ne moc male nejsou a komu se povedlo ty na zacatku rozdane penize vyuzit tak, aby mu hned nedosly a neumrelo mu uzemi, to je podle meho frajer, ze si tam umi nalakat hrace a donutit je platit. A ze jich ziskava tolik, ze si muze dovolit lepsi straze... Proste neni doba na dobyvani, smirte se s tim a craftete a expete, at dobyvat muzete
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #138 kdy: Červenec 06, 2008, 12:13:18 pm

Citace: "SevyX"
Citace: "José"
Sevy když si tak chytrej proč sis nezaložil guildu ty nedomluvil se s neusem a nezabral sis tři města. Ste závistivý jak sviňa a o hru vam nikemu nejde jen si chcete poměřovat čuráky.


Ty jsi nic nepochopil ze? Me nemrda ze mate mesta, me nemrda ze ste dostali x milionu. Me SERE ze ATM A Mithrandir stale pisi jako by ty prachy vydelali sami! Kdybyste ty straze platili sami a ne z tech penez co vam dal neus tak na vas seru, stejne pri tom utoku chcipnu ale tohle pokrytectvi mi proste leze krkem!


Omg delas si ze me legraci? Timpanii sem dostal od treeho pres IC vyjednavani a jestli si myslis ze sem k tomu dostal par mega tak se krute pletes a muzes byt klidny... Timpanii platim z toho, co sem vydelal a ne z nejakych milionu co sem nikdy nedostal!
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #139 kdy: Červenec 06, 2008, 12:14:27 pm

Bavime se o zoldacich, jejich strazich a jejich penezich ktere tak vehementne branis.
Zaznamenáno



Orbi
Host
Odpověď #140 kdy: Červenec 06, 2008, 12:14:59 pm

Citace: "Sathiran"
Citace: "José"
Ste závistivý jak sviňa a o hru vam nikemu nejde jen si chcete poměřovat čuráky.

/signed

Straze mozna jsou overpowered, ale ceny za ne moc male nejsou a komu se povedlo ty na zacatku rozdane penize vyuzit tak, aby mu hned nedosly a neumrelo mu uzemi, to je podle meho frajer, ze si tam umi nalakat hrace a donutit je platit. A ze jich ziskava tolik, ze si muze dovolit lepsi straze... Proste neni doba na dobyvani, smirte se s tim a craftete a expete, at dobyvat muzete


s tymto suhlasit nemozem ... hra ma byt hratelna od zaciatku ... nie naexpit lvl 40 a potom "hrat" ... mi pride divne pol roka "nic nerobit" a cakat kym ten lvl 40 dosiahnem aby som prerusil jediny brzdiaci efekt a to lvl strazi ...

osobne sa priklanam k nazoru .. ze lvl strazi by nemal byt vyssi ako lvl majitela uzemia
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #141 kdy: Červenec 06, 2008, 12:29:25 pm

Jako tohle jsou úplné blbosti.

Tohle je k ničemu.

Podle mě velikost území které vlastníš by mělo být ruku v ruce s velikostí a kvalitou vlastníků.  

Jako příjde mi blbost aby se hráči schovávali za stráže.  

Jako podle mě by stráže měli udržovat pořádek ve městě a normálně at tam jsou jakékoli prostě aby bránili před neplanovanými útoky, zloději a další verbeží.   Ale když příjde na bitvu o území - to už se rovnají spolky mezi sebou.   To je CvC tam už stráže nemají co dělat.

Ale vidím zde řešení, když chcete aby vám stráže pomáhali při obraně tak umožněte aby stráže útočící strany šli s hráčema do útoku.  To by taky bylo podle RP. A správně by na to útočící měli právo.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #142 kdy: Červenec 06, 2008, 12:33:59 pm

Citace: "Arash"
. . .
 

Chcete mesto tak musite se vsim vsudy nebo si videl nekde , ze by obranci sli pred tvrz kde je nic nechrani ?
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #143 kdy: Červenec 06, 2008, 12:34:22 pm

Tvoje slova mi jsou v uších jako bzučení mouchy.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #144 kdy: Červenec 06, 2008, 12:36:44 pm

Citace: "Isidur"
Citace: "Arash"
. . .
 

Chcete mesto tak musite se vsim vsudy nebo si videl nekde , ze by obranci sli pred tvrz kde je nic nechrani ?


Amen
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #145 kdy: Červenec 06, 2008, 12:37:02 pm

Citace: "Isidur"
Citace: "Arash"
. . .
 

Chcete mesto tak musite se vsim vsudy nebo si videl nekde , ze by obranci sli pred tvrz kde je nic nechrani ?
V minulosti se neohlašovaly útoky Úsměv za to teda byly špehové.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #146 kdy: Červenec 06, 2008, 12:45:48 pm

Srandysto  :wink:  strategie jako svin kazde mesto ci tvrz  melo veze na kterych se hlidkovalo takze vojsko bylo zdaleka videt a obranci meli cas se pripravit
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #147 kdy: Červenec 06, 2008, 12:46:48 pm

No dyť říkám špehy, to máš skoro to samé jak hlídky Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #148 kdy: Červenec 06, 2008, 12:54:26 pm

Me ani neudivuje ten fakt ze historie se opakuje , jako obvykle se hraci nedokazou rozumne dohodnout . V mestech nemusi byt jen jedna cirkev .
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #149 kdy: Červenec 06, 2008, 01:01:14 pm

Hele já se zkoušel dohodnout, ale hodili mi akorát pisek do tváře. Příště jak někdo ohlásí útok stylem tell ooc tak ho pošlu do řiti.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS