Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 09:38:16 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075157 krát)
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #795 kdy: Srpen 18, 2008, 01:14:15 pm

Citace: "Neus"
to povolit nejde, protoze by byl problem se smite evil/good

asi k, bylo by třeba vytvořit speciálně neutrálního a evil paladina, adekvátní název, každý by mohl být lawfull, neutral, chaotic + příslušné přesvědčení a bylo by třeba vyřešit, jak kompenzovat neutrálního, který by nemohl mít bless weapon, smithe a vs. good na HA.. popravdě neutrální by mohl být takový trochu "zaklínač", tudíž lovec, na Antiworldu mají některé classky krátkodobě bonus +7 enhantment a dmg proti drakům, tak něco podobného jako kompenzaci, co se ve světě užije..
evil by musel mít smithe good a vs. good na HA, jak řešit bless weapon nevim, nenapadá mě hodný ekvivalent pro nemrtvé, který by měl stejně mrzký, ale přece jen nějaký výskyt ve hře a nevztahoval by se na normální PC, maximálně na některé shifty... možná vs. animal, ale to je hoodně silný si myslim, spíš něco vhodnějšího..
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #796 kdy: Srpen 18, 2008, 01:20:59 pm

To je škoda, takhle je to už moc práce...hmm a nejde nějak přesvědčit to NWN aby evil palachovi dávalo smite good? :-D
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #797 kdy: Srpen 18, 2008, 01:29:28 pm

Jo no pak by se mohlo zrušit bg a boží bojovník....počka nevyjde to na stejno?

PS: tu řešite takovy blbosti, ale dat slepotu na světlu a nejaky bonusy drowum to nee co? Myslim, že by se měli napřed vyřešit postihy drowu na světle a povrchnáků ve tmě než začnete vymyšlet nový classy bo rasy.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Orbi
Host
Odpověď #798 kdy: Srpen 18, 2008, 01:33:33 pm

Citace: "José"
Jo no pak by se mohlo zrušit bg a boží bojovník....počka nevyjde to na stejno?

PS: tu řešite takovy blbosti, ale dat slepotu na světlu a nejaky bonusy drowum to nee co? Myslim, že by se měli napřed vyřešit postihy drowu na světle a povrchnáků ve tmě než začnete vymyšlet nový classy bo rasy.


Uz to je. System svetla a tmy.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #799 kdy: Srpen 18, 2008, 01:34:14 pm

postihy svetlo/tma uz jsou
na nejakych bonusech pro podtemnaky jsme se taky dohodli... jeste si to musim promyslet jestli to vubec ted ma smysl a jak to presne udelat
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #800 kdy: Srpen 18, 2008, 01:42:36 pm

Citace: "José"
Jo no pak by se mohlo zrušit bg a boží bojovník....počka nevyjde to na stejno?.
Rozhodně nevýjde, BG a Paladin jsou nebe a dudy, uznávám ten Boží bojovník se paladinovi trochu přibližuje, ale stejně ten paladin je z nich nejsilnější. což diskriminuje temnou stranu síly :twisted:
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Orbi
Host
Odpověď #801 kdy: Srpen 18, 2008, 01:48:48 pm

Citace: "Bhaall"
Citace: "José"
Jo no pak by se mohlo zrušit bg a boží bojovník....počka nevyjde to na stejno?.
Rozhodně nevýjde, BG a Paladin jsou nebe a dudy, uznávám ten Boží bojovník se paladinovi trochu přibližuje, ale stejně ten paladin je z nich nejsilnější. což diskriminuje temnou stranu síly :twisted:


temna strana ma zase ine dobre chary ... vid Pale Master
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #802 kdy: Srpen 18, 2008, 01:49:58 pm

Co je na PM dobrýho? Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #803 kdy: Srpen 18, 2008, 01:51:54 pm

Nj, ale musiš brat, že bg muže byt od zakony po chaotický, ale paladin je omezený na jedno přesvědčení. Podle mě je bg dostačující protiklad a pokud chceš kouzla v podtemnu tak tu maš klerika a maga. Jo no ten postih 50%, stačí boj po slepu a už neni, což je dobře, ale pak rozdil tmy a světla je prakticky nulový. Pokud nechcete drowy ve dne na povrchu jsem taky pro tu slepotu a nemusí to být vyvážený bonusama rasy drowa. Muže to byt klidně vyvážený postihama povrchnáků ve tmě.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #804 kdy: Srpen 18, 2008, 01:53:32 pm

Boj poslepu neruší postih 50% miss, jen si házíš znovu.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #805 kdy: Srpen 18, 2008, 02:02:37 pm

no miss z invis to neruši, ale z tmy podle mě jo.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #806 kdy: Srpen 18, 2008, 02:04:13 pm

Děláš si srandu, že BG je dostačující protikladem paladina?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #807 kdy: Srpen 18, 2008, 02:21:12 pm

Mě stačí Úsměv

krom toho je to podle mě zbytečný chtít balancovat něco, co balancovat nejde.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #808 kdy: Srpen 18, 2008, 02:37:15 pm

Citace: "Orbi"


temna strana ma zase ine dobre chary ... vid Pale Master


tak jako nevim jestli si spravne pamatuju ale kdyz pale master prijde o imunitu na kritiky tak zas neni nic svetoborneho. Nevim teda jak to je kdyz se z nej stane lich ale stejne si myslim ze imkou na smrtici magii si moc ten palemaster neskrtne proti paladinovi
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #809 kdy: Srpen 18, 2008, 02:39:10 pm

tak si precti pravidla... ach jo
PM muze byt 100% nemrtvy se vsim vsudy...
tj. silnejsi (i slabsi) nez klasicky NWN PM
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS