Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 29, 2024, 06:00:30 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2086445 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4155 kdy: Únor 14, 2010, 07:10:56 pm

Měl bych takovej dotaz:

Když má někdo v baráku dílnu a platí za ní, kam dou ty peníze? Pryč se systému, nebo je to výdělek města?

Co se stane když se udělá dílna přímo ve městě a ne v domě, nebo když se udělá v paláci, hospodě, knihovně nebo v chrámu? Bude se za ní pořád platit?
penize se ztraceji "u tovaryse"

kdyz je dilna v nevlastnem dome a nebo nekdo na ulici, plati za to majitel mesta
proste se z toho nejde vykroutit

bud verejne dilny zaplati majitel mesta a vybere si to na danich a najmech lidi co to pouzivaji ... zvedne se mu hodne zivost mesta
a nebo to treba muze dat jako slevu v najmu nekomu kdo si to udela ve svem dome
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4156 kdy: Únor 14, 2010, 07:30:57 pm

A ještě jeden pokus o vysvětlení křiklounům co tvrdí, že nic neprodají: .... Jediný důvod je v tom, že to prostě zatím nepotřebuje, protože jí stačí pokladové věci a to něco málo, co si koupila dřív.  A takových je víc. Jestli budeš konkurenceschopný, tak si třeba časem něco koupí, ale nesmíš chtít hned všechno hned, jako většina těch křiklounů tady.
tohle hovoří za vše, krásné vysvětlení nabídky a poptávky na K2
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4157 kdy: Únor 14, 2010, 07:49:32 pm

A ještě jeden pokus o vysvětlení křiklounům co tvrdí, že nic neprodají: .... Jediný důvod je v tom, že to prostě zatím nepotřebuje, protože jí stačí pokladové věci a to něco málo, co si koupila dřív.  A takových je víc. Jestli budeš konkurenceschopný, tak si třeba časem něco koupí, ale nesmíš chtít hned všechno hned, jako většina těch křiklounů tady.
tohle hovoří za vše, krásné vysvětlení nabídky a poptávky na K2

Ne tak docela. Uvedu příklady s tím, jak to tady zparchantěle funguje (a je to vinou lenosti řemeslníků, ne systému):
a) Chtěl jsem pořídit šipky do kuše pro svoje 2 postavy. Pobíhal jsem po světě, sháněl truhláře, ale nikde nikdo. Psal jsem na nástěnky, mnozí neragovali, posílal posly, posli museli jít na jistotu (Kyl - protože o něm OOC vím, že je truhlář). Nakonec jsem napsal anketu a trochu se to pohlo. V Žumpě a u Kyla se začaly dělat šipky.
b) Sháněl jsem srpy. V kandaháru na to mají 3 vitríny, ani v jedné nic nebylo, nástěnka u HT byla ignorována vinou nepřítomnosti hráče ve hře. V Horské je nástěnka v jednom obchodě, ale reakce žádná. V Kráteru už moje frustrace dostoupila vrcholu, tak jsem to řešil obecně-nástrojářským tellem. První reakce byla taková, že se doplnily vitríny, ale na srpy si někdo nevzpomněl.
c) Bazarové viríny na prodej alchymistických výrobků. To jsem se nažil objevit v Kandaháru. Tam na moje nápisy na nástěnkách dloooouho nikdo neragoval, dalo tak tři týdny. V Kráteru zase nikdo dostatečně neoznačil vitríny s bazarem, kde by to bylo umístitelné. Nakonec jsem to taky zjistil až tellem a pokud jde o doplnění vitrín s běžným materiálem, které jsem psal nanástěnku asi před měsícem, tak to bylo spuštěno teprve tím samým tellem.

Závěr, co jsem z toho vyvodil je ten, že poptávka je (a nemyslím, že jen z mé strany), ale obchodníci se skoro vůbec nesnaží, takže pokud něco někdo potřebuje, musí OOC lobbovat. Teď když se jim zvedly náklady tak je to třeba přinutí hledat odbyt, aby nebyli ztrátoví. A tím, že se prodražily dílny se třeba taky ukážou někde, kde se dají sehnat a nebudu se muset uchylovat k tellům. I když podle toho co jsem četl tak v Kráteru to nebude. Ale co, půjdu do Kandaháru nebo do Horské, jestli to tam nějak ukroutí.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4158 kdy: Únor 14, 2010, 08:03:09 pm

a mate to osetrene pro menavce? pac co mam zkusenosti tak i kdyz se zbran rozbije tak bonusy zustavaji, tak si zacnu kupovat smejdy bez slepovace
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4159 kdy: Únor 14, 2010, 09:07:23 pm

....zparchantělý systém
a) v Žumpě šipky nikdo nedělá, nejspíš přeprodej od pana K.
b) tak si připrav další zlatky na srpy, budou o utentovač dražší, jestli budou, možná bys je mohl hledat po pokladech  Škleb
c) no a to si děláš kozy :-) bazarové vitríny jsou od bývalých správců, pořád tam kde byly.počkej nebydlel si tam taky?  Škleb
jestli předpokládáš, že zdražením výroby se ti vitríny začnou plnit... hm hm, no to ti fakt nevím, když se neprodávalo teď, že se za dráž prodávat bude  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4160 kdy: Únor 14, 2010, 09:14:23 pm

....zparchantělý systém
a) v Žumpě šipky nikdo nedělá, nejspíš přeprodej od pana K.
b) tak si připrav další zlatky na srpy, budou o utentovač dražší, jestli budou, možná bys je mohl hledat po pokladech  Škleb
c) no a to si děláš kozy :-) bazarové vitríny jsou od bývalých správců, pořád tam kde byly.počkej nebydlel si tam taky?  Škleb
jestli předpokládáš, že zdražením výroby se ti vitríny začnou plnit... hm hm, no to ti fakt nevím, když se neprodávalo teď, že se za dráž prodávat bude  Kroutím očima


Kdyby ses obtěžoval a zjistil si to, tak bys věděl, že alchymistické výrobky se dají v Kráteru nacpat jen do vitrín v jednom domě, který rozhodně předchozím správcům nepatřil. A nemyslím, že se budou vitríny víc plnit, ale obchodníci by mohli reagovat na objednávky a třeba taky pobíhat po světě a prodávat, aby se jim ten craft trochu vyplatil.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #4161 kdy: Únor 14, 2010, 09:14:45 pm

Formi:
Prehazovani ti nepomuže protože za ten ustalovač musi zaplatit každy...

Zvedani cen receptu by ovlivnilo skillovani novych crafteru.
Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4162 kdy: Únor 14, 2010, 09:30:30 pm

Porad nechapu kde ma mlady krafter  vydelat penize na ten kraft, kdyz  prodavat uz nema sanci vubec nic.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4163 kdy: Únor 14, 2010, 10:08:51 pm

Kdyby ses obtěžoval a zjistil si to, tak bys věděl, že alchymistické výrobky se dají v Kráteru nacpat jen do vitrín v jednom domě
tak jsem se obtěžovala koukal do bazarových vitrín, a sypu si popel na hlavu, opravdu tam nejdou strkat věci, takže přijmi mou omluvu, v blízké době to bude jinak  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4164 kdy: Únor 14, 2010, 10:48:50 pm

Neusi....muzes mi jeste rict komu mam prodavat vyrobky jako drow?
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4165 kdy: Únor 14, 2010, 10:53:08 pm

Neusi....muzes mi jeste rict komu mam prodavat vyrobky jako drow?

Nu otrokům:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4166 kdy: Únor 14, 2010, 10:53:21 pm

v podtemnu to bude drsnejsi, to je mi jasne
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4167 kdy: Únor 14, 2010, 10:54:54 pm

Neusi....muzes mi jeste rict komu mam prodavat vyrobky jako drow?
Když bys pozměnil slowo drow ( ten přeci nemaká ,má na to lidi ) ,tak je to dobrej dotaz  Mrknutí
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4168 kdy: Únor 14, 2010, 11:07:04 pm

v podtemnu to bude drsnejsi, to je mi jasne

Neusi a nebude lepší tu upravu buď zrušit, nebo ten utavovač dávat uplně až na konci výroby do hotového výrobků?
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4169 kdy: Únor 14, 2010, 11:12:20 pm

Neusi....muzes mi jeste rict komu mam prodavat vyrobky jako drow?
Když bys pozměnil slowo drow ( ten přeci nemaká ,má na to lidi ) ,tak je to dobrej dotaz  Mrknutí
A jeje....pro puntickare: pro podtemnaky.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Stran: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS