Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 29, 2024, 12:30:38 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2086347 krát)
Orbi
Host
Odpověď #4020 kdy: Únor 13, 2010, 04:13:13 pm

Ked sme u toho presviedcania. Chcem len upozornit na jeden neduh, ktory som si davnejsie vsimol. Totiz hod samotny nemoze niekoho presvedcit aby spachal samovrazdu alebo aby paladin vyvrazdil celu dedinu.
Zaznamenáno
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #4021 kdy: Únor 13, 2010, 04:15:09 pm

Tak to je snad jasný předem ne?!?! Nikoho zdravím rozumem nepřesvědčíš k sebevraždě...Navíc většina postav má nějaký své zásada (zákonné postavy) Jako že paladin nezabije bezbranou babičku tak stejně tak drowku nepřinutíš aby ti sloužila, nebo něco podobného..
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #4022 kdy: Únor 13, 2010, 04:17:09 pm

Tohle už podle mě zachází zbytečně hluboko. Je to prostě o hře hráčů. Mechanika neni dokonalá a nemůže všechno objasnit. Kroutím očima
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #4023 kdy: Únor 13, 2010, 05:16:11 pm

To se mizerně pleteš Maku. Házení kostkou je tady kvůli tomu abyses mohl nějakým směrem chovat podle vlastností svojí postavy. Neříkám že to nejde jinak, ale jsou tady tací kteří si přijdou prostě nej nebo jak už výše někdo psal nechtějí být ovládáni někým cizím  (viz. mučení). Kostky můžou tyhle neshody dost ulehčit...Každej by si přál aby se mu třeba přesvědčení někoho povedlo na pokaždý. Že hodíš málo? To se prostě v reálu taky stane (necítíš se zrovna nej, plácneš něco vedle,atd.).

- když nekdo nechce byt ovladan cizím třeba v mučení, tak se ti vybodne i na kostku
- když chceš reflektovat vlastnosti postavy, tak k tomu musí být podmínky. Tz. být pevně zadáno, že se musí dodržovat takové vlastnosti. Jako na Eq. Máš třeba orka s intelektem 6 ale hraješ s ním jako, kdyby to byl mág. Kdyz to dm uvidí, tak tě "sejme". Bez toho nemůžeš vyžadovat, aby někdo dodržoval nějaké vlastnosti postavy. (ozvláště na serveru, kde je většina postav stavěna na co nejsilnější build, takže body do podvádění apod se nedávaj)
- nezavádějme nějaké kostky a podobné "blbosti". Docela rád bych se vyhnul tomu, že budu celou hru muset házet kostkou (něco zašeptám, ostatní si hned hodej.. musim taky apod.) Zbytočnost, obtěžuje to a kazí to hru.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #4024 kdy: Únor 13, 2010, 05:28:51 pm

na kostku musi pristoupit obe tri ctyri strany a je fakt ze pokud se shodnou na kostce vetsinou neni treba hazet dohodnou se i na tom ostatnim
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Orbi
Host
Odpověď #4025 kdy: Únor 13, 2010, 05:36:38 pm

Tak to je snad jasný předem ne?!?! Nikoho zdravím rozumem nepřesvědčíš k sebevraždě...Navíc většina postav má nějaký své zásada (zákonné postavy) Jako že paladin nezabije bezbranou babičku tak stejně tak drowku nepřinutíš aby ti sloužila, nebo něco podobného..

no prave na K1 to nebolo vsetkym jasne Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #4026 kdy: Únor 13, 2010, 06:18:48 pm

Kostku beru jako pomůcku - například při rozhodování postavy(Inteligence / moudrost) nebo při významných rozhodnutích.

A co se týká přesvědčování, extrémy samořejmě ne, ale na druhou stranu, pokud už se háže a je to akceptováno (předpokládám , že oba hráči spolu hrají protože chtějí) tak vysoký rozdíl už může dokázat divy.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #4027 kdy: Únor 13, 2010, 11:31:32 pm

Mozna se pletu,ale proti presvedcovani neni zadny adekvatni protihod. Vule? Kolik postav ma vuli pres 40? Inteligence? Kolik postav ma inteligenci 40? Jedina moznost je hazet zase presvedcovanim, ale to mi prijde z logiky veci nesmyslne. 90+% postav se musi v hodu proti presvedcovani spolehat na 20.
Je pravda, ze vetsinou se tu hraci snazi stavet Powerbuildy vic nez RP buildy, ale to uz vyplyva z toho jak je server staveny. Tezko budes s RP postavou branit mesto napriklad a dungeony take nejsou nejlehci co se se sily NPC tyce. Jakmile mas nekde jen malou moznost PvP, tak je logicke, ze bude pro postavu dulezite aby byla silna v boji.
Jsem na strane tech, kteri si mysli, ze hazet by se melo jen ve vyjimecnych situacich a po domluve s druhou az entou stranou.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4028 kdy: Únor 14, 2010, 10:21:30 am

Ja si naopak myslim ze michat hod na vlastnost proti skillu je troskuzvlastni... Zastavam kdyz uz hazet,tak skill proti skillu a  vlastnost proti vlastnosti.
Rekneme hodim si na silu, ze drzim nejakou postavu a ona si hodi proti mne na akrobacii, ze se mi vysmekne. Totalni hloupost nemyslite?  Kdyz tak bych bral hod na  dex, ale michat  vlastnost se skillem je podle mne  hloupost.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4029 kdy: Únor 14, 2010, 10:51:44 am

Neusi ceho si slibujes ze dosahnes touhle tou  pro mne  nepochopitelnou upravou? 15k za ucelovac na petku?
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4030 kdy: Únor 14, 2010, 10:58:39 am

Doslo ti ze jsi touhle upravou odrovnal vsechny  lucistniky?  pocitam ze tezko bude mit takove penize aby si koupil  byt jen djednou zdobene trojkove sipy.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4031 kdy: Únor 14, 2010, 11:01:01 am

Neusi, prosím tě já mám do dělat abych prodal pětkovou robu za 30k a ty eště dáš nějakej ucelovač?
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #4032 kdy: Únor 14, 2010, 11:04:03 am

Doslo ti ze jsi touhle upravou odrovnal vsechny  lucistniky?  pocitam ze tezko bude mit takove penize aby si koupil  byt jen djednou zdobene trojkove sipy.


šípy ale nemaj durabilitu, tam nemáš co ucelovat. Teda aspoň doufám...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #4033 kdy: Únor 14, 2010, 11:04:56 am

Jednoduchá odpověď...Vyšší náklady = vyšší cena, menší dostupnost, víc přehazovačů a bugerů, vyšší vynaložené úsilí na získání ooc slev, atd.apod....

Spíš by mne zajímalo jakje to s tou dílnou. Já například používám 3 kovadliny. Dost to urychluje práci. Znamená to tedy, že budu platit 1000 za týden navíc? Stejně v tom nevidím přínos pro RP hru. Pokud jsi chtěl vyhnat lidi z domů do společných dílen aby se více stýkaly a nebyly zalezlí, spíš bych jim něco předhodil než jim přitěžovat...
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4034 kdy: Únor 14, 2010, 11:23:23 am

ne tri kovadliny je porat jedna cena psal. Mne by spis zajimalo jak takhle super zmena prilaka novy lidi  stari maji nakoupino a novi se jim nikdy nevyrovnaji,  dvakrat zdobena petkova zbran je  nemozna...

Btw na sipy neni potreba  ten magicky omezovac.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Stran: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS