Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 06:48:02 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: strety povrchu a podtemna  (Přečteno 12431 krát)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Červenec 27, 2009, 05:19:20 pm

Já sem mu prostě dal šperky a boty s pláštěm a bylo Škleb
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Červenec 27, 2009, 05:36:34 pm

.. svlekani .. bylo receno ze postava je prohledavana na skryte zbrane. clovek ty veci polozil pred sebe na zem a pak si je zase sebral ... tedy mimo nekoho kdo tam nechal lezet po portu luk a sipy. Nikomu z nas nic za drapky nezustalo ( tedy o nicem nevim, nikdo mi nerekl ze by zustalo) ... jo a smozrejme zustalo na zemi lezet vybaveni pomocnika co tam kejchnul ( nejaky krumpace apod)

my neokradame veci hracu ... mela to byt jen zalezitost herni




Pokud tě dobře chápu tak ty lidem vyhrožuješ že pokud s vámi nebudou hrát tak že jim uřežete hlavy?
To jako to že někoho zabijete není málo?

Takovéhle chování se mi hnusí...

Ne Arashi, rikam ze pokud lide budou bojkotovat RP hru, tak premozitel ( je jedno ktere strany) klidne sahne k tomuto kroku, ktery ja osobne povazuji za trosku problematicky pro dalsi RP fungovani.
Jsme li na Rp serveru .. hrajme ...  nekteri hrali vyborne ... Kai byl vynikajici . ... theureg hral taky fajn  "nahy ruzovoucky obr" = MAZEC!
Pak mimo jine hrali jeste dva hraci v dolech vyborne jejichz jmena si napamatuji.


ten jehoz se tento ulet tykal sam priznal pochybeni .. chapu, jsme lidi , proste prehledl to ze mu pisu ze je v bezvedomi/ bezvladny apod .. stat se muze. Nikdo se zan na to nezlobi .. casem to spolecne potkavani vypilujem tak ze bude fajn si to zahrat .. at uz jako mrtvola tak vitez.


a prosil bych zachovat zakladni prani topicu .... budte konstruktivni a vecni.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Orbi
Host
Odpověď #17 kdy: Červenec 27, 2009, 06:23:20 pm

No lenze nemozes niekomu povedat ze je v bezvedomi. Mozes sa s nim na tom dohodnut, ale nie mu to nariadit.
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Červenec 27, 2009, 07:39:28 pm

Mno v téhle situaci asi ano...zabil mě a milostivě zvedl, abych nemusel očistcem a když mě zvedl, řekl si omráčen, nevidím v tom problém, to že mě zvedl je vlastně technická, protože sem byl vlastně mrtvej tak mě prošacoval a šel dál.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Orbi
Host
Odpověď #19 kdy: Červenec 27, 2009, 07:42:35 pm

No praveze nemoze menit "system" hry bez dohody s tebou. Resol ta? Tak ta ozivil. Si zivy, nepametas si co sa stalo, zacnes utekat ... atd. Ale ziadne take, teraz som ta resol, tak si omraceny.

Bez dohody to nejde.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #20 kdy: Červenec 27, 2009, 07:54:52 pm

Mno v téhle situaci asi ano...zabil mě a milostivě zvedl, abych nemusel očistcem a když mě zvedl, řekl si omráčen, nevidím v tom problém, to že mě zvedl je vlastně technická, protože sem byl vlastně mrtvej tak mě prošacoval a šel dál.

problem je ze drviva vacsina hracov po resse hraje svoj charakter tak, akoby ani nebol mrtvy. Po oziveni si rad ze dychas a nie ze zacnes utekat alebo nedajboze utocit alebo podobne akcie.
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #21 kdy: Červenec 27, 2009, 07:57:06 pm

Mno v téhle situaci asi ano...zabil mě a milostivě zvedl, abych nemusel očistcem a když mě zvedl, řekl si omráčen, nevidím v tom problém, to že mě zvedl je vlastně technická, protože sem byl vlastně mrtvej tak mě prošacoval a šel dál.

problem je ze drviva vacsina hracov po resse hraje svoj charakter tak, akoby ani nebol mrtvy. Po oziveni si rad ze dychas a nie ze zacnes utekat alebo nedajboze utocit alebo podobne akcie.

po oziveni si nepametas 1 hodinu, cize nevies ze si bol mrtvy, teda po case vies ... v podstate je to akoby si si cital knihu u seba v dome a zrazu si sa objavil medzi pozuby ozbrojenymi drowmi ... osobne by som bud omdlel od zlaknutia, alebo by som zobral nohy na ramena, nech sa deje co sa deje
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Červenec 27, 2009, 07:58:34 pm

Mno v téhle situaci asi ano...zabil mě a milostivě zvedl, abych nemusel očistcem a když mě zvedl, řekl si omráčen, nevidím v tom problém, to že mě zvedl je vlastně technická, protože sem byl vlastně mrtvej tak mě prošacoval a šel dál.

problem je ze drviva vacsina hracov po resse hraje svoj charakter tak, akoby ani nebol mrtvy. Po oziveni si rad ze dychas a nie ze zacnes utekat alebo nedajboze utocit alebo podobne akcie.
Oživ mrtvého ano. Vzkříšení tě oživí do plné síly.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Červenec 27, 2009, 08:10:01 pm

Vy v tom máte zmatek, to že mě oživil byla čistá OOC solidarita, IC sem byl furt mrtvej.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #24 kdy: Červenec 27, 2009, 08:13:04 pm

Mno v téhle situaci asi ano...zabil mě a milostivě zvedl, abych nemusel očistcem a když mě zvedl, řekl si omráčen, nevidím v tom problém, to že mě zvedl je vlastně technická, protože sem byl vlastně mrtvej tak mě prošacoval a šel dál.

problem je ze drviva vacsina hracov po resse hraje svoj charakter tak, akoby ani nebol mrtvy. Po oziveni si rad ze dychas a nie ze zacnes utekat alebo nedajboze utocit alebo podobne akcie.

po oziveni si nepametas 1 hodinu, cize nevies ze si bol mrtvy, teda po case vies ... v podstate je to akoby si si cital knihu u seba v dome a zrazu si sa objavil medzi pozuby ozbrojenymi drowmi ... osobne by som bud omdlel od zlaknutia, alebo by som zobral nohy na ramena, nech sa deje co sa deje

nikdy sa ti nestalo ze si niekoho ozivil a on bud utiekol alebo ta znova napadol ? a potom este popripade ta vyfuckoval po telle  Kroutím očima
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #25 kdy: Červenec 27, 2009, 08:14:51 pm

Mno v téhle situaci asi ano...zabil mě a milostivě zvedl, abych nemusel očistcem a když mě zvedl, řekl si omráčen, nevidím v tom problém, to že mě zvedl je vlastně technická, protože sem byl vlastně mrtvej tak mě prošacoval a šel dál.

problem je ze drviva vacsina hracov po resse hraje svoj charakter tak, akoby ani nebol mrtvy. Po oziveni si rad ze dychas a nie ze zacnes utekat alebo nedajboze utocit alebo podobne akcie.

po oziveni si nepametas 1 hodinu, cize nevies ze si bol mrtvy, teda po case vies ... v podstate je to akoby si si cital knihu u seba v dome a zrazu si sa objavil medzi pozuby ozbrojenymi drowmi ... osobne by som bud omdlel od zlaknutia, alebo by som zobral nohy na ramena, nech sa deje co sa deje

nikdy sa ti nestalo ze si niekoho ozivil a on bud utiekol alebo ta znova napadol ? a potom este popripade ta vyfuckoval po telle  Kroutím očima

isteze, bola to moja chyba ze som bol hlupy a ozivoval ho
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #26 kdy: Červenec 27, 2009, 08:15:33 pm

Vy v tom máte zmatek, to že mě oživil byla čistá OOC solidarita, IC sem byl furt mrtvej.

A dohodli ste sa na tom, ze to budete hrat ze si stale IC mrtvy?

Ono neviem ako to este inak napisat. Ked ma niekto resne a povie mi "teraz si omraceny", tak sa mu na to mozem jedine vysmiat, lebo na nicom takom sme sa nedohodli. Ozivi ma, som zivy, tak funguje system. Bez dohody nijak inak, a moze si hovorit co chce, ze to bolo zo solidarity.
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Červenec 28, 2009, 10:38:30 am

Vy v tom máte zmatek, to že mě oživil byla čistá OOC solidarita, IC sem byl furt mrtvej.

A dohodli ste sa na tom, ze to budete hrat ze si stale IC mrtvy?

Ono neviem ako to este inak napisat. Ked ma niekto resne a povie mi "teraz si omraceny", tak sa mu na to mozem jedine vysmiat, lebo na nicom takom sme sa nedohodli. Ozivi ma, som zivy, tak funguje system. Bez dohody nijak inak, a moze si hovorit co chce, ze to bolo zo solidarity.

jak uz zde nekdo moudre poznamenal .. mozna i snad ty ... na hru musi byt dva .... takze nechces li si hrat .. nehraj a vyuzivej nedokonalosti systemu. toto je RP server kde jsem myslel ze je hlavni zabavou si tu postavu hezky odehrat a z TOHO mit dobry pocit.
Nechces li ty si hrat .. budiz .. nastesti je tu hodne hracu kteri si hrat chteji a hraji velmi pekne a jim patri muj dik.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Orbi
Host
Odpověď #28 kdy: Červenec 28, 2009, 10:44:37 am

ako si dobre poznamenal, toto je RP server nie HCRP, preto nemozes osocovat ostatnych za to, ze nehraju podla teba

EDIT: Kludne si tak hrajte, nehovorim ze to nieje pekne, avsak nepiste na forum taketo klamstva. Novych hracov to len zavadza a budu si myslite ze su povinni byt omraceni po resnuti, splnit vitazovi co mu na ociach uvidia a podobne, co vobec ale vobec nieje pravda.
Poslední změna: Červenec 28, 2009, 10:59:39 am od Orbi Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Červenec 28, 2009, 10:59:07 am

Přijde mi, že Vip to myslí dobře. Na druhou stranu, pokud někoho oživíš, odebíráš mu tím možnost se respawnout, pokud by neměl zájem o interakci s vámi, připadně nemá zrovna čas.
Ale jak říkáš správně, pokud je tohle RP server, těžko si lidé mohou dovolit vybírat, s kým budou hrát a s kým ne. Bohužel někdy je to i dost o náladě obou stran a nemusí to dopadnout hezky.
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS