Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 08:40:23 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: strety povrchu a podtemna  (Přečteno 12432 krát)
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
kdy: Červenec 26, 2009, 11:21:18 pm

Ave,

predne bych rad rekl, ze tento topic nema slouzit k vylevum blabolu vsem mistnim flamerum kteri jen cekaji na svou sanci.

budte tedy konstruktivni a vecni.


Potka li se povrchnan s podtemnakem .. nemusi to jeste nezbytne nutne znamenat ze si pujdou po krku. Tzn, nejste li vy na lovecke vyprave, dejte prostor hrani drive nez zacnete zbesile mackat vsechny utocne moznosti co mate.


pokud nastane situace boje, a dopadne jakkoli, zkuste prosim zustat stale v poklidu, je to hra.
vnimejte co vam vitez boje rika

priklad .. ressne vas a rika ze jste v bezvedomi a sundava vam hadry apod ? zkuste to tak zahrat.  pokud vas  sejme jeste jednou za "spatne chovani" a ressne znova a rika opet ze jste v bezvedomi nebo ze jste bezvladni ...  hrajte to.
stejne tak jako je logicke ze pokud vas nekdo porazi a chce vam nasadit pouta tak vam je asi nasadi. 

i ja byl v podobne situaci kdy mi po sestrelu byla nasazena pouta ... je to v poradku, bezvladny lezici na zemi se tomu proste neubranim.


verim ze se ve vas v tu chvili hromadi vsechny mozny telesny produkty zabranujici vam logickemu mysleni a radosti ze hry, ale zkuste si parkrat zhluboka nadechnout a reknete si .. JE TO HRA, JE TO ZABAVA. tak si s chuti zahrajte lapeneho. Nikdo vam vasi postavu nesmazava, je to jen jeji docasne omezeni pohybu ktere skonci az si vitez pohraje.


vite, pokud se prilis nespolupracuje v teto oblasti .." pobitevni" pak se neni cemu divit kdyz se budou mnozit pripady urezanych hlav a rozvasnenych flamu na foru typu  " on mi rozslapnul babovicku". Jsem li porazen, tak to cestne priznam a chovam se tak. (Ne hrdina ktery po 2* ressu bez zavahani vterinku sesila epicke kouzlo. Nebudu resit jmena .. hraci kteri se ucastnili vedi.)


takze zaverem ... bavme se, uzivjeme hry ku odpocinku a zabave.

konstruktivni navrhy na doplneni vitany.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 26, 2009, 11:28:40 pm

Ano plx příště žádnej port prosím  po zvednutí  dotyčný je super typek  určitě to znova neudělá
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červenec 26, 2009, 11:38:12 pm

Na hru musi byt dva.
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Červenec 27, 2009, 09:51:40 am

Jen taková technická, pouta mu můžeš nasadit před oživením.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Orbi
Host
Odpověď #4 kdy: Červenec 27, 2009, 11:26:53 am

Tie zvlecene saty by ta postava musela dat tomu protivnikovi, alebo by si ich nechala v inventari? Taktiez co ak niesom az taky sadista a masochista a ako hracovi mi nepride vhodne sa pred niekym vyzliekat a byt muceny? /ciste teoreticky/
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #5 kdy: Červenec 27, 2009, 11:37:39 am

Technicka poznamka č. 2:

Když ma postava pouta, nemuže ani vytahnout/zložit zbran, ne to ješte delat chlipnym drowum striptiz Škleb
Zaznamenáno
Zeus
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 27, 2009, 01:13:27 pm

Ano za ten port se omlouvam , bylo to ode mne dosti blbe , celkove vcera jsem to nejak ze zacatku nepobral a spanikaril. A otevrene se priznam ze jako clovek jsem nechtel prijit o svoji robu a plast ktere jsou fakt velmi unikatni (pro me), tak jsem bez premejsleni udelal to co jsem udelal za to se omlouvam.

Celkove za vcerejci masakr nas povrchnanu muzu hlavne ja a za skazenou RP hru pred a po stretu muzu taky ja co me dost mrzi.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 27, 2009, 02:03:08 pm

Brání věcí určitě NE.
Citace
vite, pokud se prilis nespolupracuje v teto oblasti .." pobitevni" pak se neni cemu divit kdyz se budou mnozit pripady urezanych hlav a rozvasnenych flamu na foru typu  " on mi rozslapnul babovicku". Jsem li porazen, tak to cestne priznam a chovam se tak. (Ne hrdina ktery po 2* ressu bez zavahani vterinku sesila epicke kouzlo. Nebudu resit jmena .. hraci kteri se ucastnili vedi.)

Pokud tě dobře chápu tak ty lidem vyhrožuješ že pokud s vámi nebudou hrát tak že jim uřežete hlavy?
To jako to že někoho zabijete není málo?

Takovéhle chování se mi hnusí...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #8 kdy: Červenec 27, 2009, 02:07:04 pm

Ano za ten port se omlouvam , bylo to ode mne dosti blbe , celkove vcera jsem to nejak ze zacatku nepobral a spanikaril. A otevrene se priznam ze jako clovek jsem nechtel prijit o svoji robu a plast ktere jsou fakt velmi unikatni (pro me), tak jsem bez premejsleni udelal to co jsem udelal za to se omlouvam.

Celkove za vcerejci masakr nas povrchnanu muzu hlavne ja a za skazenou RP hru pred a po stretu muzu taky ja co me dost mrzi.

Praveze podla toho co som cital si sa zachoval uplne spravne. Mas schopnost, ktora ta dostane do bezpecia, nevuzit by ju bolo hlupe a proti RP. Osobne prebrat sa obkoleseny drowmi alebo proste v nebezpecnom prostredi so stratou pameti, tak ju pouzijem tiez. Dostanem sa do bezpecia a potom popremyslam co sa stalo.
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #9 kdy: Červenec 27, 2009, 02:11:28 pm

Brání věcí určitě NE.
Citace
vite, pokud se prilis nespolupracuje v teto oblasti .." pobitevni" pak se neni cemu divit kdyz se budou mnozit pripady urezanych hlav a rozvasnenych flamu na foru typu  " on mi rozslapnul babovicku". Jsem li porazen, tak to cestne priznam a chovam se tak. (Ne hrdina ktery po 2* ressu bez zavahani vterinku sesila epicke kouzlo. Nebudu resit jmena .. hraci kteri se ucastnili vedi.)

Pokud tě dobře chápu tak ty lidem vyhrožuješ že pokud s vámi nebudou hrát tak že jim uřežete hlavy?
To jako to že někoho zabijete není málo?

Takovéhle chování se mi hnusí...

Presne tak. Brat veci ? Omfg, to je co za napad..
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červenec 27, 2009, 03:39:57 pm

Brání věcí určitě NE.
Citace
vite, pokud se prilis nespolupracuje v teto oblasti .." pobitevni" pak se neni cemu divit kdyz se budou mnozit pripady urezanych hlav a rozvasnenych flamu na foru typu  " on mi rozslapnul babovicku". Jsem li porazen, tak to cestne priznam a chovam se tak. (Ne hrdina ktery po 2* ressu bez zavahani vterinku sesila epicke kouzlo. Nebudu resit jmena .. hraci kteri se ucastnili vedi.)

Pokud tě dobře chápu tak ty lidem vyhrožuješ že pokud s vámi nebudou hrát tak že jim uřežete hlavy?
To jako to že někoho zabijete není málo?

Takovéhle chování se mi hnusí...

Presne tak. Brat veci ? Omfg, to je co za napad..

Prostě jsi mrtvej a drow tě IC svlékne Smích
PS: nejlepší ej do podtemna nosit 0 věci Vyplazuji jazyk mě se to vyplatilo... a žádný peníze
Zaznamenáno




Orathe
Orbi
Host
Odpověď #11 kdy: Červenec 27, 2009, 03:45:04 pm

No podla mna "kradnutie vybavy" patri do HCRP. A osobne nikdy na takuto hru nepristupim. Úsměv
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #12 kdy: Červenec 27, 2009, 03:48:19 pm

Presne tak. Brat veci ? Omfg, to je co za napad..

Prostě jsi mrtvej a drow tě IC svlékne Smích

Tak na to by som nikdy neprisiel  Šok
HCRP
Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červenec 27, 2009, 03:59:26 pm


Prostě jsi mrtvej a drow tě IC svlékne Smích
   

ale až po 22 hodině , jinak je to narušení mravní výchovy mládeže !
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Zeus
Host
Odpověď #14 kdy: Červenec 27, 2009, 05:16:52 pm

Homosexualni drowove a teple podtemno Smích
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS