Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 06:50:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 355103 krát)
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #615 kdy: Leden 27, 2012, 01:51:55 pm

Twinkie je teď Michal? A já myslel že jsi se jen stěhovala twin!  Úsměv

Dakujem za odpoved, tak k veci, som vazne necakal.
Ale co, aspon niekto ma z tej nuly radost.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #616 kdy: Leden 28, 2012, 04:41:21 pm

huh? něco mi uniklo?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #617 kdy: Leden 29, 2012, 11:32:15 am

Ne, vše je v nejlepšim poradku.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #618 kdy: Leden 29, 2012, 12:14:11 pm

 Kroutím očima
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #619 kdy: Leden 29, 2012, 12:28:23 pm

http://kandelabrie.dyndns.org/index.php?statistika  Polibek
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #620 kdy: Leden 29, 2012, 02:55:31 pm

Takze nadale bez seriozne odpovedi?

10.Když nic z toho, uz alespon druheho mistra, nestraneho, nezavisleho ktery nebere ohled na vztahy postavy s mestem. Strara zaprasena vyhen ukryta v dole, praskla koza v lese, zaorstlej ponk, rezivejici alch kotel, to vse klidne rozhozene po svete.[/b]

Hm?
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #621 kdy: Leden 29, 2012, 04:56:16 pm

nechápu tvůj příspěvek. Zkus vysvětlit, čeho se týká
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #622 kdy: Leden 29, 2012, 05:28:34 pm

Delaš si ze me srandu?
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #623 kdy: Leden 29, 2012, 10:30:24 pm

To nemá smysl. Tým rezignoval, neustále se tu dělají změny a pro koho? Pro tu hrsku hráčů, která tu hraje už jen ze setrvalosti ? Smích

Taky bych měla pár návrhů, ale to nemá význam protože je to akorát škoda mojí klavesnice u notebooku ťukat tu něco co potom Amy nebo někdo jiný označí za "nepochopitelné"

Vykašli se na to Mišáku, už jednou ti to smazali a nic měnit nebudou. Protože tohle je velmi realistický server, sem se nechodíš bavit ale dřít dřít a srát se s prominutím.
Jestli chce někdo hrát ještě NWN 1 tak si zvolí jiný takový server a to Thalii a Eq. Přeci jen .. tam se dá ještě aspoň hrát.

Nebo víte co? Když je to tady všechno o systému peněz .. udělejme socialní dávky, DPH a další přirážky.. ať na těch hráčích vytěžíme co nejvíc "fantasy GP" dokud neodejdou.
Zaznamenáno

Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #624 kdy: Leden 30, 2012, 04:17:59 pm

Hmm...... ja bych si tu hrstku hráčů nedovolil komentovat a vůbec ani hru dalších PC. Setrvačnost nebo setrvalost myslím, že Ne.
To je špatně. mohl bych vytáhnout "staré" příspěvky jak Cendaa a zase "loupat" proč hrajem tady. Ale řeknu jen tolik, že jsem zkusil
během - prosinec, leden Thalii, Arkhalii pak EQ a v pohodě - mám tam dokonce postavy na několika lv. Hezké světy - každý na něco "jiného".

Ale jedním dechem říkám taky, že Kandelabrie 2 je můj oblíbený BASIC svět. Každý má to svoje a může si vybrat kam jít.

Příspěvek od Twinkie se mi líbil - o politiku se nestarám, ani nechci - MÁŠ v řešení "problémů" pravdu a chceš posunout hraní
na Kandelábrii2 vpřed. To myslím každý z nás. Líbí se mi, že máš jasný postoj a pohled na věc. Řešit věci jednoduše a krátce. "Neřešit je".
Tak nějak to funguje na EQ a třeba Thalii.

To, že tady to jde "pomalu", mně ale neodradí. Za ostatní mluvit nebudu a ani nemůžu. Jít na to s nervami, to by sem už tady nebyl.
To radši "řeším" IC nebo knihovnu. A když se vzteknu hodně....tak jdu craftit....ono ten craft je tady fakt dobrý.

Jinak bych rád doplnil Neuse, když můžu k novinkám - " hafo nových questů" od městské stráže a potažmo druidů (vitríny     kasárnách -  jen PROSÍM - pořádně si přečíst "nastěnku" u těch vitrín)

                                                                                                             -   výkup "nedostatkového" materiálu i v soukromých obchodech
                                                                 
                                                                                                             -   prodej svitků - kouzel

Chystají se další "vylepšení", které se připravují.
Poslední změna: Leden 30, 2012, 04:38:30 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #625 kdy: Leden 30, 2012, 06:23:42 pm

Twin, neblni zase Úsměv

Změny jsou, zaměřený na low levely, kterým je primárně vyhrazeno okolí kandaháru. Logni a zkus.¨Jestli se nepletu, měla by jsi mít DM klíče, takže můžeš klidně navrhnout, přestavět a vymyslet co půjde Úsměv

Neus je sice těžkopádný, ale když se rozhýbe je to poznat.Viz aktuální novinky.

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #626 kdy: Leden 30, 2012, 07:05:40 pm

Ne Kinkine vážně to neřeším protože to za to nestojí.
Ze začátku tady bylo mnoho lidí který Neusovi chtěli pomoct se světem můj strejda který měl několik roků praxi jako WB/DM na K1. Byl odmítnut.

A Amy neblbnu, to ty jseš ta co tu blbne. Měníš mi nájem u domu, přitom nemám platit nic.. potom se připojím a jsem neplatič. Děláš si s nečím,co tu buduju přes pul roku, co chceš viz pohyby kolem církve. Promiň ale neser se tam kde nejsi žádana, zabrala si mi postavu Lady Kriscaryn, přesto že jsem nesouhlasila. zase si sáhla na něco co není tvoje. Vůbec tě nezajímá jestli jsem s ní něco měla v plánu nebo ne. Hraj si za svou Shar a nestrkej pracky kam nemáš.. Navíc Michal tu jasně něco navrhnul a ty tu děláš totálně blbou ani se mu neobtěžuješ odpovědět. Jen to přehlídnete jako každý jiný návrh z naší strany.


Tenhle přístup mne vážně vytáčí...
Zaznamenáno

Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #627 kdy: Leden 30, 2012, 07:49:31 pm

Nepochopim jak se nekdo muže tvarit že chce aby tu lidi hrali a pritom se chovat tak arogantne a človeka v podstate odignorovat.
Tak o co tu jde? Na co se tu hrajem?  Co je prednejši aby zde nekdo hral nebo neči ješitnost? Nebo je to nekomu už jedno?

Nevim dokdy se mam opakovat, K2 byl propracovany svet s nastavenim jake nenabyzi zadny jiny.
Škoda zmen typu mistr. (Pokud chcete omezit pocet charakteru udelejte to na Acc ci IP.)

Ruku na srdce ze mistr byl jenom natroj na vycuc penez, tudiz po nejnovejsich zmenach je už naprosto k nicemu.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #628 kdy: Leden 30, 2012, 08:21:01 pm

- zrušení společného limitu množství peněz ve hře
- neomezený počet současně aktivních dynamických úkolů
- popisky - ty třeba mně chyběli, kvůli "obzvlášť cenným kouskům" - Svůj život, příběh a ducha mají předci i zbraně a zbroj.

Uff..................................to je síla.........................dík.

Abych to správně chápal - nevím moc o co jde - ale asi takhle v klidu a možná to bude lepčí:

a)- mistr je zbytečnej kvůli placení za už DOSAŽENÉ xp - asi jde tady o tohle ( nevím jak zacloumá se světem zrušení limitu peněz, ale tím   pádem by mělo být těch pár zlataků ( jako poplatek za mistra ) hráčovi jedno - tz. Ponechat ho beze změny

b) - Zrušit ho a hned při dosažení úrovně postoupit bez poplatku

c) - Ponechat ho jen na zakoupení xp - když už budou hráči "milionáři" (jak několikrát psal Jachym, že tady byla doba, když zlataky nebylo  za co utratit)

Zkuste popřemýšlet. Jinak to Dm - si řešte asi Pm. Čtu aktivně forka jiných světů - třeba 2-3 tydny nazpátek na Thalii: (pras....)s DM nehrat Q - čeká vás jistá smrt a lv. dolu. Víte jen vy co tam hrajete, jak to na Thalii "bolí" to pak "doběhnout" - nemluvím ted o RP hře, na EQ jak by smet. atd atd
Samozřejmně sem to nebral v potaz, jak psal Twinkie - stížnosti a brečení - mazat.
Poklona nad prací pár lidí - vidím,co jde udělat za 4 -5 dnů. Jak sem psal už v zaří - půjde to.....jen chtít.
Poslední změna: Leden 30, 2012, 08:46:48 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #629 kdy: Leden 31, 2012, 06:46:43 pm

twin, omlouvám se, pokud jsem se tě dotkla.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS