Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 12:37:26 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076587 krát)
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5070 kdy: Říjen 01, 2011, 12:02:28 pm

Nechápu kdo do toho zas vrtal.Všechny zápisky u postavy Mísha a recepty v zápisníku na 4+ zmizeli! Proč do toho neustále vrtáte?Jinde jsem měl uchovány dluhy a další věci i tři roky! Divíte se že tu skoro nikdo nehraje? Celá práce v pr...děkuji Vám.Super!
Poslední změna: Říjen 01, 2011, 12:06:55 pm od Mikes Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #5071 kdy: Říjen 01, 2011, 12:22:22 pm

Nechápu kdo do toho zas vrtal.Všechny zápisky u postavy Mísha a recepty v zápisníku na 4+ zmizeli! Proč do toho neustále vrtáte?Jinde jsem měl uchovány dluhy a další věci i tři roky! Divíte se že tu skoro nikdo nehraje? Celá práce v pr...děkuji Vám.Super!

Možná by to chtělo trochu se uklidnit. Zápisky v deníku máš uložené na svém disku v jakémsi souboru v adresáři NWN. Pokud hraješ z jiného kompu nebo došlo k vrtání v souborech z tvojí strany, je odpověď na světě.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5072 kdy: Říjen 01, 2011, 01:21:57 pm

ze žádneho jineho compu nehraju a v souborech se nevrtám a snažím se najit z odborné rady jakejsi soubor v NWN
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #5073 kdy: Říjen 01, 2011, 01:54:31 pm

Jo už jsem to našel..ve složce localvault jsou tam textový soubory postav Misha..ta to tam ma ale mistyně Misha už ne
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #5074 kdy: Říjen 01, 2011, 04:21:58 pm

Jo už jsem to našel..ve složce localvault jsou tam textový soubory postav Misha..ta to tam ma ale mistyně Misha už ne

Možná, že v tom bude ten problém. Jsou v tom souboru ty tvoje recepty? Jestli jo, tak si ho asi budeš muset přejmenovat. Ale to je jen takovej můj dohad... Ale příště s klidem.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5075 kdy: Říjen 01, 2011, 06:31:29 pm

Mám otázečku  Šok .1a: Postavil sem za cirkev Dannan  2 strážne věže. Jedna se postavila a druhá ne. Material - všechno ok. Je množství
postavených věží podmíněno počtem veřících v cirkvi nebo počtem členů v spolku? Nebo nápad , proč ta druhá nestojí?
Materiálem to neni a nikdo ji nezničil - leda Shar  Smích. Ale i tak, jak zjistím kdo jí zničil - kdyby to bylo tím.
Otázečka 1b : neodečítají se mi poplatky za žoldáky ve věžích. Někde se to musí aktivovat nebo je to automatika? Dík
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5076 kdy: Říjen 01, 2011, 06:42:21 pm

Mám otázečku  Šok .1a: Postavil sem za cirkev Dannan  2 strážne věže. Jedna se postavila a druhá ne. Material - všechno ok. Je množství
postavených věží podmíněno počtem veřících v cirkvi nebo počtem členů v spolku? Nebo nápad , proč ta druhá nestojí?
Materiálem to neni a nikdo ji nezničil - leda Shar  Smích. Ale i tak, jak zjistím kdo jí zničil - kdyby to bylo tím.
Otázečka 1b : neodečítají se mi poplatky za žoldáky ve věžích. Někde se to musí aktivovat nebo je to automatika? Dík
proc nestoji tezko rict..
- kdyz by ti ji nekdo napadnul, tak by to melo jit (jestli si to dobre pamatuju) jen kdyz je ve hre nekdo ze spolku (cirkve) a ten dostava varovani
- melo by to jit automaticky z uctu spolku


Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5077 kdy: Říjen 01, 2011, 11:08:56 pm

Dalo by se z logu zjistit, co tu věž zničilo? Peněz na účtu má totiž dost a před chvilkou zjistil, že už nemá žádnou věž..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5078 kdy: Říjen 02, 2011, 08:05:59 am

hmm, v logu je jen postaveni
takze ji postavte asi znova
az bude cas proverim, proc neni nic v logu o zniceni .... bud se da znicit nejakou zvlastni cestou nebo se ji nepodarilo uplne postavit
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #5079 kdy: Říjen 02, 2011, 09:03:47 am

Dalo by se z logu zjistit, co tu věž zničilo? Peněz na účtu má totiž dost a před chvilkou zjistil, že už nemá žádnou věž..
Určite v tom má prsty nejaký čarodej.
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5080 kdy: Říjen 02, 2011, 05:28:39 pm

Dalo by se z logu zjistit, co tu věž zničilo? Peněz na účtu má totiž dost a před chvilkou zjistil, že už nemá žádnou věž..
Určite v tom má prsty nejaký čarodej.
"Ast tasarak sinuralan krynawi," zamumlá jakýsi hlas.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5081 kdy: Říjen 06, 2011, 05:43:40 pm

mam ten isty problem ako Nani.
Zohnal som matros na  na vez v tabore dal som ju postavit pre Auril ale po resu tam nestoji a znovu pyta material na stavbu. da sa stym nieco spravit
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5082 kdy: Říjen 08, 2011, 05:44:07 am

Mám dotaz prosím, jak napsat knihu jednu nebo víc a dat jí do knihovny? Dík
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5083 kdy: Říjen 08, 2011, 08:08:51 am

Mám dotaz prosím, jak napsat knihu jednu nebo víc a dat jí do knihovny? Dík
napis, posli a az budu mit cas a bude to dobre, tak to tam (treba) pridam
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5084 kdy: Říjen 11, 2011, 09:53:23 pm

bere sa do uvahy vykup len s vytrin alebo sa bere obchodovanie medzi dvoja PC cez moznost obchodovanie ??
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Stran: 1 ... 337 338 [339] 340 341 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS