Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 19, 2024, 10:06:51 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Tisk  
Autor Téma: OOC chování  (Přečteno 62248 krát)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Listopad 25, 2009, 11:01:52 pm

Stížnost na hráče pod účtem ErroR2410, odlognutí pod hrozbou smrti. Svědek Ludekk a postavy Hejky Kalle,  postava Gabriel.

Postava napadeného byla proměněna v ithilida.


To ze sem ho videl ze se odlogl z boje to priznavam. Ale jestli mu to nahodou nepadlo to uz nevim. Ono kdyz na nej vybehne z invu naboostenej kleri, tak to cas od casu da i zabrat. To jest muj nazor.

Pak ze tam byl v promene je pravda, ale ze na nej nikdo neutocil/byli tam tri co sem videl/ja(Hejky Kalle), Gabriel, Victor/ to je taky pravda. On(a) se proste zjevil(a) a hned do nej mlatil(a). Coz se mi zda vilozene divny RP/neRP. Aspon dat nekomu sanci na obranu.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #76 kdy: Listopad 25, 2009, 11:42:23 pm

Stížnost na hráče pod účtem ErroR2410, odlognutí pod hrozbou smrti. Svědek Ludekk a postavy Hejky Kalle,  postava Gabriel.

Postava napadeného byla proměněna v ithilida.


To ze sem ho videl ze se odlogl z boje to priznavam. Ale jestli mu to nahodou nepadlo to uz nevim. Ono kdyz na nej vybehne z invu naboostenej kleri, tak to cas od casu da i zabrat. To jest muj nazor.

Pak ze tam byl v promene je pravda, ale ze na nej nikdo neutocil/byli tam tri co sem videl/ja(Hejky Kalle), Gabriel, Victor/ to je taky pravda. On(a) se proste zjevil(a) a hned do nej mlatil(a). Coz se mi zda vilozene divny RP/neRP. Aspon dat nekomu sanci na obranu.

Rad by som zareagoval na toto hlavne na tu cas ci to je alebo neni RP na niekoho takto zautocit. Podla mna ak by bol premeneny na vlka ci medveda, tak by to neRP bolo. No ale Illithid. To je neco jak slechta Mozkozroutu (mindflayer) Oni su schopni podmanit si kazdeho len silou vole. Keby som ho tam tak videl ja tak ho taky sejmu (aspon se pokusim). Dat tak silnemu magickemu stvoreniu sanci se rovna se smrti.

Na druhej strane uznavam ze sa to da zahrat aj inak. Hodit na seba ochranu pred myslou a skusit nejake RP. Ale tady kazdej reaguje na takyto druh RP sposobom ze sa hodi do ludskej formy a arogantne rekne "co je?". Takze sa priklanam skor k tomu napadnutiu zo zalohy.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Listopad 25, 2009, 11:43:54 pm

No, vzhledem k tomu, že se pak už nepřihlásil bych to na výpadek neviděl. Spíš stáhnul ocas.

Pokud jde o RP a nonRP..... Ono je třeba se taky zamyslet, proč si skupinka týpků předvádí u ohniště svoje schopnosti jak kdyby se nechumelilo. Nemulivě o tom, že dva z nich jsou z podtemna.

Když to shrnu:
1) Podtemňák v kapuci co si jen tak ze srandy vyvolá nemrtvého
2) Podtemňák v kapuci co odmítá promluvit
3) Hobitka bledá až hrůza
4) Ilithid promenující se v modré mlze používající psionické schopnosti pro zábavu na ostatních
5) Velikánský pes s rudýma očima

Jestli si tohle neříká o přesdržku, tak teda nevím co.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #78 kdy: Listopad 26, 2009, 12:50:03 am

Jestli si tohle neříká o přesdržku, tak teda nevím co.

utocnik co sam utoci na skupinku... nekdo si honil ego
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #79 kdy: Listopad 26, 2009, 05:23:35 am

Ahoj Lenny, utři si to po sobě až skončíš jo?
  Smích Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Listopad 26, 2009, 07:19:48 am

Aha takze kdyz ja jako podtemnak napadnu nekoho tak hned mam napomenuti nebo BAN, ale kdyz si tady Amy beha a zabiji na potkani tak je to v poradku jo? Ja kdyz bych ji videl tak udelam uplne to same.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #81 kdy: Listopad 26, 2009, 07:41:21 am

Aha takze kdyz ja jako podtemnak napadnu nekoho tak hned mam napomenuti nebo BAN, ale kdyz si tady Amy beha a zabiji na potkani tak je to v poradku jo? Ja kdyz bych ji videl tak udelam uplne to same.

Lenze tvuj duvod je ze si podtemnak a tym padom mas automaticky pravo zabijat na potkani. Jej dovod je trocha iny, naviac shifteri si o to koleduju. Premeny su az prilis imba a preto by bolo fajn ak by sa nepremienali len tak trebars pri ohnisku ale iba velmi velmi opatrne. Mna ide urvat ked vidim ako sa mi pred ocami premeni a ide si poexpit. Brr Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #82 kdy: Listopad 26, 2009, 08:51:29 am

Stížnost na hráče pod účtem ErroR2410, odlognutí pod hrozbou smrti. Svědek Ludekk a postavy Hejky Kalle,  postava Gabriel.
veřejná stížnost bez fotek je jen mlácení prázdné slámy, jak jsme se už vícekráte přesvědčili  Kroutím očima doporučuji smazat nebo doplnit
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Listopad 26, 2009, 08:58:55 am

Jestli si tohle neříká o přesdržku, tak teda nevím co.
Jestli ta sedící skupinka přistoupila na psionickou hru a měla možnost sebrat se a odejít, tak v čem je problém? To že přijde debilek a někdo s ním nehraje jeho bojovou hru, nedivím se odlognutí. A od toho máme fotky, když si někdo stěžuje. Rád se pobavím.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Listopad 26, 2009, 11:03:55 am

No, vzhledem k tomu, že se pak už nepřihlásil bych to na výpadek neviděl. Spíš stáhnul ocas.

Pokud jde o RP a nonRP..... Ono je třeba se taky zamyslet, proč si skupinka týpků předvádí u ohniště svoje schopnosti jak kdyby se nechumelilo. Nemulivě o tom, že dva z nich jsou z podtemna.

Když to shrnu:
1) Podtemňák v kapuci co si jen tak ze srandy vyvolá nemrtvého
2) Podtemňák v kapuci co odmítá promluvit
3) Hobitka bledá až hrůza
4) Ilithid promenující se v modré mlze používající psionické schopnosti pro zábavu na ostatních
5) Velikánský pes s rudýma očima

Jestli si tohle neříká o přesdržku, tak teda nevím co.

Chtěl vás zabavit a vy ho zabijete...  Hej nejsi ty nahodou oligarcha?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #85 kdy: Listopad 26, 2009, 11:09:44 am

Stížnosti se řeší na základě :

1, poslaní screenu
2, popsané situace
3, vždy uvádět acc a jméno postavy ( obou stran )

Potom se tím bude DM zabývat.
Zaznamenáno
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Listopad 26, 2009, 12:28:22 pm

Jo  a jedna věc já jsem podtemňák žijící na povrchu a "podtemňák" otrok. Ne nějakžý drow..
Vaz slova Gabrieli vaz slova Škleb
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Skurkaa
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Listopad 26, 2009, 12:39:21 pm

Jo  a jedna věc já jsem podtemňák žijící na povrchu a "podtemňák" otrok. Ne nějakžý drow..
Vaz slova Gabrieli vaz slova Škleb

Nojo nojo někdy, (Dříve než jsem byl přistižen u ovládání podtemňáků) jsem udělal výpravičku dolu ale teď už ne Úsměv
Ale musím říct že včerejší hra se dala hrát úplně jinak, podle mě bez urážky když se na to kouknout kolem a kolem je chyba na obouch strannách. Ale ta vinna určitě není vyrovnaná, Amy možná zaůtočila bez nějakýho ic, ale ehm...Vy snad se mozkomra ptáte: "Jsi člověk?"
Ne myslím že ne... Takže s Amy v tomhle souhlasím pokud je někdo proměněnej do nějakýho nepřátele, Upír,mozkomor,...apod. tka útok bez ic zahrání celkem beru. ale zas bych bral že pokud je sice mě'navec změnenj ne teď do mozkomora ale do nepřítele který nemá schopnost ovlivňovat mysl tak je trošku zvláštní při nejmenším že se s ním baví postavy a nechovají se k němu ostražitě s odstupem. Taky se na ten včerejšek může nahlížet že to byla osobní zášt ale to nemohu soudit já a každý by se k tomu měl vyjádřit sám
Zaznamenáno

Gabriel - Kandahárská stráž: Pomáhat a chránit; Když myslíte.
(Hra pouze na žádost či přání)
Michael - Bez citný učedník: Co, neumíš si to zjistit sám?
(Hra pouze na žádost či přání)
Zachariash - Pejsek na vodítku: Haf, haf!
Amelor
Host
Odpověď #88 kdy: Listopad 26, 2009, 12:42:46 pm

Toho otroka si dej taky do uvozovek  Mrknutí
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Listopad 26, 2009, 12:44:48 pm

Stížnosti se řeší na základě :

1, poslaní screenu
2, popsané situace
3, vždy uvádět acc a jméno postavy ( obou stran )

Potom se tím bude DM zabývat.

Svědectví tří nebo čtyř hráčů ti nestačí? Nu, třeba Amy něco vyblejskla....

Ad Lenny, Arash a Cendaa: Víte prd co se tam dělo, tak do toho nekafrejte.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS