Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 21, 2024, 04:02:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2080865 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2400 kdy: Červenec 07, 2009, 09:19:20 pm

klerik se muze solo pomodlit i k prirodnimu bohu,
ale nemuze vest obrady pro prirodni bohy
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #2401 kdy: Červenec 07, 2009, 09:26:23 pm

Jo, tak ještě že tak, s tím jsem přesně počítal. A jen sólo pomodlit nebo se i zúčastnit obřadu vedeného druidem?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #2402 kdy: Červenec 07, 2009, 09:35:32 pm

obrad s druidem zafunguje, ale je tam jen jako radovej ucastnik
Zaznamenáno
Zeus
Host
Odpověď #2403 kdy: Červenec 08, 2009, 01:18:44 am

Mam takovy mensi dotaz ... vcera nekdy po obede jsem byl u tabora s hracem Balsa a hrali jsme RP , zdrimnul jsem si no najednou neco vylezlo z hipsu a dalo mi to neskutecne na prdel , pak to zmizelo ... jmeno jsi nepamatuju , ale nebyl to zadny hrac , ani NPC , ani nic podobnyho ... proste vylezlo to na 3 vteriny dalo mi to par otcovskych na temer mrtvev a zasej zalezlo ...   Šok
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #2404 kdy: Červenec 08, 2009, 04:39:28 am

hehe že by svědomí? Úsměv
Zaznamenáno
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #2405 kdy: Červenec 08, 2009, 07:18:56 am

Mam takovy mensi dotaz ... vcera nekdy po obede jsem byl u tabora s hracem Balsa a hrali jsme RP , zdrimnul jsem si no najednou neco vylezlo z hipsu a dalo mi to neskutecne na prdel , pak to zmizelo ... jmeno jsi nepamatuju , ale nebyl to zadny hrac , ani NPC , ani nic podobnyho ... proste vylezlo to na 3 vteriny dalo mi to par otcovskych na temer mrtvev a zasej zalezlo ...   Šok
To byl pomocnik jednoho nejmenovaneho hrace, ktery mi o par minut pozdeji pri AFK zabil Balsu na zaklade jedne jeho vety. Pak mi ji zase ozivil. Jak slechetne ..  Co???
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #2406 kdy: Červenec 08, 2009, 08:15:53 am

To Balsa:

vzhledem k tomu, ze to byl drow, tak muzes byt rad, ze ti balsu zvedl, spise OOC.

Myslim, ze by si kazdy mel uvedomit, ze tady NENI a NEEXISTUJE status AFK, tzn. ze pokud od toho odejdete v nejake nebezpecne a pristupne lokaci, tak rozhodne neni neslusne, tuplem kdyz jde kolem podtemnak, ze Vas po vete dvou zabije kdyz nereagujete. Sice je krasne, jak se rozmnozilo afkackovani na lavickach v temnem lese, ale doufejme ze po par najezdech drowu to prestane. Kdyz uz AFK tak nekde kde Vam bud nikdo neublizi(vesnice) a nebo v bezpeci(vlastni domek ci domek spolku). Jinak proste riskujete ze Vas nekdo zabije a rozhodne kdyz predtim pronese vetu dve a Vase postava ho !IC opovrzlive ignoruje!, tak Vas muze zabit...
Poslední změna: Červenec 08, 2009, 08:20:25 am od ATM Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #2407 kdy: Červenec 08, 2009, 09:13:00 am

To Balsa:

vzhledem k tomu, ze to byl drow, tak muzes byt rad, ze ti balsu zvedl, spise OOC.

mno dost by me prekvapilo kdyby to byl hracsky drow ale mozne je vsechno Smích vcera se pokud dobre vim nikdo z nas nemotal na povrchu. Ale Dm ma jiste dobre informace. Kazdopadne souhlasim s tim ze AFk nejni zadna ochrana ... spise znak hlouposti AFKuje li clovek v nebezpecne zone.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #2408 kdy: Červenec 08, 2009, 10:48:30 am

Z myho pohledu mi to prijde ujety zabit nekoho o kom vim, ze se nemuze branit. Stejne jako ze AFK se muze vyuzit jako obrana. Myslim, ze hraju na K2 se slusnejma dospelejma lidma.
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #2409 kdy: Červenec 08, 2009, 11:06:18 am

Z myho pohledu mi to prijde ujety zabit nekoho o kom vim, ze se nemuze branit. Stejne jako ze AFK se muze vyuzit jako obrana. Myslim, ze hraju na K2 se slusnejma dospelejma lidma.
od kdy?
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Zeus
Host
Odpověď #2410 kdy: Červenec 08, 2009, 11:30:09 am

To se da najmout pomocnik ktery je v Hipsu pokud nezautoci ? Úsměv nebo si to nejak nedovedu predstavit jinak
Zaznamenáno
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #2411 kdy: Červenec 08, 2009, 01:10:04 pm

Z myho pohledu mi to prijde ujety zabit nekoho o kom vim, ze se nemuze branit. Stejne jako ze AFK se muze vyuzit jako obrana. Myslim, ze hraju na K2 se slusnejma dospelejma lidma.

jak muze hrac dopredu vedet ze jsi AFK a nedatlujes zurive kamosovi o pomoc, nebo jen nestojis a nedoufas ze te necha byt ...

hrat se slusnejma lidma je ok, take v to doufam, ale musis si i sam sobe sebekriticky priznat ze zustat afk v agresiv zone je krapet nrozumne.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Snekoun
Host
Odpověď #2412 kdy: Červenec 08, 2009, 01:20:02 pm

Jo myslim ze Balsa je natolik zkusenej hrac ze vi ze AFK jako takove na tomto serveru neni ... jestli nekomu stoji za to ziskat 150 xp s riskovanim ze me nekdo sejme. Nevim nevim. Nasledne projiti ocistcem stoji jiste vic nez 150 xp. Kdyz neberu postavicku na 1 levelu.

Jinak jak psal ATMko, posledni dobou se rozmohlo byt AFK snad vsude. Nejvice mi to vadi pokud to nekdo dela kazdych pet minut. Jsem pro at klidne drowaci tyhle postavicky sejmou na potkani. Bud jsem ve hre nebo nejsem...
Nebo si alespon zalezte nekam do rohu lokace a hodte si invi. Neni nic horsiho nez kdyz pribehnete doprostred mesta a tam sedi na lavicce parta lidi, ketry nejsou vubec ve hre. Mluvite na ne jako idiot 5 minut nez zjistite ze vsichni jsou mimo. Bezne se s tim setkavam v Horske, v tabore u Temneho lesa, v tunelu do krateru ... atd.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2413 kdy: Červenec 08, 2009, 01:25:05 pm

jak muze hrac dopredu vedet ze jsi AFK a nedatlujes zurive kamosovi o pomoc, nebo jen nestojis a nedoufas ze te necha byt ...

hrat se slusnejma lidma je ok, take v to doufam, ale musis si i sam sobe sebekriticky priznat ze zustat afk v agresiv zone je krapet nrozumne.

Tady jiný než full PvP zóny nejsou. A pokud jde o tu paranoiu ohledně datlování kámošům o pomoc atp., tak to je sice hezký, že se tomu snažíte předejít, ale pokud k tomu dojde, můžeš nahrát screen a když to bude věrohodný, dotyčný bude potrestán za OOC podporu. Řešení tím, že zamorduješ každého na potkání je prasárna podobného kalibru. Člověk si třeba odskočí na minutku na záchod, nebo mu to zalaguje kvůli OS či špatnému připojení, půjde kolem magor a když nezareaguje do půj minuty, tak ho prostě kuchne? Trapárna.

BTW, já jsem nikdy o pomoc nepsal i když mě krájeli na ty nejmenší kousíčky. A ti lidi co to dělají ať už tellem nebo Ventrilem (mimochodem, to je taky prasárna i normálně, protože ostatní neslyší, co si mezi sebou povídají) jsou ubožáci. Podvádět na RP serveru ve hře, kterou hrajou (většinou) dospělí a (údajně) rozumní kvůli odreagování? OMG
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #2414 kdy: Červenec 08, 2009, 05:55:10 pm

Jaka traparna co to tady kecas  to sou teda blafy:) ted si me dostal ... hraju podtemnaka bo sem prase myslim jako postava aze ti ho kuchnu sels na wc tvuj problem me je to fuk.. to same kdyz se stane me moje chyba drzim hubu poslu ti tel 6tej smysl mas sanci po napsani 5sec utec sem vrah bez stealtu neutocim takze klido mi mas sanci utec ses afk tvuj problem tim to pro me hasne

 a kte paranoe ze wispuje o pomoc todle nedokazes screenem kazdej kazdej ti to obkeca kdyz nato prijde ,, ty sak my sme jen sli byli jsme domluveni on nas predehnal,,todle proste bych preskocil

To že mordujem každýho  taky jaká prasarna prosimte proto sme podtemno  už to psal neus nebo atm nejsem jist kterej  jsme nonstop ve stavu valky skorea vs jkorea není co řešit  nahoru moc nechodíme a když jo teče a poteče vždycky krev .. taky knám nechodíte na přátelskej pokec.. viz pobíjení trpošů ve zlatem dole hodnák +theugr... hodnak mi utekl  skoda theugr fajn typek vyborne sme pak pokecali  a sranda ...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS