Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 06:30:06 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Tisk  
Autor Téma: Buildy  (Přečteno 116461 krát)
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #195 kdy: Březen 07, 2013, 10:19:51 am

A když už je tu složka buildy a vyřešili jsme ten devast na luk, tak jaké jsou podle vás "nepoužitelná" povolání? Já osobně jsem vždycky chtěl vytvožit něco zajímavého s vrahem, ale ten bez SD asi nemá tolik smysl (obzvlášt ne solo) A s ním jde jen těžko vymyslet něco de by se hodila inteligence  na TO jeho paralyzáku... Máte někdo nějaký nápad?
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #196 kdy: Březen 07, 2013, 10:43:04 am

ja mel jednou vraha+sd, ktery mel i vysokou paralyzu hadam nekde kolem DC 50 pri vyskoceni ze stinu, jen malo co odolalo
diky vysokym zakernym zranenim bohuzel i malo co 1. vlnu utoku prezilo, ale stavalo se to...
do ted si pamatuju nadherne IC situace, kdyz si postupne paralyzoval na jednom miste celou tlupu (treba) orku a vedl k nim dlouhe proslovy o necem, nez je vsechny "popravil"

uz si tu postavu nepamatuju a pocitani postav uz me pustilo, radeji je vyrabim nejak intuitivne a hraju si (kdyz uz je cas), obcas to vyjde obcas ne Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #197 kdy: Březen 07, 2013, 11:44:34 am

Vrah při hře s k hráčem nepoužitelný, protože nemůže využít momentu překvapení, aniž by neporušil pravidla.
Mág se před tebou začne buffovat nebo na tebe postava naklikne útok a už nedáš paralýzu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #198 kdy: Březen 07, 2013, 12:30:17 pm

no ja na PC utocil (utocim) minimalne
a kdyz uz tak jsem ho ve vsi slusnosti predem varoval... nekdy delsi dobu, no co
kdyz cil kouzlil, moc, tak jsem cekal az se uklidni Úsměv
kdyz utek, tak jsem ho sledoval a zkusil pockat na lepsi prilezitost
ja nikdy nemel touhy bojovat za kazdou cenu
Zaznamenáno
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #199 kdy: Březen 07, 2013, 01:05:53 pm

no ja na PC utocil (utocim) minimalne
a kdyz uz tak jsem ho ve vsi slusnosti predem varoval... nekdy delsi dobu, no co
kdyz cil kouzlil, moc, tak jsem cekal az se uklidni Úsměv
kdyz utek, tak jsem ho sledoval a zkusil pockat na lepsi prilezitost
ja nikdy nemel touhy bojovat za kazdou cenu

Pokad takhle varuješ cíl, například po tellech a on se nabafuje, je blbost na něj útočit že jo. Pokad ho budu pak následovat třeba 30lokací dál, tak pak už nemusí předcházet interakce a můžeš na něj vyskočit ze stínu aniž bys porušil pravidla, nepletu-li se?
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #200 kdy: Březen 07, 2013, 01:08:51 pm

Tady ty pravidla jsou na prd Smutek já třeba jako podtemnák (když IC jasně poznám povrchňáka) bych měl klidně bez varování zautočit ze stínu. Upřímně, mě dost znevýhodnuje že nemůžu :/
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #201 kdy: Březen 07, 2013, 01:17:31 pm

Mno mě třeba osobně vadí, že je u jména (nebo popisu z helmy) napsáno, jestli je to povrchňák, podtemňák, nemrtvák a bůh ví co ještě. Ano, bral bych to, pokud by to tam naskočilo až po nějakym checku, po tom, co se mi ten dotyčnej představí (byť i sundáním helmy), ale to by byl o dost složitější tohle řešit a kontrolovat a tak...

IMHO mi přijde totiž dost zcestný, když se jednou za uherák vypravim na povrch a (krom toho, že mám na všechny odpor) mě první vidlák napráší, že jsem z podtemna, páč to mám napsaný u hlavy (třeba "Tlustej barbar (Podtemno)")... Osobně bych byl pro zrušení tohohle popisu, páč pak bys nemohl říct jednoznačně, že je to povrchňák, pokud jsi ho už předtím nepotkal a tak. A že to poznáš podle barvy pleti, třeba to může být jen nějakej otrok Mrknutí
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #202 kdy: Březen 07, 2013, 01:20:16 pm

Což je teda dost mrzuté. DC na silový devast je nic moc oproti kouzlům. Dex devast...*ukáže prstem nahoru* a wis devast je zas v CvC později nepoužitelnej...hmm hmm, něco mi říká, že úprava by nebyla od věci...*píská si*

Ne, další wipe opravdu ne.
Proč s každou úpravou dáváte wipe?
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #203 kdy: Březen 07, 2013, 01:21:33 pm

Páč by to mohlo značně znevýhodnit nějaký postavy, nejspíš. Co???
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #204 kdy: Březen 07, 2013, 02:02:01 pm

Kdyby se upravil devast tak postavy které ho už mají, by se stali neplatnýma nepletu-li se? Protože těm by zůstal už takový.
A tuším je to tak u všech featů co se upravují, takže wipe je podle mě nevyhnutelný a pohodlnější než x hráčům nahrazovat postavy
Zaznamenáno

Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #205 kdy: Březen 07, 2013, 02:35:14 pm

Nemluvě o tom, že dost postav může být zase stavěným proti devastátorům jak jsou teď.
Nemluvě o tom, že dost bojových postav by bylo o dost slabších, protože mají velký treat ale nerozhodlo se jít do devastu kvůli pár featům.
Nemluvě o tom, že by to rozhodilo síly na celém serveru, postavám přibyly vlastnosti, které neměli a jiné by ztratili, co měli silného.
A souhlasim s twinkee, prostě nahrazovat to všechno... nemyslitelné.
Hlavně to je jedna z nejzásadnějších úprav. Změna základní mechaniky hry. To je jako kdybys třebas chtěl odendat nebo upravit mnicha, aby první featy dostával na třebas 5 levelu. To by bylo flamu Úsměv On by asi stačilo to dát na 2 level, podle rozložení přesvědčení na serveru.


Tady ty pravidla jsou na prd Smutek já třeba jako podtemnák (když IC jasně poznám povrchňáka) bych měl klidně bez varování zautočit ze stínu. Upřímně, mě dost znevýhodnuje že nemůžu :/
http://kandelabrie.dyndns.org/chat/index.php?topic=6410.0

Mno mě třeba osobně vadí, že je u jména (nebo popisu z helmy) napsáno, jestli je to povrchňák, podtemňák, nemrtvák a bůh ví co ještě. Ano, bral bych to, pokud by to tam naskočilo až po nějakym checku, po tom, co se mi ten dotyčnej představí (byť i sundáním helmy), ale to by byl o dost složitější tohle řešit a kontrolovat a tak...

IMHO mi přijde totiž dost zcestný, když se jednou za uherák vypravim na povrch a (krom toho, že mám na všechny odpor) mě první vidlák napráší, že jsem z podtemna, páč to mám napsaný u hlavy (třeba "Tlustej barbar (Podtemno)")... Osobně bych byl pro zrušení tohohle popisu, páč pak bys nemohl říct jednoznačně, že je to povrchňák, pokud jsi ho už předtím nepotkal a tak. A že to poznáš podle barvy pleti, třeba to může být jen nějakej otrok Mrknutí
Jo, tohle nechápu a přijde mi to zbytečný, ne-li na obtíž. Jak píšeš.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #206 kdy: Březen 07, 2013, 02:46:16 pm

Já tomu rozumím, ale je to dost blbý přístup.
To by se pak nedaly dělat žádné zásadnější úpravy mechaniky za běhu.

Já preferuju přístup  - že svět se stále vyvíjí autoři na tom dělají a tak prostě přicházejí nové změny, žádná změna nepřichází proto aby někoho poškodila takže by s tím hráči měli počítat.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #207 kdy: Březen 07, 2013, 03:10:39 pm

To by se pak nedaly dělat žádné zásadnější úpravy mechaniky za běhu.
Neměli by.


Jako já to vidim tak, že jsou malé úpravy a velké úpravy.
Malé jsou třebas přidání nového obsahu (nové epické knížky a tak)
A velké jsou zásahy do mechaniky a s těma by se mělo čekat v šuplíku, a potom udělat přechod jako byl z K1 na K2.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #208 kdy: Březen 07, 2013, 03:19:33 pm

Hmm to já bych přidával klidně nová povolání za běhu.... modifikoval featy, prostě všechno...
Ta komunita hráčů kolem serverů není tak velká a problémy se daj řešit jednotlivě, ale to už jsme daleko od tématu.
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #209 kdy: Březen 07, 2013, 03:34:29 pm

Jak se tady někdo ptal na nějakou postavu s povoláním vrah, tak jsem měl kombinaci vraha/barbara/zloděje.
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Stran: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS