Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 09:39:41 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075545 krát)
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5895 kdy: Březen 04, 2013, 06:14:54 pm

A pokad mám například sběr bylin na 95% u topové kytky a začnu dělat těžařský řemeslo, tak o kolik bodů se v tom novém zlepším, o tolik bodů se v tom stávajícím zhorším zas?

Nerozumiem tomuto co pises. Ved vyssie si spomenul ze mozes mat len jedno tezarske remeslo. Cize mozes zbierat len byliny. Ak chces zbierat nieco ine, tak musis zber bylin "zabudnut". Ak si tam ale mal preklep a myslel si hlavne remeslo. Tak to ti nijak nezvysi body v taziacom remesle. Kazda jedna trieda craftu ci uz tazenie, vedlajsie alebo hlavne remeslo ma vlastny "top". A na top sa dostavas vtedy, ked uz vies vyrobit vsetko Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5896 kdy: Březen 04, 2013, 06:15:25 pm

tusim ze kdyz mas treba to zbirani bylinek tak pak muzes mlatit do stromu klidne cele hodiny ale nezlepsis se ani o bod. pac musis ten prvni bod ziskat u tovaryse a ten da jen do jednoho remesla. ale mozna kecam Smích
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5897 kdy: Březen 04, 2013, 06:16:32 pm

Tady je ten modul, pokud to budeš schopnej naklikat tady, tak potom určo i ve hře.
http://dl.dropbox.com/u/17461751/CageK2charactermaker20.mod
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5898 kdy: Březen 04, 2013, 06:20:28 pm

Zdar lidi,
mám trošku problém s pochopením craftu.
Jsou tu těžařská , vedlejší a hlavní řemesla. Na top se mohu dostat jen u jednoho, jenže co je vlastně ten top? Když to vemu že se to bere podle bodů, kolik je maximum bodů v každé té sekci?

A pokad mám například sběr bylin na 95% u topové kytky a začnu dělat těžařský řemeslo, tak o kolik bodů se v tom novém zlepším, o tolik bodů se v tom stávajícím zhorším zas?

Hele, dřív to bylo pevně na body a co tě to omezovalo byla rychlost, jak rychle jsi se řemeslu učil. Např. úplně začínáš, cokoliv ti jde dost rychle. Máš 2499 bodů, všechno jde hrozně pomalu (vzpomínam, jak jsem běhal s netharionem asi 4 hodiny po bylinach, abych dal ten poslední 2500tej bodík a mohl kraft ukončit a to bylo nějaký rákosí nebo jesenec).

Pokud vím, jediné co se změnilo je to, že můžeš mít pouze jedno těžící, pomocná a hlavní a nástrojář se dal do pomocných.

Pokud jsou ještě nějaké změny, nevím, dejte kdyžtak vědět moudřejší.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #5899 kdy: Březen 04, 2013, 06:35:19 pm

Ohledně dungů pro 40+ bych se rád dočkal nějakého vyjádření hlavně od Neuse.
Můj skromný názor je ten, že by mohli vzniknout nějaké další dungy, koneckonců proč ne? Svět je přeci dynamický. Ale nevidím důvod, proč by měli být nastaveny na lvl 40. Co to vlastně je pro lvl 40? Jakože tam jsou příšery se 100 AC a 100 AB? To by bylo pěkné, že zdejší PG 40 by měli chodit kam expit a nemuseli by se zahazovat s něčím, čemu se říká RP, ale nevim, jak by k tomu přišli hráči, kteří nad buildy absolutně nepřemýšlí, nebo je hrají RP čistě na styl harfeníka, který jim asi moc OP build neumožní. Já vidím cestu spíše přes dynamické hádanky, se kterými by si ale někdo musel dát tu práci - tady bych odkázal třeba na hru Wizardry, která vyšla nedávno na steamu free. Pro ty, co neznají, tak začátek Železné věže je takovým střípkem toho, co mám na mysli - ale jinak bych doporučil youtube. Nicméně, jak už tady někdo řekl, zvednout staty monstrum nic nevyřeší a z dungu se stane stejná rutina ať už ten dung bude jakýkoliv.
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #5900 kdy: Březen 04, 2013, 06:59:07 pm

Jo už to chápu, mě spíše zmátla věta na stránkách: "Každá postava může provozovat všechny řemesla." Proto jsem se ptal. Ted uz vím že ten základní bodík dá tovaryš jen do jednoho řemesla v každé kategorii.
Zaznamenáno
Sevy
Nováček

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
Odpověď #5901 kdy: Březen 04, 2013, 07:54:45 pm

Tady je ten modul, pokud to budeš schopnej naklikat tady, tak potom určo i ve hře.
http://dl.dropbox.com/u/17461751/CageK2charactermaker20.mod

"ke spuštění modulu nebyly nalezeny potřebné Hak soubory." Tohle mi to napíše, když se snažím spustit modul. Všechny haky, co jsou na webu mám, takže netuším kde je chyba.. Co???
Zaznamenáno
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #5902 kdy: Březen 04, 2013, 08:43:22 pm

Ještě k tomu pánovi smrti - fungují ty jeho imunity a schopnosti v proměně?
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5903 kdy: Březen 04, 2013, 08:49:20 pm

Dotaz, když chci dělat svíčkovou, je lepší z hovězího nebo z telecího? A dá se to ohřívat nebo ne?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #5904 kdy: Březen 04, 2013, 08:51:46 pm

Nejlepší ze sojového...
Jinak budu konkrétnější - ptám se konkrétně u podoby draka - zda když u něj udělám kompletní proměnu a proměním se v draka jestli budu mít všechny výhody té kompletní proměny.
Zaznamenáno
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #5905 kdy: Březen 04, 2013, 09:44:47 pm

Dotaz, když chci dělat svíčkovou, je lepší z hovězího nebo z telecího? A dá se to ohřívat nebo ne?


Z hovězího a ano, když toho uděláš víc, můžete si to dát druhej i třetí den. Ona se alespon krapet odleží a je pak lepší.
Bavíme se tu o svíčkové omáčce doufám.  Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5906 kdy: Březen 04, 2013, 10:00:15 pm

Jo jo. Přemýšlím, jestli k tomu dát houskový nebo karlovarský knedlík. Říkám si, jestli ten karlovarský bude mít tak trochu i vlastnosti houskového, že bych udělala oba?  Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #5907 kdy: Březen 04, 2013, 10:13:54 pm

Udělat můžeš oba, myslím že tím nic nezkazíš. U mě vede karlovarský co se chuti týče, ale je zas pracnější na výrobu. Ale pokad před chlapa dáš svíčkovou s houskovým knedlem tak ti hlavu určitě neutrhne  Škleb
Zaznamenáno
Sevy
Nováček

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
Odpověď #5908 kdy: Březen 04, 2013, 10:31:41 pm

Tady je ten modul, pokud to budeš schopnej naklikat tady, tak potom určo i ve hře.
http://dl.dropbox.com/u/17461751/CageK2charactermaker20.mod

"ke spuštění modulu nebyly nalezeny potřebné Hak soubory." Tohle mi to napíše, když se snažím spustit modul. Všechny haky, co jsou na webu mám, takže netuším kde je chyba.. Co???

Tak už cajk, nakonec jsem to rozjel.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5909 kdy: Březen 05, 2013, 08:58:28 am

Nicméně, jak už tady někdo řekl, zvednout staty monstrum nic nevyřeší a z dungu se stane stejná rutina ať už ten dung bude jakýkoliv.
To jsem byl já já já Úsměv *skromně*

Jo už to chápu, mě spíše zmátla věta na stránkách: "Každá postava může provozovat všechny řemesla." Proto jsem se ptal. Ted uz vím že ten základní bodík dá tovaryš jen do jednoho řemesla v každé kategorii.
Tak to bylo dřív, asi se text neupravval, dříve to opravdu šlo, bylo to limitované jenom 2500 max body ve všech kraftech (viz. vysvětlení výše).

"ke spuštění modulu nebyly nalezeny potřebné Hak soubory." Tohle mi to napíše, když se snažím spustit modul. Všechny haky, co jsou na webu mám, takže netuším kde je chyba.. Co???
Dost pravděpodobně na mé straně, asi jsem tam totiž nechal nějaký starý (podezřívám kand2_cn_020), hele, můžu to upravit, buď to dam tady v práci nebo doma večer, omluva.

Ještě k tomu pánovi smrti - fungují ty jeho imunity a schopnosti v proměně?
Jsou tam jako featy, tudíž by měli zůstávat i v proměně (jestliže to neus vyloženě neupravoval), ale není nic jednoduššího, než to vyzkoušet v test modulu.

Dotaz, když chci dělat svíčkovou, je lepší z hovězího nebo z telecího? A dá se to ohřívat nebo ne?
Záleží na prioritách strávníka, ale preferoval bych telecí. Ohřev je možný, nejlépe medium-rare.

Nejlepší ze sojového...
Jinak budu konkrétnější - ptám se konkrétně u podoby draka - zda když u něj udělám kompletní proměnu a proměním se v draka jestli budu mít všechny výhody té kompletní proměny.
Za prvé nesouhlasím se sójou, je to náhražka a náhražky my neradi, ale... de gustibus non est disputandum.
Za druhé předpokládám build Wizard/PM/Druid na draka. Krom toho, že ti to neus 'smaže', protože druida nebude chtít nikdy kombinovat s PM (asi jako shifter s featem na nemrtvé sic technicky jde, ale vidím už neusovo rudé oči, a to je trochu škoda), kdysi jsme něco podobnýho zkoušeli postavit(v testmodulu), ale nedoporučuju, sice ustopíš hodně hodně, ale .. čím chceš zabíjet. Nebylo to dobrý.

Jo jo. Přemýšlím, jestli k tomu dát houskový nebo karlovarský knedlík. Říkám si, jestli ten karlovarský bude mít tak trochu i vlastnosti houskového, že bych udělala oba?  Smích
Rozhodně karlovarský

Tak už cajk, nakonec jsem to rozjel.
Aha, no stejně upravim i ten svuj, ať to tam je funkční.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS