Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 09:40:03 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671200 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #3270 kdy: Červen 14, 2010, 09:57:41 am

Ja nevim co porad resite?
Chteli Questy Amelor jim je delal,ale jak to vzdy skoncilo?
No prece tak ze Amelor byl akorat zklamanej,a kdyz sem s nim delala naposled Q ja tak sem byla sklamana taky.
Je mi jedno ze za tebe loguje Neileeen Sedostinko ale pristup vas obou stoji za starou belu.

Porad jen krafete na foru,kritizujete hrace a hlavne DM. Nic jinyho neumite?
Bud lognete do hry a hrajte poradne a nebo zacete chodit na prochazky a dejte tu kazdymu pokoj.
Zaznamenáno

Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #3271 kdy: Červen 14, 2010, 10:05:35 am

Mno to fyziku je asi taky potreba brat s nadsazkou, taky v real zivote neunesu dve tuny jako moje postava ve hre... Takze proc hasit pozar lesa mi neprijde v ramci moznosti  fantasy sveta tak nerealne, kdyz muzu na zadech nosit 4000 liber rudy proc bych se nepokusil uhasit les.

btw DMs taky nemuzou vedet vsechno, je potreba jim to vysvetlit treba PM, kdyz jsem hral orky taky nam oneil zacal delat Q a totalne prevratil realie, ale vysvetlili jsme mu co a jak a meli jsme pak mozna nejlepsi questy, ktere mely pokracovani nekolik tydnu. Vcetne toho  ze se nam nas buh zjevoval a dokonce jsme nabizeli nasu ''samycu'' skoda ze si ji nevzal he he
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3272 kdy: Červen 14, 2010, 10:08:09 am

Bez základu v reálu (třeba fyzika) by ta hra asi nešla hrát....
ano, základ fyziky beru, že postavy běhají po zemi, ale dosazovat do hry systém hoření lesa dle National Geographic, už asi nebude ta pravá fyzika pro FANTASY HRU
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3273 kdy: Červen 14, 2010, 12:25:35 pm

Hádáte se tu s prominutím o kravinách. Každý má na hru jiný pohled, každému fantazie pracuje jinak. Chtělo by to menší množství tolerance, špetku ohleduplnosti a kýbl diazepamu.
To Amelor: Napiš prosím text knihy, kterou elfové získaly na uzdravení oltářů, na forum. Ať se pohneme dál a nečekáme na ty, kteří zrovna nehrají (ať je důvod jakýkoliv).
Zaznamenáno
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #3274 kdy: Červen 14, 2010, 01:57:01 pm

Ale no ak K2 vydrzi a to dufam vydrzi a prekona tuto hluchu dobu tak potom vo finale budem pouzivat asi iba dve premeni Úsměv Jedna v celku v pohode a druha kapanek velka Smích

Já si nemyslím, že by Neus po vší té usilovné práci (za níž mu patří velký dík) jen tak K2 zabalil jen proto, že tu má každý večer jen asi 5 hráčů. Aspoň doufám, že ne. Myslím, že NWN komunita se bez jakéhokoliv vztahu k jejich věku skládá většinou z rozmazlených spratků, co je všechno rychle přestává bavit. Takže je docela dobře možné, že časem lidi přestane bavit Thalie a tady se to zase zvedne.  Mrknutí A nebo přejdou někam úplně jinam.  Škleb Já teda rozhodně nikam jinam nepůjdu, protože na objevování nového serveru a zakládání čerstvých postav nemám sílu.
Právě naopak, jsou světy kde se hráči musí zabavit sami jako třeba K2. A pak jsou světy kde hráče přímo baví DM a nebo systém....  Který svět by sis vybral?
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #3275 kdy: Červen 14, 2010, 02:48:55 pm

Ludku nik po vas nečekal že budete nosit vodu v čepicich, nebo že nejaky elf zašlapne horici strom, o co šlo byl ten binec co jste tam nechali, XY mrtvych rytiru, oltar na kterem si udelali piknik vami netrkol a horici ohnište taky ne, hlavne že Minuviel se nezapomela jit vyspat a vratit.

Proto ten hnev Matky.

Jinak treba draka na rozmačkani zatoulane, vystrašene srnči siroty mame, ale na haseni požaru DM co nekouka na NG ne. Takovy drak vyda za par traktoru i vrtulniku ne? Vrhnout se na četnou prevahu rytiru plenicich les postava problem nema, ale nasadit život pro jeho zachranu pred plameny ji už potiže dela.

K tem počtum, ty je treba brat občas s rezervou to snad uzna každy.
Jo, byli jste jen dva, když prišel požar logl už minimalne Mino a Elys (Tirno?).

Taky mužu napsat jak rizikove je rubanisko z pohledu vzniku požaru a diky odlesneni a proudeni vetru i jeho šireni, jak se pak uhasi sam to by me zajimalo.

Budte taky tolerantni a nesnažte se me, mimo jine, hned podcenovat.
Co jine ted čekat než že si hru budete hajit? Ale nedalo mi naposled, už jsem zticha Úsměv

Chtel bych jen slyšet od všech co rikaji na ty oltare a jestli to vidite všichni stejne.

PS:Ja se ty veci snažilm nedelat jen vaším smerem, ale navazat na okoli.
Poslední změna: Červen 14, 2010, 02:57:10 pm od Amelor Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3276 kdy: Červen 14, 2010, 04:13:40 pm

Snekoune, to ic je ako vystrihnute z biblie.  Škleb
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3277 kdy: Červen 14, 2010, 04:14:26 pm

Snekoune, to ic je ako vystrihnute z biblie.  Škleb

Mam ji doma na policce a ctu si ji pred spanim Mrknutí
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3278 kdy: Červen 14, 2010, 04:16:01 pm

tiez ju niekedy musim znovu precitat ... a hlavne apokalypsa je najlepsia, ziadny americky thriler na to nema
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3279 kdy: Červen 14, 2010, 04:18:39 pm

tiez ju niekedy musim znovu precitat ... a hlavne apokalypsa je najlepsia, ziadny americky thriler na to nema

No prave. Nedavno jsem videl v kine nejaky americky shit, ktery z toho taky chtel cerpat a nejak se mu to nepovedlo. Pokud by jste tedy nekdo premyslel o filmu LEGIE doporucuji se tomu obloukem vyhnout. Jedine co stoji za zminku je snad babicka se zubni protezou co leze po strope Šok
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3280 kdy: Červen 14, 2010, 04:26:12 pm

Jinak treba draka na rozmačkani zatoulane, vystrašene srnči siroty mame, ale na haseni požaru DM co nekouka na NG ne. Takovy drak vyda za par traktoru i vrtulniku ne? Vrhnout se na četnou prevahu rytiru plenicich les postava problem nema, ale nasadit život pro jeho zachranu pred plameny ji už potiže dela.

Rytíři jsou narozdíl od ohně smrtelní. A jak se Ascal o pár lidských jehelníčků později přesvědčil, tak on taky. Rytíři nám dali na frak, tak jsme zdrhli. Možná jsem to nepochopil a my jsme dali na frak rytířům?

Snekoune, to ic je ako vystrihnute z biblie.  Škleb

Někdo má Bibli, někdo Blind Guardian (Humanoid?)  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Sedostinka
Host
Odpověď #3281 kdy: Červen 14, 2010, 04:29:55 pm

Ja nevim co porad resite?
Chteli Questy Amelor jim je delal,ale jak to vzdy skoncilo?
No prece tak ze Amelor byl akorat zklamanej,a kdyz sem s nim delala naposled Q ja tak sem byla sklamana taky.
Je mi jedno ze za tebe loguje Neileeen Sedostinko ale pristup vas obou stoji za starou belu.

Porad jen krafete na foru,kritizujete hrace a hlavne DM. Nic jinyho neumite?
Bud lognete do hry a hrajte poradne a nebo zacete chodit na prochazky a dejte tu kazdymu pokoj.

Nevím jak ti to příjde, ale asi opravdu čekám něco jiného, než nabízíš. Já tě ale neobvinuji, neosočuji. Pokud vím, snažila jsem se alespon trochu zhrnout a vysvětlit vše kolem elfů, takže si myslím že poznámky, které tady padly, ve smyslu patentu na lesní elfy nejsou namístě.

Na druhou stranu, žádný Dm se nezastaví a sám od sebe se nezeptá. Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3282 kdy: Červen 14, 2010, 04:30:36 pm

Blind Guardian mam doma taky  Škleb

Vtipne je ze bibly jsem dostal od nejakych krestanu co meli rockovou kapelu a hrali v pribramskem rockaci ve kterem jsem delal asi dva roky. Nazev kapely si uz nepamatuji.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #3283 kdy: Červen 14, 2010, 04:32:51 pm

Ja se ptam na oltare, reaguje nekdo? Mate sami jasno?

Ludek:
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=5991.30

strana 3. prispevek 9.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3284 kdy: Červen 14, 2010, 04:36:15 pm

Já myslel, že ten vedle vesnice řešili druidi a o ničem dalším nevím. Ascal nebyl v lese.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS