Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 10:09:44 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671240 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #2715 kdy: Únor 11, 2010, 10:55:54 pm

To je kdyz sedis jednou prd... na dvou mistech zaroven Škleb
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #2716 kdy: Únor 11, 2010, 11:14:01 pm

Tak ten svet trochu probudime ne?  Mrknutí

Co navrhuješ?


Navrhuju sám sebe jakožto snad již brzy funkční prostředek k produkci zábavy a tvorbě hodnot  Škleb jen jestli ze mě Neus udělá domácího medvěda Kroutím očima a Jestli vykopu i toho druhého medvěda z jeho brlohu uděláme nějakou akci. Jako že se O´Neill jmenuju  Polibek to bude za ty příjemně prožité chvíle z doby před wipe Amy, tak doufám že se přidáš jako první Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2717 kdy: Únor 12, 2010, 05:30:27 am

Tak ten svet trochu probudime ne?  Mrknutí

Co navrhuješ?

Vyvraždíme lesní elfy  Škleb
Ale aby jste se nepřepočítali, dráčci jsou pěkně houževnaté potvory  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amelor
Host
Odpověď #2718 kdy: Únor 12, 2010, 02:14:42 pm

Inak, v Prahe je vystava maciek v sobotu. Nechcete niekto ist?  Kroutím očima
Jako s tebou Orbi?
Mysliš že je šance že neco vyhrajem?   Smích
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2719 kdy: Únor 12, 2010, 02:17:38 pm

Inak, v Prahe je vystava maciek v sobotu. Nechcete niekto ist?  Kroutím očima
Jako s tebou Orbi?
Mysliš že je šance že neco vyhrajem?   Smích

neviem, ale vecsinou byva tombola o nejake hracky, obojceky a nieco pod zub Úsměv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2720 kdy: Únor 12, 2010, 02:24:20 pm

Inak, v Prahe je vystava maciek v sobotu. Nechcete niekto ist?  Kroutím očima
Jako s tebou Orbi?
Mysliš že je šance že neco vyhrajem?   Smích

neviem, ale vecsinou byva tombola o nejake hracky, obojceky a nieco pod zub Úsměv

Kašlat na tombolu, berem prvni cenu nebo nic   Škleb
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2721 kdy: Únor 12, 2010, 03:26:00 pm

To by si musel mat nejaku macku. Smích
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2722 kdy: Únor 12, 2010, 03:31:51 pm

To by si musel mat nejaku macku. Smích
Si to asi nepochopil, ja budu mit kočičiho muže  Smích
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #2723 kdy: Únor 12, 2010, 05:00:42 pm

To by si musel mat nejaku macku. Smích
Si to asi nepochopil, ja budu mit kočičiho muže  Smích
Tak čeho je to teda  výstava? Podle zmíněných obojků typuju nějakej velvet underground...  Škleb
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Amelor
Host
Odpověď #2724 kdy: Únor 12, 2010, 05:19:39 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Tuf61OjvoPQ
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2725 kdy: Únor 12, 2010, 06:11:29 pm

 Valím oči! Super! heh shodou okolností jsme s amynou o víkendu v práglu, dík za tip, možná tam zajdem Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2726 kdy: Únor 13, 2010, 02:05:21 am

...

Minimálně polovina těch citací nemá se sebevražedným chováním nic společného. Asi bys měl omezit tu vodku (no offence  Škleb ).

...
Víte, já pořád nechápu, co furt s těmi drowy máte. To co tu MH píšeš ve mně akorát posiluje představu, že drowská říše je jeden z nejméně přirozených a nejzparchantělejších systémů ve fantasy, který by (s přihmouřením očí nad magií, existencí elfů atd.) nikdy v reálu nemohl existovat. Z toho popisu mě vskutku nenapadá, proč se drowů nějak obzvlášť bát. Něco tak předvídatelného a neskutečně hloupě se chovajícího těžko může v někom chladně uvažujícím vyvolat strach o moc větší, než vyvolávají právě třeba ti krokodýli nebo žraloci. Kromě toho, nevšiml jsem si nějakých extra bonusů, co by alespoň z pozice systému dávaly drowům nějakou aureolu neporazitelnosti. Vzhledem k tomu, že i moje postavy mají obvykle inteligenci 16+ (tudíž se nenechají snadno zastrašit nepodloženými siláckými kecy) nevidím důvod, proč bych se měl ve hře drowů bát. Ne víc než organizované smečky jedovatých hadů. Z toho co se o nich traduje se tenhle závěr dá poměrně snadno vyvodit i IC.

Pokud jde o to mučení..... Taky nevidím důvod v tom, aby drow kvůli nějaké loajalitě příliš lhal. Loajalita drowů je hlavně k sobě samým (co jsem tak pochopil z jiných míst než je vaše nacionalistické hnízdo drowí propagandy). Možná tak k rase jako k celku nebo ke své bohyni. Ale nevím, proč by drow nemohl zradit své drowí nepřátele a ještě na tom vydělat. Ale vzhledem k pověsti drowů jakožto lhářů a pomstychtivců stejně nevidím důvod, proč se obtěžovat s mučením někoho takového, případně proč ho potom nechat jít. Snad jedině právě k tomu, aby se využila jejich předvídatelnost (jisto-jistý pokus o pomstu) nebo aby se jim něco nalhalo. Jinak se ten kus sociopata v legračním kostýmku hodí opravdu jen k nakrmení psů nebo hladových zombií.

EDIT: Jo a napadá mě spousta věcí, čeho by se darky pansies měli bát, když je jejich společnost řízená strachem a hněvem. Šikovný čaroděj by mohl vvyhrožovat vybělením kůže, hospodký rváč zmrzačením (aby ho ostatní drowové odrovnali, protože je slaboch), něko jiný třeba vyzrazením jeho plánů ostatním drowům atd. Každý se něčeho bojí a u drowa je to o to markantnější, vzhledem ke stupidnímu systému jejich společnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=CJeKS0gNz48
Poslední změna: Únor 13, 2010, 02:15:21 am od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #2727 kdy: Únor 13, 2010, 02:29:52 am

...

Minimálně polovina těch citací nemá se sebevražedným chováním nic společného. Asi bys měl omezit tu vodku (no offence  Škleb ).

...
Víte, já pořád nechápu, co furt s těmi drowy máte. To co tu MH píšeš ve mně akorát posiluje představu, že drowská říše je jeden z nejméně přirozených a nejzparchantělejších systémů ve fantasy, který by (s přihmouřením očí nad magií, existencí elfů atd.) nikdy v reálu nemohl existovat. Z toho popisu mě vskutku nenapadá, proč se drowů nějak obzvlášť bát. Něco tak předvídatelného a neskutečně hloupě se chovajícího těžko může v někom chladně uvažujícím vyvolat strach o moc větší, než vyvolávají právě třeba ti krokodýli nebo žraloci. Kromě toho, nevšiml jsem si nějakých extra bonusů, co by alespoň z pozice systému dávaly drowům nějakou aureolu neporazitelnosti. Vzhledem k tomu, že i moje postavy mají obvykle inteligenci 16+ (tudíž se nenechají snadno zastrašit nepodloženými siláckými kecy) nevidím důvod, proč bych se měl ve hře drowů bát. Ne víc než organizované smečky jedovatých hadů. Z toho co se o nich traduje se tenhle závěr dá poměrně snadno vyvodit i IC.

Pokud jde o to mučení..... Taky nevidím důvod v tom, aby drow kvůli nějaké loajalitě příliš lhal. Loajalita drowů je hlavně k sobě samým (co jsem tak pochopil z jiných míst než je vaše nacionalistické hnízdo drowí propagandy). Možná tak k rase jako k celku nebo ke své bohyni. Ale nevím, proč by drow nemohl zradit své drowí nepřátele a ještě na tom vydělat. Ale vzhledem k pověsti drowů jakožto lhářů a pomstychtivců stejně nevidím důvod, proč se obtěžovat s mučením někoho takového, případně proč ho potom nechat jít. Snad jedině právě k tomu, aby se využila jejich předvídatelnost (jisto-jistý pokus o pomstu) nebo aby se jim něco nalhalo. Jinak se ten kus sociopata v legračním kostýmku hodí opravdu jen k nakrmení psů nebo hladových zombií.

EDIT: Jo a napadá mě spousta věcí, čeho by se darky pansies měli bát, když je jejich společnost řízená strachem a hněvem. Šikovný čaroděj by mohl vvyhrožovat vybělením kůže, hospodký rváč zmrzačením (aby ho ostatní drowové odrovnali, protože je slaboch), něko jiný třeba vyzrazením jeho plánů ostatním drowům atd. Každý se něčeho bojí a u drowa je to o to markantnější, vzhledem ke stupidnímu systému jejich společnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=CJeKS0gNz48
Tvoj topic mne opravdu pobavil. No ano mas ve sve podstate pravdu skoro ve vsem co si napsal, ale tvuj pohled je ciste z realneho sveta, ne sveta fantasy a tohle je fantasy. Nikdo ti netvrdi, ze se mas drowa bat, ale jelikoz ty hrajes, co ja vim, elfa, tak ten by mel, protoze o drowech pokud ho nevidel slysel asi jen ty nejstrasidelnejsi povidacky, nebo mozna posmech od nekoho kdo ho potkal, ale jelikoz jsi real hrac za klavesnici, tak do sve postavy promitas svuj realistycky uhel pohledu na svet a je ti drow ktereho potkas leda tak k smichu a pochybuju, ze mi tohle nejak vyvratis. K tomu poslednimu odstavci bych dodal, ze zalezi na situaci, urcite pokud by z toho mel drow prospech sam pro sebe, tak by zradil i jineho drowa, ale to pochybuju ze by se vubec na ty mucidla v takove situaci dostal Smích.
A tvrzeni ze se niceho neboji vyznelo asi jinak nez melo, ale kdyz zacnes drowovy vyhrozovat vybelenim kuze, nebo zmrzacenim, tak se ti zpis vrhne po krku nez aby se zacal klepat v koutku, takhle jsem to s tou nebojacnosti myslel.
Jinak predvidat chovani drowa opravdu neni umeni, bohuzel, kdyz jsem se to snazil na zacatku hrat trochu jinak, bylo mi receno at se ridim realiemi a realie jsu jake jsou. Vlastne problem celeho podtemna je, ze je tu snaha drowy skatulkovat a omezovat na par charakteru.
A ver mi nebo ne, ne zcela s tim souhlasim.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2728 kdy: Únor 13, 2010, 03:02:03 am

Tvoj topic mne opravdu pobavil. No ano mas ve sve podstate pravdu skoro ve vsem co si napsal, ale tvuj pohled je ciste z realneho sveta, ne sveta fantasy a tohle je fantasy. Nikdo ti netvrdi, ze se mas drowa bat, ale jelikoz ty hrajes, co ja vim, elfa, tak ten by mel, protoze o drowech pokud ho nevidel slysel asi jen ty nejstrasidelnejsi povidacky, nebo mozna posmech od nekoho kdo ho potkal, ale jelikoz jsi real hrac za klavesnici, tak do sve postavy promitas svuj realistycky uhel pohledu na svet a je ti drow ktereho potkas leda tak k smichu a pochybuju, ze mi tohle nejak vyvratis.

Já mám ten dojem, že to o děsivosti drowů tady tvrdí kde kdo.
Nemám jen elfa. Ale i ten elf o drowech už něco ví (zvlášť z povídaček od předků) a taky si o nich už něco zjistil. Ale je pravda, že to je asi tak jediná moje postava (aspoň z těch co momentálně hraju), které nejsou drowové k smíchu či k opovřžení, protože ten elf je nenávidí.

A tvrzeni ze se niceho neboji vyznelo asi jinak nez melo, ale kdyz zacnes drowovy vyhrozovat vybelenim kuze, nebo zmrzacenim, tak se ti zpis vrhne po krku nez aby se zacal klepat v koutku, takhle jsem to s tou nebojacnosti myslel.

No, ono se těžko na někoho vrhá, když je někdo připotán ke skřipci, že? Ten OT v běžných dotazech byl hlavně o mučení. Tak tu píšu o mučení. Kdybych chtěl zpacifikovat nepřivázaného drowa, tak z něj udělám mastnotu na zdi a nebudu se zdržovat nějakým vyhrožováním, ne?

Ale vážně, co na těch drowech vlastně vidíte? To je hrajete kvůli tomu, že můžete být neutajené zlo? Protože na povrchu se nedá udělat otevřeně zlá kominuta, aniž by ji melfové během dvou týdnů převálcovali? Nebo jde o ty kostýmky?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #2729 kdy: Únor 13, 2010, 03:27:36 am

...
Opravdu te zajima proc jem nakonec zkoncil u drowu? Protoze kdyz ti to budu chtit vysvetlit, tak ti tim jako spravny egous zanesu celou stranku Smích. No ted se mi to uz smolit nechce, ale tes se na pruvodce mysli hrace, ktery se rozhodl zit mezi drowy Smích.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Stran: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS