Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 08:27:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671139 krát)
Amelor
Host
Odpověď #2625 kdy: Únor 06, 2010, 03:46:51 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.

Promin, tohle neberu. Co je problém je tu jasně psané. To, co si napsal je jen krásná hláška, jak se vyhnout tomu, aby DM musel něco udělat. Promin, orbi. To bude team zase čekat, až se to vyhrozí do extrému? Když by v tom šlo udělat jasno hned. *kroutí hlavou*
Hydepark-odpadkač=smeti
ŽÁDOSTI A STÍŽNOSTI jsou k dispozici, prosím...


Ale .. chceš mi snad říci, že početný dm team nemá doted informace o tom, že se tu řeší nějaký problém? Početný dm nečte hydepark, kde jen za dnešek přibylo několik stránek? To je ovšem smutný. S tím topikem žádosti a stížnosti už je to jen alibismus (nebo jak je to slobo správně)  Pláč "Necháme problém být... dokud to nebude obtěžovat nás jako team nebo se někdo nerozhodne to šoupnout do správného topicu"
Drahy pane
Nevim kde vidite ten "Početny DM team".
A pokud si myslite že DM nemaji na praci nic než se zabyvat každym pšoukem v odpadkači tak to se myslim pletete.
Mam problem? Jestli se tim ma někdo zabyvat tak podam svuj dotaz se stižnosti, žadosti, jinak se neni čim zabyvat.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2626 kdy: Únor 06, 2010, 04:23:42 pm

co bylo před tím si každý domyslí  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2627 kdy: Únor 06, 2010, 04:32:09 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.

Promin, tohle neberu. Co je problém je tu jasně psané. To, co si napsal je jen krásná hláška, jak se vyhnout tomu, aby DM musel něco udělat. Promin, orbi. To bude team zase čekat, až se to vyhrozí do extrému? Když by v tom šlo udělat jasno hned. *kroutí hlavou*
Hydepark-odpadkač=smeti
ŽÁDOSTI A STÍŽNOSTI jsou k dispozici, prosím...


Ale .. chceš mi snad říci, že početný dm team nemá doted informace o tom, že se tu řeší nějaký problém? Početný dm nečte hydepark, kde jen za dnešek přibylo několik stránek? To je ovšem smutný. S tím topikem žádosti a stížnosti už je to jen alibismus (nebo jak je to slobo správně)  Pláč "Necháme problém být... dokud to nebude obtěžovat nás jako team nebo se někdo nerozhodne to šoupnout do správného topicu"
Drahy pane
Nevim kde vidite ten "Početny DM team".
A pokud si myslite že DM nemaji na praci nic než se zabyvat každym pšoukem v odpadkači tak to se myslim pletete.
Mam problem? Jestli se tim ma někdo zabyvat tak podam svuj dotaz se stižnosti, žadosti, jinak se neni čim zabyvat.


Drahý pane,

ne, to si skutečně nemyslím. Ale opravdu si myslím, že to k jejich "práci" patří. Jeslti Vám to, vážený pane, přijde divné, pak je mi líto. A několik stránek vášnivé debaty mi rozhodně nepřijde jako "pšouk", nýbrž jako problém. Škoda, že vy to vidíte jako pšouk, to se potom nemůžeme divit, že jsme tam, kde jsme, že?
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2628 kdy: Únor 06, 2010, 04:34:36 pm

Heled, Amy... ruku na srdce, kolikrát už Amy byla v podtemnu a kšeftovala tam - bez újmy na životě? Jen já ji viděl několikrát. Tak příště trochu upust fantazii.. až budeš dávat moudra.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2629 kdy: Únor 06, 2010, 04:40:17 pm

Ako vidno ze tu ludia zabudaju ne jednu vec tot oje len hra. Dm to robia dobrovolne  a vo svojom volne case, nie je to ich povinost a ani prace. Nie su za to nejak plateni. Tak mili pane trochu respektij ze niekto iny ma ine priority ako stale preliezat forum.

P.S.: zaujimave ze vsetci to riesia iba OCC a nie IC ved to je dobry podnet. No zrejme nie vsetci to dokazu dostatocne preciest do nejake zaujimave akcie. No zrejme to bude aj tym ze teraz musia drowovia byt viac opatrny ked su na povrchu tak kvoli hned tu srcia ohen

P.S.2: Hmm tak to je mozme iba za vladi Greyov ktorych ste tiez skritizovali.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2630 kdy: Únor 06, 2010, 05:01:09 pm

Heled, Amy... ruku na srdce, kolikrát už Amy byla v podtemnu a kšeftovala tam - bez újmy na životě? Jen já ji viděl několikrát. Tak příště trochu upust fantazii.. až budeš dávat moudra.

To byla Amy. Ne Lesní elf. Amythien dokonce uměla drowsky a nejen to. Ale prosím tě  neplet si moji starou mrtvou a DM smazanou postavu s tou novou, lesní elfkou. Jsou to dvě různé bytosti s různými hodnotami.

At si čulibrk myslí co chce Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2631 kdy: Únor 06, 2010, 05:05:08 pm

Heled, Amy... ruku na srdce, kolikrát už Amy byla v podtemnu a kšeftovala tam - bez újmy na životě? Jen já ji viděl několikrát. Tak příště trochu upust fantazii.. až budeš dávat moudra.

To byla Amy. Ne Lesní elf. Amythien dokonce uměla drowsky a nejen to. Ale prosím tě  neplet si moji starou mrtvou a DM smazanou postavu s tou novou, lesní elfkou. Jsou to dvě různé bytosti s různými hodnotami.

At si čulibrk myslí co chce Úsměv

Ale mě je jedno s jakou postavou to bylo. Jestli ta amy nebo ta... jde o princip. Ty si tam bezproblemu přežila. Tak tady nepiš o tom, jak si máme dat ruku na srdce, že by tam amy nepřežila...
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2632 kdy: Únor 06, 2010, 05:06:54 pm

Heled, Amy... ruku na srdce, kolikrát už Amy byla v podtemnu a kšeftovala tam - bez újmy na životě? Jen já ji viděl několikrát. Tak příště trochu upust fantazii.. až budeš dávat moudra.

To byla Amy. Ne Lesní elf. Amythien dokonce uměla drowsky a nejen to. Ale prosím tě  neplet si moji starou mrtvou a DM smazanou postavu s tou novou, lesní elfkou. Jsou to dvě různé bytosti s různými hodnotami.

At si čulibrk myslí co chce Úsměv
Ale mě je jedno s jakou postavou to bylo. Jestli ta amy nebo ta... jde o princip. Ty si tam bezproblemu přežila. Tak tady nepiš o tom, jak si máme dat ruku na srdce, že by tam amy nepřežila...


Maku promiň ale teď pleteš jebka s hruškama. Amy a Minuviel byli dvě uplně jiný postavy. S Amy sem vycházel i já:).

Takže se musím Amy zastat Úsměv .
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #2633 kdy: Únor 06, 2010, 05:09:25 pm

Heled, Amy... ruku na srdce, kolikrát už Amy byla v podtemnu a kšeftovala tam - bez újmy na životě? Jen já ji viděl několikrát. Tak příště trochu upust fantazii.. až budeš dávat moudra.

To byla Amy. Ne Lesní elf. Amythien dokonce uměla drowsky a nejen to. Ale prosím tě  neplet si moji starou mrtvou a DM smazanou postavu s tou novou, lesní elfkou. Jsou to dvě různé bytosti s různými hodnotami.

At si čulibrk myslí co chce Úsměv
Ale mě je jedno s jakou postavou to bylo. Jestli ta amy nebo ta... jde o princip. Ty si tam bezproblemu přežila. Tak tady nepiš o tom, jak si máme dat ruku na srdce, že by tam amy nepřežila...


Maku promiň ale teď pleteš jebka s hruškama. Amy a Minuviel byli dvě uplně jiný postavy. S Amy sem vycházel i já:).

Takže se musím Amy zastat Úsměv .

"Ruku na srdce. Kdyby se Amy ukázala v podtemnu, kolik vteřin by jste jí dali vy, drowové?"
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Miky
Mob
*
Příspěvků: 74


Pure Elf


Zobrazit profil
Odpověď #2634 kdy: Únor 06, 2010, 05:15:41 pm

To by najprv musel niekto vklude a riadne napisat co je problem. Takto je to len zmes domnienok, predpokladov a uvah.

Promin, tohle neberu. Co je problém je tu jasně psané. To, co si napsal je jen krásná hláška, jak se vyhnout tomu, aby DM musel něco udělat. Promin, orbi. To bude team zase čekat, až se to vyhrozí do extrému? Když by v tom šlo udělat jasno hned. *kroutí hlavou*
Hydepark-odpadkač=smeti
ŽÁDOSTI A STÍŽNOSTI jsou k dispozici, prosím...


Ale .. chceš mi snad říci, že početný dm team nemá doted informace o tom, že se tu řeší nějaký problém? Početný dm nečte hydepark, kde jen za dnešek přibylo několik stránek? To je ovšem smutný. S tím topikem žádosti a stížnosti už je to jen alibismus (nebo jak je to slobo správně)  Pláč "Necháme problém být... dokud to nebude obtěžovat nás jako team nebo se někdo nerozhodne to šoupnout do správného topicu"
Drahy pane
Nevim kde vidite ten "Početny DM team".
A pokud si myslite že DM nemaji na praci nic než se zabyvat každym pšoukem v odpadkači tak to se myslim pletete.
Mam problem? Jestli se tim ma někdo zabyvat tak podam svuj dotaz se stižnosti, žadosti, jinak se neni čim zabyvat.


Drahý pane,

ne, to si skutečně nemyslím. Ale opravdu si myslím, že to k jejich "práci" patří. Jeslti Vám to, vážený pane, přijde divné, pak je mi líto. A několik stránek vášnivé debaty mi rozhodně nepřijde jako "pšouk", nýbrž jako problém. Škoda, že vy to vidíte jako pšouk, to se potom nemůžeme divit, že jsme tam, kde jsme, že?

Pokud čekáš, že se ti tu DM ozve, budiž. Čekej si jak dlouho chceš =)
Zaznamenáno

Postava: Elysia
Acc: NymfaCZ (alias Wolf__cz)
Snekoun
Host
Odpověď #2635 kdy: Únor 06, 2010, 05:51:39 pm

Omlouvam se ale nemam ted tolik casu ( stehovani a reseni jinych dulezitejsich veci ).
Chvilku mi trva nez to vsechno proctu. Nekdy se muze zdat ze se neco nedeje ale mi to muzeme resit na DM forum kde to nevidite. Byli nam poslany nejake PM, ale screeny jsou pro me necitelne( je to hrozne malinke )
Pokud je nejaka stiznost, at zalobce posle screeny na muj e-mail : elender(zavinac)centrum.cz
Potom se k tomu nejak vyjadrim a obstaram si i verzi od druhe strany.

Diky
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #2636 kdy: Únor 06, 2010, 06:06:27 pm

Heled, Amy... ruku na srdce, kolikrát už Amy byla v podtemnu a kšeftovala tam - bez újmy na životě? Jen já ji viděl několikrát. Tak příště trochu upust fantazii.. až budeš dávat moudra.

To byla Amy. Ne Lesní elf. Amythien dokonce uměla drowsky a nejen to. Ale prosím tě  neplet si moji starou mrtvou a DM smazanou postavu s tou novou, lesní elfkou. Jsou to dvě různé bytosti s různými hodnotami.

At si čulibrk myslí co chce Úsměv
Ale mě je jedno s jakou postavou to bylo. Jestli ta amy nebo ta... jde o princip. Ty si tam bezproblemu přežila. Tak tady nepiš o tom, jak si máme dat ruku na srdce, že by tam amy nepřežila...


Maku promiň ale teď pleteš jebka s hruškama. Amy a Minuviel byli dvě uplně jiný postavy. S Amy sem vycházel i já:).

Takže se musím Amy zastat Úsměv .

"Ruku na srdce. Kdyby se Amy ukázala v podtemnu, kolik vteřin by jste jí dali vy, drowové?"

Minuviel

Sou dvě různé postavy Úsměv. Jednoho ACC a dvou lidí(teda asi) Úsměv.

To je jako kdybys si srovnával Hejkynu s Drowkou:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2637 kdy: Únor 06, 2010, 06:08:40 pm

Heled, Amy... ruku na srdce, kolikrát už Amy byla v podtemnu a kšeftovala tam - bez újmy na životě? Jen já ji viděl několikrát. Tak příště trochu upust fantazii.. až budeš dávat moudra.

To byla Amy. Ne Lesní elf. Amythien dokonce uměla drowsky a nejen to. Ale prosím tě  neplet si moji starou mrtvou a DM smazanou postavu s tou novou, lesní elfkou. Jsou to dvě různé bytosti s různými hodnotami.

At si čulibrk myslí co chce Úsměv

Ale mě je jedno s jakou postavou to bylo. Jestli ta amy nebo ta... jde o princip. Ty si tam bezproblemu přežila. Tak tady nepiš o tom, jak si máme dat ruku na srdce, že by tam amy nepřežila...

Amy tam přežila jen díky jistě rodině Grey, která byla skoro OOC vyhnána z vlastního města Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2638 kdy: Únor 06, 2010, 06:13:29 pm

To už se asi nedozvíme. Leda že bych to měl ještě v kanceláři ale nejsem si jist, jestli jsem to tam měl někdy vůbec nainstalované. Když je notebook v opravě a člověk má další 3 kompy, vznikne trochu zmatek.


Tak po tom, co jsem zaostřil jsem tam spatřil tohle: 1 nesouvisí s 2 a 3. 1 nic neukazuje, jen telly a to je vážně naprd. 2 ukazuje, jak jste si vzájemně uřezali hlavy. 3 je zajímavější. Ukazuje boj s wyvernami a pak sérii timestopů, mordekainenů a FoD, započatou Minuviel.  Otázkou je, co bylo před tím, protože pár kol boje s wyvernou nedokazuje, že mezi to nebyla nějaká předehra. A stejně tak se nedá propojit časová posloupnost mezi pravým a levým výpisem. Neřeknu ani prd, když to dáš do stížností s konkrétním obviněním. Otázkou je, jestli to bude stačit.

A co jsem si taky všiml (jen tak na okraj): Někteří hráči drowů jsou neurvalí sprosťáci a NWN je opravdu obludně přeloženo do češtiny.

Delas si legraci? jasne ukazuje ze pribehl hodil TS  FoD  urezal hlavu, ja mu ji fiknul az  moje postava sledovala jak ji reze memu druhovi. Na screenu r je videt ze zase bezeslova pribehl, TS vadnuti bezeslova...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #2639 kdy: Únor 06, 2010, 06:19:39 pm

Omlouvam se ale nemam ted tolik casu ( stehovani a reseni jinych dulezitejsich veci ).
Chvilku mi trva nez to vsechno proctu. Nekdy se muze zdat ze se neco nedeje ale mi to muzeme resit na DM forum kde to nevidite. Byli nam poslany nejake PM, ale screeny jsou pro me necitelne( je to hrozne malinke )
Pokud je nejaka stiznost, at zalobce posle screeny na muj e-mail : elender(zavinac)centrum.cz
Potom se k tomu nejak vyjadrim a obstaram si i verzi od druhe strany.

Diky

Snekoune ty necitelne screeny byly vicemene odpoved na  prorizlou pusu  amy a jeji osocovani, ja tyhle same uz jednou poslal oficialni cestou, nic se nedeje,  je to proste tak ze jeden harac porusuje pravidla domnekonecna a kazdemu je to jedno. Delala to Amy, dela to i minuviel.  Zrejme se na DM foru nic neresi, jinak  jsi o tehle screenech vedel jelikoz jsem je posilal nekdy pred  dvema tydny.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Stran: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS