Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 10:16:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1671259 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2115 kdy: Listopad 11, 2009, 11:12:01 pm

Jenom chci poprosit, než začnete rozpytvávat to, že Shan'do řekl 'v Kráteru' bylo jen přepsání OOC.
Omlouvám se, jsem jen člověk.

A sakra. Já tě už pomluvil před žalářníkem  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2116 kdy: Listopad 11, 2009, 11:25:53 pm

Jenom chci poprosit, než začnete rozpytvávat to, že Shan'do řekl 'v Kráteru' bylo jen přepsání OOC.
Omlouvám se, jsem jen člověk.

A sakra. Já tě už pomluvil před žalářníkem  Smích
Nojo no, já to hrál dál, vymlouval se na to, že se možná přeřekl a že je tam špatně slyšet.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2117 kdy: Listopad 18, 2009, 04:52:15 pm

Dam to sem lebo sa to nepriamo tyka realii. Ked sa bavite o podtemne hovorite o tom prvom podtemne co vzniklo kedysi davno alebo o terajsom podtemne ktore preslo niekolkymi zmenami. A kde drow-druid moze byt takeho charakteru ze to bude knaz, ktory uctieva (skaly,valu,tych par rastlin co tam dokaze zit) ineho boha, ktoreho uctievaju drovowia novej generacie.

Tento server sa mi pacil ze dovolil kazdemu si vytvorit unikatny pribeh, takto to zacina byt viacmenej konzerativne coz sa mi nepaci.

Lebo podla toho co tam pisete (o podtemne) by sme este stale uctievali vela bohov a krestanstvo by vobec neexistovalo leby bolo neziaduce, nemalo miesto na rozvoj a zvysni by ich zabili vsetkych do jednoho.
Poslední změna: Listopad 18, 2009, 04:57:52 pm od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Host
Odpověď #2118 kdy: Listopad 18, 2009, 05:03:50 pm

Ja by som len podotkol, ze v tych zmenach su "zakazane" postavy a neodporucane postavy. Tie neodporucane maju nizsi prijem XP, co ma odzrkadlovat ich horsie postavenie, ich tachsi zivot a podobne.

Napriklad ked vznikalo krestanstvo, tak jeho nasledovnici mali velmi velmi velmi nepriaznive podmienky a trvalo im velmi dlho kym sa "vypracovali". Nehovoriac o tom mnozstve obeti.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2119 kdy: Listopad 18, 2009, 05:07:35 pm

Toto myslim hovori jasne
Drow - Povolanie - Nikdy se neobjeví druid.
Takze uctievanie prirody takej aka je v podtemnu nikdy nebude
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Host
Odpověď #2120 kdy: Listopad 18, 2009, 05:11:01 pm

Kludne tam moze zajst druid z povrchu. Alebo druid clovek. Ak prezije.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2121 kdy: Listopad 18, 2009, 05:13:30 pm

Drow ako taky pohrda životem, proto je nemyslitelne aby se stal druidem ktery čerpa svoji moc z uctivani života...
Takhle je to treba prijmout a nerozebirat to, pokud chce hrat nekdo druida, tak nahore...

Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2122 kdy: Listopad 18, 2009, 05:15:14 pm

preco niekto s povrchu. na povrch teraz zabudni
Ide skor o drowa, ktory opovrchoval knezky a jej bohynu bol viacmenej sovinista.Tiez by chcel priniest zmenu a pomoc drowom(drovkam a ostatnym obavatelom podtemna) ktory by mali iny pohlad a nepacia sa im stare zvyky

Toto sa mi nepaci ako polovina ludi maju konzerativne myslenie
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2123 kdy: Listopad 18, 2009, 05:17:38 pm

Proti druidovi nic nemam  mě tu spiš štve to kde berou ty kidy o drowech no to je jedno inak co se tyče bohu drowove měli odjakživa hodně bohu. Podle FR. Možna stoji za to připomenout že kromě LLoth tu byla i Ellistrae pro tzv hodne drowaky a dokonce měli město takže absolutni nadvlada nikdy nebyla a nebude.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #2124 kdy: Listopad 18, 2009, 05:21:26 pm

Nerieste podla akeho systemu to je. Ci FR abo iny. Stanovili sa medze a mantinely, ktore boli potrebne.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2125 kdy: Listopad 18, 2009, 05:23:49 pm

Nerieste podla akeho systemu to je. Ci FR abo iny. Stanovili sa medze a mantinely, ktore boli potrebne.
Já se ale na to divam z te utlačovane menšiny Úsměv No mojim postavam je to už prakticky jedno protože jinak než timeexpy už neexpí Ale stejně se mi zdá že ty mantineli jsou až moc uzke. Ale co hru tvoří hráči ne systemi když se to někomu nebude libit at hraje podle sebe s těmi postihy co mu system dává.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2126 kdy: Listopad 18, 2009, 05:30:25 pm

Ja som len zvedavy kolko ludi tu bude hrat a kolko s nich v podtemne. kolko im to vydrzi

Statistiky povie o zmenach dost

//Edit

Drowovia maju tiez aj ine pomenovanie temny elfia.
Poslední změna: Listopad 18, 2009, 05:37:05 pm od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Host
Odpověď #2127 kdy: Listopad 18, 2009, 05:32:57 pm

Nerieste podla akeho systemu to je. Ci FR abo iny. Stanovili sa medze a mantinely, ktore boli potrebne.
Já se ale na to divam z te utlačovane menšiny Úsměv No mojim postavam je to už prakticky jedno protože jinak než timeexpy už neexpí Ale stejně se mi zdá že ty mantineli jsou až moc uzke. Ale co hru tvoří hráči ne systemi když se to někomu nebude libit at hraje podle sebe s těmi postihy co mu system dává.

Myslel som, ze v podtemne sa da hravo expit az do 40. levelu.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2128 kdy: Listopad 18, 2009, 05:33:58 pm

Ja som len zvedavy kolko ludi tu bude hrat a kolko s nich v podtemne. kolko im to vydrzi
No nevim teď je to nahnuty  teď se čeka jen na reakci ostanich jakmile někdo začne odchazet ostatni se přidaji a mate druhou equilibrii. Bez ostrova piratu.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2129 kdy: Listopad 18, 2009, 05:35:04 pm

Nerieste podla akeho systemu to je. Ci FR abo iny. Stanovili sa medze a mantinely, ktore boli potrebne.
Já se ale na to divam z te utlačovane menšiny Úsměv No mojim postavam je to už prakticky jedno protože jinak než timeexpy už neexpí Ale stejně se mi zdá že ty mantineli jsou až moc uzke. Ale co hru tvoří hráči ne systemi když se to někomu nebude libit at hraje podle sebe s těmi postihy co mu system dává.

Myslel som, ze v podtemne sa da hravo expit az do 40. levelu.
A to si vzal kde? to že z podtemna jsou lehči cesty do dungu pri větši levely neznamena že se dá hravo expit nahoře si budfera nebo skupinku najideš snadno dole musiš bejt pb build  aby ses vyexpil nebo jen timeexpit.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS