Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 04:45:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076688 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #3015 kdy: Září 24, 2009, 04:30:40 pm

Ano jasně hovoří příklad s hádankama.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3016 kdy: Září 24, 2009, 04:37:23 pm

Nechcete se na ty dementní pojmy vyprdnout? Stejně si pod tím každý představí něco jiného. Nebo udělejte slovníček. Já hraju NWN asi jenom rok a půl (nebo dva) a občas mě některé ty šplechty zaskočí. Metagaming? Creeping? Farming? Anglicky sice umím dost dobře, nicméně to je mi v tomhle pokrouceném pseudosvětě naprd. Občas si připadám jako mezi debily. Obzvlášť, když se tu šermuje takovými slovy a přitom tady 90% lidí neví, jak psát tvrdé a měkké i.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #3017 kdy: Září 24, 2009, 04:44:04 pm

Nechcete se na ty dementní pojmy vyprdnout? Stejně si pod tím každý představí něco jiného. Nebo udělejte slovníček. Já hraju NWN asi jenom rok a půl (nebo dva) a občas mě některé ty šplechty zaskočí. Metagaming? Creeping? Farming? Anglicky sice umím dost dobře, nicméně to je mi v tomhle pokrouceném pseudosvětě naprd. Občas si připadám jako mezi debily. Obzvlášť, když se tu šermuje takovými slovy a přitom tady 90% lidí neví, jak psát tvrdé a měkké i.

Maš pravdu .... Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3018 kdy: Září 24, 2009, 04:49:18 pm

Já nechci.

Komunikace je základ. Pokud se neshodneme na vokabuláři, tak si nebudeme nikdy rozumět, protože jeden bude řikat jedno a druhej něco jinýho i když možná myslí to samé... nebo taky naopak.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3019 kdy: Září 24, 2009, 04:51:12 pm

Já nechci.

Komunikace je základ. Pokud se neshodneme na vokabuláři, tak si nebudeme nikdy rozumět, protože jeden bude řikat jedno a druhej něco jinýho i když možná myslí to samé... nebo taky naopak.

No právě. Přečti si tu hádku se Šnekounem o kousek výš a zamysli se. Hádáte se o sémantice, které není nikde zakotvena. Co takhle nazývat věci pravými jmény?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #3020 kdy: Září 24, 2009, 04:55:50 pm

Já nechci.

Komunikace je základ. Pokud se neshodneme na vokabuláři, tak si nebudeme nikdy rozumět, protože jeden bude řikat jedno a druhej něco jinýho i když možná myslí to samé... nebo taky naopak.

No právě. Přečti si tu hádku se Šnekounem o kousek výš a zamysli se. Hádáte se o sémantice, které není nikde zakotvena. Co takhle nazývat věci pravými jmény?

Já se nikdy nehádám. V tomto případě jsem se snažil vysvětlit jak to chodí na K2 v reálu. Cagus se snažil tomu dát formu a přesnou definici.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3021 kdy: Září 24, 2009, 05:12:11 pm

Nechcete se na ty dementní pojmy vyprdnout? Stejně si pod tím každý představí něco jiného. Nebo udělejte slovníček. Já hraju NWN asi jenom rok a půl (nebo dva) a občas mě některé ty šplechty zaskočí. Metagaming? Creeping? Farming? Anglicky sice umím dost dobře, nicméně to je mi v tomhle pokrouceném pseudosvětě naprd. Občas si připadám jako mezi debily. Obzvlášť, když se tu šermuje takovými slovy a přitom tady 90% lidí neví, jak psát tvrdé a měkké i.
Existuje hafo NWN slovníčků které zahrnují tyto pojmy a je tam vše vysvětleno.  např: http://www.neverwinter.cz/modules.php?name=Encyclopedia    nebo   http://www.labirlab.cz/eq3/slovnicek_pojmu.phphttp://www.labirlab.cz/eq3/slovnicek_pojmu.php
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Minuit
Nováček

Příspěvků: 2


Zobrazit profil
Odpověď #3022 kdy: Září 24, 2009, 07:10:44 pm

díky za reakce,  ať už byly takové či makové...
ještě se bodově vyjádřím k mým otázkám:
2. docela se mi ulevilo, že tu netolerujete metagame v žádných formách, upřímně hraju ještě na jednom HCRP serveru, kde jsem už dost zvyklý na poměrně tvrdý režim co se týče penalizací za prohřešky, mezi které spadá i metagame (a trestá se tvrdě), proto mě zajímalo, jak to je tady, ačkoliv jsem nečekal nějaké markantnější změny.. jen pro upřesnění, uvedu jeden příklad:
Hráč X řekne hráčovi Y, že postava hráče Z udělala něco proti postavě hráče X. Postava hráče X se to samozřejmě IC nedoví a provede jistá protiopatření proti postavě hráče Z. Je to v pořádku, jak se na to díváte?

3. tak tady mi spíš šlo o to, jestli chození (mimo Q) odsuzujete, nebo vám to nevadí, přecijen jsem dneska poznal, že chůze ve světe těchlech rozměrů dost zdržuje a omezuje
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3023 kdy: Září 24, 2009, 07:58:39 pm

3. těžko někoho odsuzovat za to, že chodí.. Úsměv Pokud to myslíš tak, že jste nějaká parta a jdete někam dál, tak pak je to na vaší domluvě, do toho nikdo nemá co mluvit, to je na toleranci hráčů (a postav).
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3024 kdy: Září 24, 2009, 08:03:43 pm

2. To je o tom ked ma niekdo dve postavy ktore nezavislo konaju a ci ten hrac vie oddelit informacie jednej postavi od druhej. NIekedy je to velmi tazke ale na to staci spravny cvik a kusok rozdvojenej osobnosti Smích

3. Chodzu schvalujem a i ked niekedy je to trochu nuda ked by som mal prejst s Vetrova do Horsky chodzou
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Amelor
Host
Odpověď #3025 kdy: Září 26, 2009, 05:10:50 pm

Shanim hodne DM co me dostane s nedostupneho mista...
Prosim a dekuju  Škleb
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3026 kdy: Září 27, 2009, 05:18:18 pm

M8m tu dotaz nejde mi na sebe použít upravovací nástroj. Ani po restartu to nezmizlo. Jsem měnavec nemuže to bejt tím že se  mi něco buglo při proměnování?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3027 kdy: Září 28, 2009, 04:27:25 pm

Mám dotas postava se dostala do stadia kdy ji  schází alkohol jakmile ho neá má sníženíí všech statů= závislost  za jak dlouho se toho dá cca zbavit?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3028 kdy: Září 28, 2009, 06:08:04 pm

Mám dotas postava se dostala do stadia kdy ji  schází alkohol jakmile ho neá má sníženíí všech statů= závislost  za jak dlouho se toho dá cca zbavit?

Dlouho. Před wipem se mi to stalo. Fakt dlooouho.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3029 kdy: Září 28, 2009, 06:21:28 pm

Mám dotas postava se dostala do stadia kdy ji  schází alkohol jakmile ho neá má sníženíí všech statů= závislost  za jak dlouho se toho dá cca zbavit?

Dlouho. Před wipem se mi to stalo. Fakt dlooouho.
Taky ráno jsme to dostal a ted večer  to ještě mám. A to jsme celou dobu hrál za tu postavu. Počítá to čas i když nehraješ nebo jen když hraješ?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS