Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 11:56:56 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072094 krát)
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #6240 kdy: Duben 04, 2013, 02:07:01 pm

Moze sa niekto vyjadrit ci je systemovo pripadne logicky v poriadku toto? Mam na sebe veci co davaju +100hp a hodim si premenu. V premene klesnem na 50hp, vratim sa  do premeny na cloveka a umriem...
Cisla su len orientacne. Mne sa takto podarilo umriet pri hp250 v elementalovi. Mozno s tym veci ani nemaju nic spolocneho.

Okrem toho som si vsimol ze napriklad epicky kobold ma podla nwnwiki dostat +70hp, ktore vsak tuto vobec nedostane. Je mozne ze je tam nejaky nestastne spraveny K2 skript ktory odrata 70hp aj pri navrate do normalnej formy (a ked zisti ze je to zakladna tak by sa tych 70 priratalo naspat ale uz je neskoro?) Len palim od boku...

Proměny jsou na K2 kompletně předělané a upravené. Jinak vcelku nornmálně funguej v NWN, že když se chceš zabít vypiješ pár lektvarů harmu a púak sundáš věci an odolnost a umřeš. Prostě věci se nandavají a sundavají v proměně, takže musíš být opatrný..přecijen na lvlu 40 ti 12 do odolnosti přidá 240 HP Mrknutí

Takze pokial sa z premeny budem vracat do normalu, musim mat vzdy viac ako 240 a bude to ok?

Inak, je sice pekne ze sa vsetci odvolavaju na fakt ze su premeny prerobene, len nikde nie je napisane co vsetko je prerobene. Nejake drobnosti popisane sa najdu ale dost vela toho chyba :/
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #6241 kdy: Duben 04, 2013, 02:12:07 pm

Moze sa niekto vyjadrit ci je systemovo pripadne logicky v poriadku toto? Mam na sebe veci co davaju +100hp a hodim si premenu. V premene klesnem na 50hp, vratim sa  do premeny na cloveka a umriem...
Cisla su len orientacne. Mne sa takto podarilo umriet pri hp250 v elementalovi. Mozno s tym veci ani nemaju nic spolocneho.

Okrem toho som si vsimol ze napriklad epicky kobold ma podla nwnwiki dostat +70hp, ktore vsak tuto vobec nedostane. Je mozne ze je tam nejaky nestastne spraveny K2 skript ktory odrata 70hp aj pri navrate do normalnej formy (a ked zisti ze je to zakladna tak by sa tych 70 priratalo naspat ale uz je neskoro?) Len palim od boku...

Proměny jsou na K2 kompletně předělané a upravené. Jinak vcelku nornmálně funguej v NWN, že když se chceš zabít vypiješ pár lektvarů harmu a púak sundáš věci an odolnost a umřeš. Prostě věci se nandavají a sundavají v proměně, takže musíš být opatrný..přecijen na lvlu 40 ti 12 do odolnosti přidá 240 HP Mrknutí

Takze pokial sa z premeny budem vracat do normalu, musim mat vzdy viac ako 240 a bude to ok?

Inak, je sice pekne ze sa vsetci odvolavaju na fakt ze su premeny prerobene, len nikde nie je napisane co vsetko je prerobene. Nejake drobnosti popisane sa najdu ale dost vela toho chyba :/

Abych byl přesný, tak musíš mít více HP než kolik je rozdíl modifikátoru odolnosti proměny a modifikátoru proměny tvé nahé postavy (což u druidů bývá -1) násobeno tvým levelem...protože hádám že se ti nejprve vrátí tvá odolnost zpět na stav postavy a až pak se ti oblíknou systémově věci, takže pokud během těchto kroků dojde k pádu pod 0 hp tvá postava umře...Ale najisto a detailně to bude vědět Neus...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6242 kdy: Duben 04, 2013, 02:22:17 pm

No ohledne muceni ve vezeni tak nejak treba kdyz ste si pomucili Belega celkem sem se snazil spolupracovat a to je co rict kdyz sem prisel o dost penez o skvelou zbran a pak se ode me jeste ocekavalo ze se necham pekne pomucit atd. Chcete aby s vama lidi radi hrali muceni a vyslech? Prestante jim brat prachy a hlavne zbrane :-D
Hele, neříkám, že je to plošný, zažili jsme taky i skvělé výslechy. Jako nevěřim, že by ti někdo vzal zbraň a nevrátil, pokud bys hrál dobře. Pokud budeš hrát dobře, tak já ani ATM, Krejča, wowyus bychom ti ji nevrátili. Navíc to zabraňuje tomu aby hráč dělal takové ty věci jako rychle proběhnout očistcem, protože konečně má 'co ztratit'.
Peníze sorry, ale propadají. Stejně jako nám by je nevrátili povrchňani (Nedávno jsem taky zadotoval 8k, které jsem měl na podplácení, které se nakonec nečekalo, protože se an to vykašlali a pak nám někdo napadl věž). Nemějte pocit, že je to jednostrané, wowyus přišel na náhodných setkáních o nějakých 100 000.


Meli jsme tam mnicha po dva dny, ktery ani pri opakovanem muceni nerekl tak pitomou informaci jako je jmeno postavy, nic vic jsme po nem ani nechteli, chteli jsme ho IC vymenit za Maiev....vysledek? Postava si  sama sobe IC vyrizla jazyk, tak doufam ze beha po svete a nemluvi....pokud ano chtelo by to nejaky postih za kazde slovo od DM Mrknutí Tomu jsme nevzali ani zbran, ani penize...vysledek nula...
Vysledek je, ze nemluvi. Myslel to vazne.

Uh, ok, tak to je drsne Mrknutí Zajimava volba... a to jsme chteli jmeno...to sou mi nasledky, tak jakjo klobouk dolu, to bude narocne to hrat...
Jo, z mého pohledu pěkně zahraná situace, jestli to dodržuje, tak má aspoň zajímavý vývoj. Úsměv
Ještě jedno rýpnutí do systému smrti... Nešlo by (pokud to tak už teda neni Úsměv ) udělat, že když postava chcípne a projde očistcem, že by přišla i o část peněz (třeba i jen nějaká random suma), řekněme 0-50% (případně kolik jsi level, o tolik můžeš přijít peněz *2 => x=(lvl*2)%? To by myslim podpořilo i to, že by s sebou nikdo moc nenosil peníze a když jde někdo na poklady, tak by nechtěl využíš božského expressu Kroutím očima. Podotýkám, že i když by mi to znepříjemnilo život, protože většinou teď pobíhám sám a tím pádem mě nemá kdo zvednout, tak bych byl pro něco podobného...
Tohle by nic neřešilo, protože peněz se můžeš zbavit a projít stejně, jediné, co to vyřeší je ztráta expů.

Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6243 kdy: Duben 04, 2013, 02:25:30 pm

Ještě jedno rýpnutí do systému smrti... Nešlo by (pokud to tak už teda neni Úsměv ) udělat, že když postava chcípne a projde očistcem, že by přišla i o část peněz (třeba i jen nějaká random suma), řekněme 0-50% (případně kolik jsi level, o tolik můžeš přijít peněz *2 => x=(lvl*2)%? To by myslim podpořilo i to, že by s sebou nikdo moc nenosil peníze a když jde někdo na poklady, tak by nechtěl využíš božského expressu Kroutím očima. Podotýkám, že i když by mi to znepříjemnilo život, protože většinou teď pobíhám sám a tím pádem mě nemá kdo zvednout, tak bych byl pro něco podobného...

Toto ne já si takto zkracuji cestu přes očistec, když obíhám poklady. Tato změna by mě dost naštvala. Teleport k oltáři (měním i připoutání, podle toho kam se mi to hodí) za pár stovek xp je super Mrknutí
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6244 kdy: Duben 04, 2013, 02:28:01 pm

to jste toho vězně neobrali o zbraně, nehlídali ho, nebyl přikurtovanej?
na druhou stranu, myslím, že takováto obět je víc než fér, pokud dotyčný hráč rázem postavu nehodí do koše a nezačne novou.

Nene, házeli jsme na DEX vs DEX jestli mi zvládne ukrást dýku, hodil 20ku Úsměv A ještě jsem ho učil, jak se háže kostkama, takže asi první hod vůbec a jak se říká, štěstí začátečníka Úsměv

Inak, je sice pekne ze sa vsetci odvolavaju na fakt ze su premeny prerobene, len nikde nie je napisane co vsetko je prerobene. Nejake drobnosti popisane sa najdu ale dost vela toho chyba :/
Budu parafrázovat Neuse, který přeměny dělal a potom se vyjádřil "No to je právě ta zábava z toho objevování, ať si to hráči zkusí a uvidí."
Hele, vypsané změny jsme chtěli asi všichni, nelze než se s tím smířit, protože už ani Neus si to pamatovat nebude a asi nebude chtít ztrácet čas s tím to hledat a někde vypisovat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Mok
Mob
*
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
Odpověď #6245 kdy: Duben 04, 2013, 02:49:15 pm

1. Přijdeš nahoru a záříš červeně s nápisem Podtemňan. Znám rekace mnoha. Je  pár hráčů, co to uhrajou, ale to by nestačilo na nějaké výzvědné akce. My jsme dolu třebas pustili jednoho špeha, ale nějak moc za něj majitel nehraje. Zakládat postavu špeha na povrchu se mi nechce, nemluvě o tom, že je to proti pravidlům. Jako drow mám šanci získat informace jenom skrze výslech a nabídnutí peněz et sim.
3. No ale to už neni moc daleko od toho, že se na foru domluvíš se všema účastníkama té akce. Navíc, když někdo napíše heleďte, možná něco bude tedhy a tehdy, přijde polovina, než když napíš určitě něco bude, je to domluvený.
4. Ale vždyť to je přesně to, co děláme, domlouváme se s druhou stranou.
7. No, ale zase jaká by byla pravidla na ten čas? V 1700 někomu přijde v čas, jiný člověk má práci do 1800 a je to pro něj nedostupný termín. V ten moment je lepší se domluvit s protistranou a DM z toho vypustit. Amy nemůže stíhat všechno.
1. výslech a peníze jsou jen ty nejzákladnější způsoby, ono je toho více, ale opět chce to přemýšlet a to zjevně není tak pohodlné
3. já tedy vidím podstatný rozdíl v tom, zda nějaká informace padne IC a nebo v OOC rovině
4. to jsem myslel spíše v rámci IC komunikace, kdy prostě nepoužiješ IC čas, ale do hvězdiček vložíš čas reálný, aby nedocházelo k těm zmatkům v pochopení času
7. tak pokud pořádáš akci s účastí deseti, dvaceti lidí, tak se stěží vždy sejdou všichni, myslím si, že rozmezí 18-23h ve všední dny je celkem dostatečně pružné, o víkendech to může být ještě širší, je to na domluvě. Pokud to někdo s tou hrou myslí vážně, tak si čas udělá. Tyhle OOC dohody totiž silně berou výhodu menším, ale aktivním spolkům oproti spolkům mnohočleným, ale neaktivním.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6246 kdy: Duben 04, 2013, 02:51:48 pm

Toto ne já si takto zkracuji cestu přes očistec, když obíhám poklady. Tato změna by mě dost naštvala. Teleport k oltáři (měním i připoutání, podle toho kam se mi to hodí) za pár stovek xp je super Mrknutí
hmm, hezky...

to me napada, ze uplne ciste IC zpracovani smrti od systemu by bylo:
- postava umre, jeji telo, vybaveni, atd. zustava na miste smrti
- hola (nahata) duse se objevuje v ocistci
- kdyz je telo oziveno, tak duse vlitne zpet do oziveneho a vybaveneho tela
- kdyz postava projde pres oltar, tak bohove zachrani jeji dusi a prihrajou ji nove (nahate nebo temer nahate) telo, puvodni vybaveni zustane na miste smrti

jestli nebudou hraci hrat rozumne, tak casem vznikne nejaky takovyhle navrh, ktery hadam ani moc slusnym a RP hracum vadit nebude a to bude teprve zabava
abych rekl pravdu me by se tohle mozna i libilo Úsměv

Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6247 kdy: Duben 04, 2013, 03:01:29 pm

Toto ne já si takto zkracuji cestu přes očistec, když obíhám poklady. Tato změna by mě dost naštvala. Teleport k oltáři (měním i připoutání, podle toho kam se mi to hodí) za pár stovek xp je super Mrknutí
hmm, hezky...
to me napada, ze uplne ciste IC zpracovani smrti od systemu by bylo:
- postava umre, jeji telo, vybaveni, atd. zustava na miste smrti
- hola (nahata) duse se objevuje v ocistci
- kdyz je telo oziveno, tak duse vlitne zpet do oziveneho a vybaveneho tela
- kdyz postava projde pres oltar, tak bohove zachrani jeji dusi a prihrajou ji nove (nahate nebo temer nahate) telo, puvodni vybaveni zustane na miste smrti

jestli nebudou hraci hrat rozumne, tak casem vznikne nejaky takovyhle navrh, ktery hadam ani moc slusnym a RP hracum vadit nebude a to bude teprve zabava
abych rekl pravdu me by se tohle mozna i libilo Úsměv

A ta ztráta se bere to co mam na sobě nebo všechno co mam na sobě a u sebe ?

A jinak jdi si umýt ty mastný nohy Škleb
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6248 kdy: Duben 04, 2013, 05:19:31 pm

1. výslech a peníze jsou jen ty nejzákladnější způsoby, ono je toho více, ale opět chce to přemýšlet a to zjevně není tak pohodlné
3. já tedy vidím podstatný rozdíl v tom, zda nějaká informace padne IC a nebo v OOC rovině
4. to jsem myslel spíše v rámci IC komunikace, kdy prostě nepoužiješ IC čas, ale do hvězdiček vložíš čas reálný, aby nedocházelo k těm zmatkům v pochopení času
7. tak pokud pořádáš akci s účastí deseti, dvaceti lidí, tak se stěží vždy sejdou všichni, myslím si, že rozmezí 18-23h ve všední dny je celkem dostatečně pružné, o víkendech to může být ještě širší, je to na domluvě. Pokud to někdo s tou hrou myslí vážně, tak si čas udělá. Tyhle OOC dohody totiž silně berou výhodu menším, ale aktivním spolkům oproti spolkům mnohočleným, ale neaktivním.
1. Jasně, taky se můžu OOC domluvit s kamarádem z povrchu a potom nějak 'spíchnout' důvody, které nám ostatní sežerou.
Hele, řeknu ti k tomu moji/naši zkušenost, když jsme se snažili zjistit, jak se jmenuje veledruidka. Člověk by řekl, že je to docela známá postava. Hele, najednou byli všichni na ostrově nový a buď nikdy neslyšeli o veledruidce a ti co o ní slyšeli jí neznali jménem, natož že by věděli jak vypadá. Až sedmá postava řekla, že o ní slyšela.
A myslíš si, že když jsme někoho chytli a vyhrožovali smrtí, že nám odpověděl? Na otázku, jak se jmenuje byly i odpovědi 'raději zemřu'.
4. Tak to mi přijde praktičnější napsat to jednou na forum, kde si to můžeš znova dohledat, podívat se na to třebas v práci aniž bys logoval. A aby i lidi co hrajou občas a jen čekujou forum se mohli připojit.
7. No to je to, jak moc chceš nutit hráče, aby to brali vážně. Raději budu pořádat na foru akci na upuštění páry pro 10 lidí, ze kterých se mi jich 6 sejde ve hře, než ve hře pořádat akci pro 4, kde se s nimi sejdu na foru u něčeho jako 'ona byla nějaká akce?'
Navíc nepovažuji jehovisty ani drowy za neaktivní spolky.
Ano, jsou spontánní akce, ale i kdyby by byli lepší, nic to nebrání tomu domluvit si na foru nějakou nespontánní.


Hele, schválně zkus něco takové uspořádat jenom in game. Třebas proti drowům. Docela by mě zajímalo, jak by to fungovalo (a to nemyslim jako nějaké řečnické znevážení, ale jako experiment, ke kterému bych přistoupil objektivně).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #6249 kdy: Duben 04, 2013, 05:44:41 pm

Toto ne já si takto zkracuji cestu přes očistec, když obíhám poklady. Tato změna by mě dost naštvala. Teleport k oltáři (měním i připoutání, podle toho kam se mi to hodí) za pár stovek xp je super Mrknutí
hmm, hezky...
to me napada, ze uplne ciste IC zpracovani smrti od systemu by bylo:
- postava umre, jeji telo, vybaveni, atd. zustava na miste smrti
- hola (nahata) duse se objevuje v ocistci
- kdyz je telo oziveno, tak duse vlitne zpet do oziveneho a vybaveneho tela
- kdyz postava projde pres oltar, tak bohove zachrani jeji dusi a prihrajou ji nove (nahate nebo temer nahate) telo, puvodni vybaveni zustane na miste smrti

jestli nebudou hraci hrat rozumne, tak casem vznikne nejaky takovyhle navrh, ktery hadam ani moc slusnym a RP hracum vadit nebude a to bude teprve zabava
abych rekl pravdu me by se tohle mozna i libilo Úsměv

A ta ztráta se bere to co mam na sobě nebo všechno co mam na sobě a u sebe ?

Zatím nijak, je to nápad Smích Ale zajímavý, osobně bych byl pro, pokud by to mělo pokračovat..

..
6. možná je chyba u mě, čekal jsem od Kandelábru RP, ale on je to tu spíš PvP svět s trochou RP
...

A jenom k tomuhle, záleží kde a s kým hraješ, jsou tu RP hráči i PvP hráči Mrknutí
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #6250 kdy: Duben 04, 2013, 06:07:08 pm


jestli nebudou hraci hrat rozumne, tak casem vznikne nejaky takovyhle navrh, ktery hadam ani moc slusnym a RP hracum vadit nebude a to bude teprve zabava
abych rekl pravdu me by se tohle mozna i libilo Úsměv


Máš pravdu, toto je úplna killer feature, ale taktiez rakva pre navstevnost na servery. Sú určité situácie kedy proste si pre tie veci zájsť nemôžeš. Niekedy sa stane, že umrieš úplne hlúpym spôsobom a tých je v nwn veľa: 1ka na smrť, 1ka na kameň, 1ka na fear atď ... taktiež systémové chyby ... prejdem lokaciu a hodi ma na jej koniec zkade sa nemôžem dostať, alebo zkade nemôžem utiecť a niečo ma zabije, bugovanie o teren a prechod cez texturý (nežiadaný), niekoľko krát sa mi stalo, že som sa ocitol niekde kde som nemal len kvôly technickej chybe, raz (pár rokov dozadu) bolo treba DM na vyslobodenie postavy. A takýchto veci je veľa.

Tento systém je na Mečovom Pobreží v NWN2 svete a bolo to fakt neznesitelné. Určite by to riešilo veľa vecí, ale ma to viac negatív ako pozitív, tých umrtí je v NWN proste veľmi veľa na niečo takéto. Tak isto tento proces rýchleho teleportu medzi pokladmi a podobne bude robiť len malý level, veľký level to nespraví keď aj tak stratí 1000 a viac XP ... a jediný príjem skúseností sú poklady a  RP.

Keď to niekoho baví je to podľa mňa jeho vec. Skôr by som požiadal hráčov aby to nerobili a nezneužívali v rámci férovosti. Potom je na každého svedomí ako s tým naloží a úprimne si myslím že takáto vec prospeje viac ako nejaký zákaz, príkaz alebo opatrenie.
Zaznamenáno
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #6251 kdy: Duben 04, 2013, 06:12:46 pm

Btw. chcem sa opýtať ako vnímate ostatní hráči tie OOC labely (podtemňák) v player liste... ja som bol donedávna v tom, že je v tom nejaký tajný systém, pretože raz to v tom výpise postav je a raz neni, raz len niekde atď ... potom mi spoluhráč povedal, že aj jemu to robí (Cagus, Lycydass su raz podtemnaci a raz su normalny a nemaju ani dislike .. inych hracov nepoznam tak nesledujem)... Nabil som dojem, že to asi nefunguje ako má. Ako to teda je ? Vidím kto je podtemnak a kto nie v player liste ? Mám automaticky Dislike na podtemnaka ? (v player liste sa mi ten dislike generuje ako keby uplne random)
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #6252 kdy: Duben 04, 2013, 07:04:58 pm

Ještě jedno rýpnutí do systému smrti... Nešlo by (pokud to tak už teda neni Úsměv ) udělat, že když postava chcípne a projde očistcem, že by přišla i o část peněz (třeba i jen nějaká random suma), řekněme 0-50% (případně kolik jsi level, o tolik můžeš přijít peněz *2 => x=(lvl*2)%? To by myslim podpořilo i to, že by s sebou nikdo moc nenosil peníze a když jde někdo na poklady, tak by nechtěl využíš božského expressu Kroutím očima. Podotýkám, že i když by mi to znepříjemnilo život, protože většinou teď pobíhám sám a tím pádem mě nemá kdo zvednout, tak bych byl pro něco podobného...

Toto ne já si takto zkracuji cestu přes očistec, když obíhám poklady. Tato změna by mě dost naštvala. Teleport k oltáři (měním i připoutání, podle toho kam se mi to hodí) za pár stovek xp je super Mrknutí

Už jsi začni psát flajmový topic, protože jakmile tě uvidím procházet očistcem tímhle stylem, čau cili.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #6253 kdy: Duben 04, 2013, 07:06:54 pm

A nebyl to třeba sarkasmus? Nebo třeba poukázka na ironii vůči systému smrti?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #6254 kdy: Duben 04, 2013, 07:26:08 pm

Vypadlo to jen mě a ATM nebo i ostatním Co??? ?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Stran: 1 ... 415 416 [417] 418 419 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS