Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 04:37:04 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1670994 krát)
Orbi
Host
Odpověď #345 kdy: Srpen 25, 2008, 09:44:21 am

Nechajme tejto diskusie, lebo sa zase len vsetci pohadame. Navrhujem nepoukazovat na hru ostatnych na inych serveroch, ale debatovat sa len o K2.
Zaznamenáno
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #346 kdy: Srpen 25, 2008, 10:20:47 am

Citace: "Orbi"
Nechajme tejto diskusie, lebo sa zase len vsetci pohadame. Navrhujem nepoukazovat na hru ostatnych na inych serveroch, ale debatovat sa len o K2.


..rozumna rec. ukonceme to slovy -  Straze (mustafa, arian, asgard, nickita, bacista a dalsi..) forever  :twisted: ..
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #347 kdy: Srpen 27, 2008, 01:05:10 am

Citace: "Cendaa"
asi tak skill s těch 6 jelenů 4 pum 6 jezevců a 4 skunků, až si tohle přebereš tak si naraz hučku a mužeš s pohrdavým pohledem odejít kam se ti ráčí  :idea:


Zapomel jsi jeste na tech pet Bazilisku,z tech jsou prece hadi kuze... ja kdyz mam den tak u toho zabiju i tri beholdery a preziju a kazdou druhou vypravu ani nezkamenim. Je to skoro to samy jako tech 24 hadu v jedny lokaci u hadi reky,ja bych jim tam dal jeste vic zvere,nahoru,aby porad neplakali,videl bych to tak na dvacet kousku od kazdeho druhu na krmelec a tak lokaci od mesta... Kdyz my toho mame dole tolik... a aby mohl stahovat jen Hranicar, abysme nenalovili vubec nic a chodili hezky nazi... aspon bysme neotravovali na povrchu
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Amy
Host
Odpověď #348 kdy: Srpen 27, 2008, 05:21:25 am

Nějak mi to nedá, ale co pořád máte se otravováním na povrchu?
Výpravy se dělat musí ne?

A ne každé setkání musí skončit vraždou...

Ale jak myslíte  :roll:
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #349 kdy: Srpen 27, 2008, 09:12:44 am

Citace: "Amy"
Nějak mi to nedá, ale co pořád máte se otravováním na povrchu?
Výpravy se dělat musí ne?

A ne každé setkání musí skončit vraždou...

Ale jak myslíte  :roll:


přesně tak když zabijou každýho koho potkaj na povrchu, tak se nesměj divit, že maj nedostatek surovin, který na povrchu rostou. Vybrali si destruktivní politiku maj ji mít :-)
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #350 kdy: Srpen 27, 2008, 09:20:26 am

No, vy ste pořad asi nepochopili povahu drowů a že lidi v podtemnu je chtějí hrát "správně" Co vim o drowech, stačí blbá poznámka a už seš mrtvej tuplem u povrchnáků.

Koukam, že vaš nazor je: "Sou to svině, který nás pořád zabíjí tak je nejradši vyštvem ze servru."
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #351 kdy: Srpen 27, 2008, 09:32:56 am

Citace: "José"
No, vy ste pořad asi nepochopili povahu drowů a že lidi v podtemnu je chtějí hrát "správně" Co vim o drowech, stačí blbá poznámka a už seš mrtvej tuplem u povrchnáků.

Koukam, že vaš nazor je: "Sou to svině, který nás pořád zabíjí tak je nejradši vyštvem ze servru."


Jenomže Drow jsou taky vypočítavý svině, který dokážou určitě využít jiný svině z povrchu k jejich cílům. Nebo prostě i jen obchodovat pokud je to pro ně výhodný. Můj názor je spíš ten že za Drow hrajou hráči, který chtěj mít snadnej důvod někoho zabít.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #352 kdy: Srpen 27, 2008, 09:34:29 am

Citace: "José"
No, vy ste pořad asi nepochopili povahu drowů a že lidi v podtemnu je chtějí hrát "správně" Co vim o drowech, stačí blbá poznámka a už seš mrtvej tuplem u povrchnáků.

Koukam, že vaš nazor je: "Sou to svině, který nás pořád zabíjí tak je nejradši vyštvem ze servru."


Jo a taky nikdo netvrdí, že je musíte hrát přesně podle AD&D.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #353 kdy: Srpen 27, 2008, 09:35:08 am

pokud sis jeste nevsiml tak drowove uz temer vymreli, ted se jedna o ty ostatni podtemnacke rasy ktere nemusi byt nutne takove svine jako maji byt drowove
Zaznamenáno



Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #354 kdy: Srpen 27, 2008, 09:47:43 am

Citace: "SevyX"
pokud sis jeste nevsiml tak drowove uz temer vymreli, ted se jedna o ty ostatni podtemnacke rasy ktere nemusi byt nutne takove svine jako maji byt drowove


no tak hrajte a nekybicujte... :-)
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #355 kdy: Srpen 27, 2008, 10:08:30 am

Citace: "Erunamo"

Nebo prostě i jen obchodovat pokud je to pro ně výhodný. Můj názor je spíš ten že za Drow hrajou hráči, který chtěj mít snadnej důvod někoho zabít.

no vidíš a já mám stejný názor na hráče paladinů, to je paradox co? No a k tomu obchodování, mi můžeš poradit co není na povrchu lepší a nedostupné, že bych něco vyobchodoval z někým v lokaci před městem, abych hned neumřel  :shock:  v IC sekci mám nabídku diamantů, safírů,rubínů, adamnatitu, mithrilu, rubicitu, verdicitu, kolik myslíš, že se ozvalo hráčů? byl jsem i v obchodě v horský vesnici, než si postavili stráže  :oops: no a co bych tak ještě nabídnul? stromy z povrchu? kytky z povrchu? kůže s povrchu? koupíš adamantit dýku 3+ za kolik? kolik kusů?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #356 kdy: Srpen 27, 2008, 11:28:28 am

Krátce po té co jsem poprvé narazil na Egl cal, který byl bez stráží, nakoupil jsem zlata co jsem unesl a ještě něco navíc.

Tak, volný prostor pro flame:  :twisted:
Zaznamenáno

Sid
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #357 kdy: Srpen 27, 2008, 11:32:08 am

Citace
no vidíš a já mám stejný názor na hráče paladinů


A to paladini este nezacali...  :twisted:
Doba kedy bude obrovska armada citajuca dvoch paladinov terorizovat cely svet este len pride!!!
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #358 kdy: Srpen 27, 2008, 11:57:12 am

aspon budou mít dva drowi dva protivníky  :-D
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amy
Host
Odpověď #359 kdy: Srpen 27, 2008, 08:21:47 pm

Citace: "José"
No, vy ste pořad asi nepochopili povahu drowů a že lidi v podtemnu je chtějí hrát "správně" Co vim o drowech, stačí blbá poznámka a už seš mrtvej tuplem u povrchnáků.

Koukam, že vaš nazor je: "Sou to svině, který nás pořád zabíjí tak je nejradši vyštvem ze servru."


Ale no tak.. drowové přece nejsou nemyslící hovada ...
(intrika - postranní a nečestné jednání, úskok, lest, dějová zápletka)

Nevím  jestli si to uvědomuješ, ale většina věcí, které píšeš, se mne docela dotýkají. Neříkám, že jsme doma odborníci na DnD a hraní her na hrdiny všeobecně, ale snažíme se. Některé charaktery na povrchu jsou ale tak ... složité - viz opilec Bard trpící zapomětlivostí - že se s nima prostě nic dlouhodobějšího hrát nedá,nebo já aspon nevím jak.

A alespon za nás můžu říct to, že Amy ví co je to strach.
Nevím nakolik se drowové bojí nebo ne, ale to co si Amy dovolí na povrchu si nedovolí v podzemí. Už jenom proto, že zůstat na jednom místě by ji mohlo stát krk.

Měl by jsi, ty a ostatní bledulky, přestat šířit špatnou náladu a ukázat se více ve hře a hrát. Hrát a přemýšlet nad tím.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS