Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 02:42:34 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Zaběhlé zvířátko  (Přečteno 6827 krát)
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
kdy: Srpen 01, 2009, 08:16:18 am

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je možné, že když vola nechám u sebe doma a pro něco si skočim, že zmizí přes zamčený dveře? plně sem ho naložil rudou pro rodinu Ashallyů, pro kterou to kopu už docela dlouho (420 ks)... Teda abych upřesnil, nechal sem tam dva  (ten druhý byl prázdný až na dvě 0 ove věci meč a robu). Chapal bych že by to byl eště henchman, který by "vymlatil" dveře s zdrhnul strážím ale vůl? To tupé zvíře tam ze začátku pořád běhalo dokola a pak když se zdejchnu vypaří se.
Zaznamenáno




Orathe
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Srpen 01, 2009, 08:30:23 am

Jo tak už se našlo, bylo u horských obrů, ale vážně by mě zajímalo, jak se tam dostalo.
Zaznamenáno




Orathe
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Srpen 01, 2009, 08:49:21 am

Obcas sa stane ze to niekam inam chodim cloveka. Mne sa uz dva krat stalo ze ked som prechadzal s jednej loakci do druhej a tak ma to chodilo jednu alebo lokacie inde asi bug alebo obcasna chyby nwn
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Snekoun
Host
Odpověď #3 kdy: Srpen 01, 2009, 08:58:19 am

Pokud projdes lokaci zvire i spolecnik se logne za tebou do lokace. Zalezi samozrejme v jakem ho mas povelu. Pokud ma stat bude stat na prechodu lokace kde jsi vstoupil do lokace do te doby nez zase nekam prebehnes. Pokud te ma nasledovat pobezi za Tebou. Nejde tedy nechat vola, ci jine zvire v baracku a vybehnout ven. Ja obchoduji timto stylem : nejdrive si privazu vola na uvaziste. Pak obehnu vsechny vitriny a pripadne zakazniky. Po te bud dotahnu zakaznika k uvazisti. Vetsinou tam ma dotycny uvazane zvire a prelozime to, nebo si dotahnu jen vola se zbozim ( prazdneho necham u uvaziste )k vitrinam.
Casem si jiste nejdes svuj system ktery Ti bude vyhovovat ..ale doporucuju zvirata pokud mozno co nejvice uvazovat ( pokud jdes delat neco jineho a zvirata nepotrebujes )a hlavne pri manipulaci s materialem ukladat, ukladat a ukladat Škleb
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Srpen 01, 2009, 11:11:19 am

Pokud projdes lokaci zvire i spolecnik se logne za tebou do lokace. Zalezi samozrejme v jakem ho mas povelu.

Bylo vypuštěné z družiny
Zaznamenáno




Orathe
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Srpen 01, 2009, 11:13:30 am

Ak ho vypustis z druzi chova podla svojej hlavy tak je mozne ze tam zabehlo Úsměv
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Srpen 01, 2009, 11:18:24 am

Ak ho vypustis z druzi chova podla svojej hlavy tak je mozne ze tam zabehlo Úsměv

byli zamčené dvéře
Zaznamenáno




Orathe
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Srpen 01, 2009, 11:47:21 am

Nejlepsi by bylo kdyby na kazdych dverich byl script jako je na dulni plosine Smích
zadnej vul by neprosel a nebylo by co resit Škleb
Zaznamenáno

Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Srpen 01, 2009, 01:19:46 pm

jo hele ted mě napadlo, využiju toho tady... proč nejde pmocníkovi dát batoh? Když už se bere jako další postava a nelze mu měnit jména a tak, tak proč by nevzal batoh na záda?
PS: napsalo mi to, že ZVÍŘE nemůže víz takovéto věci do invenáře, když jsem mu to chtěl dát...
Zaznamenáno




Orathe
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Srpen 01, 2009, 01:37:42 pm

to si prej mas nosit sam  Smích
Zaznamenáno

Zeus
Host
Odpověď #10 kdy: Srpen 01, 2009, 04:55:07 pm

Obcas sa stane ze to niekam inam chodim cloveka. Mne sa uz dva krat stalo ze ked som prechadzal s jednej loakci do druhej a tak ma to chodilo jednu alebo lokacie inde asi bug alebo obcasna chyby nwn

sakra MINO Smích Smích Smích to si co napisal ?  Škleb
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #11 kdy: Srpen 01, 2009, 05:03:58 pm

Obcas sa stane ze to niekam inam chodim cloveka. Mne sa uz dva krat stalo ze ked som prechadzal s jednej loakci do druhej a tak ma to chodilo jednu alebo lokacie inde asi bug alebo obcasna chyby nwn

sakra MINO Smích Smích Smích to si co napisal ?  Škleb

ked sa dari tak sa dari  Smích
Zaznamenáno

maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Srpen 01, 2009, 05:11:12 pm

Obcas sa stane ze to niekam inam chodim cloveka. Mne sa uz dva krat stalo ze ked som prechadzal s jednej loakci do druhej a tak ma to chodilo jednu alebo lokacie inde asi bug alebo obcasna chyby nwn

sakra MINO Smích Smích Smích to si co napisal ?  Škleb

ked sa dari tak sa dari  Smích

Když to přijde ve správnou chvilku, tak to člověka na daléké cestě potěší  Škleb
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Srpen 01, 2009, 06:19:33 pm

to si prej mas nosit sam  Smích

to je nelogický.. stejně mi ponese 50 věcí, tak proč si to neulehčí a nelupne do báglu???
Zaznamenáno




Orathe
Mithrandir
Host
Odpověď #14 kdy: Srpen 01, 2009, 06:51:26 pm

Mozno to je technicke obmedzenie, nie ?
Ked to nejde, tak to nejde..ved je to drobnost  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS