Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 03:01:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075640 krát)
Amy
Host
Odpověď #1290 kdy: Únor 12, 2009, 06:27:43 am

Pán Elvin vytvoril "Truhlářova průvodce dřevinami ostrova "
a rad by ho vydal...

Taky bych ráda vydala knížku o Khaless Úsměv - Viz forum o Pantheonu  Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1291 kdy: Únor 12, 2009, 10:26:43 am

knizky me posilejte na PM
jesli nezapomenu (jako vzdycky) tak se casem objevi v knihovnach
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1292 kdy: Únor 12, 2009, 01:45:54 pm

A kde je knihovna  Co???
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #1293 kdy: Únor 12, 2009, 02:07:51 pm

A kde je knihovna  Co???
Od kdy se cikani zajimaji o knizky  Co???
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1294 kdy: Únor 12, 2009, 02:35:40 pm

A kde je knihovna  Co???
Od kdy se cikani zajimaji o knizky  Co???

Od te doby co maji sve knezi co je uci psat a cist........ dockej casu jako husa klasu a mozna casem se dozvis vice o teto podcenovane rase Škleb
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1295 kdy: Únor 12, 2009, 04:10:36 pm

Rase nebo omylu  ?   Škleb
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #1296 kdy: Únor 12, 2009, 06:53:04 pm

co vim tak se cikani vzdy zajimali o knizky tusim ze se jim rika vkladni
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1297 kdy: Únor 13, 2009, 12:31:16 pm

Taškařice ,chybka či úmysl?? Šok

Bílý Drak – zde jaksi „nefunguje“ kouzlo ochrana před zlem (imunita na mysl ) při hodu 4+13 =17  ??!!
Uniká mi smysl , pokud má drak všechny své "přirozené imunity" zachovány ,a že jich zřejmě není málo .. Kroutím očima

Ovládnuté bytosti v lokacích kde je pernamentní zraňování (příklad ledové pole ,rubicit důl a pod . ), okamžitě útočí na majitele a ignorují příkl.neviditelnost …
Na jeden večer  ,pro čaroděje dost drsné zjištění ,že ma kouzla naprosto k ........ ( ničemu ,vy "sprostáci"  Smích )
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Mithrandir
Host
Odpověď #1298 kdy: Únor 13, 2009, 12:49:16 pm


Bílý Drak – zde jaksi „nefunguje“ kouzlo ochrana před zlem (imunita na mysl ) při hodu 4+13 =17  ??!!
Uniká mi smysl , pokud má drak všechny své "přirozené imunity" zachovány ,a že jich zřejmě není málo .. Kroutím očima


Skusal si aj Mind blank ?
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #1299 kdy: Únor 13, 2009, 01:05:20 pm

A neni to nahodou tim že to kouzlo platí jen a pouze proti "Zlému" přesvědčení? tzn že jestli protivník má neutrála pak je ti to kouzlo k *****...Není to imunita..Stejně tak to unfuje i na jedničku..Je to pořád "jen" kouzlo...
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Xico
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #1300 kdy: Únor 13, 2009, 01:47:07 pm

Ovládnuté bytosti v lokacích kde je pernamentní zraňování (příklad ledové pole ,rubicit důl a pod . ), okamžitě útočí na majitele a ignorují příkl.neviditelnost …
Na jeden večer  ,pro čaroděje dost drsné zjištění ,že ma kouzla naprosto k ........ ( ničemu ,vy "sprostáci"  Smích )

Je to vskutku povedená taškařice, ještě větší byla, ovládnout stráže z jednoho města a dojít s nim k jinýmu a tam je nechat bojovat ;P

Aspoň nejsou ty kouzla 100% ;],  už tak na ovládnutou potvoru nereagují její kámoši, kromě toho, kerýho zrovna mlátí po hlavě.
Zaznamenáno

Le Cho-Cho

(Xicohtencatl, penizionovaný rituální obřadník III. stupně, bytem ve Větrově)

ACC: donarek
Snekoun
Host
Odpověď #1301 kdy: Únor 13, 2009, 01:54:56 pm

A neni to nahodou tim že to kouzlo platí jen a pouze proti "Zlému" přesvědčení? tzn že jestli protivník má neutrála pak je ti to kouzlo k *****...Není to imunita..Stejně tak to unfuje i na jedničku..Je to pořád "jen" kouzlo...

Nemam přístup k toolsetu DM ale podle pravidel D&D 3e by měl být white dragon chaotic evil.
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #1302 kdy: Únor 13, 2009, 02:04:33 pm

Ten biely drak je True Neutral, takze chyba bude tam
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1303 kdy: Únor 13, 2009, 04:55:15 pm

Já jsem na to s tím zraňováním přišel. Chyba je v systému. Např. když jdu ledovým polem nebo lávou, vypisuje se mi ohnivé nebo mrazové poškození tak, že postava zranila sebe sama. Když má koně nebo elementála či něco podobného, píše se, že postava zranila toho koně a ten kůň automaticky útočí. To je podle mě pěkné blbost a mělo by to být tak, že postava nezraňuje sama sebe ale zraňuje ji třeba nějaký imaginární nepřítel se jménem lokace.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1304 kdy: Únor 13, 2009, 05:14:48 pm

Já jsem na to s tím zraňováním přišel. Chyba je v systému. Např. když jdu ledovým polem nebo lávou, vypisuje se mi ohnivé nebo mrazové poškození tak, že postava zranila sebe sama. Když má koně nebo elementála či něco podobného, píše se, že postava zranila toho koně a ten kůň automaticky útočí. To je podle mě pěkné blbost a mělo by to být tak, že postava nezraňuje sama sebe ale zraňuje ji třeba nějaký imaginární nepřítel se jménem lokace.
a vyda... po dlouhe dobe nejake rozumne hlaseni chybky
bude opraveno
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS