Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 01:37:33 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075338 krát)
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1515 kdy: Březen 20, 2009, 08:58:28 am

Bylo by vhodné zkontrolovat přičítání bodů při výrobě ( alchymisty ) - 20% na esenci opalu s O hmoždířem  .Výpis hlásil včera 10* zdokonalení  výroby  .ale cca připočetl % pouze 3 *.
Dnes ráno opět to samé ,při 1 % kombinace ( 1 váhy ) recept 4*malachit  2* tymián - 4* hlásí zlepšení ,nepřičte nic,tedy na výpisu (u tovaryše ale bod přidá )  .Přičítá si prostě kdy chce a je otázkou z čeho pak počítá pravděpodobnost úspěšné výroby .
Poslední změna: Březen 20, 2009, 09:06:41 am od formator Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Snekoun
Host
Odpověď #1516 kdy: Březen 20, 2009, 09:38:09 am

Bylo by vhodné zkontrolovat přičítání bodů při výrobě ( alchymisty ) - 20% na esenci opalu s O hmoždířem  .Výpis hlásil včera 10* zdokonalení  výroby  .ale cca připočetl % pouze 3 *.
Dnes ráno opět to samé ,při 1 % kombinace ( 1 váhy ) recept 4*malachit  2* tymián - 4* hlásí zlepšení ,nepřičte nic,tedy na výpisu (u tovaryše ale bod přidá )  .Přičítá si prostě kdy chce a je otázkou z čeho pak počítá pravděpodobnost úspěšné výroby .


To samé je i u nástrojáře.Napíše to že jsi se zdokonalil ve svém řemesle, ale procenta zůstávají stejná.Nevím jetli to není záměr  Co???
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1517 kdy: Březen 20, 2009, 09:46:01 am

remeslnik se zlepsil...
ale diky spatnemu nastroji se to nemusi projevit na % uspechu vyroby

priklad z reality... nej nej zlatnik umi udelat cokoliv, kdyz ma svoje nastroje
dejte mu ale nejake ksunty (obycejny plilnik, skoro kovarske kleste) a hezky prstynek nejdela ani kdyz se rozkraji

proste porad to same... VZIT LEPSI NASTROJ
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1518 kdy: Březen 20, 2009, 10:05:18 am

remeslnik se zlepsil...
ale diky spatnemu nastroji se to nemusi projevit na % uspechu vyroby

priklad z reality... nej nej zlatnik umi udelat cokoliv, kdyz ma svoje nastroje
dejte mu ale nejake ksunty (obycejny plilnik, skoro kovarske kleste) a hezky prstynek nejdela ani kdyz se rozkraji

proste porad to same... VZIT LEPSI NASTROJ


Hmm ale jde o to ze jsem zacal lepsim nastrojem magnelitove naradi (1) na 20 %  a lepsi bohuzel zatim nemam, a delam vyrobky (1-2).Procenta se zlepsi ale jen cca kazde 5-8 zlepseni ve vypisu prida + 1 do %.

A jako nastrojar si prece nebudu kupovat lepsi naradi od jineho nastrojare  Škleb a na slabsim vyrobku skillovat nemuzu protoze to mam na 99% a nezlepsuji se.
Poslední změna: Březen 20, 2009, 10:42:53 am od Snekoun Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1519 kdy: Březen 20, 2009, 11:57:50 am

Neusi mam jeden dotaz ohledne craftu : Po zmenach a zkouseni si myslim ze procenta uz nejsou zavisla na kazdem bodu zlepseni, ale na nejake hodnote kterou v bodech musi remeslnik prekrocit, aby se zlepsil.Priklad po 20 bodu zlepseni pak 40 bodu zlepseni atd .....
Jinak si nedokazu vysvetlit ze kdyz jsem delal nejaky vyrobek na cca 46 %.Vypis mi psal ze se zdokonaluji, ale procenta porad stejna.Pak cca po 10 bodech to skocilo z 46% na cca 82% ( uz si to nepamatuji presne ).Nic mezi tím nebylo.Nářadí a podmínky stejné.Byl jsem při tom ve výrobě a proces výroby jsem nepřerušil Co???
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1520 kdy: Březen 20, 2009, 12:45:25 pm

remeslnik se zlepsil..
Upřímně řečeno ,pak by možná bylo lepší, ty  výpisy zrušit  či opravit  text ,je to podle mne matoucí  .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Šedostínka
Host
Odpověď #1521 kdy: Březen 20, 2009, 01:11:23 pm

 Nevím co si myslet/Nerozhodný tak, by mě zajímalo, kolik zvás rejpačů a stěžovačů se dnes ukáže v bitvě o horskou vesnici.
Zaznamenáno
Xico
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #1522 kdy: Březen 20, 2009, 01:17:13 pm

... dnes ukáže v bitvě ...

....
// Utok proběhne v sobotu v 19:00 .....

včera, dnes i zítra?
Zaznamenáno

Le Cho-Cho

(Xicohtencatl, penizionovaný rituální obřadník III. stupně, bytem ve Větrově)

ACC: donarek
Snekoun
Host
Odpověď #1523 kdy: Březen 20, 2009, 02:22:14 pm

Nevím co si myslet/Nerozhodný tak, by mě zajímalo, kolik zvás rejpačů a stěžovačů se dnes ukáže v bitvě o horskou vesnici.


Mě je horská ukradená, jen ať lehne popelem Škleb
A to je dobrá přiipomínka kdy to je abych si připravil buřtíky Smích
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1524 kdy: Březen 20, 2009, 02:55:20 pm

Není to s těma nástrojema a pravděpodobností výroby nějak divně udělaný? S váhou (0) Udělám Obvaz(1) na 99%. Obvaz(2) mám na 5%. To je SAKRA skok na to, že mám skill přes 600. S dvojkovou váhou mám teď Obvaz(5) taky na 5%, ačkoli tam jsem měl 99%. Copak, to chápu, bude to blízko možností mýho skillu, ale s tím dvojkovým je to fakt úplně mimo. Nemáš tam chybu, Neusi?  Co???
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #1525 kdy: Březen 20, 2009, 03:10:15 pm

Není to s těma nástrojema a pravděpodobností výroby nějak divně udělaný? S váhou (0) Udělám Obvaz(1) na 99%. Obvaz(2) mám na 5%. To je SAKRA skok na to, že mám skill přes 600. S dvojkovou váhou mám teď Obvaz(5) taky na 5%, ačkoli tam jsem měl 99%. Copak, to chápu, bude to blízko možností mýho skillu, ale s tím dvojkovým je to fakt úplně mimo. Nemáš tam chybu, Neusi?  Co???

Na (5) obvaz musis pouzivat (5) naradi to je jasny, aby jsi mel alespon 20 %  Škleb
Vem si ze ve skillu sberace nektera procenta klesla az o 80 % a musis se smirit s tim ze to co jsi delal doposud, tak nektere veci uz neudelas vubec, ani s (5) naradim  Mrknutí ....... takova je realita.
Zaznamenáno
Šedostínka
Host
Odpověď #1526 kdy: Březen 20, 2009, 03:22:43 pm

Zítra, tzn v sobotu bude velký utok tak jak je na foru. Nic méně, dnes v sedm mam taky něco přichystany, ale pokud tam zas budou tři lidi, tak na vas prdim a jdu si hrat šachy  Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1527 kdy: Březen 20, 2009, 03:35:21 pm

Zítra, tzn v sobotu bude velký utok tak jak je na foru. Nic méně, dnes v sedm mam taky něco přichystany, ale pokud tam zas budou tři lidi, tak na vas prdim a jdu si hrat šachy  Úsměv

Šachy jsou dobrý, ty už jsem nehrál ani nepamatuji ......... Škleb ,asi si taky někdy raději zahraji šachy než nwn, to je dobrej nápad.
A já pořád přemýšlel na jakej server půjdu  Mrknutí
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1528 kdy: Březen 20, 2009, 03:38:01 pm

Na (5) obvaz musis pouzivat (5) naradi to je jasny, aby jsi mel alespon 20 %  Škleb
Vem si ze ve skillu sberace nektera procenta klesla az o 80 % a musis se smirit s tim ze to co jsi delal doposud, tak nektere veci uz neudelas vubec, ani s (5) naradim  Mrknutí ....... takova je realita.

No, to mě zajímá, jaký nářadí pak musím použít na Obvaz(16)  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1529 kdy: Březen 20, 2009, 03:44:07 pm

Zítra, tzn v sobotu bude velký utok tak jak je na foru. Nic méně, dnes v sedm mam taky něco přichystany, ale pokud tam zas budou tři lidi, tak na vas prdim a jdu si hrat šachy  Úsměv

já dneska nemůžu i kdybych chtěl, ale zítra se sned ukážu Úsměv

a šachy bych si dal taky Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS