Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 02:13:47 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1670059 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2460 kdy: Únor 02, 2010, 12:25:08 am

Ale vždyť jsem to psal.... oživování mrtvých je stejně tak nepřirozené jako vysávání života z živých. Nekromancie je škola magie jako každá jiná. Jakej je rozdíl v tom, že někoho zabiješ vadnutím nebo tím, že z něj uděláš hamburger fireballem? Tak jako tak je to špatně a hnus jsou oba způsoby. A to s tou doménou v přirozené magii jsem já nepsal..... Podle mě je každá "invazivní" magie nepřirozená, protože něco pokrucuje a vytrhává z běžného dění. Ale ono by se to dalo brát i z druhé strany. Jak už někdo psal, život a smrt, voda a oheň - to jsou všecko přirozené věci. Proč dělat v jedné výjimku? Protože jsi pokroucen náboženskými představami z reálného světa? Zapomeň na Ježíše a nesmrtelnou duši, která přijde do nebe. Lesní elfové nic takového třeba ani neznají a můžou na to nahlížet úplně jinak.

Ale pokud jde o to ostatní, ztrácím chuť se s tebou bavit. Zjevně posuzuješ problém čistě z tvojí strany maníka kdesi poblíž levelu 40 s namachrovaným buildem. Takoví borci jsou nejlepší. Hází kolem slova jako "plyšáci" a kdesi cosi. Oni nikdy nebyli na straně těch, co je někdo šikanuje jenom proto, že si to může dovolit kvůli rozdílu 25 levelů. Někteří ti borci prostě byli od začátku v protěžované společnosti a nikdy si nikdo nedovolil jim nějak ukřivdit nebo znepříjemnit hru, protože by dostal přes prsty. Tak se ti machírci blazeovaně usmívají na problémy těch malých zašlapaných v prachu. A když ti malí v zoufalství přecházejí k radikálnějším způsobům (jako třeba timestop), nakloní se k nim ze svého umpiru a udělají "Ty, ty, ty!".
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2461 kdy: Únor 02, 2010, 12:31:46 am

a máte někdo fotky? máte fotky? já se chci taky pobavit  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2462 kdy: Únor 02, 2010, 12:36:19 am

No, milý Morde, jestli o tom chceš polemizovat, tak klidně tady. Tu tvoji (potažmo Cagusovu) směšnou argumentaci můžu napadnout chladnou logikou. Nekromancie je nepřirozená. To je pravda. Ale stejně tak nepřirozené je magicky přikazovat pupenům aby pučely nebo zraněním aby se zacelovaly. Je to jen opak toho. Pokud jde o ty omílané driudy, kteří nemají nutně s lesními elfy nic společného (pokud vím, tak nikdo z vás chytráků nemá tušení o tom, jak rozeznat druida a lesniho elfa od sebe, či dokonce co to vlastně ten lesní elf nebo driud jsou), tak ti jsou přesvědčení true neutral (většinou). To znamená, že se snaží udržovat rovnováhu bez ohledu na nějaké obecně platné morální zásady. Když bude chodit někdo po lese a oživovat mrtvou zvěř kouzly života (nebo čím vlastně), tak se od druida nejspíš dočká nekromantického kouzla ve smyslu poetické spravedlnosti. Mimo to, dokonce melfové používají nekromancii jak na běžícím pásu a nikdo jim to nezazlívá. Hůlky oživení, raise dead a podobné opičárny nikoho nepobuřují svou nepřirozeností. Ale když někdo někoho uvadne, je to hned zločin. To že na sebe kde kdo plive ohnivé koule, po městech chodí bleděmodré hobitky se svítícíma očima, melfové si uměle udržují na prsou zmiji, i když už by to dávno měli vědět, zákonně dobří strážní se dopouštějí vražd na zlodějích chleba atd, to nikoho zjevně nezajímá. Ale jakmile někdo použije nekromancii proti kamarádíčkům toho druhého, tak je hned arcilotr a kazí přesvědčení. *potlesk* Někdy mě to podivně selektivní vybírání morálních standardů ze skutečného světa dokáže pěkně rozladit.



Nechci nejak kafrat ale podle meho soudu nekromancie a smrt je uplne jina ves ... Smrt jako takova pritozena je v poradku ale nokromancie je tvarovani mrtve hmoty, ducha. Navraceni davno veci zemrelych, takze tezce porusuje rovnovahu sveta takze podle me by se takovym praktikam druid nemel vubec venovat ... maximalne nejaky temny druid ale to je dost rozporuplne to spis nejake mutace nebo tak ale nekromancie pff

A o to mi prave slo ze druid a potazmo lesni elf je zakone neutralni postava(nejcasteji) a  manipulace s narusuje tvarnost sveta coz by si kazdy zasveceny druid nejakeho kruhu mel uvedomovat. Je nepripustna a pokud nejaky dejmetomu nezasveceny clovek jde lesem a tamhle zaslape travu tamhle ulomi vetev a nejaky druid jde a napravi to tak je to samozrejme v poradku a snazi se navratit svet spise asi svuj hvozd do rovnovahy. A ze si mesicni elfove delaji co chteji neni muj problem rasa mesicnich elfu je nejvice pro lidska a lide jsou rasa ktere je nejaka tvarnost a rovnovaha uplne ukradena. Chtel sem jen reagovat na pouzivani nekromancie lesnimi elfy, druidy jakozto neutralnimi postavami coz mi proste jak uz sem psal davalo facku.

Další blbost. Kde jsi přišel na to, že driudi jsou zákonně neutrální? To máš nějakou encyklopedii strýčka Skrblíka? A kde jsi přišel na to, že incidentu s nekromacií se vůbec nějaký druid účastnil?

A kde jsi přišel na to, že nekromancie vždycky tvaruje mrtvou hmotu a duše? Pokud vím, tak hrozivé vadnutí či prst smrti, o které většinou jde, ani nemají s tou tvojí tajemnou "mrtvou hmotou" co do činění. A že by se tím kradly duše..... "ts, ts, ts" Podle toho co jsi napsal je ta nejhoší věc právě raise dead = tam se zvedá mrtvá hmota a duše se vytrhává ze zásvětí. A v tom případě bych chtěl vidět, kdo to z těch "morálních" důvodů nepoužívá.

Ale co, to bych se tu mohl dohadovat ještě měsíc a asi bych sám sebe přesvědčil, že moderní pojetí fantasy světa ve stylu DnD je blbost na n-tou a hráči se tím nechali zmagořit a berou to tak, jak to je. Raději to opustím, než mi z toho jebne.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #2463 kdy: Únor 02, 2010, 12:42:10 am

Ale vždyť jsem to psal.... oživování mrtvých je stejně tak nepřirozené jako vysávání života z živých. Nekromancie je škola magie jako každá jiná. Jakej je rozdíl v tom, že někoho zabiješ vadnutím nebo tím, že z něj uděláš hamburger fireballem? Tak jako tak je to špatně a hnus jsou oba způsoby. A to s tou doménou v přirozené magii jsem já nepsal..... Podle mě je každá "invazivní" magie nepřirozená, protože něco pokrucuje a vytrhává z běžného dění. Ale ono by se to dalo brát i z druhé strany. Jak už někdo psal, život a smrt, voda a oheň - to jsou všecko přirozené věci. Proč dělat v jedné výjimku? Protože jsi pokroucen náboženskými představami z reálného světa? Zapomeň na Ježíše a nesmrtelnou duši, která přijde do nebe. Lesní elfové nic takového třeba ani neznají a můžou na to nahlížet úplně jinak.

Ale pokud jde o to ostatní, ztrácím chuť se s tebou bavit. Zjevně posuzuješ problém čistě z tvojí strany maníka kdesi poblíž levelu 40 s namachrovaným buildem. Takoví borci jsou nejlepší. Hází kolem slova jako "plyšáci" a kdesi cosi. Oni nikdy nebyli na straně těch, co je někdo šikanuje jenom proto, že si to může dovolit kvůli rozdílu 25 levelů. Někteří ti borci prostě byli od začátku v protěžované společnosti a nikdy si nikdo nedovolil jim nějak ukřivdit nebo znepříjemnit hru, protože by dostal přes prsty. Tak se ti machírci blazeovaně usmívají na problémy těch malých zašlapaných v prachu. A když ti malí v zoufalství přecházejí k radikálnějším způsobům (jako třeba timestop), nakloní se k nim ze svého umpiru a udělají "Ty, ty, ty!".

Kde presne poukazuji na to ze mam postavu kousek od 40lvl ktera mimochoem byla pred 3 tydny 1 uroven? Krom jednoho incidentu kde a kdy masakruji vase rady?  Myslis ze sem nikdy nebyl na strane utlacovanych, sikanovanych ? Kde si myslis ze sem zacinal?

Nedivam se na nekromanci s pohledu realneho sveta divam se nani s pohledu DnD a DrD pravidel ktere sa daji pomerne velice slusne aplikovat aji tady ... Nabozenske idee realneho sveta jsou mi nekde uplne upr ...

A samozrejme ze mag ktery kolem sebe vrha ohnivekoule a knez ktery ozivuje padle narusuje rovnovahu svetla ale zrovna tyhle dve povolani se o to tolik nestaraji jako druidove a lesni elfove ...



PS: Byl to jen priklad ... priklad proboha a treba takovy prst smrti a kvileni bansi zapudi dusi cile nasilim na onen svet
Samozrejme ze mam prirucuku stricka skrblika hromadu knizek o DnD a DrD kde jsou velice uzitecne informace

ad 1) No a ze druidove jsou zakone neutralni jsi psal ty ja sem k tomu dodal ze nejcasteji samozrejme druid muze mit presvedceni jake se mi zachce ale podle toho se chova ke hvozdu, zivim  apod
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2464 kdy: Únor 02, 2010, 12:53:45 am

Souhlas je rozdíl v nekromancii v oživování mrtvých a vytrhávání jim duše z těla, jako by to někdo chtěl vytrhnout z kontextu a uvést na obecnou úroven Valím oči! Super!

Btw: čistě mimo dostat FoD, nebo WoB je podle PnP konečná, taková postava se nedá oživit
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2465 kdy: Únor 02, 2010, 12:58:12 am


Kde presne poukazuji na to ze mam postavu kousek od 40lvl ktera mimochoem byla pred 3 tydny 1 uroven? Krom jednoho incidentu kde a kdy masakruji vase rady?  Myslis ze sem nikdy nebyl na strane utlacovanych, sikanovanych ? Kde si myslis ze sem zacinal?

Nedivam se na nekromanci s pohledu realneho sveta divam se nani s pohledu DnD a DrD pravidel ktere sa daji pomerne velice slusne aplikovat aji tady ... Nabozenske idee realneho sveta jsou mi nekde uplne upr ...

A samozrejme ze mag ktery kolem sebe vrha ohnivekoule a knez ktery ozivuje padle narusuje rovnovahu svetla ale zrovna tyhle dve povolani se o to tolik nestaraji jako druidove a lesni elfove ...

PS: Byl to jen priklad ... priklad proboha a treba takovy prst smrti a kvileni bansi zapudi dusi cile nasilim na onen svet
Samozrejme ze mam prirucuku stricka skrblika hromadu knizek o DnD a DrD kde jsou velice uzitecne informace

ad 1) No a ze druidove jsou zakone neutralni jsi psal ty ja sem k tomu dodal ze nejcasteji samozrejme druid muze mit presvedceni jake se mi zachce ale podle toho se chova ke hvozdu, zivim  apod

Za první část sorry, to bylo na Caguse, nějak jsem nepřidal citaci, myslel jsem, že ti to dojde.

A pokud jde o druhou část.... však jsem říkal, že se dopracuju k tomu, že je to založené na přiblblém světě, kde se dělá rozdíl mezi tím, jestli pošleš někoho na onen svět vysátím životní energie (nikdy jsem si nevšimnul, že by se při tom vyháněla duše - to je někde napsané?) nebo zuhelnatěním, což se vlastně rovná jejímu spálení, ať už je životní energie cokoli.

A to že jsou druidové zákonně neutrální jsem nikdy nikde nenapsal. To můžu tvrdit s naprostou jistotou. Pokud někde najdeš důkaz že jo, jsi bůh a můžeš si podat ruku s Ježíšem, Buddhou a Rumcajsem.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #2466 kdy: Únor 02, 2010, 01:05:56 am

No, milý Morde, jestli o tom chceš polemizovat, tak klidně tady. Tu tvoji (potažmo Cagusovu) směšnou argumentaci můžu napadnout chladnou logikou. Nekromancie je nepřirozená. To je pravda. Ale stejně tak nepřirozené je magicky přikazovat pupenům aby pučely nebo zraněním aby se zacelovaly. Je to jen opak toho. Pokud jde o ty omílané driudy, kteří nemají nutně s lesními elfy nic společného (pokud vím, tak nikdo z vás chytráků nemá tušení o tom, jak rozeznat druida a lesniho elfa od sebe, či dokonce co to vlastně ten lesní elf nebo driud jsou), tak ti jsou přesvědčení true neutral (většinou). To znamená, že se snaží udržovat rovnováhu bez ohledu na nějaké obecně platné morální zásady. Když bude chodit někdo po lese a oživovat mrtvou zvěř kouzly života (nebo čím vlastně), tak se od druida nejspíš dočká nekromantického kouzla ve smyslu poetické spravedlnosti. Mimo to, dokonce melfové používají nekromancii jak na běžícím pásu a nikdo jim to nezazlívá. Hůlky oživení, raise dead a podobné opičárny nikoho nepobuřují svou nepřirozeností. Ale když někdo někoho uvadne, je to hned zločin. To že na sebe kde kdo plive ohnivé koule, po městech chodí bleděmodré hobitky se svítícíma očima, melfové si uměle udržují na prsou zmiji, i když už by to dávno měli vědět, zákonně dobří strážní se dopouštějí vražd na zlodějích chleba atd, to nikoho zjevně nezajímá. Ale jakmile někdo použije nekromancii proti kamarádíčkům toho druhého, tak je hned arcilotr a kazí přesvědčení. *potlesk* Někdy mě to podivně selektivní vybírání morálních standardů ze skutečného světa dokáže pěkně rozladit.

Prosim  Škleb

Prvni cast byla sice pro Caguse ale neprimo smerovala aji na mne.

Samozrejme ale me jde o to ze ten carodej ktery te spali ohnivou kouli nebo te vyzene prstem smrti(mimochodem ma to aji efekt(kdyz uz nic) a jestli mas zajem najdu ti presny popis kouzla) Tak tomu magovi to je jedno. O to mi tady celou dobu jde ale ten druid to proste resi protoze to zasahuje do rovnovahy toho sveta ve kterem on by chtel zit(hvozdu)

Nic mene nechci se tady stebou hadat vazne nechci muzeme to probrat nekdy na srazu u piva jestli mas zajem ale tohle nema absolutne zadny smysl aspon pro me.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2467 kdy: Únor 02, 2010, 01:08:55 am

Aha, pán nezná anglickou terminologii..... Nu, napíšu to i pro ty méně chápavé:

lawful goodneutral goodchaotic good
lawful neutraltrue neutralchaotic neutral
lawful evilneutral evilchaotic evil

Got it?

Pokud je někdo neutral na ose zákon-chaos, tak mu většinou záleží víc na cíli než na způsobu. Např. lawful good paladin by obcházel posvátnou půdu, aby pobil skřety sužující vesnici, ale neutral good týpek by ji klidně pošlapal, aby tam byl dřív.

Sakra, furt edituju...... Mimochodem, to s tím umpirem a protěžovanou partou jsem těžko mohl myslet na tebe. Jak jsi sám napsal, moc dlouho tu nejsi a rozhodně nepatříš do nějaké prominentní partičky. Pokud jde o toho Caguse, ne že bych mu nějak záviděl nebo něco takového. Ať se stýká s kým chce a vládne třeba všem městům, když na to bude mít. Spíš mě štve, že tu pořád kafrá do něčeho, co ani sám nezažil a jestli jo, tak to muselo být sakra dávno. To je jako ten případ s kouzlem Najdi osobu. Jeho s tím taky nikdo neobtěžuje a tak se mu ti ostatní shazují.....
Poslední změna: Únor 02, 2010, 01:21:12 am od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2468 kdy: Únor 02, 2010, 01:16:10 am

Ale pokud jde o to ostatní, ztrácím chuť se s tebou bavit. Zjevně posuzuješ problém čistě z tvojí strany maníka kdesi poblíž levelu 40 s namachrovaným buildem. Takoví borci jsou nejlepší. Hází kolem slova jako "plyšáci" a kdesi cosi. Oni nikdy nebyli na straně těch, co je někdo šikanuje jenom proto, že si to může dovolit kvůli rozdílu 25 levelů. Někteří ti borci prostě byli od začátku v protěžované společnosti a nikdy si nikdo nedovolil jim nějak ukřivdit nebo znepříjemnit hru, protože by dostal přes prsty. Tak se ti machírci blazeovaně usmívají na problémy těch malých zašlapaných v prachu. A když ti malí v zoufalství přecházejí k radikálnějším způsobům (jako třeba timestop), nakloní se k nim ze svého umpiru a udělají "Ty, ty, ty!".

Tohle bylo na mě? Chtěl jsi chladnou logickou argumentaci a teď do toho zatahuješ emoce. Co sem pleteš levely?

Takže... jaká je podle toho vašeho popisu tedy magie nepřirozená?

P.S.: A s plyšáky jsem nepřišel já Mrknutí
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=6069.msg122829#msg122829
poslední řádek příspěvku.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #2469 kdy: Únor 02, 2010, 01:17:27 am

Aha, pán nezná anglickou terminologii..... Nu, napíšu to i pro ty méně chápavé:

lawful goodneutral goodchaotic good
lawful neutraltrue neutralchaotic neutral
lawful evilneutral evilchaotic evil

Got it?

Muzeme slovickarit ... Mas zajem slovickarit ? Neprijde ti to trochu detinske? Nevim prijde mi to trochu irelevantni ... nemyslis?
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2470 kdy: Únor 02, 2010, 01:22:19 am

Aha, pán nezná anglickou terminologii..... Nu, napíšu to i pro ty méně chápavé:

lawful goodneutral goodchaotic good
lawful neutraltrue neutralchaotic neutral
lawful evilneutral evilchaotic evil

Got it?

Muzeme slovickarit ... Mas zajem slovickarit ? Neprijde ti to trochu detinske? Nevim prijde mi to trochu irelevantni ... nemyslis?


Ani nemyslím. Mezi zákonným a neutrálním je dost rozdíl. To není slovíčkaření. To je zásadní rozpor v principech.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2471 kdy: Únor 02, 2010, 01:23:20 am

Myslíte že slovo Rumcajs vzniklo od slova Tuzemák?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2472 kdy: Únor 02, 2010, 01:29:09 am


Tohle bylo na mě? Chtěl jsi chladnou logickou argumentaci a teď do toho zatahuješ emoce. Co sem pleteš levely?

Takže... jaká je podle toho vašeho popisu tedy magie nepřirozená?

P.S.: A s plyšáky jsem nepřišel já Mrknutí
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=6069.msg122829#msg122829
poslední řádek příspěvku.

Ano, bylo to na tebe. Chladná argumentace se vztahuje k nekromancii. Tohle se vztahuje k tomu, že "někdo" stále odmítá uznat existenci problémů těch druhých, čistě jen proto, že jemu samotnému se to nestalo. A jako by toho nebylo málo, tak má potřebu je shazovat. To už pak začíná být snadno emotivní. Frustrace je sviňa.
A je jedno, kdo začal s plyšáky..... Důležité je, kdo tak někoho nazývá a proč.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2473 kdy: Únor 02, 2010, 01:44:17 am

Takže... jaká je podle toho vašeho popisu tedy magie nepřirozená?

To já nevím. Podle popisu je přirozená asi každá i žádná.  Smích To se musíš zeptat elfích magiků. Já jsem se hlavně pozastavoval nad tím, že se tu nekromancie bere jako bůhvíjaká věc, když přitom každému třetímu kouká ze zadku zaražený džin a každý druhý se umí rozplynout jako Brežněvův pšouk. Nejšťavnatější je, že ti co nekromancii odsuzují ji sami zhusta používají k oživování přirozeně zemřelých nebo k odstraňování negativních magických vlivů či dokonce k ničení nemrtvých....

EDIT: Zkusím svůj postoj naposledy objasnit. "Raise dead" nebo "undeath to death" jsou ze školy nekromancie. To se nedá popřít, protože jde o manipulaci s životem a smrtí. Každý kdo může ta kouzla používá. Na druhou stranu se považují za špatná kouzla ze školy nekromancie, co můžou někomu ublížit. Třeba "finger of death" nebo "harm". Zvláštní je, že nikdo neodsuzuje podobná smrtící kouzla z jiných škol. Ať jsou to "weird", "power word, kill" nebo libovolné útočné kouzlo. Jediný rozdíl mezi nimi je popisek "nekromancie". Všechna totiž nepřirozeným způsobem zabijí oběť. Některá ho uvaří, jiná usuší či vysají, případně mu způsobí krvácení do mozku. Kromě popisku v tom vážně nevidím rozdíl. Vy jo?
Poslední změna: Únor 02, 2010, 01:56:03 am od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #2474 kdy: Únor 02, 2010, 01:50:42 am

Nechci se do tohodle vmesovat, ale koukam ze na wikine jsou ve skole nekromancie vypsany kouzla jako napr: Epic mage armor a Greater restoration   Smích
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS