Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 12:14:23 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2071405 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5865 kdy: Březen 03, 2013, 01:01:26 pm

*kýve šibalsky hlavou*
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5866 kdy: Březen 03, 2013, 01:09:54 pm

no jestli se vam nektere mista zdaji malo nebezpecne, staci rict nejakem DM
hadam ze se toho rado ujme a nasadi kamkoliv silne potvory v lib. mnozstvi... az se vam z toho udela spatne Úsměv

diky moznostem jake maji ted DM se nove lokace moc delat nemusi, zalezi jen na tom jak DM naplni soucasne loace
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5867 kdy: Březen 03, 2013, 01:12:25 pm

To chce, ale hodně zkušené DM, aby odhadl sílu postav/monster + možnosti lokace. To není vůbec lehké a může se to lehce zvrtnout v nepříjemnost na obou stranách.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5868 kdy: Březen 03, 2013, 01:22:10 pm

To chce, ale hodně zkušené DM, aby odhadl sílu postav/monster + možnosti lokace. To není vůbec lehké a může se to lehce zvrtnout v nepříjemnost na obou stranách.
No DM postava je nesmrtelna  Škleb , jinak souhlas , vytvořeni stejnych podmínek  Mrknutí nastaveni /upravy povolani/ pro testovaci modul neni sranda
Zaznamenáno
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #5869 kdy: Březen 03, 2013, 01:25:52 pm

Takze rad bych pripomel moji par let starou vytku:

Tabor uprchliku u hematit dolu, kdyz jsem to tvoril tak tam byly proudy kyseliny, ktere davaly 100+ zraneni pri spusteni pasti, pak to nekdo upravil a davaji 10 !!!!, co tohle upravit, aby puvodni obtiznost byla "narovnana" tak jak si zaslouzi?  Mrknutí Tehdy se tam bez klerika nedalo dojit, ted to zvladne hi-lvl s prstem nohy v nose.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5870 kdy: Březen 03, 2013, 02:08:49 pm

Co high? Klidně 20tka bez problému! Podtemno má být smrtelné, opravdu smrtelné místo, kam se odváží vstoupit jen ti nejstatečnější, či nejšílenější Vyplazuji jazyk A když už tam jsou, měli by si rozmýšlet každý další krok. Ale důležité je, že je to HRA a když tam hrajou hráči tak to musí být nějak vyvážený mno...ale ty hema doly...to je síla.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5871 kdy: Březen 03, 2013, 02:32:24 pm

Pokud upravovat lokace, tak odebírat, svět je na tenhle počet hráčů hrozně velkej, nahodile se nedá skoro potkat. Pokud přidat potvory, tak na místa, která už jsou, nevytvářet další.

Co se dungu pro 40ky týká, myslim, že CvC je lepší než nejlépe udělanej dung. Od PvE jsou tady ty wowka a podobně, ale jediný vyrovnaný  a stále zajímavý boj je se soupařem, který mění svoji strategii ze dne na den a reaguje. Na sebelepší dung za čas najdete strategii (tenhle vidí do invu, tenhle ne, na tohodle stačí +4ka, a na tohodle 10/- na acid), ale pouze hráč přináší opravdovou výzvu.
Chcete-li se setkat a utkat, drowové budou vždy připravení a svolní.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5872 kdy: Březen 03, 2013, 03:13:38 pm

Pokud upravovat lokace, tak odebírat, svět je na tenhle počet hráčů hrozně velkej, nahodile se nedá skoro potkat. Pokud přidat potvory, tak na místa, která už jsou, nevytvářet další.

Co se dungu pro 40ky týká, myslim, že CvC je lepší než nejlépe udělanej dung. Od PvE jsou tady ty wowka a podobně, ale jediný vyrovnaný  a stále zajímavý boj je se soupařem, který mění svoji strategii ze dne na den a reaguje. Na sebelepší dung za čas najdete strategii (tenhle vidí do invu, tenhle ne, na tohodle stačí +4ka, a na tohodle 10/- na acid), ale pouze hráč přináší opravdovou výzvu.
Chcete-li se setkat a utkat, drowové budou vždy připravení a svolní.

Preco predpokladas ze kazdeho bavi hrat PvP s vami? Preco si myslis ze zmensovanie svetu aby sme sa s VAMI stretavali castejsie povedie k lepsiemu? Mna narozdiel od teba PvP ala CvC nebavi. Radsej by som objavoval nove miesta a dungy. Radsej by som si prijemne poerpil s partiou v dungu ako sa rozrusoval nad ucelovym RP jednotlivcov, ktori len hladaju zamienku na boj.

A ako riesenie mi nepride dobre stazit momentalne dungy robene pre 20+. Kam sa maju ist potom vyblaznit oni? Pre lvl 20 stazime skretvedov? A co novacikovia? Nech si expy odeRPia?

A aby som pouzil tvoj argument, mas tu WoW ked si chces zahrat CvC Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5873 kdy: Březen 03, 2013, 05:24:12 pm

Špatně jsi mě pochopil.

Co jsem chtěl říct je, že dung pro 40ky nevyřeší těm 40kam zábavu. Najdeš cestu, jak si to usnadnit a opět to bude stejné jako to, co je tam teď.

Že přidávání lokací svět jenom zvětší a to potom povede k tomu, že poběžíš hodinu mrtvou přírodou, kde nikoho nepotkáš.

Jinak teď mam postavu level 14, byl jsem už v mnoha dungach, v podtemnu, a dá se tam v pohodě dungovat. A vim, že povrch je na tohle ještě příjemnější.

Potom nechápu, proč mluvíš o NÁS. Jenom tady vyjadřuju svůj názor. Za sebe.


P.S.: Wowko je o PvE, zatím všechno co jsem o tom slyšel tomu nasvědčuje.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5874 kdy: Březen 03, 2013, 05:49:57 pm

Pochopil som to tak, ze chces svet viac formovat k tomu, aby bolo viac prilezitosti na CvC. Viz. odobratie zbytocnych lokacii. 
Lenze z praktickeho hladiska ked sa na to pozrieme, tak ta zabava CvC je uz v hre pritomna aj teraz, takze to "vylepsovat" netreba. Co ale hra neponuka, to su prave tie dungeony pre vyssie lvly.
A ze sa niekam pobezi cez mrtvu prirodu kde nikoho nestretneme? Neni predsa potrebne pridavat spojovacie lokacie od vesnic k dungeonom. Vchody sa mozu urobit hockde...

O WoWku mas mylne informace. Tam je rovnaky problem ako tu na K2. Ked sa vymetu vsetky dungy, ostava len to PvP. Rozdiel je vsak v tom, ze tam je dungov viac a to aj pre najvyssie lvly.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Sevy
Nováček

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
Odpověď #5875 kdy: Březen 03, 2013, 06:15:18 pm

Chci se jen zeptat, když se jede čaroděj a PM, tak stačí ke kompletnímu morfu na undeta jen 10 lvlu PMka a zbytek wizzard, nebo se musí do kompletní proměny nahazovat PM a až potom zase wizzard..? 
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5876 kdy: Březen 03, 2013, 06:15:30 pm

Jde o to, že dungeony nejsou proměnlivé a brzy se stanou nudné, bez výzvy. CvC je proměnné a je to i výzva...obecně praktičtější...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5877 kdy: Březen 03, 2013, 06:22:39 pm

Pochopil som to tak, ze chces svet viac formovat k tomu, aby bolo viac prilezitosti na CvC. Viz. odobratie zbytocnych lokacii. 
Lenze z praktickeho hladiska ked sa na to pozrieme, tak ta zabava CvC je uz v hre pritomna aj teraz, takze to "vylepsovat" netreba. Co ale hra neponuka, to su prave tie dungeony pre vyssie lvly.
A ze sa niekam pobezi cez mrtvu prirodu kde nikoho nestretneme? Neni predsa potrebne pridavat spojovacie lokacie od vesnic k dungeonom. Vchody sa mozu urobit hockde...

O WoWku mas mylne informace. Tam je rovnaky problem ako tu na K2. Ked sa vymetu vsetky dungy, ostava len to PvP. Rozdiel je vsak v tom, ze tam je dungov viac a to aj pre najvyssie lvly.

Nene, to moje byla reakce na nové lokace.
Já upřímně řečeno nic měnit nechci, jenom pokud by se něco měnilo, tak si myslím, že je lepší cesta využít a upravit lokace, co už jsou než přidávat další.
To co říkáš není v rozporu s tim, co říkám já. Ty spojovací lokace je vždycky skvělé řešení.

O wowku mam informace od hráčů nwn, takže jsem to bral jako relevantní argument. (Ukazovali mi to na srazu nwn - K1/DH) a popisovali mi ty rozdíly a jako jedna z těch věcí, co jsme probírali bylo právě rozdílnost v PvP a PvE).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5878 kdy: Březen 03, 2013, 06:24:50 pm

Chci se jen zeptat, když se jede čaroděj a PM, tak stačí ke kompletnímu morfu na undeta jen 10 lvlu PMka a zbytek wizzard, nebo se musí do kompletní proměny nahazovat PM a až potom zase wizzard..? 

Jestli jsem to dobře pochopil, tak odpověď je ne.
Na kompletní proměnu potřebuješ minimálně 13 levelů PM.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Sevy
Nováček

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
Odpověď #5879 kdy: Březen 03, 2013, 06:40:58 pm

Jestli jsem to dobře pochopil, tak odpověď je ne.
Na kompletní proměnu potřebuješ minimálně 13 levelů PM.

Ok, tohle jsem potřeboval vědět, díky.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS