Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 06:18:44 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2070271 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5850 kdy: Únor 28, 2013, 07:22:17 pm

tipuju, že je to více než dva týdny - nebojím se říct že možná měsíc.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5851 kdy: Březen 01, 2013, 12:12:43 am

No kedysi to bolo ze to predavac vyhodil cca po 2 mesiacoch (IC rok)
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5852 kdy: Březen 03, 2013, 10:09:45 am

Čau děcka,
heleĎte vypozoroval jsem jednu věc, co mi hlava nebere.

Máme dvě postavy,
jedna má INT 14 a lore maxovanej
druhá má INT 16 a lore nulovanej.

Podle toho, jak to dřív fungovalo  aměl jsem za to, že stále funguje, tak druhá postava by se měla jazyky rychleji učit a rozumět jim, ale nikdy jimi nemohla mluvit.

Momentálně máme ale případ, kdy ačkoliv jeden jazyk poslouchá druhá postava skoro neustále,
jiný jazyk 'chytá' první postava už po tak pětině času, co poslouchá ten jazyk.
Ono se to upravilo komplet na lore nebo čím to je?


edit: jo abych nepomněl, postava jedna chytá tak polovinu s překladem
druhá chytá tak každé osmé a to jenom to *něco nějak*
Poslední změna: Březen 03, 2013, 10:29:46 am od Cagus Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #5853 kdy: Březen 03, 2013, 11:48:59 am

Nepřemýšlelo se o rozšíření světa o dungy pro 40 lvl? Nebo posílení některých stávajících?  Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5854 kdy: Březen 03, 2013, 12:10:21 pm

Nepřemýšlelo se o rozšíření světa o dungy pro 40 lvl? Nebo posílení některých stávajících?  Úsměv

Ostrov králů?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5855 kdy: Březen 03, 2013, 12:14:01 pm

Jo zbytek musíš nažvanit a problém to vůbec není Smích já s Therionem ani jednou neexpil a lvl 35 Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5856 kdy: Březen 03, 2013, 12:16:13 pm

Jo zbytek musíš nažvanit a problém to vůbec není Smích já s Therionem ani jednou neexpil a lvl 35 Vyplazuji jazyk

Zase si zabudol spomenut ze tie XP zbieras z truhiel. Zacinam mat pocit ze to robis schvalne Smích
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5857 kdy: Březen 03, 2013, 12:17:54 pm

Z truhel jsem dal tak asi 300k xp, 50 dábel, zbytek zabití mobové při utoku na poklad. Další zbytek RP talk. Což je tak 150k Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #5858 kdy: Březen 03, 2013, 12:22:56 pm

Podle jedne z debat s osobou z vedeni, na serveru by mely byt stale par let stare lokace, ktere cekaji na dokonceni. Pokud se najde nekdo kdo by je mel chut dokoncit a dodrzet puvodni zamer,  a Neus to schvali, jsem ochoten sdelit dotycnemu potrebne podklady a info. Melo by se jednat o vetsi rozsireni soucasneho sveta a to o lower underdark (Lowerdark) a middle underdark (Middledark) s velice zajimavymi a o to vice nebezpecnymi tvory napr.

Kuo-toa


Sahuagin


původní Ilithidy (ti slabší jsou již na serveru)


A jiné zajímavé potvory, které by měli zaměstnat větší družiny a hráčům pěkně zatopit.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5859 kdy: Březen 03, 2013, 12:31:34 pm

Nádhera Šok)
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #5860 kdy: Březen 03, 2013, 12:38:06 pm

Nejde mi o expy, jde mi o "výzvy" a dle mého názoru to už ostrov králu není po 30 lvlu, ne-li dřív. Nechci, aby to vypadalo jako stěžování si nebo tak, jen mám dojem, že od třicítky není kde bojovat, aby tam postavy mohli riskovat aspon trochu svůj život :-) Nejvíce se mi líbil kolos v železné věži.. byli jsme tam na 24 lvlu tuším a mlátili jsme ho ve čtyřech 13 minut a něco takového považuji v NWN za pořádný boj a pořádného bosse :-) Všichni jsme si sáhli téměř na dno, vypotřebovali všechny boosty, nemohli pít další lektvary a málem za to zaplatili životem u pokladu :-) Spousta bossů jde chytti prackou a pak celý boj nic nedělají, další spousta jde uomračovat těmi RP kritiky a také nic nedělají... Tak se ptám, jestli se plánuji dělat nové? Co by mohli i čtyřicítkám zatopit?
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5861 kdy: Březen 03, 2013, 12:41:10 pm

*Ukazuje prstem na Lycův příspěvek* Jinak vždycky je tu CvC a věř že tam na kebulku dostat můžeš Škleb jinak ty jsi zvyklej z Thalie na tvrdý boje s NPC, takže se ti nedivím, že si to tu dáváš pomalu ve slipech mno Úsměv
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #5862 kdy: Březen 03, 2013, 12:41:45 pm

Nejde mi o expy, jde mi o "výzvy" a dle mého názoru to už ostrov králu není po 30 lvlu, ne-li dřív. Nechci, aby to vypadalo jako stěžování si nebo tak, jen mám dojem, že od třicítky není kde bojovat, aby tam postavy mohli riskovat aspon trochu svůj život :-) Nejvíce se mi líbil kolos v železné věži.. byli jsme tam na 24 lvlu tuším a mlátili jsme ho ve čtyřech 13 minut a něco takového považuji v NWN za pořádný boj a pořádného bosse :-) Všichni jsme si sáhli téměř na dno, vypotřebovali všechny boosty, nemohli pít další lektvary a málem za to zaplatili životem u pokladu :-) Spousta bossů jde chytti prackou a pak celý boj nic nedělají, další spousta jde uomračovat těmi RP kritiky a také nic nedělají... Tak se ptám, jestli se plánuji dělat nové? Co by mohli i čtyřicítkám zatopit?

Rad ti doporucim dobry dung, jen na cestu tam potrebujes v inventari aspon 20000, lepsi je ale mit 40000. Pote zacni mlatit do brany Elg Cahl, ty potvory uvnitr ti otevrou Škleb
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #5863 kdy: Březen 03, 2013, 12:49:17 pm

Děkuji Lycovi za odpověď.. a vázne to na tom, že není kdo by udělal lokace?

Posledně, když nám v Elgu otevřeli brány, tak jsme je nesli v batohu ven :-) Ale dobře, zkusím to :-D

Jo jsem Bhalle :-) Nicméně Thalie má podobný problém.. nejsou dungy pro 30+ :-) (respektive, můžeš tam zařvat, když děláš kraviny, ale pokud ne, tak si tam na 30 proběhneš vše s partou)
Zaznamenáno
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #5864 kdy: Březen 03, 2013, 12:58:13 pm

Vazne na tom, ze jsem to prerusil pred vice nez tremi lety a ty lokace jsem zde nechal, nemam je ve svem PC a najde se urcite dost schopnych lidi, kteri by mohli hrave lokace dokoncit. Co se tyka obtiznosti, tak pri tvorbe jsem vychazel z NPC monster z Age of Conan, kde parta musela spolupracovat, aby bosse dostala, postavy k temto potvoram chodi umrit pokud nejsou pripraveny.

Co se tyka kuo-toa, tak pred lety uz probehli testy a mohu rici, ze tyhle potvory jsou smrtici.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Stran: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS