Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 14, 2024, 05:16:42 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1668723 krát)
Amelor
Host
Odpověď #1740 kdy: Září 01, 2009, 07:54:05 pm

Asi jsem úplně slepej, ale ne, nevidím... Kde Co??? Úsměv
Hledej hledej  Škleb
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1741 kdy: Září 03, 2009, 02:20:19 pm

Dokud mi ji neukážeš, neuvěřím, že tam je Smích osobně si myslím, že si to upravil tak, aby tam nebyla.. Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #1742 kdy: Září 03, 2009, 07:30:13 pm

Ja bych rekla ze s ni sikovne stoji u dveri k Temnymu Jestrabovi  Smích
Zaznamenáno

Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1743 kdy: Září 05, 2009, 01:25:51 am

Hmm mrknu do novinek a hele, zase další klacek pod nohy. Ti co vedou vesnici to mají už ted těžké, tak proč jim to nestížit....
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1744 kdy: Září 05, 2009, 06:49:37 am

sis nevšim, že je tam když budou spokojeni, tak jsou náklady co? nižší k**** nižší
Poslední změna: Září 05, 2009, 08:04:55 am od Snekoun Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amy
Host
Odpověď #1745 kdy: Září 05, 2009, 07:37:43 am

Přesně, ono se to dá pak krásně utáhnout i bez spousty lidí. Úsměv
Akorát by neblyo špatné udělat náročnost "obyvatel" dle velikosti města či vesnice - podle domů.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1746 kdy: Září 05, 2009, 09:31:01 am

Přesně, ono se to dá pak krásně utáhnout i bez spousty lidí. Úsměv
Akorát by neblyo špatné udělat náročnost "obyvatel" dle velikosti města či vesnice - podle domů.


Tak to nějak nechápu.
Je zde napsáno
Citace
Spokojenost obyvatel
Modul měří spokojenost obyvatel v městech a vesnicích. Spokojenost se počítá z aktivit, které podporují začínající postavy a ze způsobu hospodaření s veřejnými financemi. S rostoucí nespokojeností obyvatel rostou náklady na udržení pořádku.
Já osobně si myslím že to není nižší, protože tohle by Neus asi neudělal. Myslím si že když jsou lidi spokojení tak jsou náklady jako ted, ale když jsou nespokojení tak stoupají.

Ale pokud to máte ozkoušeno v praxi tak mě vyvedte z omylu.

Jinak zajímalo by mě jak to funguje. Jak může systém kontrolovat aktivity pro začínající postavy. To je nějaká umělá inteligence? Protože možností je celá řada. A né všechny může kontrolovat nějaký systém.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #1747 kdy: Září 05, 2009, 10:48:50 am

No ak spolok vlastniaci mesto bude mat na ucte 2 miliony a vo vitrinke nebude predavat ani jednu vec 0-teho stupna a nebude nic vykupovat, tak sa jeho naklady rapidne zvysia. Tak nejako to chapem ja.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #1748 kdy: Září 05, 2009, 10:55:07 am

Vzkoušeno to je, byli jsme těžce ve strátě, tedka se to už krásně dá zvládnout i se strážema, teda, kdyby amyna nebyla poslední dobou štastná a rozhazovačná Úsměv

Spíš jsem to myslela tak, že by mělo být těžší uspokojit obyvatele ve městě kde máš více domů, než obyvatele vesnice kde je domů jen pár a všechny malé...
Dávalo by to větší smysl. - Viz prázdný větrov ...

Je tam jedna vitrína ale v podstatě žije jen jedna lokace, ostatní jsou mrtvé = plné potencionálně nespokojených obyvatel.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1749 kdy: Září 05, 2009, 01:08:50 pm

... štastná a rozhazovačná Úsměv
to jakože rozhazovala dopisy s vyšším nájmem?  Kroutím očima
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #1750 kdy: Září 05, 2009, 01:36:54 pm

OK, tak zatímco jsem psal odpověd do topicu Kritika, byl mi smazaný pod rukama, takže to hodím sem. Je to určené samozřejmě k zamyšlení a také jako reakce na to, co se v tom topicu řešilo:

Třeba s některými věcmi kolem kraftu souhlasím. Totiž on je obrovský rozdíl mezi první postavou bez známých, znalostí, tudíž bez peněz a equipu. Pokud si někdo expí a na kraft nebyl nucen šáhnout, kde bere peníze? Jak to dává bez equipu? Jak ví, kam má jít, kde je dobré expit a kde se lehce vybere poklad? Co když neumí kouzlit?
Pokud to víte, jste v pohodě. Pokud ne, musíte kraftit. Pro mě před rokem nebyla jiná možnost než jít dřít do dolu. Dostával jsem směšné peníze za esence, pak jsem se dozvěděl o pokladech u medvědů a u skřetvědů a za jednu návštěvu jsem měl pětkrát víc, než kolik jsem si vydělal kraftem. Najednou se ze šíleného nájmu stal pakatel.
Vždycky jsem byl zastáncem "minizisku" z běžných příšerek, ale ne ve formě lootu. Dostanete xp a sem tam dostanete nějaké drobné, aby člověk bez OOC znalosti nebyl úplně na suchu.
K2 byl první server, kde mě kraft i celkem bavil, problém je, že hra na hrdiny není hra na řemeslníky. A moje nováčkovství mě bohužel do řemesla tlačilo.

S +4 a víc recepty je jeden velký problém - umělá náročnost. Náročnost je prostě vysazena tím, že musím provést test každé kombinace a doufat, že se co nejdřív trefím. Ačkoli třeba u alchymie se metoda pokus - omyl dá pochopit, u jiných řemesel asi těžko. Možná čekám od systému moc, když chci vyrobit něco, tak to něco taky vyrobím. Ale tak dalo by se to uznat, protože jsou to v podstatě magické postupy....
Bohužel možnost to nějak ovlivnit by přinesla jen další složitost, třeba technické zapojení jiného povolání, jiného řemesla, čímž by se vám odkryla část receptu...úplná náhodnost není zrovna to pravé ořechové.
_______________
To co ale Arash nikdy nepochopil je, že ostatní kolem něj nebudou skákat a bavit ho. Server nemá fungovat tak, že menšina hráčů se může zbláznit, aby většinu líných hráčů bez nápadu zabavila. Když něco chceš, projev sám iniciativu. Třeba pro moje poslední 4 postavy jsem měl promyšlený celoserverový dějový motiv. Kvůli určitým okolnostem z třetí strany jsem je nemohl dotáhnout dokonce, ale měl jsem to v plánu a hrozně se těším, jestli se mi to někdy povede.
Takže zkus to více než jednou, zkus te děj odvíjet sám, ikdyž o to někdo nemá zájem, a zájem příjde  Úsměv.

PS: Věty typu "když se ti tu nelíbí, jdi pryč" nemají význam, třeba z mé strany šlo vždycky o snahu zlepšit něco, když vidím, že by to zlepšit šlo. Proč to nechávat nějaké, kdyby to mohlo být lepší. K2 má potenciál a je to o schopnosti "nechat si mluvit do vlastního díla" protože jeden člověk by musel být génius, aby odhalil nedostatky vlastního díla  Úsměv.
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #1751 kdy: Září 05, 2009, 01:48:02 pm

OK, tak zatímco jsem psal odpověd do topicu Kritika, byl mi smazaný pod rukama, takže to hodím sem.
Nikto ti nic nevymazal. V logu moderacie fora nic o tomto nie je. Nastala nejaka ina chyba asi pri odosielani prispevku a bol by som rad, aby ste hned taketo veci nehadzali na moderatorov.
Zaznamenáno

Thorwulf
Amy
Host
Odpověď #1752 kdy: Září 05, 2009, 02:08:46 pm

... štastná a rozhazovačná Úsměv
to jakože rozhazovala dopisy s vyšším nájmem?  Kroutím očima

ne jako že nastavila výkupy za docela hezké ceny, narozdíl od jistých suportovacích domečků, které mají jen učel pomoci přesunu materiálu z jedné postavy na druhou Úsměv
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1753 kdy: Září 05, 2009, 02:34:56 pm

OK, tak zatímco jsem psal odpověd do topicu Kritika, byl mi smazaný pod rukama, takže to hodím sem.
Nikto ti nic nevymazal. V logu moderacie fora nic o tomto nie je. Nastala nejaka ina chyba asi pri odosielani prispevku a bol by som rad, aby ste hned taketo veci nehadzali na moderatorov.
Smazal to autor, to znamená já Úsměv
Ono když píšu horkokrevně tak po sobě nečtu, před chvilkou jsem si to přečetl a raději jsem to smazal.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1754 kdy: Září 05, 2009, 07:24:49 pm

ne jako že nastavila výkupy za docela hezké ceny, narozdíl od jistých suportovacích domečků, které mají jen učel pomoci přesunu materiálu z jedné postavy na druhou Úsměv
Škleb jakože jitrocel za 13zl, ale Díky, už další nepotřebuji  Škleb a začínajícím dobrodruhům nabízíte ten skvělý výkup tisu a bílého draka? no to už se fakt musím smát, mimochodem se opravdu zvedl nájem, a nastavit to může jen vládnoucí spolek  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS