Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 09:29:36 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196420 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #435 kdy: Říjen 18, 2009, 03:46:04 pm

no jak u koho,ja sem musela odlognout kuli lagum.
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #436 kdy: Říjen 18, 2009, 04:02:40 pm

a to UPC filtruje nepotřebné pakety !  Mrknutí Úsměv ne vážně myslím že Ludek má pravdu, ve stroji to bude.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #437 kdy: Říjen 18, 2009, 04:49:27 pm

Utok na kráter byl naprosto v poho co se lagu týká. Až do pádu nic.

Tak asi jen v te lokaci já chytal od všech podtemnáku co táhli na větrov jedinou zprávu "To jsou ale nehorázný lagy!"  z toho duvodu že my jsme ani nebojovali a byli na jinem konci serveru je dost divné že vvy jste lagy neměli vubec. Ne strojem to nebude. Spíše to bude bydlištěm jak zde psali záleží jak daleko jsi od serveru kolik uzlů a  jakou cestou zrovna procházejí pakety. Ještě bych dodal já UPC nemám a přesto jsem ty lagy měl. A jak píšu všichni co táhli tou dobou utoku na krater na větrov je měli taky  někomu to padlo i např 3* za cestu.
Ono z osobních zkušensotí mužu říct že mě to laguje  při tom jak naskládáte několik grafických efektu typu bouře odlaty na sebe. Nevím jak komu ale muže se to odzkoušet a kdyžtak stím něco udělat.
Poslední změna: Říjen 18, 2009, 05:00:47 pm od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #438 kdy: Říjen 18, 2009, 08:52:58 pm

Utok na kráter byl naprosto v poho co se lagu týká. Až do pádu nic.

Tak asi jen v te lokaci já chytal od všech podtemnáku co táhli na větrov jedinou zprávu "To jsou ale nehorázný lagy!"  z toho duvodu že my jsme ani nebojovali a byli na jinem konci serveru je dost divné že vvy jste lagy neměli vubec. Ne strojem to nebude. Spíše to bude bydlištěm jak zde psali záleží jak daleko jsi od serveru kolik uzlů a  jakou cestou zrovna procházejí pakety. Ještě bych dodal já UPC nemám a přesto jsem ty lagy měl. A jak píšu všichni co táhli tou dobou utoku na krater na větrov je měli taky  někomu to padlo i např 3* za cestu.
Ono z osobních zkušensotí mužu říct že mě to laguje  při tom jak naskládáte několik grafických efektu typu bouře odlaty na sebe. Nevím jak komu ale muže se to odzkoušet a kdyžtak stím něco udělat.

Tak začni s tím, že si snížíš grafiku na minimum a vyzkoušíš to.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #439 kdy: Říjen 18, 2009, 10:46:28 pm

Utok na kráter byl naprosto v poho co se lagu týká. Až do pádu nic.

Tak asi jen v te lokaci já chytal od všech podtemnáku co táhli na větrov jedinou zprávu "To jsou ale nehorázný lagy!"  z toho duvodu že my jsme ani nebojovali a byli na jinem konci serveru je dost divné že vvy jste lagy neměli vubec. Ne strojem to nebude. Spíše to bude bydlištěm jak zde psali záleží jak daleko jsi od serveru kolik uzlů a  jakou cestou zrovna procházejí pakety. Ještě bych dodal já UPC nemám a přesto jsem ty lagy měl. A jak píšu všichni co táhli tou dobou utoku na krater na větrov je měli taky  někomu to padlo i např 3* za cestu.
Ono z osobních zkušensotí mužu říct že mě to laguje  při tom jak naskládáte několik grafických efektu typu bouře odlaty na sebe. Nevím jak komu ale muže se to odzkoušet a kdyžtak stím něco udělat.

Tak začni s tím, že si snížíš grafiku na minimum a vyzkoušíš to.  Mrknutí
Ale to už mám dlouho mám NWN na okení režim takže mám grafiku na minimu.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #440 kdy: Říjen 18, 2009, 11:04:30 pm

Vy co tady pisete ze to je kompem mi chcete rict ze muj soucasny komp nezvladne NWN, a komp ktery sem mel pred par lety, ted uz historicky kousek, to zvladal bez problemu? Rekl bych ze kompem to urcite nebude.
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #441 kdy: Říjen 18, 2009, 11:11:26 pm

Vy co tady pisete ze to je kompem mi chcete rict ze muj soucasny komp nezvladne NWN, a komp ktery sem mel pred par lety, ted uz historicky kousek, to zvladal bez problemu? Rekl bych ze kompem to urcite nebude.

No fájn. Pak je to tedy nuzným připojením těch, co mají lagy. Ale serverem to nebude, protože to by měli lagy všichni.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #442 kdy: Říjen 18, 2009, 11:17:46 pm

Vy co tady pisete ze to je kompem mi chcete rict ze muj soucasny komp nezvladne NWN, a komp ktery sem mel pred par lety, ted uz historicky kousek, to zvladal bez problemu? Rekl bych ze kompem to urcite nebude.
Ano to chci říct. Novější počítače můžou mít s NWN větší problémy.
Nejedná se o vnější na první pohled spozorovatelné jako běh programu ale vnitřní jako například vykreslování grafiky, některé systémy jádra atd...

Celkově jsou počítače na jiné úrovni než pro jaké byla hra vyvíjena.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #443 kdy: Říjen 19, 2009, 10:21:56 pm

Připojení můžete prozkoušet přes ping (ve výběru serveru vám to tam píše jakou máte odezvu na server). Pod 100 je to ok. (Ping 100 znamená, že od vás informace na serer a zpět odpověď zpět dojde za 100 milisekund (1/10 sekundy)).

Mašiny: Určitě to neni grafikou. Pokud něco, tak se zatěžuje CPU. Je to dané především vlastním překladačem na scripty.
A jako říkat, že to je strojem je hloupost, horší vliv by na to měl už systém, než stroj.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #444 kdy: Říjen 20, 2009, 11:37:25 am

Připojení můžete prozkoušet přes ping (ve výběru serveru vám to tam píše jakou máte odezvu na server). Pod 100 je to ok. (Ping 100 znamená, že od vás informace na serer a zpět odpověď zpět dojde za 100 milisekund (1/10 sekundy)).

Mašiny: Určitě to neni grafikou. Pokud něco, tak se zatěžuje CPU. Je to dané především vlastním překladačem na scripty.
A jako říkat, že to je strojem je hloupost, horší vliv by na to měl už systém, než stroj.
Asi tak vrátil bych se k mému návrhu odstranit dusledek lagu u sesilani dlouhotrvajících plošných kuzel na sebe.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #445 kdy: Říjen 20, 2009, 08:03:26 pm

Ano a já jsem proto, aby se upravil také ten dračí posluha.
\přijde mi to nereálné a nehratelné!  jsem pro aby byl zrušen!  Škleb
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #446 kdy: Říjen 20, 2009, 11:00:15 pm

Ano a já jsem proto, aby se upravil také ten dračí posluha.
\přijde mi to nereálné a nehratelné!  jsem pro aby byl zrušen!  Škleb
Myslíš RDD? Nedává bonusy do statu takže nevim co ti na něm vadí já jsem spíš proto aby  byl monk jen pureclass Úsměv Ale to je nerealne na tomhle serveru.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #447 kdy: Říjen 21, 2009, 07:26:34 am

dyť je mnich pureclass, sice jako henchmen, ale to stačí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #448 kdy: Říjen 21, 2009, 11:52:56 am

Ano a já jsem proto, aby se upravil také ten dračí posluha.
\přijde mi to nereálné a nehratelné!  jsem pro aby byl zrušen!  Škleb
Myslíš RDD? Nedává bonusy do statu takže nevim co ti na něm vadí já jsem spíš proto aby  byl monk jen pureclass Úsměv Ale to je nerealne na tomhle serveru.

Přesně proto ho tak stavim. 40 a všechno jen monk.
Hele, ono nemusí být pureclass, ono by stačilo, kdyby ty bonusy nezískal na 1. levelu, ale postupně  je získával někde kolem 7-10 levely. Potom už by se z builderského hlediska přestal vyplácet a nebral by se jenom ten jeden. A další věc by byla udělat pro mnichy nějaké RP omezení, ale to už neni tak elegantní.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #449 kdy: Říjen 21, 2009, 11:58:25 am

Tohle se mělo řešit při testování.
Pokud se udělají omezení pro mnicha můžete zrušit 50 % postav na serveru a je tu wipe Kroutím očima
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS